Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11396 sporočil: 2.073
kolikokrat se je Svetliku presvetlilo, da le nova delovna mesta zagotavljajo ugodno socijalo in penzije...koliko € je namenil za centre za razvoj,... raziskovanja - pa ne le svojemu bogatemu bratu v Idrijo...
Na Finskem, kjer v raziskave in razvoj vlagajo podoben znesek kot pri nas, raziskovalci objavijo 21 odstotkov manj člankov, a oddajo šestkrat več patentov kot mi in le to je rešitev kako iz krize... a za doseg razmišljanja partjiskih FDV prof. je to svetlobno leto predaleč... njim so bližja SS razmišljanja, saj govori: "revščina je relativna " torej narod - crkni - važno je da sem min. da vlečem 3.000,oo € in si dvignem svojo penzijo...
Kakšne tepce smo spravili na oblast..če bi odstopil že včeraj bi bilo prepozno...njegova aroganca do ljudi je v sintagmi Hitlerjeve misli Nemški narod me ni vreden...
p.s.
ej Minister, ko je odšla Cotmanova vam je pustila cca. 57.000 brezposelnih, podpore za mlade družine - res ste z svojim teamom to uspešno nadaljevali- pri drž. politike se ukvarjate le z istosponimi... zaposlenost pa ste uspešno dvignili z uradno 110.ooo brezposelnimi...kar ste se lotili je ratal gnoj ... boste lahko hodili po Lj z ponosno glavo ? Celo življenje ste jedli potico pri belem prtu, ko vas je hranil davkoplačevalski senar...
p.s. če bi želeli preprečiti bogatenje ŠS - bi jih preprosto ukinili ali pa vso ! delo obdavčili enako...