Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pogled investitorjev na razmere v Sloveniji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
...kdor je v preteklosti skodo delal, jo dela v sedanjosti in jo bo v prihodnosti, se delal...
...treba na kontrolo preteklosti, sedanjosti in prihodnosti navezat...
...treba pogled usmerit...
...hehehe, na delavskih svetih je vedno blo samoupravno sklenjeno kaj je treba, kar se praviloma nikoli ni smelo zgoditi ...
...se danes zdravim glavo, duso in telo, ker me ze od otrostva spremlja obcutek, da se nic ne zgodi tako, kot da se dogovori..., da za vsem-nad vsem neka neznana sila stoji...in po vsemu, je se danes tako...obcutek stoji..., ki vedno tako odloci, nardi, da smo vsi preseneceni..., kot gledam, berem kako si sz pogodbami pogodbene stranke mahajo pred nosi...samo lahko recem, skoda casa za pisat pogodbe...
...tako, kdor kej zna nardit, nikoli ne isce nekoga, da ga bo zaposlil...se kr sam zaposli in nardi-dela kar zna ...
...uuu, kako sem vesel, da spet Gospodicna, na mojmu radju delat prsla...je ze zamenala mi misli...o smislu...
...ampak je vseeno lepo, ce ulicni Anarhisti, starejsemu sedez v busu odstopih...tudi od gostilniskega Filozofa se tako vedenje prcakuje...
...hehehe ...,ce, ko jaz starejsemu hocem sedez odstopiti, praviloma vsak zavrne, ko me pogleda...vem, kaj mu po glavi roji, kdo je zdej starejsi tle..., razen, ce ni glih tezak invalid ali dama..., ko pa mularija meni hoce odstopit, tudi zavrnem, celo me vprasajo, ce sem siguren v lastno trditev..., ce pa mularija, ne pokaze nobene volje starcem sedez odstopit...jih celo voznjo grdo gledam, tako, da njihovo galamo ignoriram..., vem da ne vejo, kaj se v moji glavi mota..., mislijo samo, da me lahko jezijo in meni ne ostane nic drugega, kot spremljat, do kje jim znese, ..., ja tako minevajo voznje po istih cestah istih potnikov...kokr kdaj, uglavnem skozi enak-isti proces...kdo bo sedel in kdo bo stal...
...Amen...to, Gospodicna...ta besede ma vsaj vsem, jasen pomen.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen