Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mercator prodal Eto

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
[Glavni forum] Tema: Mercator prodal Eto
[#1101498] 16.02.11 19:00
Odgovori   +    3
...seveda prodaja, se je trgovec, da kupuje in prodaja...
...no sem se sz strickom googlom pelu od Stanjela, do Dutovlj, kjer sem zavil v komen in spet v stanjel, da sem se enkrat grad vidu, pol sem jo proti sezani jo mahnu, u sezani cez lipico, lokev, divaco, obrnu u divaci, cez povir spet proti sezani, na parkingu triglava sem parkiru, da bom pred obcino protestiral...
...da Narodu dovoli, razvijat, kar zna, edino zidat omeji, tako ko bo Narod pokazal, kaj zna, bo se videlo kaksno kulturo ima...
...prepove naj zidat vse in samo nekomercialne objekte...
...vidu sem tm okoli vogel, repentabra, en stolp nov, verjetno meljejo kamnje...na posnetkih iz solskega dvorisca..., ce meljejo kamnje morajo zidat, da zmleto kamenje ponucajo..., cudno, da se kaksne industrije niso tako vidno povezane...
...kako se pa v, po Sloveniji firme prodajajo-kupujejo...sz lahkoto magije...sgleda...miljoni gor, moiljoni dol, miljoni povsod naokoli...kakor se merkator postavljal, ga samo bad karma lahko spremlja in cisto nic drugega, kot sama prevara...kakor je nastal...
...tako kot partizani...samo penzije in nic drugega ni od partizanscine ostalo...glave v pesek...hinavscina...to je-pomeni grdo karmo si nakopat-ze na zacetku...
...in se sedaj lahko na glavo postavite...kar se v 20-tih letih zasralo...bo treba 40 let, da se popravi, ce se popravljat in sraufat danes zacne...sz istimi kadri...in istim enakim kulturnim narodom-to kar danes se za kulturo prodaja...pogledam vsak dan posnetek Kulture, na koncu zadnji porocil...preden se klubi zacnejo in mize in ponavljanja.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen