Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor bi moral biti moj najboljši prijatelj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35163 sporočil: 30.643
[Rac]
> [Valuk]
> > [mataj]
> > > Imam samo pet let starega hyundaia accenta, njegova tržna vrednost je okoli štiri tisoč evrov in okoli tri tisoč evrov v različnih skladih. To je tudi moje celotno premoženje.
> >
> > Tega tipa pa res ne razmem. Če je njegovo premoženje vredno vsega 7000€- zakaj vraga potem zagovarja sistem, ki favorizira superbogataše?
>
> Ker je bedak, druge razlage ni.

Ti torej meniš, da je pameten le tisti, ki si celo življenje grabi kapital, katerega po možnosti investira v nagravžne kocke, ki jih imenuje hiše. In seveda mora imeti tri otroke, ki se po njegovi smrti pokoljejo za dediščino, kajti deljenje na tretjine je preveč komplicirana matematična operacija.
Kaj meni Valuk, jaz ali ti, ni važno. Važno je kaj pezdirjeva ideologija uči, uči pa takole:

Denar je merilo vsega. Bogataši so bogati zato, ker so pridni, sposobni, ustvarjalni in nasploh koristni. Na nepošten način je mogoče obogateti samo v Sloveniji, ker smo okuženi s komunizmom in nasploh pokvarjeni in butasti in zanič. Zato je za nas najbolje, da poslušamo dobronamerne nasvete nekoga drugega.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen