Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Strani: 1 2 3

anon-456970 sporočil: 137
[#2701609] 10.03.18 21:20 · odgovor na: pobalin (#2612952)
Odgovori   +    2
[pobalin]
> [vickibedi]
> V pretežno moških okoljih (in to politika je) večina moških odreagira kot ogrožena vrsta. Ženska, ki se hoče v takšnih okoljih uveljaviti, mora prevzeti moška pravila igre.
> Če preživi, potem postane zmaj, ki se ga moški bojijo še bolj.

Boljšega argumenta v prid enakopravnosti in odpiranju poti sposobnim ženskam, se jaz ne bi spomnil niti na smrtni postelji. Nočem zmajev, hočem enakopravne ženske! :-)
Ok, meni, ženski, gre ta mantra o neenakopravnosti žensk hudo na jetra. V čem pa smo neenakopravne, lepo prosim? A mi lahka gdo to razloži. Pa da jevto, da ženske niso voljene in izvoljene v politiki rezultat njihove neenakopravnosti. A je res?

Sicer se pa z jako ambicioznimi ženskami v menda dominantnem moškosredinskem okolju zgodi nekaj hudo neprivlačnega in negativnega, pogosto tudi nevzdržnega.Just saying.
pobalin sporočil: 14.456
[#2701655] 11.03.18 11:07 · odgovor na: anon-456970 (#2701609)
Odgovori   +    0
[Areopagitica]
Ok, meni, ženski, gre ta mantra o neenakopravnosti žensk hudo na jetra. V čem pa smo neenakopravne, lepo prosim? A mi lahka gdo to razloži. Pa da jevto, da ženske niso voljene in izvoljene v politiki rezultat njihove neenakopravnosti. A je res?
Sicer se pa z jako ambicioznimi ženskami v menda dominantnem moškosredinskem okolju zgodi nekaj hudo neprivlačnega in negativnega, pogosto tudi nevzdržnega.Just saying.
Ženski s takim nickom si sploh ne upam ugovarjati. :-)
najobj sporočil: 31.930
[#2701667] 11.03.18 14:06 · odgovor na: pobalin (#2701543)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 11.03.2018 14:12
[pobalin]
> [najobj]
> nič nisem slišal o njem, pa bi na Financah ziher poročali

Si tak idealist, optimist ali budalist? :-)

Ko je Martin Strel nastopal v Financah, je bil njegov svetovni projekt očitno že zdavnaj na poti v večnost. Spomnim se ene malo starejše (samo)hvale, ki je bila objavljena tukaj.
manager.finance.si/8...ldu-Trumpu

Potem pa je vse tiho bilo. Domeno StrelWorldSwim.com lahko kupiš za cca 3 jurje, na drugih Strelovih kanalih pa je plavanje okrog sveta postavljeno na led.

> PROJECT UPDATE ON DECEMBER, 2017
> Strel World Swim event is still being in development, but we are moving forward with our final plans and we will soon be releasing the starting day and location in 2019. Thank you for understanding.
> www.strel-swimming.c...-swim.html

Na ledu je bil najbrž že takrat, ko je za Novico plaval na Špici. Medtem Strelova familija trži plavalne/vodne počitnice na več koncih sveta, ampak to že niso milijonski in najbrž tudi ne milijonarski posli.
www.borutstrel.com/

Se pa na plavanje čez Pacifik odpravlja nek Francoz, ki se je še kot mladenič preselil v Teksas in je pred 20 leti preplaval Atlantik.

> I'm not an Olympic swimmer, I'm an adventurer who likes to swim.€
> thelongestswim.com/
> en.wikipedia.org/wik...�t_Lecomte
> www.theguardian.com/...-francisco

Sprašujem se, če je lahko kakšna povezava med dejstvom, da je Martin Strel svoj svetovni podvig napovedal (in zbiral denar zanj) približno takrat, ko je v ZDA izbruhnila afera z Martinom Shkrelijem...
... čuj, kdor šport spremlja samo od daleč, zelo dobro ve, da Strel s športom nikoli ni imel nobene zveze in se zato ob dolenjskemu cirkusantu iz Amerike lahko samo zabava, seveda ko ga izjave »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« preveč ne razpizdijo ... khmm, tako da mi res ni jasno, kako je Strel uspel novico takrat tako nategnit, da je napisal zgornji članek, potem pa se je še kregal z mano, ker sem si drznil podvomit v Strelove blesave laži ...

P.S.: rad bi videl Strelovo milijone dolarjev vredno haciendo, s katero se je hvalil, da jo je zaslužil s svojim "plavanjem" po ameriških rekah, ker se po njegovem za Američane samo še Super Bowl lahko meri s "plavanjem" po rekah ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2701673] 11.03.18 14:58 · odgovor na: najobj (#2701667)
Odgovori   +    4
[najobj]
... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
Utopit se ne more, to je njegovo bistvo, on je ploven kot hlod, sam gofljo mora ven z vode drzat da lahko otresa, sicer bi ostal brez gledalcev. Zataknit se tudi ne more, ker pametno izbira tokove ki imajo vecji obseg in ugrez od dveh metrov.

V bistvu je najbolj nevarno, da bi mu po poti zmanjkalo cvicka in bi se streznil, ter se lepega dne vprasal: "o sveta marija, pa zakaj jaz tle delam budalo iz sebe pred celim svetom?"

Tako da kljuc njegovih uspehov je logistika, ki zagotavlja da so usta nad vodo, mozgani ki jih upravljajo pa primerno prepojeni z dolenjsko zlahtno kislico.

Pravzaprav kar izjemen dosezek - ni glih taylor swift, ampak razni vid valici, slakonje, murkoti in kozmusi mu ipak ne sezejo do kolen, ceprav je kaksen od njih dobil tu in tam medaljo, viktorja, morda celo drzavno penzijo...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2701675] 11.03.18 15:49 · odgovor na: anon-207617 (#2701673)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
> ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...

Utopit se ne more, to je njegovo bistvo, on je ploven kot hlod, sam gofljo mora ven z vode drzat da lahko otresa, sicer bi ostal brez gledalcev. Zataknit se tudi ne more, ker pametno izbira tokove ki imajo vecji obseg in ugrez od dveh metrov.

V bistvu je najbolj nevarno, da bi mu po poti zmanjkalo cvicka in bi se streznil, ter se lepega dne vprasal: "o sveta marija, pa zakaj jaz tle delam budalo iz sebe pred celim svetom?"

Tako da kljuc njegovih uspehov je logistika, ki zagotavlja da so usta nad vodo, mozgani ki jih upravljajo pa primerno prepojeni z dolenjsko zlahtno kislico.

Pravzaprav kar izjemen dosezek - ni glih taylor swift, ampak razni vid valici, slakonje, murkoti in kozmusi mu ipak ne sezejo do kolen, ceprav je kaksen od njih dobil tu in tam medaljo, viktorja, morda celo drzavno penzijo...
Nekoč sem bil v Tivoliju in ravno takrat je treniral Strel. Res je, da je imel neke ojačevalnike odriva na rokah in jaz sem mu sledil brez problema kakšnih 20 dolžin. Ampak potem mi je ratalo dolgčas in tudi, priznam, mi je zmanjkalo cukra v krvi, medtem ko je ta vamp še vedno propeliral naprej. Pogon na cviček ali kaj drugega, nimam pojma, važna je vztrajnost.
Nimam pa pojma koliko je resnice v njegovih posestvih in barbecue sešnih z Robertom de Nirom.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2701677] 11.03.18 15:55 · odgovor na: anon-204390 (#2701675)
Odgovori   +    1
Martin Strel je ekvivalent Tine Maze.
DNK generacij tlačanov nemške gospode.
Kar je preživelo, je neustavljivo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2701679] 11.03.18 16:12 · odgovor na: anon-154083 (#2701677)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-204390 11.03.2018 16:13
[jani1974]
Martin Strel je ekvivalent Tine Maze.
DNK generacij tlačanov nemške gospode.
Kar je preživelo, je neustavljivo.
Nisi zadel s primerjavo,
namreč, Martin Strel = Martin Krpan (še ime se ujema).
Se pa strinjam, to so potomci zajebane rase podložnikov, s katerimi gospoda navsezadnje mora skleniti nekakšen deal, da nimajo ves čas problemov v prihodnosti.
www.youtube.com/watc...pjnzxtZ6Qg
pobalin sporočil: 14.456
[#2701696] 11.03.18 18:35 · odgovor na: najobj (#2701667)
Odgovori   +    1
[najobj]
... čuj, kdor šport spremlja samo od daleč, zelo dobro ve, da Strel s športom nikoli ni imel nobene zveze in se zato ob dolenjskemu cirkusantu iz Amerike lahko samo zabava, seveda ko ga izjave »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« preveč ne razpizdijo ... khmm, tako da mi res ni jasno, kako je Strel uspel novico takrat tako nategnit, da je napisal zgornji članek, potem pa se je še kregal z mano, ker sem si drznil podvomit v Strelove blesave laži ...
Jaz kar ostajam pri takratnem komentarju: "Mogoče je treba njegovo izjavo, ki je tovariša Najobj čisto vrgla iz tira, brati v kontekstu. Da je Amerika polna bedakov, ki rabijo junake, Slovenija pa polna junakov, ki rabijo bedake."

Ni Strel neumen in ne kriv, če se ga lotevajo na neumen način in o njem objavljajo neumne članke. Tudi Trump ni bil neumen, ker je izkoristil, da so skoraj vsako njegovo tvitnjeno neumnost raznesli in napihnili vsi mediji. Pri tem gre za parazitsko simbiozo, za nenačelno koalicijo, medsebojno oplajanje med klovni in mediji.

BTW, še vedno se čudim, kakšno profesionalno transformacijo je Novica doživel, na Delu. Nikdar mi ne bo jasno, kateri je pravi Novica: rumeni revolveraš Financ ali umirjeni poročevalec in celo razmišljujoči komentator Dela. Podobno kaže tudi za Lipnika.
P.S.: rad bi videl Strelovo milijone dolarjev vredno haciendo, s katero se je hvalil, da jo je zaslužil s svojim "plavanjem" po ameriških rekah, ker se po njegovem za Američane samo še Super Bowl lahko meri s "plavanjem" po rekah ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
Ma glej, jaz sem bolj fovšljive sorte in mi je mogoče ljubše, če nima milijonarske haciende. Ker, če bi jo imel, bi me razžiralo, da je tiček-cviček od države in paradržave pocuzal denar, si v Ameriki ustvaril slavo in bogastvo, zdaj pa serje po nas. Če ima pa samo hišo in mora s familijo delat, plavat, zabavat goste, hodit po domovih upokojencev, živet normalno življenje nekakšnega srednjega razreda, naj mu bog požegna.

Če pa Slovenijo in Slovence šimfa nam Slovencem, pred Ameri nas pa hvali, mi je pa sploh čisto OK. Meni zaradi Strela nič ne manjka, kaj dosti obogatil me pa tudi ni, ne materialno in ne duhovno. Ker pa sem precej naklonjen cvičku, bi z njim mirno spil kakšen glaž in ga zraven še malo kibical.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2701700] 11.03.18 18:49 · odgovor na: pobalin (#2701696)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, kdor šport spremlja samo od daleč, zelo dobro ve, da Strel s športom nikoli ni imel nobene zveze in se zato ob dolenjskemu cirkusantu iz Amerike lahko samo zabava, seveda ko ga izjave »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« preveč ne razpizdijo ... khmm, tako da mi res ni jasno, kako je Strel uspel novico takrat tako nategnit, da je napisal zgornji članek, potem pa se je še kregal z mano, ker sem si drznil podvomit v Strelove blesave laži ...

Jaz kar ostajam pri takratnem komentarju: "Mogoče je treba njegovo izjavo, ki je tovariša Najobj čisto vrgla iz tira, brati v kontekstu. Da je Amerika polna bedakov, ki rabijo junake, Slovenija pa polna junakov, ki rabijo bedake."

Ni Strel neumen in ne kriv, če se ga lotevajo na neumen način in o njem objavljajo neumne članke. Tudi Trump ni bil neumen, ker je izkoristil, da so skoraj vsako njegovo tvitnjeno neumnost raznesli in napihnili vsi mediji. Pri tem gre za parazitsko simbiozo, za nenačelno koalicijo, medsebojno oplajanje med klovni in mediji.

BTW, še vedno se čudim, kakšno profesionalno transformacijo je Novica doživel, na Delu. Nikdar mi ne bo jasno, kateri je pravi Novica: rumeni revolveraš Financ ali umirjeni poročevalec in celo razmišljujoči komentator Dela. Podobno kaže tudi za Lipnika.

> P.S.: rad bi videl Strelovo milijone dolarjev vredno haciendo, s katero se je hvalil, da jo je zaslužil s svojim "plavanjem" po ameriških rekah, ker se po njegovem za Američane samo še Super Bowl lahko meri s "plavanjem" po rekah ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...

Ma glej, jaz sem bolj fovšljive sorte in mi je mogoče ljubše, če nima milijonarske haciende. Ker, če bi jo imel, bi me razžiralo, da je tiček-cviček od države in paradržave pocuzal denar, si v Ameriki ustvaril slavo in bogastvo, zdaj pa serje po nas. Če ima pa samo hišo in mora s familijo delat, plavat, zabavat goste, hodit po domovih upokojencev, živet normalno življenje nekakšnega srednjega razreda, naj mu bog požegna.

Če pa Slovenijo in Slovence šimfa nam Slovencem, pred Ameri nas pa hvali, mi je pa sploh čisto OK. Meni zaradi Strela nič ne manjka, kaj dosti obogatil me pa tudi ni, ne materialno in ne duhovno. Ker pa sem precej naklonjen cvičku, bi z njim mirno spil kakšen glaž in ga zraven še malo kibical.
Te korigiram: Amerika je polna bedakov, ki potrebujejo junake, Slovenija pa polna bedakov , ki potrebujejo bedake in to še večje kot so sami (totalne, bi se lahko reklo) :)))
pobalin sporočil: 14.456
[#2701708] 11.03.18 20:06 · odgovor na: anon-204390 (#2701700)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
Te korigiram: Amerika je polna bedakov, ki potrebujejo junake, Slovenija pa polna bedakov , ki potrebujejo bedake in to še večje kot so sami (totalne, bi se lahko reklo) :)))
Naj to o bedakih (mimo domnevne Strelove haciende) zapeljem na neko propadajočo vilo z razkošnim vrtom na Goriškem. Danes je bila mimogrede omenjena v rejvu, kar me je spodbudilo, da sem poiskal nekaj več informacij o njej. Če koga zanima, kako pasivni, počasni, škrti in/ali revni bedaki Moje Dežele uničujejo stavbno dediščino v državni lasti, je spodaj ena mala novejša kronologija:

www.dedi.si/dediscin...vila-rafut

Razpis za partnerja obnove vile Rafut še pripravljajo
Za vilo zdaj pripravljajo konservatorski načrt, partnerja za obnovo naj bi izbrali do konca leta.
Katja Željan, Nova Gorica
sre, 21.08.2013, 09:00
www.delo.si/novice/s...ljajo.html

Najmanj dve leti le za izbor partnerja obnove vile Rafut
Ena redkih stavb v neoslamskem slogu pri nas nezadržno propada, država pa zavlačuje.
Katja Željan, Nova Gorica
sre, 14.05.2014, 09:00
www.delo.si/novice/s...rafut.html

Tri leta za javni poziv, vila Rafut pa propada
MIZŠ končno objavilo poziv, v katerem išče zasebnega partnerja za prenovo vile.
Katja Željan
tor, 03.11.2015, 09:00
www.delo.si/novice/s...opada.html

Zasebnika s tremi milijoni evrov za zdaj niso našli
MIZŠ je rok za iskanje zasebnega partnerja za prenovo vile Rafut podaljšalo za še dva meseca.
Katja Željan
tor, 19.01.2016, 09:00
www.delo.si/novice/s...nasli.html

Zaradi vile Rafut bo ministrstvo še bolela glava
Novogoriška občina predkupne pravice ne bo uveljavljala, potencialni kupci pa ne stojijo v vrsti.
Blaž Močnik
tor, 12.12.2017, 13:00
www.delo.si/novice/s...glava.html

Dražba še ne pomeni rešitve za Vilo Rafut
Poznavalci ne pričakujejo, da bi bil takšen objekt lahko zanimiv za zasebnika.
Blaž Močnik
čet, 08.03.2018, 19:00
www.delo.si/novice/s...rafut.html
najobj sporočil: 31.930
[#2701797] 12.03.18 12:18 · odgovor na: pobalin (#2701696)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.03.2018 12:23
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, kdor šport spremlja samo od daleč, zelo dobro ve, da Strel s športom nikoli ni imel nobene zveze in se zato ob dolenjskemu cirkusantu iz Amerike lahko samo zabava, seveda ko ga izjave »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« preveč ne razpizdijo ... khmm, tako da mi res ni jasno, kako je Strel uspel novico takrat tako nategnit, da je napisal zgornji članek, potem pa se je še kregal z mano, ker sem si drznil podvomit v Strelove blesave laži ...
Jaz kar ostajam pri takratnem komentarju: "Mogoče je treba njegovo izjavo, ki je tovariša Najobj čisto vrgla iz tira, brati v kontekstu. Da je Amerika polna bedakov, ki rabijo junake, Slovenija pa polna junakov, ki rabijo bedake."

Ni Strel neumen in ne kriv, če se ga lotevajo na neumen način in o njem objavljajo neumne članke. Tudi Trump ni bil neumen, ker je izkoristil, da so skoraj vsako njegovo tvitnjeno neumnost raznesli in napihnili vsi mediji. Pri tem gre za parazitsko simbiozo, za nenačelno koalicijo, medsebojno oplajanje med klovni in mediji.

BTW, še vedno se čudim, kakšno profesionalno transformacijo je Novica doživel, na Delu. Nikdar mi ne bo jasno, kateri je pravi Novica: rumeni revolveraš Financ ali umirjeni poročevalec in celo razmišljujoči komentator Dela. Podobno kaže tudi za Lipnika.
... OK, Trump je res svojega denarja vreden, vseeno pa ne vem, kako lahko primerjaš Trumpa in Strela, ker razen neizmerne samozagledanosti in da oba ne mislita preveč, kaj rečeta in da Trumpa sliši in si potem o njem svoje misli celi svet, Strela pa razen po dveh letih nekaj forumašev na totem forumu ne sliši noben in si zato o njem noben ne misli nič, Trump in Strel skupnega nimata nič ...
> P.S.: rad bi videl Strelovo milijone dolarjev vredno haciendo, s katero se je hvalil, da jo je zaslužil s svojim "plavanjem" po ameriških rekah, ker se po njegovem za Američane samo še Super Bowl lahko meri s "plavanjem" po rekah ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
Ma glej, jaz sem bolj fovšljive sorte in mi je mogoče ljubše, če nima milijonarske haciende. Ker, če bi jo imel, bi me razžiralo, da je tiček-cviček od države in paradržave pocuzal denar, si v Ameriki ustvaril slavo in bogastvo, zdaj pa serje po nas. Če ima pa samo hišo in mora s familijo delat, plavat, zabavat goste, hodit po domovih upokojencev, živet normalno življenje nekakšnega srednjega razreda, naj mu bog požegna.

Če pa Slovenijo in Slovence šimfa nam Slovencem, pred Ameri nas pa hvali, mi je pa sploh čisto OK. Meni zaradi Strela nič ne manjka, kaj dosti obogatil me pa tudi ni, ne materialno in ne duhovno. Ker pa sem precej naklonjen cvičku, bi z njim mirno spil kakšen glaž in ga zraven še malo kibical.
... čuj, tisto haciendo nisem omenil, ker bi je bil Strelu favš, ampak sem jo omenil zato, ker Strel ni Anže Kopitar ali Goran Dragić, ki čisto zares imata svoje haciende, ker sta zvezdnika v najbogatejših profesionalnih ligah NHL in NBA in za svoje milijone ne plavata po ameriških rekah, ampak plavata v svojih bazenih tiste redke dneve v letu, ko imata čas ...

P.S.: ker Novica ni več na Financah, ga ne morem vprašat, zato bi mogoče Frankl lahko povedal, kaj je kot urednik s totim člankom takrat hotel povedat ... khmm, ker me je groza, če je hotel povedat, kar je povedal ...
najobj sporočil: 31.930
[#2701799] 12.03.18 12:28 · odgovor na: anon-207617 (#2701673)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
> ... aja, in še nekaj o Strelovem "plavanju", če se nesrečnik utopi v zgornjem toku ameriške reke Missouri in če se kje ne zatakne, potem lahko enako kot Strel komot "priplava" tudi do New Orleansa, kjer se Mississippi izliva v Mehiški zaliv ...
Utopit se ne more, to je njegovo bistvo, on je ploven kot hlod, sam gofljo mora ven z vode drzat da lahko otresa, sicer bi ostal brez gledalcev. Zataknit se tudi ne more, ker pametno izbira tokove ki imajo vecji obseg in ugrez od dveh metrov.

V bistvu je najbolj nevarno, da bi mu po poti zmanjkalo cvicka in bi se streznil, ter se lepega dne vprasal: "o sveta marija, pa zakaj jaz tle delam budalo iz sebe pred celim svetom?"

Tako da kljuc njegovih uspehov je logistika, ki zagotavlja da so usta nad vodo, mozgani ki jih upravljajo pa primerno prepojeni z dolenjsko zlahtno kislico.

Pravzaprav kar izjemen dosezek - ni glih taylor swift, ampak razni vid valici, slakonje, murkoti in kozmusi mu ipak ne sezejo do kolen, ceprav je kaksen od njih dobil tu in tam medaljo, viktorja, morda celo drzavno penzijo...
... čuj, NemirniTujec ... evo, tokrat sem res zadovoljen, da si me narobe razumel, ker sam ne bi znal boljše povedat ...

P.S.: jaz sem mislil na "plavanje" pravega utopljenca ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2701805] 12.03.18 12:55 · odgovor na: najobj (#2701797)
Odgovori   +    0
[najobj]
... kako lahko primerjaš Trumpa in Strela, ker razen neizmerne samozagledanosti in da oba ne mislita preveč, kaj rečeta
Zato. In ker vse to potem meljejo mediji.
... čuj, tisto haciendo nisem omenil, ker bi je bil Strelu favš, ampak sem jo omenil zato, ker Strel ni Anže Kopitar ali Goran Dragić, ki čisto zares imata svoje haciende, ker sta zvezdnika v najbogatejših profesionalnih ligah NHL in NBA in za svoje milijone ne plavata po ameriških rekah, ampak plavata v svojih bazenih tiste redke dneve v letu, ko imata čas ...
Čuj, meni se pa zdi Martin Strel čisto pravi kaliber za redno bralstvo Financ, sicer ne bi dobil toliko prostora v tej uber pragmatični redakciji. Ni pa pravi za deklarirano visoko izobraženo, nadpovprečno zaslužkarsko, multilingvistično in sploh uber kozmopolitsko bralstvo, ki ga Finance obljubljajo oglaševalcem. Ampak oglaševanje in propaganda itak temeljita na vztrajnem ponavljanju laži ali vsaj polresnic.
P.S.: ker Novica ni več na Financah, ga ne morem vprašat, zato bi mogoče Frankl lahko povedal, kaj je kot urednik s totim člankom takrat hotel povedat ... khmm, ker me je groza, če je hotel povedat, kar je povedal ...
Naj recikliram, kar mi je PetraS nekoč zapisala za forumskega kolega Gobima: Frankl se tukaj oglaša selektivno. :-)

Strani: 1 2 3