Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-214372 sporočil: 3.048
Meni se zdi, da jo intenzivno iščejo. Je pa en problem: en del sposobnih genov so pobili oz. onemogočil takoj po WW2, naslednji del je emigriral do osamosvojitve, naslednji del sposobnih genov beži zadnjih nekaj let, kar je kakovostnega ostalo pa je v gospodarstvu.

Če špekuliram, je sposobnih v populaciji 20%, pa recimo da jih je po zgornjih dogodkih v bazenu ostalo pol, to je 10% odstotkov. Sposobnih je torej v primernem obdobju za vstop v politiko na glavna vrata, kot vodilni (35-55 let) 66.000. Pol jih nima nobene lastne morale: 33.000. Vsaj pol ostalih noče imeti nikakršne veze s politiko nasploh: 16.500. Polovica teh ima preveč drugega pametnega dela, da bi se ukvarjala s politiko: 8.250. Polovico žensk lahko odpišemo, ker še vedno podpirajo tri vogale pri hiši: 6.200. Polovica teh je kontaminiranih bodisi s komunizmom bodisi z janšizmom: 3.100. Naslednjo polovico lahko odpišemo, ker so predmet zavisti (ker so pač sposobni) in posledično nimajo šans: 1.500. Tretjina ostalih fizično ne ustreza voditelju, ker so za današnji politični TV šov pregrdi ali predebeli, tretjina ne ustreza psihično (so trmasti in/ali neprilagodljivi): 500. Polovica ostalih se ne želi izpostavljati ampak delovati v ozadju: 250. Vsi ti imajo kakšen greh na vesti (naj prvi vrže kamen...) ampak polovica se boji, da bi z vstopom v politiko ta prišel na dan: 125. Petina jih ne more v politiko zaradi zdravstvenih težav: 100.

Od teh 100 jih je 30 v svoji hišici na morju, 20 na Sejšelih in Maldivih, 10 na drugih turističnih destinacijah, 10 jih je po slovenski navadi prezasedenih z nakupom in obnovo ene ali več lastnih nepremičnin: ostane 30. 28 jih je obsedenih s športom (zdrav duh v zdravem telesu) in ravno kolesarijo/smučajo/igrajo golf ali tenis, ostaneta dva.

Eden je Žid in mu je edina želja selitev v Izrael.

Jaz sem pa žal ravno zmenjen za kavo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen