Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bruselj zaradi LB menda jezen na Janšo

Strani: 1 2 3 4 5

anon-238577 sporočil: 14.015
[#1766778] 23.07.12 20:19 · odgovor na: najobj (#1766711)
Odgovori   +    1
[najobj]

... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored...
jebemti zlopamtila, to pa je zadnja stvar, na katero bi pomislil, da je drug Sivi v resnici samo razočaran Kučanov oboževalec, ob velike ljubezni do velikega sovraštva, tako gre to...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1766786] 23.07.12 20:27 · odgovor na: anon-202150 (#1766776)
Odgovori   +    0
[SF32]

To so učili še leta 81 ali 82. Ti si takrat verjetno sedel na ušesih ali pa si premlad in si slišal o socializmu samo tiste lepe pravljice o poceni kreditih, ki jih ni bilo treba plačat, ker naj bi toTito zrihtal..
xexe, leta 81 ali 82 so bili vsi obrtniki, kar sem jih poznal, gospodje. Eni so bili navadni gospodje, drugi pa veliki gospodje. Ostali pa tovariši. Pa nobenega ne poznam, ki bi mu bilo danes lepše kot takrat.

Ampak zakaj ti zdaj njih obtožuješ, da so skupnoskledarji?
anon-202150 sporočil: 1.066
[#1766798] 23.07.12 20:41 · odgovor na: anon-238577 (#1766786)
Odgovori   +    1
[fibonaci]
> [SF32]
>
> To so učili še leta 81 ali 82. Ti si takrat verjetno sedel na ušesih ali pa si premlad in si slišal o socializmu samo tiste lepe pravljice o poceni kreditih, ki jih ni bilo treba plačat, ker naj bi toTito zrihtal..

xexe, leta 81 ali 82 so bili vsi obrtniki, kar sem jih poznal, gospodje. Eni so bili navadni gospodje, drugi pa veliki gospodje. Ostali pa tovariši. Pa nobenega ne poznam, ki bi mu bilo danes lepše kot takrat.

Ampak zakaj ti zdaj njih obtožuješ, da so skupnoskledarji?
Seveda so bili gospodje in večina si še danes ne dovoli da jim kdo reče tovariš, ker niso nikomur nič hudega naredili. Ampak proletarsko mladino so pa že od malih nog ščuvali proti njim, kljub temu, da so njihovim staršem dajali dobre plače. Takrat bi lahko ti gospodje še precej lepše živeli. Lahko samo pogledaš, kaj je ostalo od po vojni porušene Nemčije in praktično nedotaknjene Slovenije, potem pa poglej, kakšne so bile razlike v standardu že kakih 30 let po vojni. Današnja razlika je dota socializma in lažne sociale.
Skupnoskledar sem rekel pa tebi.
siap sporočil: 2.195
[#1766801] 23.07.12 20:47 · odgovor na: (#1766679)
Odgovori   +    2
Jajčka,jaaajčka, JAJCEEE
Ja kakšna pa boš?
na oko,trdo ali mehko kuhana ?
ČOOHAT!!

odjebanec.press
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1766806] 23.07.12 20:58
Odgovori   +    0
ma ne , to je vrtni palček svoje bruslske veze potegnu,sam da bi jajotu nagaju....
no g.IJJ pa da vidmo če maš jajca...
namreč hrvati so zelo dobri v lobiranju"beri podkupovanju"....
sam enostavno je treba reči NE...in to je to...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1766808] 23.07.12 20:59 · odgovor na: anon-202150 (#1766798)
Odgovori   +    1
[SF32]

Seveda so bili gospodje in večina si še danes ne dovoli da jim kdo reče tovariš, ker niso nikomur nič hudega naredili. Ampak proletarsko mladino so pa že od malih nog ščuvali proti njim, kljub temu, da so njihovim staršem dajali dobre plače.
Čuj, če bi rad ti meni prodajal te zgodbice in spomine na šolo s prilagojenim progamom, potem ne bo kšefta.
Razen če ste imeli v Kumrovcu tudi kakšno posebno šolo za proletarsko mladino?
anon-101299 sporočil: 9.501
[#1766817] 23.07.12 21:17 · odgovor na: anon-238577 (#1766778)
Odgovori   +    3
[fibonaci]
> [najobj]
>
> ... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored...

jebemti zlopamtila, to pa je zadnja stvar, na katero bi pomislil, da je drug Sivi v resnici samo razočaran Kučanov oboževalec, ob velike ljubezni do velikega sovraštva, tako gre to...
ne,nobenega sovraštva...sovraštvo zganjate vi do tovaršev,ki so vas zapustili..in to brezkompromisno...

mene je iskreno sram da sem ta tumor volil
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1766826] 23.07.12 21:35 · odgovor na: anon-101299 (#1766817)
Odgovori   +    1
[sivi pinot barique]

ne,nobenega sovraštva...sovraštvo zganjate vi do tovaršev,ki so vas zapustili..in to brezkompromisno...

mene je iskreno sram da sem ta tumor volil
Sivi, pa saj mi te nismo zapustili, mi te še vedno volimo, pa Milan te tudi še voli, pa ti njega tudi, xexexe

čuj, to kar mata vidva z Milanom je fatalna ljubezen; ne moreš biti z njim in ne moreš brez njega; veš kako gre tista pesem: prvega (predsednika) ne pozabiš nikoli :))
najobj sporočil: 31.920
[#1766831] 23.07.12 21:45 · odgovor na: anon-202150 (#1766776)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.07.2012 21:48
[SF32]
> [najobj]
> > [SF32]
> > > [fibonaci]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > > > [fibonaci]
> > > >
> > > > Niso povedli v šoli?
> > >
> > > Pustimo lepo mi zgodovino zgodovinarjem, ker mi to nismo.
>
>
> > Vidiš zato sem ti napisal, da je treba prvo verovati in sicer v dobro.
> > Kadar ti prav pride bi citiral tudi Jezusa, kadar pa ne, se pa hitro nazaj vlečemo?
> > Najprej bo treba vsa dejstva razumeti in to ne samo tistih, ki so jih zabijali v glave v socializmu, tudi tiste, ki še prihajajo na plan...
> > Ne vem kaj si po poklicu, ampak obrtnik ali podjetnik že nisi. V tistem prejšnjem režimu so nas v šoli učili, da je obrtnik sovražnik delovnega ljudstva. Tisti, ki te ljudi danes zagovarja in jih prodaja kot odrešitelje je zame isti kot oni - torej skupnoskledar.
> ... no, če si hodil v šolo tam nekje med 1945 in 1950 že mogoče ... ja, ampak potem pa si ti že hudo star, tako da te moram res pohvalit, ker imaš še vedno tako dober spomin ...
>
>
> P.S.: ker takrat ni bilo frizerjev in brivcev, so bili vsi dolgolasi, skuštrani in neobriti, kruha in mesa itak ni bilo, pa pekov in mesarjev tudi ni bilo treba, ljudje niso umirali, pa tako kamnosekov tudi ne ... khmm, če pa se je kakšen kos obleke strgal, podplat na čevlju obrabil ali pa ura pokvarila, pa so si ljudje že takrat kot danes vse to raje kar novo kupovali, ker je bilo bolj poceni, kot pa če bi vse to popravljal ...
To so učili še leta 81 ali 82. Vidim pa, da tudi ti nisi ravno na svojem, če od obrtnikov poznaš samo poklice v slogu marelmoharjev, brusilcev nožev, urarjev, kamnosekov, kopitarjev... Obstajali so tudi taki, ki so proizvajali in zaposlovali. In ker so ljudem dajali kruh so bili še očrnjeni kot izkoriščevalski prašiči. Ti si takrat verjetno sedel na ušesih ali pa si premlad in si slišal o socializmu samo tiste lepe pravljice o poceni kreditih, ki jih ni bilo treba plačat, ker naj bi toTito zrihtal..

... čuj, naštej nekaj takih, ki so proizvajali in zaposlovali, da vidim, kaj sem zamudil, ko sem v šoli sedel na ušesih ...


P.S.: priznam, da se z obrtniki tu zgoraj nisem preveč trudil z brskanjem po spominu, ampak sem naštel samo tiste, ki so mi na hitro padli na pamet, ker se mi je zdelo, da je to normalnemu dovolj ... aja, še to ... čuj, kaj toti obrtniki, ki sem jih jaz naštel niso zaposlovali in dajali ljudem kruh, ampak so oni delali zastonj, ha ? ... pizda, potem pa sem jaz zamudil še dosti več, kot sem si mislil, ko sem v šoli sedel na ušesih ...
anon-202150 sporočil: 1.066
[#1766838] 23.07.12 21:53 · odgovor na: anon-238577 (#1766808)
Odgovori   +    1
[fibonaci]
> [SF32]
>
> Seveda so bili gospodje in večina si še danes ne dovoli da jim kdo reče tovariš, ker niso nikomur nič hudega naredili. Ampak proletarsko mladino so pa že od malih nog ščuvali proti njim, kljub temu, da so njihovim staršem dajali dobre plače.

Čuj, če bi rad ti meni prodajal te zgodbice in spomine na šolo s prilagojenim progamom, potem ne bo kšefta.
Razen če ste imeli v Kumrovcu tudi kakšno posebno šolo za proletarsko mladino?
Kaj naj ti rečem... Nekaterim so morali starši tudi "Levca" kupit...
najobj sporočil: 31.920
[#1766844] 23.07.12 21:59 · odgovor na: anon-238577 (#1766778)
Odgovori   +    1
[fibonaci]
> [najobj]
>
> ... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored...
jebemti zlopamtila, to pa je zadnja stvar, na katero bi pomislil, da je drug Sivi v resnici samo razočaran Kučanov oboževalec, ob velike ljubezni do velikega sovraštva, tako gre to...
... ja, tako gre to, ko se preobraziš iz človeka v človeka ...

P.S.: itak pa jaz sploh nisem zlopamtilo, ampak je vsega Gustl kriv, ker je oni dan toti forumski gugle sem namontiral ... evo, eno samo besedo si zapomniš in jo vtipkaš, pa ti potem toti forumski gugle v sekundi izpljune vse stare "grehe", ki si jih kadarkoli tukaj priznal ... ja, tako da je treba pazit, kaj govoriš, zdaj ko je svoboda ... khmm, in ko imamo Gustlna in njegov forumski gugle ...
mimoidoci sporočil: 6.001
[#1766862] 23.07.12 22:27 · odgovor na: anon-101299 (#1766611)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: mimoidoci 23.07.2012 22:37
[sivi pinot barique]
> [fibonaci]
> > [sivi pinot barique]
> >
> > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
>
> glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
>
> sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?

podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...

PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga

Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
Niso povedli v šoli?


Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."
anon-270682 sporočil: 8
[#1766868] 23.07.12 22:43 · odgovor na: mimoidoci (#1766862)
Odgovori   +    2
fibonaci pogreša lds doktorja. ta mu je edini lahko v glavo gledal.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1766875] 23.07.12 22:58 · odgovor na: čarli (#1766484)
Odgovori   +    1
[čarli]
> [sivi pinot barique]
> > [ahafne]
> > Kako epsko se to sliši: Majer je ugotovil, da ne bo mogel kar tako uničiti notranjega sovražnika z rdečo zvezdo na čelu, oziroma bo on prej njega...pa smo našli zunanjega sovražnika in sedaj bo potrebno strniti vrste in polsušati generala..med vojno se vlade ne menjajo, po vojni pa ponavadi trdno prevzamejo obast.
> >
> > Ni Majer đabe študiral obramboslovje na FSPN...ma še kdo kej za povedat čez družboslovce? :)
>
>
> a rabjo tudi tvoji srbjanci pa šiptarji kašno slovensko miljardo...baje smo uničli jugo,pa sada da planitimo raćun.kuš,svojat petokolonaška

A če se kaj reče čez vašega boga jajota si pa že po tanovem petokolonaš:) Ja jaotovi verniki ste res ena velka žalost. Tako kot verniki od opankarja in palčaka;)

PS: Kdaj lahko pričakujemo čistko za tiste, ki si drznemo kritizirat vašega boga?:)
ti,čarli,kako je z uno bukvo..jo že maš?:)
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1766879] 23.07.12 23:03 · odgovor na: anon-76818 (#1766629)
Odgovori   +    0
[Miran77]
> "Če bo Slovenija blokirala ratifikacijo hrvaške pristopne pogodbe z EU, bo to imelo posledice na celotno Evropsko unijo in njeno širitev," pravi neimenovani diplomat EU.

Poglej malo danes, krele diplomatsko bruseljsko, kako poskočni so donosi na španske in italijanske obveznice, pa ti bo morda jasno, da ni popolnoma nikakršne garancije, da bo EU do ratifikacije hrvaške pogodbe sploh še obstajala.

Ampak no, jebeš fantastični Merkel-politik, od katerega se Evropa trese že 4 leta (!) - na koncu bo za razpad EU verjetno še res kriva Slovenija, mi vedno izpademo kot baksuzi, vedno pravo žrtveno jagnje, ob pravem času na pravem mestu.

