Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delate v turizmu? Tu boste dobili nove ideje

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[#2688178] 12.12.17 13:27
Odgovori   +    0
Hm, karkoli sem v javnih evidencah lahko našel o poslovanju familije Bojnec, povsod so bile kakšne blokade računov, zaprte dejavnosti, poslovne številke majhne, krivulje obrnjene dol ipd. Poleg tega je na množici spletnih strani te keramičarske "korporacije" veliko manjših in velikih napak. Kot da ta obsežen keramičarski klan nima nikogar, ki bi bil malo manj vizionarski, ustvarjalen, unikaten in predavateljski, pa toliko bolj dlakocepski pri izvedbi. Primer:
O MUZEJU
Background image with solid color overlay and parallax effect. Develop fully responsive, mobile-ready websites that look amazing on any devices and browsers. Preview how your website will appear on phones, tablets and desktops directly in the visual editor.

VABLJENI NA OBISK!
Article header with background image and parallax effect.

LINKS (ne delajo, tudi na drugih straneh so težave)
www.loncarska-vas.com/
Stran muzeja je samo v slovenščini (tudi bojnec.com in apok.com). Mar tuji turisti niso pričakovani ali dobrodošli? Stran Keramike Liboje je samo v angleščini. Mar domači kupci niso pričakovani ali zaželeni? Vse to je škoda, ker je zelo verjetno, da se trudijo, in pred nekaj leti je bila tista muzejska hiša čisto kul za obiskat in nekaj malega kupit.

Lahko pa vas pomirim, da me ne bo k tej okrogli mizi. Če bi prišel, bi vas najbrž vse spravil v zadrego, saj bi na koncu vprašal, koliko robe sta že oz. še bosta Raspopović in Valentin za svoje fine in ekskluzivne restavracije kupila od Bojnecovih (in zakaj ne).
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2688180] 12.12.17 13:32 · odgovor na: pobalin (#2688178)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Lahko pa vas pomirim, da me ne bo k tej okrogli mizi. Če bi prišel, bi vas najbrž vse spravil v zadrego, saj bi na koncu vprašal, koliko robe sta že oz. še bosta Raspopović in Valentin za svoje fine in ekskluzivne restavracije kupila od Bojnecovih (in zakaj ne).
Ena od predvidenih iztočnic je razmeroma podobna. Ste pa dobrodošli, pridite in vprašajte.
pobalin sporočil: 14.456
[#2688184] 12.12.17 13:51 · odgovor na: BorutHocevar (#2688180)
Odgovori   +    0
[hocevarb]
> [pobalin]
> Lahko pa vas pomirim, da me ne bo k tej okrogli mizi. Če bi prišel, bi vas najbrž vse spravil v zadrego, saj bi na koncu vprašal, koliko robe sta že oz. še bosta Raspopović in Valentin za svoje fine in ekskluzivne restavracije kupila od Bojnecovih (in zakaj ne).

Ena od predvidenih iztočnic je razmeroma podobna. Ste pa dobrodošli, pridite in vprašajte.
Vi te iztočnice strežete v svilenih rokavičkah, jaz bi pa udaril direktno in z buzdovanom. BTW, tam gor sem uporabil množino in ne vikanje. Naj spomnim, da sva sklenila pakt o tikanju. :-)
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2688187] 12.12.17 13:59 · odgovor na: pobalin (#2688184)
Odgovori   +    0
[pobalin]
BTW, tam gor sem uporabil množino in ne vikanje. Naj spomnim, da sva sklenila pakt o tikanju. :-)
:-) Si dobrodošel

Strani: 1