Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pod lupo Pirc Musarjeve tokrat policija

Strani: 1 2 3

anon-92151 sporočil: 925
[#1854357] 21.10.12 09:08
Odgovori   +    10
Informacijska pooblaščenka v Sloveniji je jasno "prijateljica" KGB vlade in kontinuitete. Za Slovenijo je naredila bore malo, za svoje veliko.
Katastrofa bi bila, če bi jo predsednik sploh predlagal za funkcijo varuha človekovih pravic.
Bila bi še slabša kot sedanja in prejšnji.
anon-154207 sporočil: 7.023
[#1854406] 21.10.12 11:35
Odgovori   +    6
A gre za bazno postajo v Rožni dolini?
Ne vem pa koliko časa je shranjena zgodovina prometa bazne postaje.
anon-267207 sporočil: 826
[#1854414] 21.10.12 11:49
Odgovori   +    9
Neverjetno je, da ta kup sala dobiva plačo iz našega davkoplačevalskega denarja zato, da ovira delo policije. Do kdaj bomo to še trpeli?
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1854442] 21.10.12 12:32 · odgovor na: anon-154207 (#1854406)
Odgovori   +    12
[shampion]
A gre za bazno postajo v Rožni dolini?
Ne vem pa koliko časa je shranjena zgodovina prometa bazne postaje.
Ce gre za bazno postajo v Rozni dolini, je po mojem zgodovina prometa shranjena do trenutka, ko se zabelezi naslednji klic: "Miro tle, pizda... pogrizl so me, prekleta sceneta, zrihti karte... pizda, polcaji bojo vsak cajt tle...!" Na tej tocki se zgodovina shift-delete pobrise.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1854447] 21.10.12 12:36
Odgovori   +    5
Pod lupo Pirc Musarjeve tokrat policija


............... koristno in pametno bi bilo pod lupo vzeti tudi musarjovo!očitno ima nalogo da ščiti kriminalce in podobne odpadnike da se jim na glavi ne skrivi niti las!
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1854455] 21.10.12 12:46 · odgovor na: bc123a (#1854166)
Odgovori   +    6
[bc123a]
> [vojc17]
> "Nekateri policisti naj bi od sodnikov zahtevali dovoljenje za pridobitev podatkov za vse prometne podatke, ki so se zbrali okrog določene telefonske bazne postaje. S tem policisti posegajo v zasebnost mnogih, da bi našli enega, meni Pirc Musarjeva."
>
> Taka logika v kazenskem postopku je lahko le smešna. Če na primer policija išče morilca in ga lahko na osnovi preliminarno zbranih indicev oz. dokazov identificira znotraj zaprtega in omejenega kroga osumljencev, je to privilegij, ki ga v dosti preiskavah ni.

To je normalen postopek za pridobivanje podatkov. Drugace lahko v naslednjem koraku pridemo do tega, da bo policija od vseh prebivalcev neke ulice zahtevala DNK vzorec. Ker bo tako pac lazje.
................ v nekaterih primerih umorov v usa in gb se to naredi pa če se vsi postavijo na glavo!in stvar je na prostovolnji oddaji dnk!in v večini primerov se tako morilca hitro najde!samo pri nas bi pa musarjeva še morilca zaščitila!

narobe svet press
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1854471] 21.10.12 13:06 · odgovor na: (#1854470)
Odgovori   +    5
[denac]
> [dob]
> > [aktion]
> > Hočemo Pirc-Musarjevo za precednico in pravico do prekrškov!
>
> bogve kaj bi se zvalilo,
> če bi mataj18 poročil Pušlc Minusarjevo

Nič.
En rudec klopotec.
anon-86525 sporočil: 192
[#1854473] 21.10.12 13:08
Odgovori   +    4
avtorju članka sporočam naj članek še enkrat prebere in popravi slovnične napake- katastrofa..........
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1854475] 21.10.12 13:08 · odgovor na: anon-97761 (#1854321)
Odgovori   +    8
[posavski]
> [maxmaxlj]
> > [posavski]
> > velikega vodjo je treba častiti, obešati njegove slike, hvaliti gestapo... si pa drzne pooblaščenka pravne države, da dvomi v njegove metode, dreza v njegov osat in skruni njegovo ime...
> >
> > @SDSKibernetskiBataljon: Zrušite jo z vsemi sredstvi!
>
> Bravo posavski, zadel si v bistvo. Še vedno je potrebno braniti lik i djela, kojeg smo gledali 45 let na vseh mogočih stenah.

to se ti samo zdi, ker je vodja dologčasen morbiden lik in ti čas počasneje teče. v resnici to pijano uprizoritev sovjetske verzije hamleta gledamo še ne 22 let.
Da to potek samo 22 let imaš morda prav. Ampak glede na nadaljevanje procesa na isti paradigmi, ki se je leta 90 sesul sam vase in dokazljivo potrdil, da možic, ki nam je molče s svojo prisotnostjo na vseh stenah dopovedoval, opominjal in dopovedoval, kaj naj bi bilo za nas dobro SESUL, KANIBALSKO POJEDEL SAM SEBE. In nam njegovi nasledniki še vedno dopovedujejo, da je to dobro. In samo na tem delcu Evrope še uspe vegetirat, nikjer drugje in v posameznih delcih sveta. Je kot rak, ki ga je uspel svetovni sistem stisnit iz skoraj celotnega organizma in rak vegetira in upa na razširitev na celotni sistem.
purinoli sporočil: 8.690
[#1854499] 21.10.12 13:58 · odgovor na: (#1854470)
Odgovori   +    8
[denac]
> [dob]
> > [aktion]
> > Hočemo Pirc-Musarjevo za precednico in pravico do prekrškov!
>
> bogve kaj bi se zvalilo,
> če bi mataj18 poročil Pušlc Minusarjevo

Nič.
Ni nujno, da nič. Hippopotamus amphibius ali pa recimo sus scrofa sta čisto realni opciji.
bc123a sporočil: 48.253
[#1854503] 21.10.12 14:10 · odgovor na: anon-202018 (#1854455)
Odgovori   +    9
[zgagar]
> [bc123a]
> > [vojc17]
> > "Nekateri policisti naj bi od sodnikov zahtevali dovoljenje za pridobitev podatkov za vse prometne podatke, ki so se zbrali okrog določene telefonske bazne postaje. S tem policisti posegajo v zasebnost mnogih, da bi našli enega, meni Pirc Musarjeva."
> >
> > Taka logika v kazenskem postopku je lahko le smešna. Če na primer policija išče morilca in ga lahko na osnovi preliminarno zbranih indicev oz. dokazov identificira znotraj zaprtega in omejenega kroga osumljencev, je to privilegij, ki ga v dosti preiskavah ni.
>
> To je normalen postopek za pridobivanje podatkov. Drugace lahko v naslednjem koraku pridemo do tega, da bo policija od vseh prebivalcev neke ulice zahtevala DNK vzorec. Ker bo tako pac lazje.

................ v nekaterih primerih umorov v usa in gb se to naredi
ne, nikoli.

samo pozovejo lahko k prostovoljni oddaji vzorcev.

zgrozen sem nad tem, kako hitro se fasizem siri v tej drzavi, pa to ni res.
purinoli sporočil: 8.690
[#1854510] 21.10.12 14:46 · odgovor na: bc123a (#1854503)
Odgovori   +    10
[bc123a]
ne, nikoli.

samo pozovejo lahko k prostovoljni oddaji vzorcev.

zgrozen sem nad tem, kako hitro se fasizem siri v tej drzavi, pa to ni res.
Ja, BC, tudi jaz to opazam. Vendar je prava beseda za to nacifasikomunizem. Troglava zver, ki se je skotila v stari pocestnici Evropi. Vendar moras zal tudi to zamasceno kokodakanje razumet v kontekstu. So zviti. Pihnejo v eter scepec resnice, da lahko potem s kanoni streljajo v svoji maniri.

Ce ti nacifasicom servira neko normalno misel, namero...., se vedno primi za pistolo in denarnico. Tole, kar je tema clanka, ni nobena izjema. Pomisli samo na mariborsko burko. Privatizirali so krizisca, namestili kamere in po nacifascicom zakonih lupijo rajo. Naceloma sicer nimam problemov, ce me nadzirajo kamere, vendar naj bodo posledice IZKLJUCNO V PRIMERU HUDIH KAZNIVIH DEJANJ !! Ne pa za prekrske za +5 km/h. Tudi to je nacifaschicom.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854533] 21.10.12 15:38
Odgovori   +    8
Gardijanka murgelske Famiglie že ve, zakaj posreduje. Verjetno jo Don&Co. držijo za jajca (khm, ni tako daleč od resnice glede na fotke) z biznisi njenega soproga.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854540] 21.10.12 15:52 · odgovor na: (#1854188)
Odgovori   +    8
[dob]
> [aktion]
> Hočemo Pirc-Musarjevo za precednico in pravico do prekrškov!

bogve kaj bi se zvalilo,
če bi mataj18 poročil Pušlc Minusarjevo

Klasična grška tragedija glede na plus/minuse v hormonih in inteligenci. Lepa po njej, pametna po njem. Žal ne čisto kot ona Lad(i)ja.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854544] 21.10.12 15:58 · odgovor na: sopranos (#1854269)
Odgovori   +    8
[sopranos]
Tukaj moram podpreti Pirc Musarjevo. Vedno bolj živimo v policijski državi. Ko te preverjajo brez razloga in butasti (beri pokvarjeni) policisti vsako dejanje, ki ga ne razumejo, tolmačijo kot kaznivo dejanje. Po drugi strani pa ljudje kot so Jankovič, Tovšakova, Zidar itd. pred kamerami kradejo, pa je v večini primerov še "v fazi preiskave".
Kaj pa vem. Ker imam mirno vest, za razliko od nekaj tisoč bolj ali manj poznanih posameznikov, mi povsem dol visi, če me policaji preverjajo od A do Ž. Če bodo tule omenjene tudi, se bo morda nekoč celo kaj dobrega izcimilo.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854547] 21.10.12 16:04 · odgovor na: anon-295127 (#1854330)
Odgovori   +    10
[kirman69]
> [pinpingvin]
> Ga ni hujšega na svetu od hudobne ženske

od kovertita..

Matajska pudlica v x-ti obliki, pomagaj pri izobraževanju neukih. Kaj je že to "kovertit"?
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854551] 21.10.12 16:13 · odgovor na: anon-231230 (#1854533)
Odgovori   +    10
[vinopivec]
Gardijanka murgelske Famiglie že ve, zakaj posreduje. Verjetno jo Don&Co. držijo za jajca (khm, ni tako daleč od resnice glede na fotke) z biznisi njenega soproga.

Delovna enota matajska pudlica, tegale tu si pozabil zminusirati! Nedelja popoldne gor ali dol, površnosti ne sme biti, če hočeš nagrado za dobro delo. Ali vsaj dodaten štrudelj ob večerji, preden te odpeljejo v sobo.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854572] 21.10.12 16:59 · odgovor na: anon-231230 (#1854551)
Odgovori   +    10
[vinopivec]
> [vinopivec]
> Gardijanka murgelske Famiglie že ve, zakaj posreduje. Verjetno jo Don&Co. držijo za jajca (khm, ni tako daleč od resnice glede na fotke) z biznisi njenega soproga.


Delovna enota matajska pudlica, tegale tu si pozabil zminusirati! Nedelja popoldne gor ali dol, površnosti ne sme biti, če hočeš nagrado za dobro delo. Ali vsaj dodaten štrudelj ob večerji, preden te odpeljejo v sobo.

Matajska pudlica oziroma x predhodnih in sočasnih nickov, jebat vas v glavo in opazovat nemočno minusiranje je res zabavno, vredno nedeljske popoldanske urice. Ne vem pa, kako da ne zmorete več priti do nekdanjih tja do 15 aktivnih minusarskih nickov. Si ne upate več izzivati Gustla, da ne bi realiziral foruma imen in priimkov?

Mimogrede, zaključujem za danes, grem odpirat en Dom Perignon 2000 za nekaj normalnih ljudi. Život zna biti tuga.

Uspešno delo še naprej, 23h se vse prepočasi bliža, a ne.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#1854573] 21.10.12 17:04 · odgovor na: (#1854571)
Odgovori   +    6
[rava]
> [vinopivec]
> > [sopranos]
> > Tukaj moram podpreti Pirc Musarjevo. Vedno bolj živimo v policijski državi. Ko te preverjajo brez razloga in butasti (beri pokvarjeni) policisti vsako dejanje, ki ga ne razumejo, tolmačijo kot kaznivo dejanje. Po drugi strani pa ljudje kot so Jankovič, Tovšakova, Zidar itd. pred kamerami kradejo, pa je v večini primerov še "v fazi preiskave".
>
> Kaj pa vem. Ker imam mirno vest, za razliko od nekaj tisoč bolj ali manj poznanih posameznikov, mi povsem dol visi, če me policaji preverjajo od A do Ž. Če bodo tule omenjene tudi, se bo morda nekoč celo kaj dobrega izcimilo.

dej ne seri, po moje sploh pojma nimaš, v kakšnih prekrških si vse. jankovič/janševiki sploh ne štekate, da gre vse v tej smeri, da bo že sam obstoj človeka počasi postal prekršek. jasno z namenom loudanja nihovih požrtnih riti, ki znajo samo jemat drugim.

Klinc, sem na odhodu pa samo na kratko. Ja, imaš prav. Orwell 1984. Vedno huje je, prej 9 let nisem plačeval policajem, zdaj sem v mesecu dni enkrat v SLO plačal, Avstrijci me lovijo po pošti za dvoje prehitrih voženj. Mea culpa. Sicer pa ponavljam, razen miselne policije mi nihče ne more nič grdega in grešnega očitati, kaj šele dokazati. Celo žena ne.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#1854583] 21.10.12 17:30 · odgovor na: bc123a (#1854503)
Odgovori   +    5
[bc123a]
> [zgagar]
> > [bc123a]
> > > [vojc17]
> > > "Nekateri policisti naj bi od sodnikov zahtevali dovoljenje za pridobitev podatkov za vse prometne podatke, ki so se zbrali okrog določene telefonske bazne postaje. S tem policisti posegajo v zasebnost mnogih, da bi našli enega, meni Pirc Musarjeva."
> > >
> > > Taka logika v kazenskem postopku je lahko le smešna. Če na primer policija išče morilca in ga lahko na osnovi preliminarno zbranih indicev oz. dokazov identificira znotraj zaprtega in omejenega kroga osumljencev, je to privilegij, ki ga v dosti preiskavah ni.
> >
> > To je normalen postopek za pridobivanje podatkov. Drugace lahko v naslednjem koraku pridemo do tega, da bo policija od vseh prebivalcev neke ulice zahtevala DNK vzorec. Ker bo tako pac lazje.
>
> ................ v nekaterih primerih umorov v usa in gb se to naredi

ne, nikoli.

samo pozovejo lahko k prostovoljni oddaji vzorcev.

zgrozen sem nad tem, kako hitro se fasizem siri v tej drzavi, pa to ni res.
................ če bi dobro prebral bi seveda videl da sem napisal da je stvar na prostovoljni osnovi!samo eni to nočejo(ne znajo) prebrati ali pa so polu pismeni!!!
bc123a sporočil: 48.253
[#1854589] 21.10.12 18:07 · odgovor na: anon-202018 (#1854583)
Odgovori   +    3
[zgagar]
> zgrozen sem nad tem, kako hitro se fasizem siri v tej drzavi, pa to ni res.

................ če bi dobro prebral bi seveda videl da sem napisal da je stvar na prostovoljni osnovi!samo eni to nočejo(ne znajo) prebrati ali pa so polu pismeni!!!
Rece se "polpismen".

Sicer pa je jasno o cem govorimo - taksnim zahtevam policije, bi se v ZDA sodniki samo smejali.

Obvescevalne sluzbe sicer lahko delajo kar hocejo, ampak ne nad domacimi drzavljani (osebno sem preprican, da SOVA poskusa prisluskovati vsemu zivemu, kaj jim pa rata je pa druga zgodba).
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#1854598] 21.10.12 18:36 · odgovor na: anon-1670 (#1854149)
Odgovori   +    2
[Maj]
Pravilno, da se tudi bogove v modrem malo pristriče peruti.

Itak lovijo samo kurje tatove, ki so edini tako glupi, da uporabljajo lasten naročniški telefon za kakšno lumparijo.

Te motijo že doma pri puhanju?
anon-255689 sporočil: 1.111
[#1854646] 21.10.12 20:02
Odgovori   +    3
Ona in človekove pravice, dajte no, pa kaj res misli, da smo vsi teleta.
anon-69279 sporočil: 2.669
[#1855510] 22.10.12 18:54 · odgovor na: (#1854571)
Odgovori   +    3
[rava]
> [vinopivec]
> > [sopranos]
> > Tukaj moram podpreti Pirc Musarjevo. Vedno bolj živimo v policijski državi. Ko te preverjajo brez razloga in butasti (beri pokvarjeni) policisti vsako dejanje, ki ga ne razumejo, tolmačijo kot kaznivo dejanje. Po drugi strani pa ljudje kot so Jankovič, Tovšakova, Zidar itd. pred kamerami kradejo, pa je v večini primerov še "v fazi preiskave".
>
> Kaj pa vem. Ker imam mirno vest, za razliko od nekaj tisoč bolj ali manj poznanih posameznikov, mi povsem dol visi, če me policaji preverjajo od A do Ž. Če bodo tule omenjene tudi, se bo morda nekoč celo kaj dobrega izcimilo.

dej ne seri, po moje sploh pojma nimaš, v kakšnih prekrških si vse. jankovič/janševiki sploh ne štekate, da gre vse v tej smeri, da bo že sam obstoj človeka počasi postal prekršek. jasno z namenom loudanja nihovih požrtnih riti, ki znajo samo jemat drugim.
bumbarji levi&desni ne štekajo,
He who would trade liberty for some temporary security, deserves neither liberty nor security.

Benjamin Franklin
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1855512] 22.10.12 18:58 · odgovor na: (#1854569)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-242092 22.10.2012 18:59
[denac]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [denac]
> > > [dob]
> > > > [aktion]
> > > > Hočemo Pirc-Musarjevo za precednico in pravico do prekrškov!
> > >
> > > bogve kaj bi se zvalilo,
> > > če bi mataj18 poročil Pušlc Minusarjevo
> >
> > Nič.
>
> En rudec klopotec.

Al pa dvojčka. Srp in kladivo.
Mislis enojajcne trojcke: hakelkrajc, rudeca zvezda in butara?
vrac sporočil: 11.068
[#1856147] 23.10.12 14:26 · odgovor na: purinoli (#1854510)
Odgovori   +    2
[purinoli]
> [bc123a]
> ne, nikoli.
>
> samo pozovejo lahko k prostovoljni oddaji vzorcev.
>
> zgrozen sem nad tem, kako hitro se fasizem siri v tej drzavi, pa to ni res.

Ja, BC, tudi jaz to opazam. Vendar je prava beseda za to nacifasikomunizem. Troglava zver, ki se je skotila v stari pocestnici Evropi. Vendar moras zal tudi to zamasceno kokodakanje razumet v kontekstu. So zviti. Pihnejo v eter scepec resnice, da lahko potem s kanoni streljajo v svoji maniri.

Ce ti nacifasicom servira neko normalno misel, namero...., se vedno primi za pistolo in denarnico. Tole, kar je tema clanka, ni nobena izjema. Pomisli samo na mariborsko burko. Privatizirali so krizisca, namestili kamere in po nacifascicom zakonih lupijo rajo. Naceloma sicer nimam problemov, ce me nadzirajo kamere, vendar naj bodo posledice IZKLJUCNO V PRIMERU HUDIH KAZNIVIH DEJANJ !! Ne pa za prekrske za +5 km/h. Tudi to je nacifaschicom.
Puri, odlično! Čudim se, da se Mariborčanom ne odtrga... Sicer je Kangler nekaj že dobil v glavo, kot piše na Požareportu, dve ti svinjariji za odiranje občanov so Mariborčani že zažgali, vendar je vse to premalo.... In sedaj jim je Kangler zrihtal tole nenadkriljivo jebo, da bo mafija služila 100 na uro. Pazi, 92% bo kasiral koncesionar: beri Šešok in skriti upravičenci do provizij, samo 8% Občina Maribor. To, med brati povedano, si ne bi drznila storiti niti Cosa Nostra.

Strani: 1 2 3