Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pogled investitorjev na razmere v Sloveniji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
...kako je blo lepo...ko smo otroci zakljucli ... Amen je dal glavo pod kamen...
...hehehe...halehluia...pusca ze skozi in skozi se flika...sonce kapljice zgubljene iz posode, sicer zarjavele ze, uneto susi, vetrovi hlape odnasajo, nekako tako zgledajo kraski hrastovi gozdovi, ko jih burja pomete...
...Gospodicna nic ne upaj-prcakuj..., vse kar bo iz Vesolja padlo bo presenecenje, ker Cloveka kar je na zemlji, ne zadovoljuje vec...ne ve vec kaj bi se obrnil, kar ze tolikokrat je in spet je pred obracanjem...vseeno da se vse vrti, neka energija trosi se in ustvarja..., jaz tudi mislim, da je konc samo izuma, ko je clovek kolo izumil-izcrpan, kolesa clovk skoraj ne potrebuje vec, da pr vrtenju sodeluje...hehehe...sem tako potolazen, so me na Armagedonu vala 202, ali pa tm po rtv, vsi hudo tolazili, da je vse normalno...seveda je-samo za koga in kaj..., no malo so se izognili faktom...samo malo, kar je cisto dovolj..., da nic vec ne prcakujem, samo cakam...
...kokrkoli -lepe besede tudi Cloveku vedno pomagajo...moj radjo je danes ze zdravilo...ja zivljenje tece.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen