Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nam grozijo posojila v frankih 2.0.?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-295186 sporočil: 149
[Glavni forum] Tema: Nam grozijo posojila v frankih 2.0.?
[#2668723] 22.08.17 17:54 · odgovor na: najobj (#2668688)
Odgovori   +    3
[najobj]

... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, forumaš bc123a ziher ne dela na blagajni v Lidlu ...

P.S.: stavim gajbo pira, da se ti ne bi tako potrudil, če bi bc123a na totem forumu pisal v tvojo korist ... khmm, čeprav itak ni nobene koristi, v čigavo korist kdo tu kaj napiše, če mene kaj vprašaš ...
Ergo, mogoče ne dela v Lidlu, očitno pa ima izjemno bogato socialno življenje. ;)

Gajbo piva bi izgubil, ker sem ga izbral naključno - je pač zelo zagnan komentator. Kamorkoli pogledaš, povsod njegova sled. Sploh ni važno, kdo je pro ali kontra. Gre za nivo komunikacije. Po večini na forumih najdeš podcenjevalne komentarje, podj*bavanje ipd. Skratka, očitno je forum dobro orodje za zdravljenje frustracij.

Morda vas je večina najstrastnejših forumpiscev "operativno sposobnih", "finančno pismenih" in oh in sploh. Je pa žalostno videti, kako ste nekateri zakompleksani. Preostali smo pač glupi. Še sreča, da imamo debel krompir.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2668723

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Nam grozijo posojila v frankih 2.0.?
[#2668894] 23.08.17 13:31 · odgovor na: anon-295186 (#2668723)
Odgovori   +    0
[amateur_fa]
> [najobj]
>
> ... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, forumaš bc123a ziher ne dela na blagajni v Lidlu ...
>
> P.S.: stavim gajbo pira, da se ti ne bi tako potrudil, če bi bc123a na totem forumu pisal v tvojo korist ... khmm, čeprav itak ni nobene koristi, v čigavo korist kdo tu kaj napiše, če mene kaj vprašaš ...
Ergo, mogoče ne dela v Lidlu, očitno pa ima izjemno bogato socialno življenje. ;)

Gajbo piva bi izgubil, ker sem ga izbral naključno - je pač zelo zagnan komentator. Kamorkoli pogledaš, povsod njegova sled. Sploh ni važno, kdo je pro ali kontra. Gre za nivo komunikacije. Po večini na forumih najdeš podcenjevalne komentarje, podj*bavanje ipd. Skratka, očitno je forum dobro orodje za zdravljenje frustracij.

Morda vas je večina najstrastnejših forumpiscev "operativno sposobnih", "finančno pismenih" in oh in sploh. Je pa žalostno videti, kako ste nekateri zakompleksani. Preostali smo pač glupi. Še sreča, da imamo debel krompir.
... čuj, malo predolgo se že kratkočasim na totem forumu, tako da se za vsaki drek res ne sekiram, me pa vseeno zanima, na osnovi česa si presodil, da sem zakompleksan ...

P.S.: stavim še drugo gajbo pira, da ne bi napisal, da sem zakompleksan, če bi v zvezi s švicarji pisal v tvojo korist ... khmm, čeprav itak ni nobene koristi, v čigavo korist kdo tu kaj napiše, tako da ti niti to forum.finance.si/?m=...745&single ziher ne bo nič koristilo, pa se nad nivojem komunikacije v nalimanem postu res ne moreš pritoževati ...

Strani: 1