1 ura
Stroški oklestili dobiček BMW
2 uri
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
2 uri
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
5 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1
5 ur
German Managers Don’t See Global Upswing Boosting Their Business
5 ur
German Factory Orders Drop in Sign of Enduring Weakness
5 ur
Velika Britanija: stroški globokega geološkega odlagališča jedrskih odpadkov rastejo na 77 milijard evrov
7 ur
Povprečna razvitost v EU: kje je Slovenija zdaj in kje bo po napovedih MDS čez pet let
7 ur
Kako Krka in Novartis Slovenija povečujeta učinkovitost in dodano vrednost?
14 ur
Na trgu dizelskih dostavnikov kitajski maxusi tečejo le na elektriko
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Cupra formentor in leon z novim obrazom dobivata tudi novo srce
17 ur
Evropsko računsko sodišče: izterjava nepravilno porabljenih sredstev traja predolgo
17 ur
Top službe – Cosylab, IJS, Novartis, NLB, Petrol, SŽ, Toyota Adria
17 ur
Luka Mesec je šel z vlakom do Bruslja. Si zasluži aplavz? 6
19 ur
Pred sezono oddajanja vikendov na Hrvaškem: to preverja Furs 1
20 ur
Država izdala zakladne menice: varčevalska vnema popušča
20 ur
Kako sta Lidl Slovenija in Atlantic Droga Kolinska uspešna pri »G« v ESG 1
20 ur
Novosti na nepremičninskem trgu: Kje bodo nova stanovanja v Ljubljani? (Oglas)
20 ur
Bodo stavkajoči na upravnih enotah ostali brez plač? 3

Strani: 1

jobe sporočil: 124
[#2709083] 24.04.18 14:55
Odgovori   +    15
Sami cudezni decki.. umazane gate bi pa pustili raji oprat..
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2709085] 24.04.18 14:59
Odgovori   +    7
zadnjič sem bil slučajno v Big Bang-u (po dolgem času)... In res mi ni jasno, kako to sploh še deluje. V trgovini je gotovo več prodajalcev kot strank. Kljub temu se sprehajaš kot po mestu duhov...
anon-71539 sporočil: 420
[#2709096] 24.04.18 15:21 · odgovor na: anon-204390 (#2709085)
Odgovori   +    6
[vickibedi]
zadnjič sem bil slučajno v Big Bang-u (po dolgem času)... In res mi ni jasno, kako to sploh še deluje. V trgovini je gotovo več prodajalcev kot strank. Kljub temu se sprehajaš kot po mestu duhov...
Deluje očitno. Jaz sem vso belo tehniko kupil v Big Bangu lansko leto. Prinesel online cene konkurence, vse dobil ugodneje + svetovanje za dve stvari, kjer se sam nisem znal odločiti. Pustil sem jim 4k€. Zadovoljen še vedno.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2709098] 24.04.18 15:30 · odgovor na: anon-71539 (#2709096)
Odgovori   +    3
[Muchacho]
> [vickibedi]
> zadnjič sem bil slučajno v Big Bang-u (po dolgem času)... In res mi ni jasno, kako to sploh še deluje. V trgovini je gotovo več prodajalcev kot strank. Kljub temu se sprehajaš kot po mestu duhov...

Deluje očitno. Jaz sem vso belo tehniko kupil v Big Bangu lansko leto. Prinesel online cene konkurence, vse dobil ugodneje + svetovanje za dve stvari, kjer se sam nisem znal odločiti. Pustil sem jim 4k€. Zadovoljen še vedno.
Koliko pa jih to še počne poleg tebe ? Mislim oni ne morejo preživeti od parih procentov strank, ki jim morajo ponuditi najnižjo ceno na trgu.
anon-214639 sporočil: 12
[#2709099] 24.04.18 15:35
Odgovori   +    8
Njegov največji uspeh je bil odprtje trgovine Big Bang v centru Dunaja-vsi , ki se na posel kaj spoznajo, so se držali za glavo. Upravičeno!
Drug uspeh pa je bil, ko je nategnil Kordeža-pa še to se ni obrestovalo!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2709116] 24.04.18 16:48
Odgovori   +    3
Kaže, da so stečaji nekdanjih uspešnih poslovnežev postali ful kul.
najobj sporočil: 31.930
[#2709202] 25.04.18 10:01 · odgovor na: anon-204390 (#2709098)
Odgovori   +    1
[vickibedi]
> [Muchacho]
> > [vickibedi]
> > zadnjič sem bil slučajno v Big Bang-u (po dolgem času)... In res mi ni jasno, kako to sploh še deluje. V trgovini je gotovo več prodajalcev kot strank. Kljub temu se sprehajaš kot po mestu duhov...
> Deluje očitno. Jaz sem vso belo tehniko kupil v Big Bangu lansko leto. Prinesel online cene konkurence, vse dobil ugodneje + svetovanje za dve stvari, kjer se sam nisem znal odločiti. Pustil sem jim 4k€. Zadovoljen še vedno.
Koliko pa jih to še počne poleg tebe ? Mislim oni ne morejo preživeti od parih procentov strank, ki jim morajo ponuditi najnižjo ceno na trgu.
... evo, tudi jaz kupujem v Big Bangu in ne boš verjel, da nisem kupil samo Gorenje, ampak sem svoj denar pravično porazdelil še med Beko, Samsung in Whirlpool ... no, je pa res, da bodo v Big Bangu imeli zdaj nekaj cajta mir pred mano, ker za razliko od včasih običajnih 15 let, danes večina aparatov le zdrži kakšna 3 leta ...

Strani: 1