Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-104967 sporočil: 1.542
[Kimsky]
" in opozicijsko levico, ki bo malo državo nekdanje Jugoslavije speljala z zanesljive poti v krizo"

A tole kdo zastopi?
Mislim, da si se vseeno malo prestrogo samo v ta del stavka, za vejico, spustil. Čisto v redu stavek je.
Kot jaz zastopim, in tudi kolikor sem prebral original v francoščini, bi pač naj združil L+R, kar bi naj potegnilo Slo iz krize. Zna pa bit, da bo veliko ljudi pomotoma kot ti, veliko pa nalašč, stavek prebralo narobe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1905379

Strani: 1

anon-195846 sporočil: 3.006
[fxm12000]
> [Kimsky]
> " in opozicijsko levico, ki bo malo državo nekdanje Jugoslavije speljala z zanesljive poti v krizo"
>
> A tole kdo zastopi?

Mislim, da si se vseeno malo prestrogo samo v ta del stavka, za vejico, spustil. Čisto v redu stavek je.
Kot jaz zastopim, in tudi kolikor sem prebral original v francoščini, bi pač naj združil L+R, kar bi naj potegnilo Slo iz krize. Zna pa bit, da bo veliko ljudi pomotoma kot ti, veliko pa nalašč, stavek prebralo narobe.
Mogoče je v francoščini logično. Tukaj pa ni. Ta stavek bi z veliko domišljije lahko pojasnil drugače kot ga razumem jaz edinole tako, da bo težka naloga državo speljala (speljala?) iz krize.
Veš kaj, pokličiva na pomoč tasila, on bo že vedel.

Strani: 1