Strani: 1 2 3 4 5

čarli sporočil: 13.178
[#2013854] 18.02.13 23:22 · odgovor na: pobalin (#2013600)
Odgovori   +    4
[pobalin]
> [prerok]
> Andreja Lončar, sedi cvek. Že v eni prejšnji temi so vam, Financam, povedali, kdo je bil tisti, ki je zahteval izločitev. To je bila skupina podpisnikov na čelu z Lojzetom Posedelom, ZARES. Ta ista klika je uspela lansirati preiskavo v državnem svetu konec lanskega leta, zato državni zbor ne more delati preiskave za to obdobje.
> P.S.: Naj vas zares ropajo naprej, slovenčki.

1. Državni svet ni isto kot državni zbor. In tako naprej.

2. DZ je res ustanovil preiskovalno komisijo, a je bila ta ustanovljena samo za primera Istrabenz in Pivovarna Laško, ne pa za bančne kredite nasploh. www.uradni-list.si/1...t?id=92374

3. Junija 2011, ko je Pahorjeva vlada že hudo klecala, je bilo podano vmesno poročilo te PK, ki je precej razvedrilno branje za vsakogar, ki je samsvoj - vključno z na koncu dodanim ločenim mnenjem Rudolfa Petana (SDS in v prejšnjem sklicu DZ šef preiskovalne komisije Golobič-Ultra). To vmesno poročilo je tukaj: imss.dz-rs.si/IMiS/I...a68b410e21

Če ke smo že pri Petanu in Tanku, velja za zabavo prebrati tudi tole: www.razgledi.net/201...eta-tanka/
Zanimivo, da ti doslej še ni repliciral tekavec oz kakšen drug jajotov vernik:)
anon-287213 sporočil: 447
[#2013901] 19.02.13 01:36
Odgovori   +    2
No ja.

Pa poglejte kako roka roko umiva sedanja vlada:
www.delo.si/gospodar...cunom.html

Pravno je to oškodovanje upnikov. Vsi prihodki bi morali priteči na njihov TRK.
In to vlada kriminalno izplačuje denar na bypas račun in to na osnovi dopisa!!!

Kordež in drugi so bili angelčki proti naši državi, prosim lepo.

Seveda pa cerkev poskrbi, da je bil zbor za republiko obiskansstrani njihovih vernikov...
anon-233233 sporočil: 2.146
[#2013918] 19.02.13 06:51
Odgovori   +    2
Ha ha ha, butale. jasno je, da sami sebe ne bodo preizkovali. Vsak ki zna šteti do dvajset pa ve, kdaj so se podeljevali tajkunski krediti in po kakšnem ključu. Janez Janša si je tudi tu umazal roke, ko je pod mizo prodajal, seveda pa ni edini. Tako se je naučil od Drnovška in Ropa.
anon-209682 sporočil: 1.079
[#2013943] 19.02.13 07:27
Odgovori   +    2
Tista leta v katerih je bilo največ divjih privatizacij bodo ivzete ,člok da ponori,na primer VOKOVI iz MIP-a so uničili podjetje med leti 2004 in 2009,mene so ostali dožni otpravnino za 32 leti dela pol regresa in 4 plač in kako kaže VOKOVI bodo šli v pozabo z mojimi terjatvami vred,sramota za tako pravno državo.
pobalin sporočil: 14.456
[#2013987] 19.02.13 08:16 · odgovor na: čarli (#2013854)
Odgovori   +    0
[čarli]
Zanimivo, da ti doslej še ni repliciral tekavec oz kakšen drug jajotov vernik:)
Hja, če se ne motim je ravno tekavec tukaj navedel nekaj tehtnih informacij in povezav, ki tega željnim pomagajo razumeti zapleteno ozadje te zadeve. To cenim, čeprav se njim politično najbrž nisem na čisto istem bregu. Menim namreč, da zdrava družba večino časa posveča resnim argumentom, trezni presoji in preudarnemu ravnanju, čaščenje idealov in idolov pa prihrani za nedeljske dopoldneve. (še pomnite tovariši ali pa maša press)
anon-180332 sporočil: 18
[#2014024] 19.02.13 08:40
Odgovori   +    1
Pesek v oči... in mi še plačujemo te pajace.

Ustavite zemljo, da izstopim
anon-121419 sporočil: 21
[#2014035] 19.02.13 08:49
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-121419 19.02.2013 08:53
Še zadnja možnost da pospravi ali ponaredi dokumentacijo NLBja preden pade-------da zabriše sled za sabo in svojimi.....

kdo pa so oni da to preiskujejo ...sej nimajo znanja za teke zadeve....kje je pa policija in tožilstvo????

pravijo da če hočeš kaj prikriti ustanovi politično preiskovalno komisijo ....pa se ne bo nič odkrilo.......kje si pa to vidu da sam sebe preiskuješ....mislim da je rezultat že v naprej znan....MI NISMO NIČ KRIVI....
anon-309933 sporočil: 421
[#2014057] 19.02.13 09:01 · odgovor na: slovenecnb1 (#2013599)
Odgovori   +    2
Ampak človk res ne ve več al bi se smejal al jokal... včasih smo v hecu rekli, dobrodošli v butalah..kar na enkrat to ni več hec;)
najobj sporočil: 31.920
[#2014075] 19.02.13 09:11 · odgovor na: anon-99180 (#2013666)
Odgovori   +    2
[misho1]
> [najobj]
> ... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...
>
> P.S.: pizda, kje jaz živim ...
Sedi, cvek!:-)

"Slovenski parlament je dvodomen in sestoji iz Državnega zbora (ti. spodnji dom), ki je 'splošno ljudsko predstavništvo', ter Državnega sveta (ti. zgornji dom), v katerem je urejeno 'predstavništvo posebnih interesov'."
sl.wikipedia.org/wik.../Parlament
... eh, jebiga ... priznam, da takšna jajca nikoli niso bila prav dobra za mene, to je bilo vedno bolj področje za piflarje ... ja, ampak če je tako, potem pa je tisto moje vprašanje tukaj zgoraj še bolj aktualno, kot sem si mislil ... evo, predsednik onega drugega parlamenta naj preprosto ukine toti prvi parlament in so potem vsi naši problemi v zvezi z volitvami, vladami in kaj je še tega sranja takoj rešeni ...

P.S.: tu zgoraj je čarli dobro napisal - naj ga kar citiram - da edino kar je parlamentarnega v DS je to, da domujejo v parlamentu ... aja, in ko sem glih pri državnem svetu, kaj si ti mogoče že kdaj slišal za ime Mitja Bervar ? ... evo, jaz sem za možakarja, ki je njegov predsednik, prvič slišal, ko sem za državnim svetom ravnokar malo poguglal ... ja, ampak kot sem rekel tu zgoraj, niso za mene tota parlamentarna jajca ...
anon-99180 sporočil: 2.482
[#2014105] 19.02.13 09:30 · odgovor na: najobj (#2014075)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-99180 19.02.2013 09:41
[najobj]
> [misho1]
> > [najobj]
> > ... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...
> >
> > P.S.: pizda, kje jaz živim ...

> Sedi, cvek!:-)
>
> "Slovenski parlament je dvodomen in sestoji iz Državnega zbora (ti. spodnji dom), ki je 'splošno ljudsko predstavništvo', ter Državnega sveta (ti. zgornji dom), v katerem je urejeno 'predstavništvo posebnih interesov'."
> sl.wikipedia.org/wik.../Parlament

... eh, jebiga ... priznam, da takšna jajca nikoli niso bila prav dobra za mene, to je bilo vedno bolj področje za piflarje ... ja, ampak če je tako, potem pa je tisto moje vprašanje tukaj zgoraj še bolj aktualno, kot sem si mislil ... evo, predsednik onega drugega parlamenta naj preprosto ukine toti prvi parlament in so potem vsi naši problemi v zvezi z volitvami, vladami in kaj je še tega sranja takoj rešeni ...
Aja? A jaz sem pa sedaj piflar?:-) Sem mislil, da je vedenje o tem, da je v Sloveniji parlament v Sloveniji dvodomen - DZ in DS bolj razširjeno, pa sem se očitno zmotil.

Ne razumem kaj hočeš povedati z navedbo, ponovno, da imamo dva parlamenta. Imamo enega, ki pa je, kot že rečeno, dvodomen. DZ dela kar dela, za DS pa res nisem siguren kaj počne. DZ lahko predlaga ukinitev drugega doma - DS, ker ima zakonodajno moč, DS pa ne more zahtevati ukinitev DZ.
P.S.: tu zgoraj je čarli dobro napisal - naj ga kar citiram - da edino kar je parlamentarnega v DS je to, da domujejo v parlamentu ... aja, in ko sem glih pri državnem svetu, kaj si ti mogoče že kdaj slišal za ime Mitja Bervar ? ... evo, jaz sem za možakarja, ki je njegov predsednik, prvič slišal, ko sem za državnim svetom ravnokar malo poguglal ... ja, ampak kot sem rekel tu zgoraj, niso za mene tota parlamentarna jajca ...
čarli, tako kot ti, brca v temo. Čeprav večina ljudi ne ve kaj počne DS (tudi jaz ne), to še ne pomeni, da ni del parlamenta in Tanko ima potemtakem prav. V PARLAMENTU! bi bile dve preiskavi o isti temi.


Še en link za utrjevanje snovi.:-)

"V Sloveniji parlament sestavljata Državni zbor in Državni svet."

www.dz-rs.si/wps/por...mentarizem
najobj sporočil: 31.920
[#2014132] 19.02.13 09:46 · odgovor na: anon-99180 (#2014105)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.02.2013 09:48
[misho1]
> [najobj]
> > [misho1]
> > > [najobj]
> > > ... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...
> > >
> > > P.S.: pizda, kje jaz živim ...
> > Sedi, cvek!:-)
> >
> > "Slovenski parlament je dvodomen in sestoji iz Državnega zbora (ti. spodnji dom), ki je 'splošno ljudsko predstavništvo', ter Državnega sveta (ti. zgornji dom), v katerem je urejeno 'predstavništvo posebnih interesov'."
> > sl.wikipedia.org/wik.../Parlament
>
> ... eh, jebiga ... priznam, da takšna jajca nikoli niso bila prav dobra za mene, to je bilo vedno bolj področje za piflarje ... ja, ampak če je tako, potem pa je tisto moje vprašanje tukaj zgoraj še bolj aktualno, kot sem si mislil ... evo, predsednik onega drugega parlamenta naj preprosto ukine toti prvi parlament in so potem vsi naši problemi v zvezi z volitvami, vladami in kaj je še tega sranja takoj rešeni ...
Aja? A jaz sem pa sedaj piflar?:-) Sem mislil, da je vedenje o tem, da je v Sloveniji parlament v Sloveniji dvodomen - DZ in DS, pa sem se očitno zmotil.

Ne razumem kaj hočeš povedati z navedbo, ponovno, da imamo dva parlamenta. Imamo enega, ki pa je, kot že rečeno, dvodomen. DZ dela kar dela, za DS pa res nisem siguren kaj počne. DZ lahko predlaga ukinitev drugega doma - DS, ker ima zakonodajno moč, DS pa ne more zahtevati ukinitev DZ.

> P.S.: tu zgoraj je čarli dobro napisal - naj ga kar citiram - da edino kar je parlamentarnega v DS je to, da domujejo v parlamentu ... aja, in ko sem glih pri državnem svetu, kaj si ti mogoče že kdaj slišal za ime Mitja Bervar ? ... evo, jaz sem za možakarja, ki je njegov predsednik, prvič slišal, ko sem za državnim svetom ravnokar malo poguglal ... ja, ampak kot sem rekel tu zgoraj, niso za mene tota parlamentarna jajca ...

čarli, tako kot ti, brca v temo. Čeprav večina ljudi ne ve kaj počne DS (tudi jaz ne), to še ne pomeni, da ni del parlamenta in Tanko ima potemtakem prav. V PARLAMENTU! bi bile dve preiskavi o isti temi.


Še en link za utrjevanje snovi.:-)

"V Sloveniji parlament sestavljata Državni zbor in Državni svet."

www.dz-rs.si/wps/por...mentarizem
... eh, kaj sem hotel povedati ? ... ja, da je s totim našim dvodomnim parlamentom nekaj podobnega, kot je z našo "dvodomno" pravno državo ... khmm, in da toti hecni Tanko s svojim izgovarjanjem na preiskavo DS serje gluposti, ker o tisti preiskavi nihče nič ni slišal, ne sliši in nikoli ne bo slišal, kaj šele da bi se komu kaj zgodilo ...

P.S.: ne se jezit zaradi tistega piflarja, ker sploh nisem na tebe mislil ... khmm, sem se samo malo na svoja gimnazijska leta spomnil ...
anon-99180 sporočil: 2.482
[#2014157] 19.02.13 10:00 · odgovor na: najobj (#2014132)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, kaj sem hotel povedati ? ... ja, da je s totim našim dvodomnim parlamentom nekaj podobnega, kot je z našo "dvodomno" pravno državo ...
Če s tem misliš, da je ena pravna država za "naše", druga pa za vse ostale, se s teboj popolnoma strinjam.
khmm, in da toti hecni Tanko s svojim izgovarjanjem na preiskavo DS serje gluposti, ker o tisti preiskavi nihče nič ni slišal, ne sliši in nikoli ne bo slišal, kaj šele da bi se komu kaj zgodilo ...
O preiskavi v DS so slišale strokovne službe DZ, ki so tudi svetovale Tankotu.

Vsekakor pa so Finance obljubile podrobnejše podatke o tej zadevi. Me zanima kaj se bo izcimilo iz tega.
P.S.: ne se jezit zaradi tistega piflarja, ker sploh nisem na tebe mislil ... khmm, sem se samo malo na svoja gimnazijska leta spomnil ...
Eh, ni problema. Nikoli nisem bil piflar.:-)
anon-238446 sporočil: 23
[#2014424] 19.02.13 12:33
Odgovori   +    1
Isti so kot Slobodan MiloševiĆ "Ne čujem dobro ali znam da mi ne možete ništa!
anon-294441 sporočil: 213
[#2014462] 19.02.13 12:55
Odgovori   +    1
Najprej so pokradli kredite, sedaj bodo si pa izplačali še nagrade, da bodo to ugotavljali.
pobalin sporočil: 14.456
[#2014495] 19.02.13 13:18 · odgovor na: anon-287213 (#2013901)
Odgovori   +    2
[LMDT]
Pa poglejte kako roka roko umiva sedanja vlada:
www.delo.si/gospodar...cunom.html
Pravno je to oškodovanje upnikov. Vsi prihodki bi morali priteči na njihov TRK.
In to vlada kriminalno izplačuje denar na bypas račun in to na osnovi dopisa!!!
Razmišljanje, da se nekako omogoči vsaj najbolj osnovno delovanje cerkve vsaj razumem, če že ne odobravam. Recimo, da gredo sveže nabirke ipd. za tekoče stroške. Ampak tale trditev v članku se mi pa zdi malo prehuda:
"Nadškofija namreč prejema iz državnega proračuna denar za socialno in zdravstveno zavarovanje duhovnikov. Prejema pa tudi najemnine od Teološke fakultete in Biotehniške šole Maribor za objekte, ki so sicer zastavljeni."
Mar država nakazuje denar za pokojninsko in zdravstveno zavarovanje duhovnikov cerkvi, da ta isti denar potem nakaže nazaj (državnima) zavodoma? Gre za iste oz. enake zneske? Imajo duhovniki možnost preveriti, če so prispevki zanje redno plačani? So duhovniki zdravstveno in socialno zavarovani morda kje drugje kot navadni zemljani?
Pri najemninah se seveda strinjam z oceno, da gre za goljufanje upnikov oz. za krajo iz stečajne mase.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2014755] 19.02.13 16:25
Odgovori   +    2
Dragi moji, Churchill je lepo povedal zakaj so komisije. Za vse ostalo so organi pregona. Tako enostavno je to.
najobj sporočil: 31.920
[#2017191] 21.02.13 09:19 · odgovor na: (#2016402)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2013 09:24
[petunia]
> [najobj]
> > [petunia]
> ... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...
>
> P.S.: pizda, kje jaz živim ...
Navsezadnje se je izkazalo www.finance.si/83340...ih-posojil da je bil še najbolj (prikupno) zmeden prav tovariš najobjestnejši.

Saj ne da bi The Navijačica pričakovala kakšno opravičilo ampak spodobi se in pravično je, da damo zadevo na zapisnik.
... eh, seveda tovariš najobjestnejši nima niti najmanjšega problema, da bi se opravičil The Navijačici za svojo (prikupno) zmedenost, ker to ne bi bilo niti prvič in verjetno niti zadnjič, da tovariš najobjestnejši nekomu prizna svojo napako in se mu opraviči ... khmm, sploh pa če bo The Navijačica to opravičilo pričakovala tudi potem, ko bo prebrala moje preteklo dopisovanje na temo "kako je Tanko iskal in našel alibi", ki ga tukaj ( forum.finance.si/?m=...075&single , forum.finance.si/?m=...132&single ) prilagam ...

... evo, po mojem mnenju se je s tem, kar si zdaj tukaj prilimala, izkazalo točno to, kar sem jaz - žlehtnoba, kot sem - pisal že od samega začetka, in sicer da se je Tanko "spomnil", da je državni svet enakopraven del slovenskega parlamenta, ko je on to enakopravnost rabil za izločitev itak brezveznega preiskovanja SDS-ovih grehov ... ja, ker je sicer Tankotu tako kot vesoljni slovenski javnosti kristalno jasno, da državni svet niti slučajno ni državnemu zboru enakovreden del slovenskega parlamenta, ker ga sicer vsak www.finance.si/35145...si-v-zraku , ki ima vsaj pet minut cajta, že nekaj let ne bi hotel tudi po mojem mnenju upravičeno ukiniti ... khmm, oziroma bi se potem kdo iz državnega sveta tudi lahko spomnil, naj se državni zbor ukine, pa se temu ne bi nihče nič čudil ...

P.S.: The Navijačici se opravičujem že vnaprej in na zalogo, ker vem, da bom v svoji žlehtnobi ziher spet kaj zajebal oziroma bom napisal nekaj, kar ji ne bo preveč dišalo ... aja še to .. čuj, kaj si ti mogoče že kdaj slišala za ime Mitja Bervar ? ...
najobj sporočil: 31.920
[#2017608] 21.02.13 11:45 · odgovor na: (#2017353)
Odgovori   +    1
[petunia]
> [najobj]
> > [petunia]
> > > [najobj]
> > > > [petunia]
> > > ... čuj, toti Tanko sploh ne zavaja, ampak preprosto nima pojma ... khmm, ali pa imamo pri nas po novem dva parlamenta, ker Tanko namreč govori o dveh parlamentarnih komisijah ... no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega ... ja, seveda samo zato, da toti Tanko ne bo več zmeden, če še nekako razumem, da so zmedeni njegovi navijači in navijačica na totem forumu ...
> > >
> > > P.S.: pizda, kje jaz živim ...
> > Navsezadnje se je izkazalo www.finance.si/83340...ih-posojil da je bil še najbolj (prikupno) zmeden prav tovariš najobjestnejši.
> >
> > Saj ne da bi The Navijačica pričakovala kakšno opravičilo ampak spodobi se in pravično je, da damo zadevo na zapisnik.
> ... eh, seveda tovariš najobjestnejši nima niti najmanjšega problema, da bi se opravičil The Navijačici za svojo (prikupno) zmedenost, ker to ne bi bilo niti prvič in verjetno niti zadnjič, da tovariš najobjestnejši nekomu prizna svojo napako in se mu opraviči ... khmm, sploh pa če bo The Navijačica to opravičilo pričakovala tudi potem, ko bo prebrala moje preteklo dopisovanje na temo "kako je Tanko iskal in našel alibi", ki ga tukaj ( forum.finance.si/?m=...075&single , forum.finance.si/?m=...132&single ) prilagam ...
>
> ... evo, po mojem mnenju se je s tem, kar si zdaj tukaj prilimala, izkazalo točno to, kar sem jaz - žlehtnoba, kot sem - pisal že od samega začetka, in sicer da se je Tanko "spomnil", da je državni svet enakopraven del slovenskega parlamenta, ko je on to enakopravnost rabil za izločitev itak brezveznega preiskovanja SDS-ovih grehov ... ja, ker je sicer Tankotu tako kot vesoljni slovenski javnosti kristalno jasno, da državni svet niti slučajno ni državnemu zboru enakovreden del slovenskega parlamenta, ker ga sicer vsak www.finance.si/35145...si-v-zraku , ki ima vsaj pet minut cajta, že nekaj let ne bi hotel tudi po mojem mnenju upravičeno ukiniti ... khmm, oziroma bi se potem kdo iz državnega sveta tudi lahko spomnil, naj se državni zbor ukine, pa se temu ne bi nihče nič čudil ...

Dejstvo ostaja, da Tanko obvlada in da ni v ničemer zavajal s svojo izjavo o tem, zakaj je obdobje 2005-2009 izpuščeno iz preiskave njegove komisije, kar mu je očitala tako novinarka (" razlaga ne pije vode") kot tudi nekateri forumaši including tovariš najobjestnejši.
... eh, seveda Tanko obvlada, saj glih to sem zgoraj napisal in zdaj še boldal ...
> P.S.: The Navijačici se opravičujem že vnaprej in na zalogo, ker vem, da bom v svoji žlehtnobi ziher spet kaj zajebal oziroma bom napisal nekaj, kar ji ne bo preveč dišalo ... aja še to .. čuj, kaj si ti mogoče že kdaj slišala za ime Mitja Bervar ? ...

Seveda sem že slišala za Mitjo Bervarja, poznavanje imena predsednika DS je stvar splošne razgledanosti.
... jebiga, ljudje smo različni in imamo zato različne splošne razgledanosti ...
anon-15715 sporočil: 6.084
[#2017631] 21.02.13 11:56 · odgovor na: najobj (#2017608)
Odgovori   +    1
Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?

Zanimivo je brati forumske komentarje pod tem člankom, zdaj... vzemite si malo časa in preletite .. nekaj je grotesknih ..:)
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2017660] 21.02.13 12:04 · odgovor na: anon-15715 (#2017631)
Odgovori   +    4
[Dudek]
Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
Na tak način manj ljudi prebere dejstva, ki so inverzna tistemu, kar se je razširilo pred tem, tako da se zagotovi prepričanost 99,9999% Butalcev, da se SDS izogiba preiskovanju obdobja 2005-2008.
najobj sporočil: 31.920
[#2017885] 21.02.13 13:32 · odgovor na: anon-15715 (#2017631)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2013 13:33
[Dudek]
Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
... čuj, pojma nimam, kaj je bilo v članku, ker sem jaz samo The Navijačici pojasnil, da me ni glih dobro razumela ... khmm, kot ponavadi ...
Zanimivo je brati forumske komentarje pod tem člankom, zdaj... vzemite si malo časa in preletite .. nekaj je grotesknih ..:)
... ja, itak pa je to standard za toti forum, tako da ne vem, kaj je tu posebnega ...
anon-15715 sporočil: 6.084
[#2017898] 21.02.13 13:38 · odgovor na: anon-16741 (#2017660)
Odgovori   +    1
[tekavec]
> [Dudek]
> Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?

Na tak način manj ljudi prebere dejstva, ki so inverzna tistemu, kar se je razširilo pred tem, tako da se zagotovi prepričanost 99,9999% Butalcev, da se SDS izogiba preiskovanju obdobja 2005-2008.
Ja, to je zanimivo, celo na nek način neetično, čeprav v prvotnem članku ni bilo izrecno zapisano, da se izogibajo, le nekoliko retorično :)

Kako je s papirjem, glede na meni neznano možnost , da se tiskani članki naknadno popravijo, je v tiskanem objavljen nov članek, ali ga ni ?
najobj sporočil: 31.920
[#2017990] 21.02.13 14:17 · odgovor na: (#2017949)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2013 14:19
[petunia]
> [najobj]
> > [Dudek]
> > Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
>
> ... čuj, pojma nimam, kaj je bilo v članku, ker sem jaz samo The Navijačici pojasnil, da me ni glih dobro razumela ... khmm, kot ponavadi ...
>

Čuj, stari, spet zavajaš...kot ponavadi. Pisal si, da Tanko nima pojma, da je zmeden, tako kot tudi njegovi navijači in navijačice.

Sedaj, ko se je izkazalo, da Tanko točno ve o čem govori in da ti nimaš pojma, se pa nekaj ven vlečeš.
... jebiga, to "no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega" je poanta mojega prvega posta, ki je ti očitno ne razumeš ali pa nočeš razumeti ... ja, in poanta je v tem, da mi imamo en parlament (= državni zbor) in da je "drugi" parlament (= državni svet) tam samo zato, da ga noben ne jebe pet posto, razen ko ga rabi za alibi ... evo, zdaj pa ti lahko rečeš, da nimam pojma in da se spet samo ven vlačim ... khmm, kot ponavadi ...
najobj sporočil: 31.920
[#2018137] 21.02.13 15:14 · odgovor na: (#2018041)
Odgovori   +    0
[petunia]
> [najobj]
> > [petunia]
> > > [najobj]
> > > > [Dudek]
> > > > Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
> > >
> > > ... čuj, pojma nimam, kaj je bilo v članku, ker sem jaz samo The Navijačici pojasnil, da me ni glih dobro razumela ... khmm, kot ponavadi ...
> > Čuj, stari, spet zavajaš...kot ponavadi. Pisal si, da Tanko nima pojma, da je zmeden, tako kot tudi njegovi navijači in navijačice.
> >
> > Sedaj, ko se je izkazalo, da Tanko točno ve o čem govori in da ti nimaš pojma, se pa nekaj ven vlečeš.
> ... jebiga, to "no, in če imamo dva parlamenta, me zanima, kdaj bo predsednik onega drugega parlamenta predlagal ukinitev totega prvega parlamenta, tako kot je predsednik totega prvega parlamenta predlagal ukinitev onega drugega" je poanta mojega prvega posta, ki je ti očitno ne razumeš ali pa nočeš razumeti ... ja, in poanta je v tem, da mi imamo en parlament (= državni zbor) in da je "drugi" parlament (= državni svet) tam samo zato, da ga noben ne jebe pet posto, razen ko ga rabi za alibi ... evo, zdaj pa ti lahko rečeš, da nimam pojma in da se spet samo ven vlačim ... khmm, kot ponavadi ...
Ravno ta tvoja poanta kaže, da ne poznaš dobro naše državne ureditve, kar te očitno ne ovira, da ne bi drugim govoril, da nimajo pojma.

Slovenija ima pač dvodomni parlament, kot večina držav v Evropi. Državnega sveta mogoče res nihče ne šmirgla, kar pa ne pomeni, da ne more dr.Ek mešat in škode delat.

V bivši državi smo imeli trodomnega, a si ti mogoče takrat mislil, da imamo tri republiške skupščine?

Iz kronologije dogajanja je povsem jasno, da Tanko ni iskal nikakršnega alibija, ampak se je samo prilagodil zatečenemu stanju, tako kot mu je svetovala zakonodajna služba v parlamentu.

Vse ostale špekulacije, ki so jih tule pisali tako novinarji kot tudi forumaši, so se izkazale za neresnične.
... pizda, jaz pa sem mislil, da smo imeli v bivši državi partijo, ki je o vsem odločala, ti pa zdaj praviš, da smo imeli parlament ... ja, in to ne samo en, ampak kar tri ...

P.S.: v življenju ne smeš vsega jemati preveč dobesedno, ker ti prehitro zmanjka besed ...
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2018784] 21.02.13 23:24 · odgovor na: anon-15715 (#2017898)
Odgovori   +    0
[Dudek]
> [tekavec]
> > [Dudek]
> > Čak, a ja to dobro vidim, je to isti članek, le da je naknadno popravljen, da ne rečem doteran ?
>
> Na tak način manj ljudi prebere dejstva, ki so inverzna tistemu, kar se je razširilo pred tem, tako da se zagotovi prepričanost 99,9999% Butalcev, da se SDS izogiba preiskovanju obdobja 2005-2008.

Ja, to je zanimivo, celo na nek način neetično, čeprav v prvotnem članku ni bilo izrecno zapisano, da se izogibajo, le nekoliko retorično :)

Kako je s papirjem, glede na meni neznano možnost , da se tiskani članki naknadno popravijo, je v tiskanem objavljen nov članek, ali ga ni ?
Bi se kar upal staviti, da ga ne bodo objavili v tiskani verziji. Itak to ne bi bilo v skladu z usmeritvijo časopisa, kaj, a zdaj se bodo pa polkovnikom princa teme nekaj opravičevali in pojasnjevali svoja zavajanja.

Strani: 1 2 3 4 5