Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 23.12.2017 13:13
> ... čuj, ker kriptotrg ni reguliran (BTW, kaj je to?) trg, so svinjarije mogoče in se dogajajo, zato sem včeraj - kot da bi vedel - malo za hec, še bolj pa zares tole forum.finance.si/?m=...646&single napisal, pa ni hotel noben komentirat, zdaj pa ne vem, če se forumski bitkojnerji z mano strinjate ali pa me vsi ignorirate ...

Mogoče boš počasi, nekoč dojel in si sam odgovoril na zastavljeno vprašanje.

>
> P.S.: če se prav spomnim, je čar kriptosveta glih v tem in glih zato (je) tako raste(l), da ni reguliran in da vsak (velik) lahko dela, kaj mu paše in mu noben nič ne more ... aja, če me tudi ti ignoriraš, mi napiši samo eno besedo "JA", da se ne bom brezveze matral, ker tvoje poste še vedno lahko berem in (zlobno) komentiram ...

Kot si pravilno ugotovil, te nisem dal na "sistemski" ignor in lahko poste bereš in komentiraš. To je pa to ;)
... čuj, jaz sem že dojel, da to forum.finance.si/?m=...778&single ni dobro za mene, tako da več od občasno zlobnih komentarjev na račun kriptomanije od mene ne rabiš pričakovati ...

P.S.: ker si glih tukaj in ko gledam na v zgornjem postu naliman "Bitcoin Ticker", imam za tebe še eno vprašanje, in sicer kako je mogoče s prodajo/nakupom bitcoina na šesti decimalki spreminjati tečaj celega bitcoina ... khmm, ali pa zaradi hitrosti sprememb narobe vidim, ker namreč pri trgovanju z običajnimi delnicami z manj kot eno delnico ne moreš nič, ker tako trgovanje niti ne obstaja, dokler se izdajatelj ne spomni, da bi s splitom lahko še kaj dodatno zaslužil ... evo, iz uvidevnosti pa te ne bom več gnjavil s vprašanjem, po čem je bila včeraj tista roba, ki jo kupuješ in prodajaš na Japonskem, ker se na Japonskem z bitcoini splača kupovat in prodajat, ker je bolj enostavno kot z dolarji ali jeni ...