Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo bo letos zaposloval

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-121928 sporočil: 1
[Glavni forum] Tema: Kdo bo letos zaposloval
[#1048123] 04.01.11 13:39 · odgovor na: anon-49383 (#1046563)
Odgovori   +    1
[janeztomazic]
> [pobalin]
> V soboto 23. oktobra 2010 so bili v Delu objavljeni trije zanimivi razpisi: Fotona je iskala 13 profilov za vsaj toliko delovnih mest, Danfoss je razpisal osem delovnih mest, Cablex pa se je s pozivom za vodilna dela razbohotil čez celo stran (!!!).
> Najbrž sem Finance bral zelo površno, ker nisem zasledil ničesar o tem. Ali pa sem naiven, ker sem od poslovnega časnika pričakoval, da bo na te zadeve vrgel oko in preveril, če gre za lomilce krize ali za neznanski odliv kadrov.

Ideja za članek je moja, nastala je pred širinajstimi dnevi. Amibicija je bila pogledat, kako so krizolomci zvozili leto. Ker so omenjali, da bodo zaposlovali, smo dali to v prvi plan. Ni bila ambicija, narediti katalog čisto vseh delovnih mest. Je pa oktober rahlo daleč nazaj.

Kar se teh firm tiče, pa Fotona noče, Danfoss Trata (noče) Danfoss Compressors je bil, Cablex bomo preverili.
Pozdravljeni janeztomazic,

javljamo se tudi iz Danfoss Trate in sporočamo, da bomo v Trati letos zaposlili okoli 40 novih zaposlenih. Če potrebujete več informacij, smo vam na voljo iz oddelka za komunikacijo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen