Strani: 1 2

anon-391350 sporočil: 230
[#2584942] 02.03.16 14:21
Odgovori   +    2
2 komentarja:
1. 1,9 mio ogledov ni izstrelitev v globalni medijski prostor, bolj v SLO, Rusijo in Ukrajino. Poglejte komentar pod videom na YT.
2. Slakonja precej nerazumljivo poje. Tista parodija z Dragićem je bila precej boljša s tega vidika, torej ni problem v groznem slovensko-rusko-angleškem naglasu.

Za SLO razmere kul parodija, širše gledano pa nič posebnega.
anon-391350 sporočil: 230
[#2584943] 02.03.16 14:24 · odgovor na: tasilo (#2584440)
Odgovori   +    1
[tasilo]
Ha! Ne bomo je mi odnesti kar tako, brez povračilnih ukrepov! Se bo tkole en Sluvenc is Putina norca delu, anede ...

V odgovor bodo torej Pussy Riot naredile parodijo na Cerarja.
Cmerar IS a pussy, soon to get the nation rioting...
anon-391350 sporočil: 230
[#2584947] 02.03.16 14:32 · odgovor na: novica (#2584683)
Odgovori   +    0
[novica]
:) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
novica
Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.

Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)

Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)
novica sporočil: 5.397
[#2584969] 02.03.16 15:52 · odgovor na: anon-391350 (#2584947)
Odgovori   +    3
[1215DELOI16]
> [novica]
> :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> novica

Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.

Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)

Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)
ma, ne bo transformacije. sem kdor sem...love me or leave me :) če bi mi bilo ime hillary, od mene nihče ne bi pričakoval transformacije v hilari.
novica
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585025] 02.03.16 21:00 · odgovor na: (#2585022)
Odgovori   +    4
[MorituriTeSalutant]
> [novica]
> > [1215DELOI16]
> > > [novica]
> > > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > > novica
> >
> > Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.
> >
> > Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)
> >
> > Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)
>
> ma, ne bo transformacije. sem kdor sem...love me or leave me :) če bi mi bilo ime hillary, od mene nihče ne bi pričakoval transformacije v hilari.
> novica

Še dobr, da si tko kul, mene so v življenju grdo ozmerjali, ker imam mesto rojstva v eni drugi republiki, pa smo Slovenci :) Tud na faksu se mi je na izpitih dogajalo, da je profesor odprl indeks, pogledal rojstne podatke in me sovražno pošiljal študirat v sosednjo prestolnico, čeprav sem se v drugi republiki samo rodila, tam nikoli živela.... Še hujši so bili primitivni napadi sosedov, ki so nas zmerjali kar za Bosance, tisti čas je to bila najhujša žaljivka, pa če si bil v resnici črnogorc, srb ali hrvat.Pa raredničaka v šoli in sošolci, raje ne govorim. Na trenutke je bilo res hudo. Moj oče se je konec 80-ih razpizdil in sedež podjetja prenesel v davčno ugodnejšo sosednjo republiko, pol pa je prišla osamosvojitev in ga itak niso priznali za Slovenca, pa je raje vzel državljanstvo v tej drugi republiki. Je zmeraj pravil, da če ga njegovi nočejo, gre pa tja, kjer ga marajo. No in kot novopečeni državljan te druge ex yu republike nikoli ni imel težav ne z ljudmi ne z oblastmi, ker je Slovenc, česar tam nikoli ni skrival. Smo pa kot družina zato plačali visoko ceno. Ne le, ker nas je domače okolje zavračalo - nasilno počefurjalo, temveč ker smo otroci še v srednji šoli ostali sami v Slo, oče, čez kakšno leto pa še mati, pa sta odšla. Jaz o tem raje ne govorim, da imam mir, ali pa rečem kaj nedoločenega, sicer me spet grdo obkladajo s čefurko. Tako da zdej na stara leta tudi v službi šele prihajam v fazo love me or live me, ni pa lahko. Kot jr Đuro rekel: "Tko se jednom o mjeko opeće, taj ćak i u jogurt duva."

Malo je pa le žalostno, da se mora človek tako skrivat, samo da ima mir. Pa jaz sem etnično Slovenka, pa sem v istem dreku počefurjanja; kako šele je vam t.i. Neslovencem? Še dobro se spominjam javne polemike, ali to poimenovanje vnesti v pravopis kot nek skupni termin za čefurje - takrat me je res bolelo srce. No kaj čmo. Live and let live.
Svašta..., v precej malignih okoljih ste gor rastli. Jaz sem sicer iz precej mešanega ljubljanskega gheta (niso Fužine), veliko je bilo oficirske dece in mešanih zakonov. Srbohrvaška slovenščina pa običajni asfaltni sleng. Tu pa tam so bile seveda tudi kakšne nacionalistične zajebancije, predvsem s strani sošolcev, s strani učiteljev se ne spomnim, odrasli se v to niso mešali. To da si greš spreminjat priimek, mora biti pa že zadnji korak iz obupa, je pa odvisno tudi od tega koliko imaš debelo kožo po naravi..
novica sporočil: 5.397
[#2585107] 03.03.16 11:15 · odgovor na: anon-204390 (#2585025)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
> [MorituriTeSalutant]
> > [novica]
> > > [1215DELOI16]
> > > > [novica]
> > > > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > > > novica
> > >
> > > Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.
> > >
> > > Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)
> > >
> > > Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)
> >
> > ma, ne bo transformacije. sem kdor sem...love me or leave me :) če bi mi bilo ime hillary, od mene nihče ne bi pričakoval transformacije v hilari.
> > novica
>
> Še dobr, da si tko kul, mene so v življenju grdo ozmerjali, ker imam mesto rojstva v eni drugi republiki, pa smo Slovenci :) Tud na faksu se mi je na izpitih dogajalo, da je profesor odprl indeks, pogledal rojstne podatke in me sovražno pošiljal študirat v sosednjo prestolnico, čeprav sem se v drugi republiki samo rodila, tam nikoli živela.... Še hujši so bili primitivni napadi sosedov, ki so nas zmerjali kar za Bosance, tisti čas je to bila najhujša žaljivka, pa če si bil v resnici črnogorc, srb ali hrvat.Pa raredničaka v šoli in sošolci, raje ne govorim. Na trenutke je bilo res hudo. Moj oče se je konec 80-ih razpizdil in sedež podjetja prenesel v davčno ugodnejšo sosednjo republiko, pol pa je prišla osamosvojitev in ga itak niso priznali za Slovenca, pa je raje vzel državljanstvo v tej drugi republiki. Je zmeraj pravil, da če ga njegovi nočejo, gre pa tja, kjer ga marajo. No in kot novopečeni državljan te druge ex yu republike nikoli ni imel težav ne z ljudmi ne z oblastmi, ker je Slovenc, česar tam nikoli ni skrival. Smo pa kot družina zato plačali visoko ceno. Ne le, ker nas je domače okolje zavračalo - nasilno počefurjalo, temveč ker smo otroci še v srednji šoli ostali sami v Slo, oče, čez kakšno leto pa še mati, pa sta odšla. Jaz o tem raje ne govorim, da imam mir, ali pa rečem kaj nedoločenega, sicer me spet grdo obkladajo s čefurko. Tako da zdej na stara leta tudi v službi šele prihajam v fazo love me or live me, ni pa lahko. Kot jr Đuro rekel: "Tko se jednom o mjeko opeće, taj ćak i u jogurt duva."
>
> Malo je pa le žalostno, da se mora človek tako skrivat, samo da ima mir. Pa jaz sem etnično Slovenka, pa sem v istem dreku počefurjanja; kako šele je vam t.i. Neslovencem? Še dobro se spominjam javne polemike, ali to poimenovanje vnesti v pravopis kot nek skupni termin za čefurje - takrat me je res bolelo srce. No kaj čmo. Live and let live.

Svašta..., v precej malignih okoljih ste gor rastli. Jaz sem sicer iz precej mešanega ljubljanskega gheta (niso Fužine), veliko je bilo oficirske dece in mešanih zakonov. Srbohrvaška slovenščina pa običajni asfaltni sleng. Tu pa tam so bile seveda tudi kakšne nacionalistične zajebancije, predvsem s strani sošolcev, s strani učiteljev se ne spomnim, odrasli se v to niso mešali. To da si greš spreminjat priimek, mora biti pa že zadnji korak iz obupa, je pa odvisno tudi od tega koliko imaš debelo kožo po naravi..
štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec. po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
novica
novica
novica sporočil: 5.397
[#2585151] 03.03.16 13:29 · odgovor na: (#2585148)
Odgovori   +    4
[MorituriTeSalutant]
> [novica]
> > [vickibedi]
> > > [MorituriTeSalutant]
> > > > [novica]
> > > > > [1215DELOI16]
> > > > > > [novica]
> > > > > > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > > > > > novica
> > > > >
> > > > > Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.
> > > > >
> > > > > Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)
> > > > >
> > > > > Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)
> > > >
> > > > ma, ne bo transformacije. sem kdor sem...love me or leave me :) če bi mi bilo ime hillary, od mene nihče ne bi pričakoval transformacije v hilari.
> > > > novica
> > >
> > > Še dobr, da si tko kul, mene so v življenju grdo ozmerjali, ker imam mesto rojstva v eni drugi republiki, pa smo Slovenci :) Tud na faksu se mi je na izpitih dogajalo, da je profesor odprl indeks, pogledal rojstne podatke in me sovražno pošiljal študirat v sosednjo prestolnico, čeprav sem se v drugi republiki samo rodila, tam nikoli živela.... Še hujši so bili primitivni napadi sosedov, ki so nas zmerjali kar za Bosance, tisti čas je to bila najhujša žaljivka, pa če si bil v resnici črnogorc, srb ali hrvat.Pa raredničaka v šoli in sošolci, raje ne govorim. Na trenutke je bilo res hudo. Moj oče se je konec 80-ih razpizdil in sedež podjetja prenesel v davčno ugodnejšo sosednjo republiko, pol pa je prišla osamosvojitev in ga itak niso priznali za Slovenca, pa je raje vzel državljanstvo v tej drugi republiki. Je zmeraj pravil, da če ga njegovi nočejo, gre pa tja, kjer ga marajo. No in kot novopečeni državljan te druge ex yu republike nikoli ni imel težav ne z ljudmi ne z oblastmi, ker je Slovenc, česar tam nikoli ni skrival. Smo pa kot družina zato plačali visoko ceno. Ne le, ker nas je domače okolje zavračalo - nasilno počefurjalo, temveč ker smo otroci še v srednji šoli ostali sami v Slo, oče, čez kakšno leto pa še mati, pa sta odšla. Jaz o tem raje ne govorim, da imam mir, ali pa rečem kaj nedoločenega, sicer me spet grdo obkladajo s čefurko. Tako da zdej na stara leta tudi v službi šele prihajam v fazo love me or live me, ni pa lahko. Kot jr Đuro rekel: "Tko se jednom o mjeko opeće, taj ćak i u jogurt duva."
> > >
> > > Malo je pa le žalostno, da se mora človek tako skrivat, samo da ima mir. Pa jaz sem etnično Slovenka, pa sem v istem dreku počefurjanja; kako šele je vam t.i. Neslovencem? Še dobro se spominjam javne polemike, ali to poimenovanje vnesti v pravopis kot nek skupni termin za čefurje - takrat me je res bolelo srce. No kaj čmo. Live and let live.
> >
> > Svašta..., v precej malignih okoljih ste gor rastli. Jaz sem sicer iz precej mešanega ljubljanskega gheta (niso Fužine), veliko je bilo oficirske dece in mešanih zakonov. Srbohrvaška slovenščina pa običajni asfaltni sleng. Tu pa tam so bile seveda tudi kakšne nacionalistične zajebancije, predvsem s strani sošolcev, s strani učiteljev se ne spomnim, odrasli se v to niso mešali. To da si greš spreminjat priimek, mora biti pa že zadnji korak iz obupa, je pa odvisno tudi od tega koliko imaš debelo kožo po naravi..
>
> štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec. po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
> novica
> novica

No, jaz imam žlahtni slovenski priimek, ni kaj spreminjat, novici pa ne verjamem le zaradi osebne izkušnje, temveč recimo vem, kako je nek znani novinar pod pritiskom iz Mirze ratal Miran. So pa te osebne izkušnje dokaz, kako sta bila že v komunistični jugi brastvo i jedinstvo zgolj fraza, ki je prikrivala segregacije najhujših vrst. Danes ni prav nič drugače in tisti na levici, ki migrante danes pozdravljajo v arabščini, so sposobni hrvatu ali bosancu izkopati oči. Hinavci, da jim ni para. S polnimi usti egalitarnosti in spoštovanja različnosti, ki pa jih sami, v praksi, s svojimi dejanji, nikdar ne živijo.
spet in že stotič: slovenski levičar (tisti samooklicani, strpni) se spreobrne v radikalnega desničarja v trenutku, ko mu hčerka domov pripelje črnca, sin fanta muslimana in za soseda dobi cigana. :)
novica
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585169] 03.03.16 14:07 · odgovor na: novica (#2585151)
Odgovori   +    2
[novica]
spet in že stotič: slovenski levičar (tisti samooklicani, strpni) se spreobrne v radikalnega desničarja v trenutku, ko mu hčerka domov pripelje črnca, sin fanta muslimana in za soseda dobi cigana. :)
novica
Velja za večino Slovencev, tako levih, kot desnih, čistih s petimi koleni za nazaj ali priseljenih in/ali neslovencev tistih na ić ali na karkoli.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585171] 03.03.16 14:13 · odgovor na: novica (#2585107)
Odgovori   +    3
[novica]
štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec.
Fužine in štepanjc so bile zmeraj en hud geto, še "čefurji" iz ostalih mešanih okolij niso hodili kaj dosti tja. Še danes je tako, zadnjič mi je en delavec iz Srbije, ki je prišel s trebuhom za kruhom v Slovenijo in si je iskal stanovanje povedal, da v Fužinah ne bi nikoli najel stanovanja :)

po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
novica
novica
To nima zveze s tem koliko nobel del Ljubljane je šlo, ampak bolj s tem da je kreten pač kreten ne glede na to kam ga postaviš.
novica sporočil: 5.397
[#2585193] 03.03.16 15:12 · odgovor na: anon-204390 (#2585171)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [novica]

> štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec.

Fužine in štepanjc so bile zmeraj en hud geto, še "čefurji" iz ostalih mešanih okolij niso hodili kaj dosti tja. Še danes je tako, zadnjič mi je en delavec iz Srbije, ki je prišel s trebuhom za kruhom v Slovenijo in si je iskal stanovanje povedal, da v Fužinah ne bi nikoli najel stanovanja :)


>po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
> novica
> novica

To nima zveze s tem koliko nobel del Ljubljane je šlo, ampak bolj s tem da je kreten pač kreten ne glede na to kam ga postaviš.
to glede kretena imaš prav. glede štepanjca in fužin pa se ne morem strinjat, sploh v današnjem času sta to izjemno umirjeni soseski. sam se redkokje počutim tako varnega kot tam. res pa, da je štepanjc moj teren. :)
novica
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585232] 03.03.16 17:39 · odgovor na: novica (#2585193)
Odgovori   +    1
[novica]
> [vickibedi]
> > [novica]
>
> > štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec.
>
> Fužine in štepanjc so bile zmeraj en hud geto, še "čefurji" iz ostalih mešanih okolij niso hodili kaj dosti tja. Še danes je tako, zadnjič mi je en delavec iz Srbije, ki je prišel s trebuhom za kruhom v Slovenijo in si je iskal stanovanje povedal, da v Fužinah ne bi nikoli najel stanovanja :)
>
>
> >po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
> > novica
> > novica
>
> To nima zveze s tem koliko nobel del Ljubljane je šlo, ampak bolj s tem da je kreten pač kreten ne glede na to kam ga postaviš.

to glede kretena imaš prav. glede štepanjca in fužin pa se ne morem strinjat, sploh v današnjem času sta to izjemno umirjeni soseski. sam se redkokje počutim tako varnega kot tam. res pa, da je štepanjc moj teren. :)
novica
To vsak čefur pravi za svoj geto .. :)
novica sporočil: 5.397
[#2585324] 04.03.16 09:13 · odgovor na: (#2585254)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [novica]
> > [MorituriTeSalutant]
> > > [novica]
> > > > [zila3]
> > > > Vseeno pa je osupljivo, da se posnetek slovenskega avtorja v tako kratkem času približa milijonu ogledov," pravi Špehar.
> > > >
> > > > Saj razen avtorja ni nič slovenskega.
> > >
> > > in kaj potem? kaj, če niti avtor ni čisto slovenski? če ima kako prababico neslovenko?
> > > novica
> >
> > Novica ne se zajebavat, moji so nekaj časa živeli v eni od bivših yu republik, pa smo zato celo življenje bili tukaj v domovini zajebavani za čefurje, od moje osnovne šole naprej. Še danes slišim kakšno krepko, nemalokrat tudi od koga, ki se piše na -ič. In je Slovenčić.
>
> :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> novica

Evo moj predlog je Siniša, ne moreš falit. :) Sicer pa 42 let kasiras kaj točno, opazke, ne druženje, ne napredovanje,...torej niti drugi generaciji ni prizaneseno in vseeno podpiraš integracijo teh beguncev, ne se hecat, to je misija nemogoče in to vsak ve. Ljubo doma kdor ga ima je en pregovor. Premajhna smo drzava da bi tukaj uspela multikulturnost. Elite sicer branijo svoj položaj na vse načine vendar se jim prostor oža.
kasiram tudi opazke. ne samo opazke. :)
novica
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2585348] 04.03.16 10:18 · odgovor na: novica (#2585324)
Odgovori   +    3
[novica]
> [Inside]
> > [novica]
> > > [MorituriTeSalutant]
> > > > [novica]
> > > > > [zila3]
> > > > > Vseeno pa je osupljivo, da se posnetek slovenskega avtorja v tako kratkem času približa milijonu ogledov," pravi Špehar.
> > > > >
> > > > > Saj razen avtorja ni nič slovenskega.
> > > >
> > > > in kaj potem? kaj, če niti avtor ni čisto slovenski? če ima kako prababico neslovenko?
> > > > novica
> > >
> > > Novica ne se zajebavat, moji so nekaj časa živeli v eni od bivših yu republik, pa smo zato celo življenje bili tukaj v domovini zajebavani za čefurje, od moje osnovne šole naprej. Še danes slišim kakšno krepko, nemalokrat tudi od koga, ki se piše na -ič. In je Slovenčić.
> >
> > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > novica
>
> Evo moj predlog je Siniša, ne moreš falit. :) Sicer pa 42 let kasiras kaj točno, opazke, ne druženje, ne napredovanje,...torej niti drugi generaciji ni prizaneseno in vseeno podpiraš integracijo teh beguncev, ne se hecat, to je misija nemogoče in to vsak ve. Ljubo doma kdor ga ima je en pregovor. Premajhna smo drzava da bi tukaj uspela multikulturnost. Elite sicer branijo svoj položaj na vse načine vendar se jim prostor oža.

kasiram tudi opazke. ne samo opazke. :)
novica
Največji šovinisti so priseljenci iz drugih krajev v Slovenijo, npr. Srbi proti Albancem, ali proti Hrvatom, ali proti Bošnjakom itd, pa čeprav ima večina njih -ić v priimku, pa le različna imena. Konkurenca med priseljenci samimi je veliko večja, kot pa med Slovenci in priseljenci (mislim na priseljenca drugega ali tretjega kolena).

Jaz z priseljenci in -ićem nimam nobenega problema, samo da so v redu ljudje. Imam enodružinsko hišo in za soseda na eni strani Kosovskega Albanca in na drugi strani Bosaskega Srba pa se med sabo vsi dobro razumemo.

Tudi v Avstriji je enako, v glavnem se med seboj prepirajo priseljenci.
siap sporočil: 2.195
[#2585355] 04.03.16 10:54 · odgovor na: anon-202494 (#2585348)
Odgovori   +    2
pa še kako prav imaš !!

socialistična = komufašistična paradigma

"ko će koga, ako ne svoj svoga
".press
anon-202494 sporočil: 2.309
[#2585401] 04.03.16 14:26 · odgovor na: (#2584678)
Odgovori   +    1
[MorituriTeSalutant]
> [vickibedi]
> > [Inside]
> > > [vickibedi]
> > > > [Inside]
> > > > Vsebina takšna kot sedaj vžge ko se folk padli na bebave showe. Drugače pa mislim, da je to lahko samo plus in reklama za Putina. Nekaj takega kot v ZDA bolj pljuvajo po Trumpu bolj mu raste podpora.
> > > > Ce hočeš škoditi takšnim moraš biti bolj krut in natančen.
> > >
> > > Če se zajebavaš s Putinom lahko končaš 2m pod zemljo.
> >
> > V Rusiji ne pa tukaj.
> > Vse to kar je Klemen prikazal se je že prej pojavilo na medijih.
>
> Klemen je sitna riba, ta video je bil najbrž še za Putina zabaven. Če pa bi naredil kaj bolj resnega, kot predlagaš zgoraj, pa je tujina za Putina najmanjša ovira, da ne bi dal koga skrajšati za glavo.


A ni Putin na zadnjih "volitvah", ko sta se z Medvedom spet malo menjala, naredil EPP spot v svoj prid, v katerem je kot glavni junak tega splota (verbalno) oplojeval ruske najstnice?

Če se lahko Slakonja s tem kosa (videa nisem pogledala in ga ne mislim) - vsa čast....
Ne samo verbalno, nekaj jih tudi res oplodil. A o tem se ne govori, drugače končaš kot je Boris Nemcov, ali pa Litvinenko.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585465] 04.03.16 20:45 · odgovor na: (#2585442)
Odgovori   +    4
[Inside]
> [novica]
> > [Inside]
> > > [novica]
> > > > [MorituriTeSalutant]
> > > > > [novica]
> > > > > > [zila3]
> > > > > > Vseeno pa je osupljivo, da se posnetek slovenskega avtorja v tako kratkem času približa milijonu ogledov," pravi Špehar.
> > > > > >
> > > > > > Saj razen avtorja ni nič slovenskega.
> > > > >
> > > > > in kaj potem? kaj, če niti avtor ni čisto slovenski? če ima kako prababico neslovenko?
> > > > > novica
> > > >
> > > > Novica ne se zajebavat, moji so nekaj časa živeli v eni od bivših yu republik, pa smo zato celo življenje bili tukaj v domovini zajebavani za čefurje, od moje osnovne šole naprej. Še danes slišim kakšno krepko, nemalokrat tudi od koga, ki se piše na -ič. In je Slovenčić.
> > >
> > > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > > novica
> >
> > Evo moj predlog je Siniša, ne moreš falit. :) Sicer pa 42 let kasiras kaj točno, opazke, ne druženje, ne napredovanje,...torej niti drugi generaciji ni prizaneseno in vseeno podpiraš integracijo teh beguncev, ne se hecat, to je misija nemogoče in to vsak ve. Ljubo doma kdor ga ima je en pregovor. Premajhna smo drzava da bi tukaj uspela multikulturnost. Elite sicer branijo svoj položaj na vse načine vendar se jim prostor oža.
>
> kasiram tudi opazke. ne samo opazke. :)
> novica

Te opazke in opazke so zato da ne pozabiš kje ti je limit in npr. kot tisti ZJ kandidiraš za premiera. To te tudi vedno lahko spomni da nisi doma. Ne sekiraj se nisi edini.
Tega pa ne štekam. Kaj zdaj to pomeni, a zdaj če se pišeš na ić in če ti folk dobacuje šovinistične opazke, potem je bolje, da raje sploh ne kandidiraš za župana ? Kontra, v bistvu Zoki dela prav, da ga za to boli k***. Njegov problem ni to da je na ić, ampak to da je lopov.
bigl sporočil: 18.363
[#2585517] 05.03.16 12:07
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bigl 05.03.2016 12:10
Vsi se nekam šlepajo na močne osebnosti, eni v režiji in gledališču na velikane svetovne knjiženosti, Požar v pisanju o Melaniji, ko je v igri ameriško predsedstvo (prej ni bila zanimiva), Slakonja v igranju - posnemanju, svetovnih politikov . No slednji se bo zaradi ravnotežja po Putinu takoj lotil Trumpa in Merklove. Slišim dopisnika pop tv iz Londona, kako so ga okarakterizirali putinovi podporniki. Lep dan.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2585528] 05.03.16 14:08 · odgovor na: (#2585481)
Odgovori   +    3
[Inside]
> [vickibedi]
> > [Inside]
> > > [novica]
> > > > [Inside]
> > > > > [novica]
> > > > > > [MorituriTeSalutant]
> > > > > > > [novica]
> > > > > > > > [zila3]
> > > > > > > > Vseeno pa je osupljivo, da se posnetek slovenskega avtorja v tako kratkem času približa milijonu ogledov," pravi Špehar.
> > > > > > > >
> > > > > > > > Saj razen avtorja ni nič slovenskega.
> > > > > > >
> > > > > > > in kaj potem? kaj, če niti avtor ni čisto slovenski? če ima kako prababico neslovenko?
> > > > > > > novica
> > > > > >
> > > > > > Novica ne se zajebavat, moji so nekaj časa živeli v eni od bivših yu republik, pa smo zato celo življenje bili tukaj v domovini zajebavani za čefurje, od moje osnovne šole naprej. Še danes slišim kakšno krepko, nemalokrat tudi od koga, ki se piše na -ič. In je Slovenčić.
> > > > >
> > > > > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > > > > novica
> > > >
> > > > Evo moj predlog je Siniša, ne moreš falit. :) Sicer pa 42 let kasiras kaj točno, opazke, ne druženje, ne napredovanje,...torej niti drugi generaciji ni prizaneseno in vseeno podpiraš integracijo teh beguncev, ne se hecat, to je misija nemogoče in to vsak ve. Ljubo doma kdor ga ima je en pregovor. Premajhna smo drzava da bi tukaj uspela multikulturnost. Elite sicer branijo svoj položaj na vse načine vendar se jim prostor oža.
> > >
> > > kasiram tudi opazke. ne samo opazke. :)
> > > novica
> >
> > Te opazke in opazke so zato da ne pozabiš kje ti je limit in npr. kot tisti ZJ kandidiraš za premiera. To te tudi vedno lahko spomni da nisi doma. Ne sekiraj se nisi edini.
>
> Tega pa ne štekam. Kaj zdaj to pomeni, a zdaj če se pišeš na ić in če ti folk dobacuje šovinistične opazke, potem je bolje, da raje sploh ne kandidiraš za župana ? Kontra, v bistvu Zoki dela prav, da ga za to boli k***. Njegov problem ni to da je na ić, ampak to da je lopov.

