Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Gadafi: Umrl bom kot mučenik!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.964
[Glavni forum] Tema: Gadafi stavi na mladino
[#1109087] 22.02.11 19:23 · odgovor na: macon (#1109081)
Odgovori   +    2
[macon]
> [miroko]
> Umrl boš kot diktator.

Umrl bo kot en smrad. Kako je ta tip neumen. Jaz bi na začetku razglasil zvišanje penzij in otroških doklad (če pa tega nimajo bi pa dobili), hkrati pa napovedal najširšo razpravo za spremembe in pozval vse strani. V znamenje dobre volje bi nabrcal v rit kakega ministra, ki ga raja ne mara ali pa kar celo vlado. Še sine "Meč Islama" bi mu lahko bil za pr, saj izgleda inteligenten civiliziran tip.

Potem bi se ta razprava seveda lahko rahlo zavlekla (hehe). Pa pošiljal bi humanitarno pomoč v Alžirijo, Egipt in Tunizijo. Pa sprejel kake begunce in se z njimi pokazal. Mislim, tip ima denar pa je tak vladarski lolek.

Sigurno si je predstavljal, da bodo po smrti za njim zgradili 100 metrski mavzolej pred katerim bosta večni ogenj in večna straža, arabsko in muslimansko ljudstvo pa se bo zgrinjalo v kolonah vrednih Lenina ali Ataturka. Tako pa bo končal za kakim zidom. Očitno se mu je od samopašnosti odklopilo in se obnaša kot idiot.

Libijci, sesujte ta gnoj. Naj ga že kak bodyguard pošlje k prednikom in na Alahovo desnico. Bebone par exellence. Pravkar je na tv: nekaj bluzi o mučeniku dedu. Grozi svetu, ki naj se ne vmešava.

Po mojem se bodo kaki oficirji zbrihtali. Drugače zagovarjam mednarodno posredovanje in navijam, da bi ga ZDA stolkle.

... čuj, saj bi se človek mogoče lahko strinjal s tabo, če ti ne bi pozabil (= ne vedel), da so Libijci Libijci samo za nas tujce ... ja, in so Libijci Libijci še dosti dosti manj, kot pa so bili včasih Jugoslovani Jugoslovani, ki so bili Jugoslovani tudi samo za tujce ... khmm, če me razumeš, kaj ti hočem povedati ...

... ja, je pa čisto možno, da ga bodo Američani stolkli, glede na libijsko bogastvo z nafto in zemeljskim plinom ... khmm, le nekaj dolarjev še morajo naštancati, da bodo to imeli še s čim plačati ...



P.S.: po enainštiridesetih letih absolutne oblasti zelo verjetno absolutno izgubiš občutek prostor in čas ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen