Zasebnost
2 min
Trije primeri, kako banka (re)financira naložbe na kmetiji
46 min
Razpoloženje slovenskih potrošnikov enako kot prejšnji mesec, medletno pa je izboljšano
53 min
Evrsko gospodarstvo se krepi
2 uri
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 7
2 uri
Med prvo deseterico državnih podjetij z najboljšimi plačami večinoma energetiki 2
3 ure
Prihodki Nvidie v prejšnjem četrtletju zrasli za 262 odstotkov, napoved delitve delnic
4 ure
Digitalne identitete: kakšna so varnostna tveganja pri njihovi uporabi 2
4 ure
Kako klasičen podatkovni center preobraziti v sodoben računalniški oblak (Oglas)
5 ur
Luka Dončić upravičen do najdražje pogodbe v zgodovini NBA
6 ur
Tako bo videti južni terminal nove avtobusne postaje Ljubljana. Zakaj bo postaja nerodno razdeljena na dva dela?
6 ur
Falling EV Sales Are Upending Banker Climate Strategies
6 ur
Russian Gas Supply to Austria at Risk From Gazprom Court Case
8 ur
Kako bodo v Lidlu količino zavržene hrane zmanjšali za polovico in s tem vplivali na izpuste
8 ur
Katera so podjetja slovenske obrambne industrije in kaj zanje pomeni krepitev pripravljenosti EU
14 ur
Odličnost ima zapisano že v imenu
14 ur
Limuzina, zaradi katere so Slovenci skoraj pozabili na karavane in SUV
15 ur
E-oskrba rešuje življenja
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Tesla model Y, lani najbolje prodajan avto v Evropi, aprila skoraj izginil iz statistike 3
17 ur
Airbus v projekt razvoja vodikovo gnanih letal

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2985550] 18.01.22 10:25
Odgovori   +    1
Naslov in drugi podnaslov sta, hm, v disonanci. Lep dan.
0513ANITO sporočil: 10.844
[#2985633] 18.01.22 16:19 · odgovor na: bigl (#2985550)
Odgovori   +    2
[bigl]
Naslov in drugi podnaslov sta, hm, v disonanci. Lep dan.
V času, ko marsikateri izdelek in repromaterial čakaš 1/2 leta in več je pa Ogljični Odtis blazno pomembna reč...

Ma ne me Hebat....

Mam lepo zalogo, pa tudi ta kopni...stranke všasih ne sprašujejo niti po čeni, niti ne fehtajo za popuste...za ogljični odtis izdelka pa me do dandanašnji še nihče pobaral...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2985667] 18.01.22 18:28 · odgovor na: 0513ANITO (#2985633)
Odgovori   +    0
V času, ko marsikateri izdelek in repromaterial čakaš 1/2 leta in več je pa Ogljični Odtis blazno pomembna reč...

Ma ne me Hebat....

Mam lepo zalogo, pa tudi ta kopni...stranke všasih ne sprašujejo niti po čeni, niti ne fehtajo za popuste...za ogljični odtis izdelka pa me do dandanašnji še nihče pobaral...
finance kot finance pac. bla bla bla do nezavesti.

Strani: 1