Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[schcuka]
> [ludividposavski]
> zavarovalnica in jaz sva stopila v pogodbeni odnos v tistem trenutku, ko sem začel delat oz. dobil plačo. glede na to d a ves čas delam in plačujem, se moj odnos z zavarovalnico ni spremenil in bi torej bil brez nadaljnega upravičen do pokojninskih pogojev, kakršni so veljali v trenutku sklenitve pogodbe. to, da je zavarovalnica slabo gospodarila (tudi zato, ker jo je država večkrat brcnila v ta zadnjo), je pač problem zavarovalnice in države, ne moj, zato naj se ne rešuje na mojem puklu.
>
> predvidevanje, da bi nesprejetje reforme ogrozilo delovanje - socialne ali druge - države, je očitno tako nerealno, da ga niti država sama ne jemlje zares, drugače bi za svoje premoženje skrbela drugače.

Odlično: *****
P: Bi bilo pametno da tole prebere tudi kaki režimski ekonomist Masten: www.dnevnik.si/debat...1042414486
Kwa?

Tale clanek Mastena je odlicen...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1047940

Strani: 1

anon-102514 sporočil: 6.114
[bc123a]
> [schcuka]
> > [ludividposavski]
> > zavarovalnica in jaz sva stopila v pogodbeni odnos v tistem trenutku, ko sem začel delat oz. dobil plačo. glede na to d a ves čas delam in plačujem, se moj odnos z zavarovalnico ni spremenil in bi torej bil brez nadaljnega upravičen do pokojninskih pogojev, kakršni so veljali v trenutku sklenitve pogodbe. to, da je zavarovalnica slabo gospodarila (tudi zato, ker jo je država večkrat brcnila v ta zadnjo), je pač problem zavarovalnice in države, ne moj, zato naj se ne rešuje na mojem puklu.
> >
> > predvidevanje, da bi nesprejetje reforme ogrozilo delovanje - socialne ali druge - države, je očitno tako nerealno, da ga niti država sama ne jemlje zares, drugače bi za svoje premoženje skrbela drugače.
>
> Odlično: *****
> P: Bi bilo pametno da tole prebere tudi kaki režimski ekonomist Masten: www.dnevnik.si/debat...1042414486

Kwa?

Tale clanek Mastena je odlicen...
Meni ja pa všeč bršičevo stališče: www.rtvslo.si/gospod...ani/247728
P: Masten se ne ukvarja prav nič s pravičnostjo sistema. Ta pa bi bila ključna za "vzpostavitev" sistema. To kar je sedaj sprejala KGB koalicija ni nič, jajca. Vsakdo vsaj malo inteligenten zgolj gleda kako se bo izognil temu odiranju. sam sem malo starejši od petdeset let; vsi moji znanci in prijatelji, ki so imeli obrt/dejavnost so od decembra 2010 na Zavodu za zaposlovanje. Aleluja ti in Masten.

Strani: 1