Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ima vlada ustavno sodišče za norca?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-73026 sporočil: 830
[Glavni forum] Tema: Ima vlada ustavno sodišče za norca?
[#1061560] 14.01.11 01:04 · odgovor na: (#1061522)
Odgovori   +    5
[faikk]
Si mislil prihodnje ali predhodnje? Saj je vseeno, najbrž bo SDS dobila naslednjo vlado, vsaj trenutno tako kaže.

Kot sem že nekoč zapisala - pokojninska reforma (pa ne mislim točno te, o kateri je govora) bo nekega dne morala biti. In kakršnakoli že bo tista, ki bo prva sprejeta, bo boleča pa upam reči, da kar za večino nas (tako to pač je) in bo kasneje definitivno večkrat spreminjana. In za vsako, ki se bo sprejela/sprejemala bomo lahko rekli, da bi bila lahko še boljša.
prihodnjo, naslednjo, to ki pride, Janševo, uno takoj po volitvah, uno vlado sm mislu, tko ko piše.

ampak pazi - moj komentarček ni vrednostna sodba, ne opredeljujem se do tega, ali taka reforma ja al ne (če že hočeš, mi je bolj blizu tisto, kar govori prihodnja vlada - več delovnih mest, več plačnikov, pa tudi naravni prirastek se popravlja - res pa je, da se zaradi EU blaginje življenjska doba drastično daljša in bojo penzije nujno vedno manjše, upokojevanje pa zaradi čilih in zdravih šestdesetletnikov nujno vedno kasnejše...) - ampak sem samo opozoril na to, kaj je Šušteršič napisal ;)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen