Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nam grozijo posojila v frankih 2.0.?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Nam grozijo posojila v frankih 2.0.?
[#2669065] 24.08.17 10:10 · odgovor na: anon-295186 (#2669059)
Odgovori   +    0
[amateur_fa]
> [najobj]
> > [amateur_fa]
> > > [najobj]
> >
> > > ... čuj, malo predolgo se že kratkočasim na totem forumu, tako da se za vsaki drek res ne sekiram, me pa vseeno zanima, na osnovi česa si presodil, da sem zakompleksan ...
> > >
> > > P.S.: stavim še drugo gajbo pira, da ne bi napisal, da sem zakompleksan, če bi v zvezi s švicarji pisal v tvojo korist ... khmm, čeprav itak ni nobene koristi, v čigavo korist kdo tu kaj napiše, tako da ti niti to forum.finance.si/?m=...745&single ziher ne bo nič koristilo, pa se nad nivojem komunikacije v nalimanem postu res ne moreš pritoževati ...
> > Obračal sem se na "vas forumaše", ne "tebe osebno". Če si se našel v tem opisu, je morda nekaj na tem. In da, gre za zakompleksanost. Takšna oseba ima izredno potrebo po samopotrjevanju. Sicer pa, kaj jaz vem. Nisem psiholog. Forumaši boste bolj vedeli.
> >
> > Ne rabiš stavit gajb. Za vsako sranje ti ni potrebno replicirati (smetiti) po forumu. Bi rekel, da ta forum ni edini na spletu, kjer čutiš potrebo po poučevanju in podhebavanju "glupanov".
> ... OK, potem pa drugič namesto "Je pa žalostno videti, kako ste nekateri zakompleksani." uporabi aktiv tretje osebe množine ali pa pasiv, ker aktiv druge osebe množine se nanaša na tvojega sogovornika (= mene osebno) in vse ostale s podobnimi lastnostmi ...
>
> P.S.: kratko lekcijo slovenščine lahko razumeš kot podjebavanje ali pa tudi ne, ker mi je vseeno ... aja, če nočeš, da se odzivam na tvoje poste, ne piši neumnosti (= frankarji niste nič krivi, banke so vas nategnile, ker so videle v prihodnost, pa vam tega niso povedale) in se ne sprenevedaj (= forumaši s kristalno kroglo leta 2006 v tvojem postu tukaj zgoraj), pa boš imel pred mojimi kompleksi mir ...
Bolje ne bi mogel potrditi poante mojega zapisa.
... ja, in ti se ne bi mogel bolje sprenevedat ...

P.S.: če ne razumeš, čemu so forumi namenjeni, se na forumih ne oglašaj ...