Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MF-302701 sporočil: 449
Zadnja sprememba: MF-302701 22.02.2011 11:22
Ja, kaditi ali ne kaditi? To je osebna odločitev. Če boš nehal kaditi, velika verjetnost je, da se zrediš, lahko pride tudi do debelosti, potem pa je problem. Zvišan holesterol, maščoba, sladkorna in še marsikaj. Veliko več denarja porabiš za zdravila ki niso nevem kako učinkovita zato ker vsako zdravilo pozdravi eno stvar in doda ti še drugih 10 ( stranski učinki ). Vrtiš se v krogu in na koncu umreš.
Moje osebno mnenje je: kaditi normalno, pol škatle do ene na dan niti ni tako slabo pa tudi cenejše je kot zdravila in manj škodljivo. Seveda, vso to pisavo na škatlah so si izmislili farmaceuti, češ, da škoduje zdravju in zaradi cigaret lahko umremo. Tako in tako bomo umrli, kaditi normalno, lahko potrdim da je tudi zdravo. Ko si vzameš nekaj minut za cigareto, se sprostiš, stresa je veliko manj, opustiš se.
Zato bom normalno kadil in ne verjamem kaj dosti tem reklamam, da kadilci umrejo mlajši. Poznal sem veliko... veliko ljudi ki so kadili celo življenje in doživeli lepo starost, nad 80 let, poznal sem tudi veliko... veliko ljudi ki sploh niso kadili, pili alkohola in umrli kot 30-40 letniki. Ni nobenega recepta za dolgo življenje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen