Strani: 1 2 3 4

anon-204194 sporočil: 1.513
[#1902767] 01.12.12 11:24 · odgovor na: anon-242092 (#1902757)
Odgovori   +    12
[oQI23IDCN0948R]
> [FIN-326258]
> Ne me zafrkavat, a res ?
>
> Kaj ste pa delal do sedaj, aaa jutri so volitve.
>
> Na glasovnico bom zapisal GOTOVI STE ! MARŠ GOLAZEN GOLJUFIVA !

Jaz pa bom precrtal oba drzavna sovraznika st. 1 ter dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje."
To ni najbolj modro, je včeraj tukaj na forumu en pojasnil, ki očitno bolje ve, kako dihajo volilne komisije.

V volilni imenik se boš podpisal, tvojo glasovnico bodo zamenjali pa z novo, kjer bo krožec na pravem mestu. Na kratko: prav čakajo na takšne, ki bodo kracal po glasovnici, jih bodo že zamenjavi. Važno je, da bo tvoj podpis v volivnem imeniku.
anon-105064 sporočil: 235
[#1902783] 01.12.12 11:39
Odgovori   +    4
Joj kakšen pavšalen stavek. PREMALO, PREPOZNO!
qou sporočil: 288
[#1902787] 01.12.12 11:45
Odgovori   +    2
Zakaj takšni članki? A ni danes in jutri volilni molk?
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1902790] 01.12.12 11:50 · odgovor na: anon-204194 (#1902767)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 11:56
[Karla1]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [FIN-326258]
> > Ne me zafrkavat, a res ?
> >
> > Kaj ste pa delal do sedaj, aaa jutri so volitve.
> >
> > Na glasovnico bom zapisal GOTOVI STE ! MARŠ GOLAZEN GOLJUFIVA !
>
> Jaz pa bom precrtal oba drzavna sovraznika st. 1 ter dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje."

To ni najbolj modro, je včeraj tukaj na forumu en pojasnil, ki očitno bolje ve, kako dihajo volilne komisije.

V volilni imenik se boš podpisal, tvojo glasovnico bodo zamenjali pa z novo, kjer bo krožec na pravem mestu. Na kratko: prav čakajo na takšne, ki bodo kracal po glasovnici, jih bodo že zamenjavi. Važno je, da bo tvoj podpis v volivnem imeniku.
Ce to drzi, potem tudi ne vidim ovire za RVK, da bi mojo nepokracano in torej "nepravilno" izpolnjeno glasovnico na enak nacin zamenjala za "pravilno" izpolnjeno.

Po drugi strani pa me mika tudi, da bi kar sam obkrozil velikovskega terorista sancina, ker se pac zal ne morem sam pred seboj toliko sprenevedati, da bi z resnim obrazom kot alternativo volil nelustriranega kretenkomunista poharja, katerega bolanih floskul sem se ze med predvolilnim bojem nazrl do slabosti.
anon-204194 sporočil: 1.513
[#1902804] 01.12.12 12:07 · odgovor na: anon-242092 (#1902790)
Odgovori   +    9

Ce to drzi, potem tudi ne vidim ovire za RVK, da bi mojo nepokracano in torej "nepravilno" izpolnjeno glasovnico na enak nacin zamenjala za "pravilno" izpolnjeno.

Po drugi strani pa me mika tudi, da bi kar sam obkrozil velikovskega terorista sancina, ker se pac zal ne morem sam pred seboj toliko sprenevedati, da bi z resnim obrazom kot alternativo volil nelustriranega kretenkomunista poharja, katerega bolanih floskul sem se ze med predvolilnim bojem nazrl do slabosti.
Ja, je jeba, se strinjam.

No, ker si mi že razkril svojo skušnjavo, ti pa povem, da jaz ostarelega sancina s prostato, po kateri je šaril avstrijski robot (celjski hohštaplerju ni bil dober!), pa na noben način ne bom volila.

Sicer pa Slovencem ni pomoči. Imeli smo na izbiro Zvera, pa smo raje spustili naprej, če smem uporabiti tvoje izrazoslovje, velikovskega terorista in nelustriranega kretenkomunista. Zdaj pa blejamo, da so za vse krivi drugi.
najobj sporočil: 31.920
[#1902806] 01.12.12 12:09
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: najobj 01.12.2012 12:12
... Türk: Družina Janković mora, kot vse druge, upoštevati zakone ...

... evo, jaz pa sem do zdaj mislil, da mora vsak posameznik upoštevati zakone, zdaj pa mi je toti Türk povedal, da to pravzaprav velja za družine ... pizda, kaj je še kdo ob Türkovem načinu govora o družini Janković dobil asociacijo na ameriške kriminalke, kjer v glavnih vlogah nastopajo mafijske družine ? ... holy shit, tole je kar malo grozljivo za spokojno mariborsko dopoldne, priznam ...


P.S.: grem poguglat, kaj je oni Freud napisal o nezavednem ... khmm, mogoče kaj najdem o Türku in njegovem načinu govora o Jankovićih ...
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1902818] 01.12.12 12:17 · odgovor na: anon-204194 (#1902804)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 12:22
[Karla1]
>
> Ce to drzi, potem tudi ne vidim ovire za RVK, da bi mojo nepokracano in torej "nepravilno" izpolnjeno glasovnico na enak nacin zamenjala za "pravilno" izpolnjeno.
>
> Po drugi strani pa me mika tudi, da bi kar sam obkrozil velikovskega terorista sancina, ker se pac zal ne morem sam pred seboj toliko sprenevedati, da bi z resnim obrazom kot alternativo volil nelustriranega kretenkomunista poharja, katerega bolanih floskul sem se ze med predvolilnim bojem nazrl do slabosti.

Ja, je jeba, se strinjam.

No, ker si mi že razkril svojo skušnjavo, ti pa povem, da jaz ostarelega sancina s prostato, po kateri je šaril avstrijski robot (celjski hohštaplerju ni bil dober!), pa na noben način ne bom volila.

Sicer pa Slovencem ni pomoči. Imeli smo na izbiro Zvera, pa smo raje spustili naprej, če smem uporabiti tvoje izrazoslovje, velikovskega terorista in nelustriranega kretenkomunista. Zdaj pa blejamo, da so za vse krivi drugi.
Jaz bi tucinskega garjavega psa volil samo iz ciste hudobije, oziroma ker bi bila to neke vrste "izjava" o tem, kaj si mislim o Slovencih, ki ne morejo izvoliti nikogar drugega, kot mainstream komunistov. Tako pozivinjen narod si drugega kot turcina ne zasluzi, za se najmanj sedem mandatov. Svojo pozivinjenost je ta podmukel, umor bagatelizirajoci, strahopeten in v vseh ozirih necasten narodic pokazal ze takrat, ko je na prvih svobodnih predsedniskih volitvah prostovoljno izvolil vrhovnega predstavnika tistih, ki so Pucnika zaprli, ker ni bil na liniji.

Tak narod si ne zasluzi da obstane, zato je v tej luci prav prekleto isti kurac, katera murgelska luktka bo jutri dobila vec glasov.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1902824] 01.12.12 12:21 · odgovor na: (#1902815)
Odgovori   +    13
[pirhovec]
Če greš na volitve v Ljubljani, se počutiš kot idiot, ker vem, da jih ponarejajo.

Vi resno verjamete, da udbo-mafija, ki pred volitvami dela takšen kaos, ne ponareja volitev, glede na to, da je na čeku DVK eden njenih najbolj izprijenih predstavnikov?

Ta cirkus je imel dvojno vlogo, poskus destabilizacije, in generiranja razlage nepričakovanih rezultatov ponarejenih volitev.

Na vsa merjenja javnega mnenja niso imeli vpliva, zato so se morali spomniti nečesa, s čimer bodo pojasnjevali presenetljivo zmago Turka v nasprotju z njimi.

Če imam prav, bo v nedeljo z minimalno razliko "zmagal" Sluzavi, pa lahko vsi volite za Pahorja.
Tako je, vcerajsnje divjanje "neonacisticnih" (sic!) izgrednikov bi bil lahko imeneniten alibi za jutrisnji nenaden volilni preobrat.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1902843] 01.12.12 12:29 · odgovor na: (#1902828)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: anon-242092 01.12.2012 12:32
[pirhovec]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [pirhovec]
> > Če greš na volitve v Ljubljani, se počutiš kot idiot, ker vem, da jih ponarejajo.
> >
> > Vi resno verjamete, da udbo-mafija, ki pred volitvami dela takšen kaos, ne ponareja volitev, glede na to, da je na čeku DVK eden njenih najbolj izprijenih predstavnikov?
> >
> > Ta cirkus je imel dvojno vlogo, poskus destabilizacije, in generiranja razlage nepričakovanih rezultatov ponarejenih volitev.
> >
> > Na vsa merjenja javnega mnenja niso imeli vpliva, zato so se morali spomniti nečesa, s čimer bodo pojasnjevali presenetljivo zmago Turka v nasprotju z njimi.
> >
> > Če imam prav, bo v nedeljo z minimalno razliko "zmagal" Sluzavi, pa lahko vsi volite za Pahorja.
>
> Tako je, vcerajsnje divjanje "neonacisticnih" (sic!) izgrednikov bi bil lahko imeneniten alibi za jutrisnji nenaden volilni preobrat.

Da, mislim, da je bil lahko to celo glavni motiv zanje. Preference ljudi se niso spremenile, zato bodo rabili neko razlago za čudne rezultate ponarejenih volitev.

Pizda, kjej jaz živim, če imam prav. :(
Saj mogoce nimas prav, ampak ne glede na to je retoricno vprasanje "pizda, kje jaz zivim" vec kot na mestu. Mene tolazi le to, da na volitvah ne nastopa nihce izvolitve vreden, tako da je vseeno, koga bodo opetnajstili, javno nastopanje teh dveh komunistov na prostosti je opetnajstenje drzavljanov ze samo po sebi.

Opetnajstili so nas (in narod se je v veliki meri prostovoljno opetnajstil tudi sam, s podmuklim namenom "nadmudrivanja" in s sebicno neodgovornostjo do svojih otrok in prihodnjih generacij) za suvereno drzavo, za demokracijo in za trzno konkurencnost - ali je torej kaj pomembno, kateri nelustrirani komunisticni pajac bo zdaj sedel na tem pogoriscu, kot kaksen rudec petelin na kupu gnoja?
dani14 sporočil: 6.657
[#1902849] 01.12.12 12:32
Odgovori   +    14
Türk: Vlada naj preuči, od kod te neonacistične skupine
Vodi jih Jankovičev tast, spoštovani mestni svetnik MOL, zaslužen član PS, Marjan Jernej Virant.

Stari je našel pištolo in sedaj vodi neonacistično skupino v podporo Turku.

P.S. če je lahko predsedniški kandidat tako zblojen, sem lahko tudi jaz

P.S.S. fertik je in cela mafijska družina zraven
anon-294427 sporočil: 195
[#1902854] 01.12.12 12:35
Odgovori   +    19
Zame je Turk človek, ki je izpustil mamilaša na prostost in človek, ki ga slovenija in njena ekonomija ne zanima, ker bo imel penzijo 10 000 dolarjev od združenih narodov. Hvala za takega lažnivca in zajedalca.
najobj sporočil: 31.920
[#1902861] 01.12.12 12:39 · odgovor na: Neuvrscen (#1902276)
Odgovori   +    3
[Neuvrscen]
Preden udari volilni molk, še moje mnenje, zakaj raje Pahor kot Kučan v Türkovi podobi.

Res je, tudi Pahor je komunist in komaj kaj boljši. Zato tudi razumem vse tiste, ki ne mislijo glasovati za nobenega.

Vseeno si oglejmo nauk iz Srbije. Kot vemo je pod Miloševićem zdrsnila v pogubne vojne, sankcije, mednarodno izolacijo, hiperinflacijo, vsesplošno bedo, razpasle so se mafijske združbe, dobila je begunce iz Krajine in še NATO jo je dodobra zbombardiral. Za leto 2000 so bile razpisane prelomne volitve. Da se zna res nekaj zgoditi, je nakazal že Balašević z albumon in pesmijo "Ma je*ite se devedesete", po P2P omrežjih je bil zelo priljubljen komad, kjer so na melodijo od Tajči peli "Spasi Srbiju i ubi se, Slobodane, Slobodane", dobro je bilo organizirano gibanje Otpor (danes vemo, da tudi s pomočjo tujih obveščevalnih služb, Otporovci so potem sodelovali pri revolucijah v bivši CCCP in menda tudi pri teh protestih pri nas). Kajpak je kandidiral Milošević (torej ekvivalent Kučana a.k.a. Türka), njegov glavni protikandidat je bil Vojislav Koštunica. Podobno kot Pahor je tudi on bil daleč od kake perle, svoje čase je bil celo bolj radikalnih velikosrbskih stališč kot Slobo. Kljub vsemu je bila pričakovana zmaga ne-Miloševića že v prvem krogu, sicer ne z veliko prednostjo, a vendarle.

Ranjena miloševićevska beštija je poskusila še z zadnjim trikom, ki mora tudi nas opozoriti na previdnost (glasovnice namreč šteje LDSovec Vučko). Nekam dolgo so mutili glede razglasitve rezultatov in nato oznanili, da Koštunica vendarle ni zmagal že v prvem krogu. Folku je začelo dopi**evati, počilo je pa nekaj dni kasneje, ko je Milošević kao zaradi nepravilnosti enostavno razveljavil volitve. Narod je hotel vdreti v zvezno skupščino, vendar je spočetka vse kazalo, da bodo robocopi uspešno blokirali vhod. Na proteste se je z bagrom pripeljal tudi nekdo iz Čačka, ki je protestnike z bagersko žlico dvigoval ne neki balkon, od koder so vdrli v skupščino in jo malo osmodili. Milošević se je nato končno sprijaznil, da je gotof in brez prelivanja krvi predal oblast.

Spomnim se, ko se je kar naenkrat poenostavil postopek za pridobivanje viz in smo trije "ludi avanturisti" šli dva meseca po teh dogodkih v Beograd. Še vedno je bilo vsepovsod polno Otporovih plakatov s stisnjeno pestjo in grafitov "gotov je!", na uličnih štantih so še vedno dobro šli v promet CDji s kompilacijami "gotov je" komadov, predvsem pa nisem nikoli prej in nikoli kasneje videl na vsakem koraku tako veselih in evforično optimističnih ljudi, kljub na pol porušenem Beogradu (Natova bombardiranja). Smo na TV prižgali poročila, so bile same novice tipa "neka francoska firma resno razmišlja o veliki investiciji", "ena belgijska firma bo za začetek odprla 100 delovnih mest", "obnovili smo diplomatske odnose s temi in temi" ipd. Še če bi ujeli Karadžića in Mladića, najbrž ne bi nihče preveč protestiral in nabijal o srbskih herojih.

Morda najpomembnejše, "srbski Pahor" Koštunica je po izteku mandata končal, kjer mu je dejansko mesto, torej nekje na političnem obrobju, predvsem pa se je vzpostavila neka kolikor toliko normalna oblastna struktura, nekaj pi**kov so poslali v Haag (Milošević je pozabljen umrl v celici, Šešlju še sodijo), Miloševićevo in nato Koštuničevo mesto so končno zapolnili neki normalni politiki (in tudi manj normalni), ki so državo kljub nekaterim bizarnostim usmerili v normalno smer in proti EU. Morda je še največ obetal Đinđić, ki pa je mafiji očitno preveč stopil na žulj in ga je zato pospravila...

Če zdaj to apliciram na slovenske razmere in še malo posanjam. S Pahorjevo zmago je zadan udarec Kučanu in njegovemu krogu in morda končno že enkrat mrkne iz politike. Janković je v zosu in le vprašanje časa je, kdaj bo končal v zaporu ali v prebežništvu na Cipru, brez njega so pingvini samo dvojni Gašpar, Möderndorfer, Kociperca..., skratka nula. Naslednjih "novih obrazov" zaenkrat ni na vidiku, še Janković je lani šel v to avanturo bolj po diktatu kot po lastni želji. Pahor bo v primeru zmage kajpak izstopil iz svoje stranke, ta stranka je že sedaj ogromno glasov dobila na račun njegovega manekenstva, torej je v nadalje obsojena na vegetiranje tam okoli parlamentarnega praga. Ko tile mrknejo, tudi Janša (meni ne baš najbolj simpatičen, bolj po principu najmanjšega zla) izgubi ves smisel za svoj politični obstoj. Tu pa se sprosti prostor, ki ga končno lahko zapolnijo neki normalni politiki, npr. žlahtna (gospodarsko liberalna) desnica, ki lahko za začetek izide iz liberalne frakcije DL. In nič ni narobe, če ji oponira neka žlahtna levica, ki nima nobene zveze z derivati partije, ki ji bodo prioriteta pravice delavcev, ne pa komunistični klavci in rehabilitacija simbola srpokladivca.
... ja, res dobro napisano, ni kaj ...

P.S.: ko si glih Srbijo in Miloševića dal za primerjavo, me dejansko zanima, kateri manijak na tem svetu je tako močan in vpliven in predvsem zakaj zdaj s Haagom hoče Srbe spet potisniti nazaj v "Miloševićev objem", iz katerega bi se naj Srbi tudi s pomočjo Haaga s silnimi mukami končno izvili ...
anon-277932 sporočil: 61
[#1902876] 01.12.12 12:47
Odgovori   +    9
Z zadolzevanjem mi unicujemo socijalno drzavo, ze sedaj placujemo za obresti 800mio letno, za ta denar bi lahko vsi v drzavi imeli brezplacno zdravstvo, brezplacne vrtce... Me zanima kdaj bodo ljudje zaceli protestirati zoper ljudi, ki so nas tako zakreditiraki.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1902885] 01.12.12 12:52 · odgovor na: (#1902875)
Odgovori   +    7
[pirhovec]
Zelo sem okleval, ali iti na volitve ali ne. Zdaj sem se dokončno odločil, da ne grem, že 2005 sem napisal, da za to vukojebino ni rešitve, koji kurac potem sploh sodelujem pri celi zadevi. Sneg vabi, tudi revizija nekih osebnih odločitev vabi, medijev pred ponedeljkom ne bom gledal.
V normalni drzavi je neudelezevanje na volitvah znak politicnega idiotizma, tu pa protest proti nevolitvam, zato te seveda cisto podpiram.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1902912] 01.12.12 13:06 · odgovor na: (#1902875)
Odgovori   +    18
[pirhovec]
Zelo sem okleval, ali iti na volitve ali ne. Zdaj sem se dokončno odločil, da ne grem, že 2005 sem napisal, da za to vukojebino ni rešitve, koji kurac potem sploh sodelujem pri celi zadevi. Sneg vabi, tudi revizija nekih osebnih odločitev vabi, medijev pred ponedeljkom ne bom gledal.
Imam prijatelja, kateremu sem omenil povezavo golazni Turk,Kučan in Janković, poudaril da je vsak Kučanov nasprotnik avtomatično moj prijatelj, da vsak ,ki mu je za deželo mar (ni vseeno) pač mora izkoristiti to čudovito možnost odfukanja tega gnoja...

Ni šlo. Tudi poudarek glede na "stisnjene zobe" kar bo moja reakcija ko bom volil neturka ni pomagal. Ne morem volit komunista, sorry ne gre.

Ampak dogodki zadnjih dni ko se je že v MB-u pokazalo, da Kagler sploh ni tema in ko v LJ trenerkarji z črno kapuco plešejo svoje kolo sredi Ljubljane, nekateri celo odeti v jugoslovansko zastavo, drugi z rdečimi zvezdami na kapah, se je hvala bogu premislil.

Zato bom (tako kot on) z veseljem volil kot sem pred mesecem napovedal :

prvi krog - nekomunista
drugi krog - neturka

Potem pa vseeno koliko krogov bo...
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1902967] 01.12.12 13:49 · odgovor na: anon-204194 (#1902767)
Odgovori   +    2
Oprosti ampak manjše ZLO ne bom volil, to pomeni da se strinjam oz. sprejemam.

Če bodo pa goljufi videli kako GOTOVI SO ! pa jim bo kaj kmalu zmanjkalo energije - verjemite. Voliti manjše zlo pomeni - no dobro pa naj bo.

NE BO ! GOTOVI SO ! VSI ta levi in desni goljufi, pa cerkveni, ploščati in pikčasti,...

Zahtevamo pravno državo in demokracijo !
Policija nima kaj iskati na demonstracijah, a ščitijo goljufe.
Demonstracije se nimajo kaj prijavljati.

Narod tako vse plača, bo tudi škodo.
Toliko škode že ne bomo naredili kot so dosedanji politiki v 50 + 20 letih !
peterw sporočil: 1.943
[#1902983] 01.12.12 14:01 · odgovor na: Neuvrscen (#1902276)
Odgovori   +    0
Klap-end!
anon-293340 sporočil: 135
[#1903049] 01.12.12 14:46 · odgovor na: anon-232300 (#1902967)
Odgovori   +    10
Ne bodi naiven. Kaotične razmere bodo sebi v prid izkoristili osebki, kakršne si videl včeraj v zaključku demonstracij. Proti njim tudi protest ne bo več možen. Se bo hitro končal v kakšni grapi ali rudniškem jašku. Previdno in s pametjo torej.
anon-182327 sporočil: 1.484
[#1903067] 01.12.12 14:57 · odgovor na: anon-242092 (#1902757)
Odgovori   +    3
[oQI23IDCN0948R]
> [FIN-326258]
> Ne me zafrkavat, a res ?
>
> Kaj ste pa delal do sedaj, aaa jutri so volitve.
>
> Na glasovnico bom zapisal GOTOVI STE ! MARŠ GOLAZEN GOLJUFIVA !

Jaz pa bom precrtal oba drzavna sovraznika st. 1 ter dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje."
Storil bom enako!
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1903098] 01.12.12 15:20 · odgovor na: anon-293340 (#1903049)
Odgovori   +    2
[bad brains]
Ne bodi naiven. Kaotične razmere bodo sebi v prid izkoristili osebki, kakršne si videl včeraj v zaključku demonstracij. Proti njim tudi protest ne bo več možen. Se bo hitro končal v kakšni grapi ali rudniškem jašku. Previdno in s pametjo torej.
Brez skrbi bodo izvodeneli. Te katere si omenil v glavnem organizirajo goljufi, se pa tudi drugače kdo vedno najde tak ali drugačen.

Strah je poguben ! Ne popuščati !
V kakšni grapi ali rudniškem jašku bodo končali goljufi in strahopetci !
fcajt sporočil: 4.335
[#1903227] 01.12.12 16:38 · odgovor na: anon-292135 (#1902684)
Odgovori   +    3
mene pa na crknjenega lignja ...
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1903412] 01.12.12 19:27 · odgovor na: anon-99623 (#1902247)
Odgovori   +    3
[pucman]
Kako pa ločiš neonaciste od drugih?
So brez rdeče zvezde?
So za janšo.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1903488] 01.12.12 20:00 · odgovor na: (#1903418)
Odgovori   +    3
[NavadniNimda]
> [kirman69]
> > [pucman]
> > Kako pa ločiš neonaciste od drugih?
> > So brez rdeče zvezde?
>
> So za janšo.

Se ti ne zdi, da bi šli v tem primeru plesati pred Mestno Hišo, s transparentom "Kučan, go home!", ne pa pred Gorenakove policaje? A tamle na CKju res mislite, da smo vsi Slovencli glupi?
A janšajzerji res mislite, da smo vsi Slovenci glupi? Aktualna ablast pošlje provokatorje, da se ukrepi policije lahko radikalizirajo. Da se lahko govori samo še o tisti majhni skupinici protestnikov. Da se v režimu naklonjenih medijih in na TV-ju izvodeni glavno sporočilo protestnikov. Se spomneš slavne voditeljice prvih granitnih kock v akciji, ko so rušili borčija & co? Vaša Katja Šobica je bila potem nagrajena z zicom v SDS-u.
anon-204194 sporočil: 1.513
[#1903526] 01.12.12 20:18 · odgovor na: anon-232300 (#1902967)
Odgovori   +    5
[FIN-326258]
Oprosti ampak manjše ZLO ne bom volil, to pomeni da se strinjam oz. sprejemam.

Če bodo pa goljufi videli kako GOTOVI SO ! pa jim bo kaj kmalu zmanjkalo energije - verjemite. Voliti manjše zlo pomeni - no dobro pa naj bo.

NE BO ! GOTOVI SO ! VSI ta levi in desni goljufi, pa cerkveni, ploščati in pikčasti,...

Zahtevamo pravno državo in demokracijo !
Policija nima kaj iskati na demonstracijah, a ščitijo goljufe.
Demonstracije se nimajo kaj prijavljati.

Narod tako vse plača, bo tudi škodo.
Toliko škode že ne bomo naredili kot so dosedanji politiki v 50 + 20 letih !
Veš kaj FIN. Marsovcev zaenkrat še ni na zemlji, zato nanje v Sloveniji še ne moremo računati, da bi nadomestili slovenske politike. Ti kar pričakuj čudež,ti privoščim.

Po mojem mnenju pa smo "Danes so dovoljene sanje" že pokonzumirali. Zato bom šla na volitve.
macon sporočil: 12.861
[#1903563] 01.12.12 20:46
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: macon 01.12.2012 20:50
"Prosim vlado, da preuči, kdo so te neonacistične skupine,"

Glede na to, da komunizem = nacizem, se je sluzavi primerno izrazil, uporabil je sinonim.

Policaji naj gredo malo po Fužinama in jih bodo kmalu našli.
macon sporočil: 12.861
[#1903566] 01.12.12 20:47 · odgovor na: anon-124848 (#1902265)
Odgovori   +    2
[dpd]
Turk, to bi ti najbolj vedu.
Z detajli ga niso obremenjevali, vendar sigurno ve, kdo je oficir za zvezo.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#1903592] 01.12.12 21:08 · odgovor na: (#1903497)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [kirman69]
> > [NavadniNimda]
> > > [kirman69]
> > > > [pucman]
> > > > Kako pa ločiš neonaciste od drugih?
> > > > So brez rdeče zvezde?
> > >
> > > So za janšo.
> >
> > Se ti ne zdi, da bi šli v tem primeru plesati pred Mestno Hišo, s transparentom "Kučan, go home!", ne pa pred Gorenakove policaje? A tamle na CKju res mislite, da smo vsi Slovencli glupi?
>
> A janšajzerji res mislite, da smo vsi Slovenci glupi?

Jaz nisem janšajzer, ne podtikaj mi tega, JosipBrozar. ;)

> Aktualna ablast pošlje provokatorje, da se ukrepi policije lahko radikalizirajo.

Tole učijo na uvodnem tečaju na Akademiji Đerđinskega, pametnjakoviču jedan.

> Da se lahko govori samo še o tisti majhni skupinici protestnikov. Da se v režimu naklonjenih medijih in na TV-ju izvodeni glavno sporočilo protestnikov. Se spomneš slavne voditeljice prvih granitnih kock v akciji, ko so rušili borčija & co?

Ne gledam državnih in državno-sponzoriranih medijev. ;)

> Vaša Katja Šobica je bila potem nagrajena z zicom v SDS-u.

Kar poišči nazaj po forumu Financ. Ravno tako sem bil kritičen do kockanja in ravno tako sem pozival Policijo, da poseže po vodnem topu. Hočem red in mir, in zato plačujem tudi davke. Dost je blo tega samoupravnega uličnega socializma!
O kakim socializmu ti to jajčevec, a si še kar v rajnki YU? Danes je socializem za banke in gospodo, tisti EU-ZDA socializem, zato pa gorijo ulice! Če hočeš red in mir, potem moraš imeti tudi PRAVNO državo, te pa ni, knede? Tudi in še manj pod janšo ne!
FIN-368181 sporočil: 2.807
[#1903799] 02.12.12 01:20 · odgovor na: Neuvrscen (#1902276)
Odgovori   +    3
[Neuvrscen]
Preden udari volilni molk, še moje mnenje, zakaj raje Pahor kot Kučan v Türkovi podobi.

Res je, tudi Pahor je komunist in komaj kaj boljši. Zato tudi razumem vse tiste, ki ne mislijo glasovati za nobenega.

Vseeno si oglejmo nauk iz Srbije. Kot vemo je pod Miloševićem zdrsnila v pogubne vojne, sankcije, mednarodno izolacijo, hiperinflacijo, vsesplošno bedo, razpasle so se mafijske združbe, dobila je begunce iz Krajine in še NATO jo je dodobra zbombardiral. Za leto 2000 so bile razpisane prelomne volitve. Da se zna res nekaj zgoditi, je nakazal že Balašević z albumon in pesmijo "Ma je*ite se devedesete", po P2P omrežjih je bil zelo priljubljen komad, kjer so na melodijo od Tajči peli "Spasi Srbiju i ubi se, Slobodane, Slobodane", dobro je bilo organizirano gibanje Otpor (danes vemo, da tudi s pomočjo tujih obveščevalnih služb, Otporovci so potem sodelovali pri revolucijah v bivši CCCP in menda tudi pri teh protestih pri nas). Kajpak je kandidiral Milošević (torej ekvivalent Kučana a.k.a. Türka), njegov glavni protikandidat je bil Vojislav Koštunica. Podobno kot Pahor je tudi on bil daleč od kake perle, svoje čase je bil celo bolj radikalnih velikosrbskih stališč kot Slobo. Kljub vsemu je bila pričakovana zmaga ne-Miloševića že v prvem krogu, sicer ne z veliko prednostjo, a vendarle.

Ranjena miloševićevska beštija je poskusila še z zadnjim trikom, ki mora tudi nas opozoriti na previdnost (glasovnice namreč šteje LDSovec Vučko). Nekam dolgo so mutili glede razglasitve rezultatov in nato oznanili, da Koštunica vendarle ni zmagal že v prvem krogu. Folku je začelo dopi**evati, počilo je pa nekaj dni kasneje, ko je Milošević kao zaradi nepravilnosti enostavno razveljavil volitve. Narod je hotel vdreti v zvezno skupščino, vendar je spočetka vse kazalo, da bodo robocopi uspešno blokirali vhod. Na proteste se je z bagrom pripeljal tudi nekdo iz Čačka, ki je protestnike z bagersko žlico dvigoval ne neki balkon, od koder so vdrli v skupščino in jo malo osmodili. Milošević se je nato končno sprijaznil, da je gotof in brez prelivanja krvi predal oblast.

Spomnim se, ko se je kar naenkrat poenostavil postopek za pridobivanje viz in smo trije "ludi avanturisti" šli dva meseca po teh dogodkih v Beograd. Še vedno je bilo vsepovsod polno Otporovih plakatov s stisnjeno pestjo in grafitov "gotov je!", na uličnih štantih so še vedno dobro šli v promet CDji s kompilacijami "gotov je" komadov, predvsem pa nisem nikoli prej in nikoli kasneje videl na vsakem koraku tako veselih in evforično optimističnih ljudi, kljub na pol porušenem Beogradu (Natova bombardiranja). Smo na TV prižgali poročila, so bile same novice tipa "neka francoska firma resno razmišlja o veliki investiciji", "ena belgijska firma bo za začetek odprla 100 delovnih mest", "obnovili smo diplomatske odnose s temi in temi" ipd. Še če bi ujeli Karadžića in Mladića, najbrž ne bi nihče preveč protestiral in nabijal o srbskih herojih.

Morda najpomembnejše, "srbski Pahor" Koštunica je po izteku mandata končal, kjer mu je dejansko mesto, torej nekje na političnem obrobju, predvsem pa se je vzpostavila neka kolikor toliko normalna oblastna struktura, nekaj pi**kov so poslali v Haag (Milošević je pozabljen umrl v celici, Šešlju še sodijo), Miloševićevo in nato Koštuničevo mesto so končno zapolnili neki normalni politiki (in tudi manj normalni), ki so državo kljub nekaterim bizarnostim usmerili v normalno smer in proti EU. Morda je še največ obetal Đinđić, ki pa je mafiji očitno preveč stopil na žulj in ga je zato pospravila...

Če zdaj to apliciram na slovenske razmere in še malo posanjam. S Pahorjevo zmago je zadan udarec Kučanu in njegovemu krogu in morda končno že enkrat mrkne iz politike. Janković je v zosu in le vprašanje časa je, kdaj bo končal v zaporu ali v prebežništvu na Cipru, brez njega so pingvini samo dvojni Gašpar, Möderndorfer, Kociperca..., skratka nula. Naslednjih "novih obrazov" zaenkrat ni na vidiku, še Janković je lani šel v to avanturo bolj po diktatu kot po lastni želji. Pahor bo v primeru zmage kajpak izstopil iz svoje stranke, ta stranka je že sedaj ogromno glasov dobila na račun njegovega manekenstva, torej je v nadalje obsojena na vegetiranje tam okoli parlamentarnega praga. Ko tile mrknejo, tudi Janša (meni ne baš najbolj simpatičen, bolj po principu najmanjšega zla) izgubi ves smisel za svoj politični obstoj. Tu pa se sprosti prostor, ki ga končno lahko zapolnijo neki normalni politiki, npr. žlahtna (gospodarsko liberalna) desnica, ki lahko za začetek izide iz liberalne frakcije DL. In nič ni narobe, če ji oponira neka žlahtna levica, ki nima nobene zveze z derivati partije, ki ji bodo prioriteta pravice delavcev, ne pa komunistični klavci in rehabilitacija simbola srpokladivca.
Ej, odlično zapisano... kar pa si že jaz nekaj časa želim, je zapisano v zadnjih dveh STAVKIH! ;)
anon-105119 sporočil: 3.426
[#1903802] 02.12.12 01:23
Odgovori   +    4
čudno, da ni rekel tako kot pri golobiču; dajmo jankoviču še eno priložnost
anon-236083 sporočil: 17
[#1903942] 02.12.12 09:51 · odgovor na: anon-195846 (#1902325)
Odgovori   +    2
[Kimsky]
Pogovor je prešel na delni izvor jeze ljudstva - varčevanje. "Ta država se bo še lahko zadolževala, ne sejmo panike okrog tega," meni Türk.

Bobovnik je Turčina vprašal, kako se bomo zadolževali, če plačujemo 10% obresti. Sluz pa v luft, da to ni res, "kar poglejte, 5,2%."
Kako more potem trditi, da je vlada zanič, če je začela pri 7%?
****!
prijateljsko vprašanje:"Kateremu udbovcu pa je bilo že treba računati?"

Strani: 1 2 3 4