Aha v Ljubljani je pa gladko zmagal in bo spet, ker nima konkurence. V drzavi kjer je večina lopovov to dejstvo ne šteje. Ce hočeš kaj naredit moraš bit večji lopov. Drzava sicer ni Ljubljana vendar nekdo mu je rekel, mestni šerif ok, državni pa ne. Kar spomni se kako so omenjali od kje je in da tak pa ze ne bo premier. Morda ić ni kako bi se izrazil glavni faktor je pa nek faktor definitivno.
Se strinjam. Biti na ić pač ima neke meje dosega v Sloveniji. Lahko lažeš in kradeš samo do določenega nivoja. Za najhujše lopove in zločince je nujno slovensko poreklo. Tako je bilo tudi leta 45 ko so pobijali domobransko in anti-komunistično elito, da ne bo dvoma kdo je imel pri teh pobojih glavno besedo...če se danes kdo še spreneveda in odgovornost prelaga drugam. SLovenec je sam sebi največji sovražnik, to že ves čas trdim.
bigl sporočil: 18.363
[#2585544] 05.03.16 17:32
Odgovori   +    0
Janez Mihajlović al pa Franc, Jožef Gaši al pa kaj podobnega, zakaj pa ne, bi bil znak asimialcije in sprejemanja kulture slovencev. Nemški politiki že predlagajo njihove wurst na jedilniku, kot meni za došleke kot znak, pripravljenosti prilagajanja njihovi kulturi. Na svinjini, krompirju in zelju temelji njihov Wunderland. To je džermani. Na RT TV gledal prispevek o tem in bo še pestro. Eni so za,drugi proti itd. Lep dan.
anon-391350 sporočil: 230
[#2585863] 08.03.16 08:42 · odgovor na: novica (#2584969)
Odgovori   +    2
[novica]
> [1215DELOI16]
> > [novica]
> > :) kaj to meni razlagaš? meni je ime novica in pišem se mihajlović. kaj misliš, da jaz redno kasiram že 42 let? :) je hotela ena ženina teta zadevo malu omilit in je prdlagala, da dava sinu ime janez. kako bi šele reveža janeza mihajlovića yebali v šoli, to bi bilo materiala za hudo komedijo.
> > novica
>
> Teta res ni znala najti pravega kompromisa (še dobro, da ni Jussuf Mihailovitsch). Dovolj bi bila transformacija iz ić v ič. Ena moja kolegica je naredila svojemu sedaj možu točno to - prevzela je njegov priimek pod pogojem, da si ga on posloveni.
>
> Konec koncev je tako ali tako bolj Slovenec kot Hrvat, zakaj bi moral torej nositi tisto tujo črko v priimku...še manj pa kolegica, ki prej ni imela nobenega č-ja v priimku, zakaj bi se sedaj po-ić-ila. :)
>
> Aja, jaz se pišem na ič, for the record. :)

ma, ne bo transformacije. sem kdor sem...love me or leave me :) če bi mi bilo ime hillary, od mene nihče ne bi pričakoval transformacije v hilari.
novica
V Hilarij, saj si fant. :)

Strani: 1 2