Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odgovor: Je Rodetov umik povezan z razvratom?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202104 sporočil: 4.404
Rode je pa seveda v svojih izjavah nadvse strpen, kaj? Izjave, da je pravi Slovenec lahko le katolik, da je število zlorabljenih otrok v RKC zgolj statistično zanemarljiv pojav ali citiranje biblije na TV Slovenija v kateri je homoseksualnost označena kot "gnusoba", ki se kaznuje s smrtjo (čeprav sem prepričan, da je tudi sam homoseksualec), pa dišijo po čem? Najverjetneje po čisti božji ljubezni in milini, ne?

Sicer pa, liberalci so bili, pred "iznajdbo" komunizma, eni izmed glavnih "heretikov" na tapeti klera. Si to pozabil ali se tvoja zgodovina začne od trenutka, ko je Marx napisal Komunistični manifest?

Uvedite ponovno grmade in prepričan sem, da bi jih Rode z veseljem prižigal. Verjetno je precej nesrečen, ker v 21. stoletju ne more več vonjati zažganega človeškega mesa. Pa nikar mi zdaj ne začni opravičevati kurjenja ljudi z nekakšnimi povojnimi poboji, prosim. Dvigni se nad vse te delitve pa boš mogoče odkril, da je RKC v svojem bistvu popolnoma enako totalitarna kot vsak drug represivni sistem, ki temelji na članstvu oz. izrekanju pripadnosti.

Mahanje z biblijo ali s komunističnim manifestom je za svobodo in napredek človeštva popolnoma enako nevarno.

pa dejmo mahat s knjigami..da ti mal v nosnice udar vonj zažganega človeškega mesa iz 20. stoletja!

Ko smo stopili v taborišče , smo vsi trije osupnili: bilo je čisto podobno skrivnemu shajališču iz Bizetove opere Carmen. Vsepovsod so se pasli samotni konji , čudne ženske v širokih krilih so z razpuščenimi lasmi posedale po parobkih. Neka stara ženska je bila privezana na kol natanko tako , kakor poznamo grozljive jedkanice o mučenju čarovnic iz davnih vekov. Pod žensko je dogoreval ogenj. Bila je najbrž že mrtva. Duh po ožganem človeškem mesu me je silil na bruhanje. Na poseki v bližni ognjene martre je na konjski odeji ležal popolnoma nag človek. Dvigal je napol sivo glavo in hlipal in ječal in skušal izreči prošnje besede, a mu je zmanjkovalo moči. Glava mu je padla na odejo , a jo je spet onemoglo dvignil in spet hlipal kot riba na suhem. Z grozo v srcu sem ugotovil: suhorski župnik Janez Raztresen. Kaj počnejo z njim ? Ahac ( Dušan Pirjevec ) je stal ob nagem človeku z okrvavljeno črepinjo v rokah in nas srdito gledal. Začutil sem , da bi nas v hipu pobil, če bi imel v rokah orožje , a v rokah je imel samo ostro stekleno črepinjo. In spet se je zgodilo nekaj podobnega kot na Cinku: Brilej je potegnil Ahaca k sebi , ga prijel za roko in skupaj s Strmeckim so odšli kot zarotniki za grmovje".
- Jože Javoršek - Spomini na Slovence - 3.knjiga

btw, a si homoseksualec?ker po prepričanju mnogo ljudi se hitr povohate med sabo..

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen