Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša napoveduje spremembe političnega sistema

Strani: 1 2 3 4 5

anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905322] 02.12.12 23:05 · odgovor na: čarli (#1905260)
Odgovori   +    6
[čarli]
> [maxmaxlj]
> > [FIN-466864]
> > > [Rotty]
> > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> >
> > no sej te bom pol vprašal.....
> > dobro si tole zapomni...
>
> Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.

No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...
Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.
Polo83 sporočil: 1.183
[#1905323] 02.12.12 23:05
Odgovori   +    15
Zadnja sprememba: Polo83 02.12.2012 23:07
sem poslušal govor ob nedavnih demonstracijah ko je janša dejal da narkodileri, ki so imeli milijone mesečnega prometa z drogo niso bili obtoženi... kako lahko predsednik vlade govori da je nekdo diler, če ga je slovensko sodišče, spoznalo za nedolžnega... odgovor ne more biti samo v vejah oblasti
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1905324] 02.12.12 23:06 · odgovor na: anon-202104 (#1905290)
Odgovori   +    8
[jani639]
> [FIN-466864]
> > [hrvatini]
> > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
>
> me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....

ajd ne seri...sodišče je čist zakonit špricat če to počneš zakonito ,se pravi opravičeno in je tvoj zastopnik tam...
Ja včasih je dovolj, da je samo zagovornik tam. Samo če te hoče pa sodišče zaslišati, pa zagovornika ne more.

Ja zakonito je, če ti sodišče opraviči. Samo komu bi pa opravičilo, zaradi službenih obveznosti ? Če bi vsem, potem bi morala sodišča delati v glavnem popoldne in ob sobotah in nedeljah.
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1905327] 02.12.12 23:08 · odgovor na: macon (#1905283)
Odgovori   +    9
[macon]
> [FIN-466864]
> > [hrvatini]
> > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
>
> me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....

Gre za obtožni predlog, sploh mu ni treba hoditi na sodišče, lahko ga zastopa odvetnik.

Kolikokrat smo že to zapisali, tudi linki so bili.
Ja ne vem kaj ste vi pisali. Samo če mu ni treba hoditi, zakaj pa se potem Ivan opravičuje, da je zadržan zaradi službenih obveznosti ?
Zdaj če ste vi tako pametni, potem imamo kretena za premiera.
čarli sporočil: 13.178
[#1905329] 02.12.12 23:09 · odgovor na: anon-112890 (#1905322)
Odgovori   +    12
[maxmaxlj]
> [čarli]
> > [maxmaxlj]
> > > [FIN-466864]
> > > > [Rotty]
> > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > >
> > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > dobro si tole zapomni...
> >
> > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
>
> No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...

Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.
A zaradi teh 30ih bo zdaj najebal cel narod al kako? To je točno to kar hoče država. Še več nadzora, da se ja ubogim ovčkam ne bo kaj zgodilo. In pol se zgražate ko imamo tako visoke prometne kazni, davke itd. Normalno, da so visoke, če pa ste pripravljeni trgovat s svojo svobodo za nekaj "varnosti"...
anon-24983 sporočil: 7.885
[#1905331] 02.12.12 23:09 · odgovor na: (#1905262)
Odgovori   +    13
[hrvatini]
Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
Mogoče tebe vleče iz dreka, mene tlači v drek.
Polo83 sporočil: 1.183
[#1905340] 02.12.12 23:13 · odgovor na: anon-24983 (#1905331)
Odgovori   +    3
..oz. kar celotna in ista garnitura ki nas je v 20 letih v drek potisnila nas sedaj ven vleče
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1905345] 02.12.12 23:15
Odgovori   +    14
GOTOF SI !!!!!
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1905348] 02.12.12 23:17 · odgovor na: srako (#1905217)
Odgovori   +    8
[srako]
Bo začel hoditi na sodišče ?
:))) Bo že prijatelj borči zrihtal, da mu ne bo treba...
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905358] 02.12.12 23:28 · odgovor na: čarli (#1905329)
Odgovori   +    8
[čarli]
> [maxmaxlj]
> > [čarli]
> > > [maxmaxlj]
> > > > [FIN-466864]
> > > > > [Rotty]
> > > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > > >
> > > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > > dobro si tole zapomni...
> > >
> > > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
> >
> > No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...
>
> Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.

A zaradi teh 30ih bo zdaj najebal cel narod al kako? To je točno to kar hoče država. Še več nadzora, da se ja ubogim ovčkam ne bo kaj zgodilo. In pol se zgražate ko imamo tako visoke prometne kazni, davke itd. Normalno, da so visoke, če pa ste pripravljeni trgovat s svojo svobodo za nekaj "varnosti"...
To je približno enako, kot sedaj, ko vsi vemo, da se krade. Nihče, ki kaj ve noče ničesar povedat, ker mu pade kakšna drobtina od pogače. Vsi se pa razburjamo in "za šankom" preklinjamo in govorimo v prazno. Tako je tudi s tem. Dokler se nam ne vzame nekaj-sankcionira, toliko časa smo tiho. Dokler bodo samo policaji nosili glave v torbah, za vse ostalo bo pa to samo zabava, toliko časa bodo eksistirali.
anon-233233 sporočil: 2.146
[#1905360] 02.12.12 23:29
Odgovori   +    14
Ha, ha, ha, Janša napoveduje spremembe ... na naslednjih volitvah bo udeležba večja... ker nas bo "sova" s puškinimi kopiti "vabila" na volišča. Edina pametna sprememba bi bila, če bi stari komunistični kadri, ki uničujejo državo zadnjih 20 let in katerih glavna protagonista sta Janša in Pahor nemudoma odstopita... in dala možnost, da Slovenija postane normalna država. ...seveda potem svizec zavije čokolado...
ketika sporočil: 4.267
[#1905368] 02.12.12 23:35 · odgovor na: anon-233233 (#1905360)
Odgovori   +    4
[Naiven]
Ha, ha, ha, Janša napoveduje spremembe ... na naslednjih volitvah bo udeležba večja... ker nas bo "sova" s puškinimi kopiti "vabila" na volišča. Edina pametna sprememba bi bila, če bi stari komunistični kadri, ki uničujejo državo zadnjih 20 let in katerih glavna protagonista sta Janša in Pahor nemudoma odstopita... in dala možnost, da Slovenija postane normalna država. ...seveda potem svizec zavije čokolado...
o hvala bogu še en k isto misli, sem mislila da sem sama na tej ladji norcev
anon-49458 sporočil: 2.114
[#1905371] 02.12.12 23:36 · odgovor na: anon-295127 (#1905348)
Odgovori   +    16
[kirman69]
> [srako]
> Bo začel hoditi na sodišče ?

:))) Bo že prijatelj borči zrihtal, da mu ne bo treba...
preveč se sekiraš, raje zvrcni sošolce iz filofaksa, en litrček pa jointek (to še pokrije štipendija pa nadomestilo za brezposelnost) pa boste rešl Slovenijo Che Guevara stajl. Če si pa starejši boste pa źe jutr na sedmih kavah v državni upravi vse podebatiral kako je hudo. Jest moram spat, da bom jutr delal. K moram mal več narest k sam zase, še za učinkovit javni sektor in socialno državo.
čarli sporočil: 13.178
[#1905375] 02.12.12 23:39 · odgovor na: anon-112890 (#1905358)
Odgovori   +    6
[maxmaxlj]
> [čarli]
> > [maxmaxlj]
> > > [čarli]
> > > > [maxmaxlj]
> > > > > [FIN-466864]
> > > > > > [Rotty]
> > > > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > > > >
> > > > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > > > dobro si tole zapomni...
> > > >
> > > > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
> > >
> > > No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...
> >
> > Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.
>
> A zaradi teh 30ih bo zdaj najebal cel narod al kako? To je točno to kar hoče država. Še več nadzora, da se ja ubogim ovčkam ne bo kaj zgodilo. In pol se zgražate ko imamo tako visoke prometne kazni, davke itd. Normalno, da so visoke, če pa ste pripravljeni trgovat s svojo svobodo za nekaj "varnosti"...

To je približno enako, kot sedaj, ko vsi vemo, da se krade. Nihče, ki kaj ve noče ničesar povedat, ker mu pade kakšna drobtina od pogače. Vsi se pa razburjamo in "za šankom" preklinjamo in govorimo v prazno. Tako je tudi s tem. Dokler se nam ne vzame nekaj-sankcionira, toliko časa smo tiho. Dokler bodo samo policaji nosili glave v torbah, za vse ostalo bo pa to samo zabava, toliko časa bodo eksistirali.
Ej za to da nosijo policaji glave v torbah so plačani. In ja tudi so vedeli kaj jih lahko vse čaka pri tem. Če pa jim je hudo pa naj pridejo delat v realni sektor;)

PS: Drugače pa tale tvoj odgovor nima nobene zveze s policijsko uro nad katero se ti tako zelo navdušuješ...
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905382] 02.12.12 23:43 · odgovor na: čarli (#1905375)
Odgovori   +    3
[čarli]
> [maxmaxlj]
> > [čarli]
> > > [maxmaxlj]
> > > > [čarli]
> > > > > [maxmaxlj]
> > > > > > [FIN-466864]
> > > > > > > [Rotty]
> > > > > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > > > > >
> > > > > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > > > > dobro si tole zapomni...
> > > > >
> > > > > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
> > > >
> > > > No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...
> > >
> > > Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.
> >
> > A zaradi teh 30ih bo zdaj najebal cel narod al kako? To je točno to kar hoče država. Še več nadzora, da se ja ubogim ovčkam ne bo kaj zgodilo. In pol se zgražate ko imamo tako visoke prometne kazni, davke itd. Normalno, da so visoke, če pa ste pripravljeni trgovat s svojo svobodo za nekaj "varnosti"...
>
> To je približno enako, kot sedaj, ko vsi vemo, da se krade. Nihče, ki kaj ve noče ničesar povedat, ker mu pade kakšna drobtina od pogače. Vsi se pa razburjamo in "za šankom" preklinjamo in govorimo v prazno. Tako je tudi s tem. Dokler se nam ne vzame nekaj-sankcionira, toliko časa smo tiho. Dokler bodo samo policaji nosili glave v torbah, za vse ostalo bo pa to samo zabava, toliko časa bodo eksistirali.

Ej za to da nosijo policaji glave v torbah so plačani. In ja tudi so vedeli kaj jih lahko vse čaka pri tem. Če pa jim je hudo pa naj pridejo delat v realni sektor;)

PS: Drugače pa tale tvoj odgovor nima nobene zveze s policijsko uro nad katero se ti tako zelo navdušuješ...
Ne, nobene zveze. Samo rek: "To ni moje delo" tako zelo paše notri. Nad čim se ti že pritožuješ? Nad policijsko uro? Saj ni to tvoje delo, da boš odrejal ali bo ali ne. Zatorej po tvojem razmišljanju si lahko tiho.
anon-63996 sporočil: 383
[#1905388] 02.12.12 23:45
Odgovori   +    5
Kaj je on sploh delal tam?
čarli sporočil: 13.178
[#1905393] 02.12.12 23:51 · odgovor na: anon-112890 (#1905382)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: čarli 02.12.2012 23:55
[maxmaxlj]
> [čarli]
> > [maxmaxlj]
> > > [čarli]
> > > > [maxmaxlj]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [maxmaxlj]
> > > > > > > [FIN-466864]
> > > > > > > > [Rotty]
> > > > > > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > > > > > >
> > > > > > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > > > > > dobro si tole zapomni...
> > > > > >
> > > > > > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
> > > > >
> > > > > No pa saj pravim, da ste levo desni verniki usi glih oz komunisti:) S to izjavo samo še potrjuješ. Če bi pa policijsko uro uvedel opankar bi bil pa vik in krik. Ampak ko delajo naši je pa vse v redu...
> > > >
> > > > Če se drugače ne more ukrotiti tistih 30 "protestnikov", ki so bili oblečeni v črno, se tudi s tem strinjam. Boljše mi je to, kot da mi takšni, kot so ta trideseterica vladajo.
> > >
> > > A zaradi teh 30ih bo zdaj najebal cel narod al kako? To je točno to kar hoče država. Še več nadzora, da se ja ubogim ovčkam ne bo kaj zgodilo. In pol se zgražate ko imamo tako visoke prometne kazni, davke itd. Normalno, da so visoke, če pa ste pripravljeni trgovat s svojo svobodo za nekaj "varnosti"...
> >
> > To je približno enako, kot sedaj, ko vsi vemo, da se krade. Nihče, ki kaj ve noče ničesar povedat, ker mu pade kakšna drobtina od pogače. Vsi se pa razburjamo in "za šankom" preklinjamo in govorimo v prazno. Tako je tudi s tem. Dokler se nam ne vzame nekaj-sankcionira, toliko časa smo tiho. Dokler bodo samo policaji nosili glave v torbah, za vse ostalo bo pa to samo zabava, toliko časa bodo eksistirali.
>
> Ej za to da nosijo policaji glave v torbah so plačani. In ja tudi so vedeli kaj jih lahko vse čaka pri tem. Če pa jim je hudo pa naj pridejo delat v realni sektor;)
>
> PS: Drugače pa tale tvoj odgovor nima nobene zveze s policijsko uro nad katero se ti tako zelo navdušuješ...

Ne, nobene zveze. Samo rek: "To ni moje delo" tako zelo paše notri. Nad čim se ti že pritožuješ? Nad policijsko uro? Saj ni to tvoje delo, da boš odrejal ali bo ali ne. Zatorej po tvojem razmišljanju si lahko tiho.
Tiho si lahko tudi ti, če že meni pišeš to ok;) In ja ponavljam in trdim, da če bi to opankar uvedel policijsko uro bi se vam vernikom strgalo;) Sedaj pa to podpirate, ker kao se moramo bati teh 30ih ljudi za katere nismo prej nikoli slišali...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1905394] 02.12.12 23:54 · odgovor na: anon-112890 (#1905317)
Odgovori   +    2
[maxmaxlj]
> [FIN-466864]
> > [maxmaxlj]
> > > [FIN-466864]
> > > > [Rotty]
> > > > Nehajte že lagat in s tem paniko zaganjat med ljudmi! Kakšna policijska ura! To je na vaših zeljnikih zrastlo, samo da bi netili nemir!
> > >
> > > no sej te bom pol vprašal.....
> > > dobro si tole zapomni...
> >
> > Če bo tako hudo, se pa tudi s policijsko uro strinjam.
>
> ja ja itak tud izredno stanje če tko veliki vodja naroči....
> ej model smo leta2012 in smo v EU....


Saj, ravno zato, če ne gre drugače.
sam nau nč od tega(izredno stanje)
še enkrat:piše se leto2012 gospodovo,in smo v EU,tebi bi pa blo vseen če bi blo izredno stanje(ni važn sam da je tko k je jajo naroču)
v EU tega ni....
to obstaja samo v diktakturah!
ker pa Slovenija za enkrat še ni pod diktakturo to ne bo šlo....
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905398] 02.12.12 23:59 · odgovor na: FIN-466864 (#1905394)
Odgovori   +    6
Ne vem od kod tebi, da SE BO uvedla policijska ura.
Ves čas sem mislil, da se pogovarjava hipotetično, DA BI SE uvedla.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1905402] 03.12.12 00:00 · odgovor na: anon-24983 (#1905324)
Odgovori   +    12
[fiston]
> [jani639]
> > [FIN-466864]
> > > [hrvatini]
> > > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
> >
> > me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....
>
> ajd ne seri...sodišče je čist zakonit špricat če to počneš zakonito ,se pravi opravičeno in je tvoj zastopnik tam...

Ja včasih je dovolj, da je samo zagovornik tam. Samo če te hoče pa sodišče zaslišati, pa zagovornika ne more.

Ja zakonito je, če ti sodišče opraviči. Samo komu bi pa opravičilo, zaradi službenih obveznosti ? Če bi vsem, potem bi morala sodišča delati v glavnem popoldne in ob sobotah in nedeljah.
na vabilu jasno piše kot kaj si vabljen,vsaj zdi se mi...ali kot priča,kot obdolženec..in če si priča ti pa šiht res ne more pomagat:) in zaslišat te ne morejo 23krat...ampak samo v dotični zadevi ki te obremenjuje ali ti obremenjuješ koga drugega..če pa beremo obtožnico..ob neznanem času,na neznanem kraju,od neznane osebe pa je to sevede scanje na pravni sistem,sori...klele so osvobodil,ne samo oprostil modele ki načrtno z namenom pridobitništva zastrupljajo ljudi..zarad..nezakonito pridobljene tel. cifre?a u pičkumater takšno sodstvo...isto je bilo pri makoterjevi..nezakoniti prisluhi v katerih je bilo jasno izražen namen..ma fakof tak pravni sistem kjer ima zločinec večje pravice kot žrtev
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905403] 03.12.12 00:02 · odgovor na: čarli (#1905393)
Odgovori   +    1
Meni bi se samo odtrgalo, če mi mi takšni kot je ta 30-terica vladali. Med tem sem se jaz odločal, če še nisi opazil.
Nikoli nisem mešal ne Janše ne Jankoviča zraven.
Odločam se ne med J ali J, temveč med vladavino 30-terice in njim podobnim ali policijsko uro.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1905406] 03.12.12 00:06 · odgovor na: anon-112890 (#1905398)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: FIN-466864 03.12.2012 00:07
[maxmaxlj]
Ne vem od kod tebi, da SE BO uvedla policijska ura.
Ves čas sem mislil, da se pogovarjava hipotetično, DA BI SE uvedla.
ma sej jst tud že skoz pravim če se bo bi ti blo teb vseen
zrd tistih 30 opic, jih pa itak vsaka policija poje...
tko, da ni panike v tem smislu...
čarli sporočil: 13.178
[#1905407] 03.12.12 00:07 · odgovor na: anon-112890 (#1905403)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: čarli 03.12.2012 00:17
[maxmaxlj]
Meni bi se samo odtrgalo, če mi mi takšni kot je ta 30-terica vladali. Med tem sem se jaz odločal, če še nisi opazil.
Daj mi razloži kako lahko ta 30erica začne harat po naši đamahiriji?
Nikoli nisem mešal ne Janše ne Jankoviča zraven.
Ja nisi, ampak priznaj, da ti je bližje jajo;)
Odločam se ne med J ali J, temveč med vladavino 30-terice in njim podobnim ali policijsko uro.
Lej če dvo miljonski narod ne more razfukat 30erico potem pa si zaslužimo, da nam taki vladajo. No saj 30ica nam dejansko vlada. Ampak ti so v kravatah in še čuva jih 5000+ policajev&co...
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1905409] 03.12.12 00:10 · odgovor na: anon-295127 (#1905345)
Odgovori   +    14
[kirman69]
GOTOF SI !!!!!
zgin raj delat pa zaslužit,ne pa sisat državne sise..
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1905411] 03.12.12 00:13 · odgovor na: anon-49458 (#1905371)
Odgovori   +    7
[wizardofoz]
> [kirman69]
> > [srako]
> > Bo začel hoditi na sodišče ?
>
> :))) Bo že prijatelj borči zrihtal, da mu ne bo treba...

preveč se sekiraš, raje zvrcni sošolce iz filofaksa, en litrček pa jointek (to še pokrije štipendija pa nadomestilo za brezposelnost) pa boste rešl Slovenijo Che Guevara stajl. Če si pa starejši boste pa źe jutr na sedmih kavah v državni upravi vse podebatiral kako je hudo. Jest moram spat, da bom jutr delal. K moram mal več narest k sam zase, še za učinkovit javni sektor in socialno državo.
Ja, juter bomo v fabrik tako na hiter (pavza je kratka) predebatiral, kam nas je ta janša (in pa prej vsi za njim) pripeljal. In kdaj bo šla naša firma u kwrac. Saj veš, konkureca, kitajci pa to... In pa... predragi smo, gospodje pa seveda niso, od gospodov poslancev, do vseh tam na vrhu, vključno s tistimi, ki so pokradli na stotine milijonov. Tem ni treba odgovarjat, za janšo in šuštija pa je življenskega pomena priščipnit kakemu penzionistu kak že tako uborni evrček ali dva, toliko prej, če je to še kak borec NOB ja...

Naj gre v piz*o mater*no pa taka država, naj ti bo jasno!!
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1905414] 03.12.12 00:14 · odgovor na: ketika (#1905368)
Odgovori   +    11
[ketika]
> [Naiven]
> Ha, ha, ha, Janša napoveduje spremembe ... na naslednjih volitvah bo udeležba večja... ker nas bo "sova" s puškinimi kopiti "vabila" na volišča. Edina pametna sprememba bi bila, če bi stari komunistični kadri, ki uničujejo državo zadnjih 20 let in katerih glavna protagonista sta Janša in Pahor nemudoma odstopita... in dala možnost, da Slovenija postane normalna država. ...seveda potem svizec zavije čokolado...

o hvala bogu še en k isto misli, sem mislila da sem sama na tej ladji norcev
na tej ladji pa res nisi osamljena,ampak prov preklet številčni pa tud niste,hvalabogu!
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1905415] 03.12.12 00:15 · odgovor na: anon-202104 (#1905409)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-295127 03.12.2012 00:16
[jani639]
> [kirman69]
> GOTOF SI !!!!!

zgin raj delat pa zaslužit,ne pa sisat državne sise..
Sisam ti mamino siso, bednik janšajzerski.
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905418] 03.12.12 00:16 · odgovor na: čarli (#1905407)
Odgovori   +    3
[čarli]
> [maxmaxlj]
> Meni bi se samo odtrgalo, če mi mi takšni kot je ta 30-terica vladali. Med tem sem se jaz odločal, če še nisi opazil.

Daj mi razloži kako lahko ta 30erica začne harat po naši đamahiriji?

> Nikoli nisem mešal ne Janše ne Jankoviča zraven.

Ja nisi, ampak priznaj, da ti je bližje jajo;)

> Odločam se ne med J ali J, temveč med vladavino 30-terice in njim podobnim ali policijsko uro.

Lej če dvo miljonski narod ne more razfukat 30erico potem pa si zaslužimo, da nam taki vladajo. No saj 30ica nam če vlada. Ampak ti so v kravatah in še čuva jih 5000+ policajev&co...

Ja pa sneg je tudi padal danes.
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1905420] 03.12.12 00:17 · odgovor na: FIN-466864 (#1905406)
Odgovori   +    1
[FIN-466864]
> [maxmaxlj]
> Ne vem od kod tebi, da SE BO uvedla policijska ura.
> Ves čas sem mislil, da se pogovarjava hipotetično, DA BI SE uvedla.

ma sej jst tud že skoz pravim če se bo bi ti blo teb vseen
zrd tistih 30 opic, jih pa itak vsaka policija poje...
tko, da ni panike v tem smislu...
Ne, ni mi vseeno.
Ja potem pa tako in tako ni problem, če ni panike.
čarli sporočil: 13.178
[#1905423] 03.12.12 00:19 · odgovor na: anon-112890 (#1905418)
Odgovori   +    4
[maxmaxlj]
> [čarli]
> > [maxmaxlj]
> > Meni bi se samo odtrgalo, če mi mi takšni kot je ta 30-terica vladali. Med tem sem se jaz odločal, če še nisi opazil.
>
> Daj mi razloži kako lahko ta 30erica začne harat po naši đamahiriji?
>
> > Nikoli nisem mešal ne Janše ne Jankoviča zraven.
>
> Ja nisi, ampak priznaj, da ti je bližje jajo;)
>
> > Odločam se ne med J ali J, temveč med vladavino 30-terice in njim podobnim ali policijsko uro.
>
> Lej če dvo miljonski narod ne more razfukat 30erico potem pa si zaslužimo, da nam taki vladajo. No saj 30ica nam če vlada. Ampak ti so v kravatah in še čuva jih 5000+ policajev&co...


Ja pa sneg je tudi padal danes.
A ti je zmanjkalo "argumentov" pri podpori policijske ure?:)

Strani: 1 2 3 4 5