Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
[pobalin]
> [FIN-542579]
> A si predstavljate bes progresivne levice in "civilne družbe", če bi Janša prepovedal javna zborovanja in zaprl mejo?

Bes bi bil tudi, če bi Janša zaukazal javna zborovanja in pustil meje čisto odprte. Tako to je, ko/če bes/strasti in ne ratio poganjajo politiko.
danes sem v avtu poslušal val 202 kot skoraj vsak dan in sem bil popolnoma osupel. spiker je govoril, da imamo pri nas zdaj na oblasti fašiste in sem samo preklopil program, teh jajc ne mislim več poslušat, tudi če imajo soliden izbor glasbe in nekatere zanimive oddaje, kar je preveč je pa preveč. janši pa predlagam, da popolnoma ukine javni rtv.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2823224

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Maticek]
danes sem v avtu poslušal val 202 kot skoraj vsak dan in sem bil popolnoma osupel. spiker je govoril, da imamo pri nas zdaj na oblasti fašiste
Kako je bilo v SFRJ, ko smo leta 1972 imeli na oblasti valdvestodvajevske fašiste in izbruh črnih koz, si lahko prebereš na linkih, ki so tukaj: forum.finance.si/?m=...925&single
in sem samo preklopil program, teh jajc ne mislim več poslušat, tudi če imajo soliden izbor glasbe in nekatere zanimive oddaje, kar je preveč je pa preveč. janši pa predlagam, da popolnoma ukine javni rtv.
Javna RTV je (zame) civilizacijska pridobitev, ki nam za 13 EUR/mesec daje več spodobnih vsebin kot katerikoli drug slovenceljski medij v Moji Deželi. To ne pomeni, da mora biti vse iz javne hiše všeč vsem ves čas, ampak da vsakdo lahko vsak mesec najde svojih 13 evrov vrednih vsebin. Da je zraven še cel kup eklatantnih idiotizmov in politikantstva, pač paše v javno sfero, ki pač nabere več kala in sala.

Problem RTVS je v tem, da je logika naročnine/prispevka v konzumaciji a la carte, večina odjema je pa še vedno "v živo", kar pomeni, da se razburjamo, ko je v terminu, ko imamo vključene sprejemnike, na programu za nas neprava vsebina. Čez 10 let zna biti drugače, ampak potem bomo jokcali, da v javni hiši vsak odbira programe po svoji ideološki-politični-verski izbiri in se zapira v svoj mehur. Levi ne bodo gledali Možinca, desni pa ne Petrovčičke...

Pol se pa pejt, bi rekel Črt. :-)
FIN-547190 sporočil: 287
[Maticek]
> [pobalin]
> > [FIN-542579]
> > A si predstavljate bes progresivne levice in "civilne družbe", če bi Janša prepovedal javna zborovanja in zaprl mejo?
>
> Bes bi bil tudi, če bi Janša zaukazal javna zborovanja in pustil meje čisto odprte. Tako to je, ko/če bes/strasti in ne ratio poganjajo politiko.

danes sem v avtu poslušal val 202 kot skoraj vsak dan in sem bil popolnoma osupel. spiker je govoril, da imamo pri nas zdaj na oblasti fašiste in sem samo preklopil program, teh jajc ne mislim več poslušat, tudi če imajo soliden izbor glasbe in nekatere zanimive oddaje, kar je preveč je pa preveč. janši pa predlagam, da popolnoma ukine javni rtv.
Kot je tule nekdo prej zapisal, bebavost levičarjev ne pozna meja. Z izjemo Marxa, Engelsa, pa kulturnih marksistov z Žižkom vred in še kake svetle izjeme jim gotovo ne gre očitati presežka možganske mase.

In ja, tole, kar delajo ti jurišniki levice na JAVNI medijski hiši iz dneva v dan, je grozljivo. Neskončna ljubezen do švedske avtistke in njenih sponzorjev, do "tekovina revolucije" in Srbije ter Rusije, prav tako neskončno sovraštvo do Janše, pa Orbana, Trumpa, RKC in slovenske narodne zavesti. Pa obvezno plačujemo te levičarske fanatike.

Če ne bo Janša po vzoru grške vlade leta 2013 zaprl Javne hiše in osnoval nove, politično in mnenjsko pluralne, pa vsaj štirikrat manjše NACIONALNE (velike črke niso naključne) RTV, sta njegovi dve leti že vnaprej izgubljeni.

Če pa to bo naredil (upam), garantiram ulične nerede in fizične žrtve pobesenele levice.

Strani: 1