Ko bi mel vsaj ta Janša še kaj jajc, eh... Boljš da se počasi spravi na zapeček, itak ga že jebejo iz vseh strani.

jaz že skoz trdim da bomo mi razčefukal tole kurbarijo od EU..prakse kukr češ..
najobj sporočil: 31.920
[#1766890] 23.07.12 23:33 · odgovor na: mimoidoci (#1766862)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 23.07.2012 23:40
[mimoidoci]
> [sivi pinot barique]
> > [fibonaci]
> > > [sivi pinot barique]
> > >
> > > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
> >
> > glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
> >
> > sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?
>
> podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...
>
> PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga
>
> Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
> Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
> Niso povedli v šoli?
Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."
... čuj, problem neodomobrancev je tudi ta, da oni v modernih časih še vedno ne morejo, kaj šele da bi lahkotno identificirali zgolj in edino tehnične rezultate WWII www.zakriz.net/Slike...eziaG1.jpg brez prepoznavanja njihove ideološke pozicije ... khmm, in da obstajajo tudi skeptiki do piscev najnovejših dokumentov novonapolnastajajoče zgodovine, ki ne glede na vsebino pravzaprav prispevajo zgolj k umetniškem vtisu celotne zgodbe, kot je toti www.shrani.si/f/1y/D...5546-1.jpg avtentični dokument na nivoju domišljijskega prostega spisa napumpanega petošolca in ga je napisal nekdo, ki je v petem razredu osnovne šole zaključil svoj izobraževalni proces in je tudi namenjen točno taki publiki, ki ga je seveda prav zato tudi z navdušenjem pograbila ...


P.S.: čuj, kaj nisi ti zadnjič tukaj rekel, da nočeš imeti nič z neodomobranci, kaj šele z njihovimi bajkami in povestmi o NOB, ki se bodo med normalnimi tudi doma kmalu izpele, če jih bo kdo od njih sploh kupoval in prebiral ... pizda, jaz pa sem mislil, da si ti človek faktov in številk ...
anon-202104 sporočil: 4.404
[#1766899] 23.07.12 23:44 · odgovor na: najobj (#1766890)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [sivi pinot barique]
> > > [fibonaci]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > >
> > > > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
> > >
> > > glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
> > >
> > > sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?
> >
> > podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...
> >
> > PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga
> >
> > Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
> > Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
> > Niso povedli v šoli?

> Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."

... čuj, problem neodomobrancev je tudi ta, da oni v modernih časih še vedno ne morejo, kaj šele da bi lahkotno identificirali zgolj in edino tehnične rezultate WWII www.zakriz.net/Slike...eziaG1.jpg brez prepoznavanja njihove ideološke pozicije ... khmm, in da obstajajo tudi skeptiki do piscev najnovejših dokumentov novonapolnastajajoče zgodovine, ki ne glede na vsebino pravzaprav prispevajo zgolj k umetniškem vtisu celotne zgodbe, kot je toti www.shrani.si/f/1y/D...5546-1.jpg avtentični dokument na nivoju domišljijskega prostega spisa napumpanega petošolca in ga je napisal nekdo, ki je v petem razredu osnovne šole zaključil svoj izobraževalni proces in je tudi namenjen točno taki publiki, ki ga je seveda prav zato tudi z navdušenjem pograbila ...


P.S.: čuj, kaj nisi ti zadnjič tukaj rekel, da nočeš imeti nič z neodomobranci, kaj šele z njihovimi bajkami in povestmi o NOB, ki se bodo med normalnimi tudi doma kmalu izpele, če jih bo kdo od njih sploh kupoval in prebiral ... pizda, jaz pa sem mislil, da si ti človek faktov in številk ...



ne ti men leta 2012 bz neodomobranci,al mate na štajerju že postavljene vermane da si upaš tak rdeč drek pisat?
anon-99180 sporočil: 2.482
[#1766912] 24.07.12 01:01 · odgovor na: anon-202104 (#1766899)
Odgovori   +    1
[jani639]
ne ti men leta 2012 bz neodomobranci,al mate na štajerju že postavljene vermane da si upaš tak rdeč drek pisat?
Po novoreku smo očitno "neodomobranci" vsi, ki obsojamo povojne in idelološko motivirane medvojne poboje. Komunisti/komunajzarji, brez neo, so pa vsi ostali, ki zagovarjajo komunajzarske klavske rabote v tem času. Vsekakor si na pozitivni strani radarja, samo brez panike.:-)
mimoidoci sporočil: 6.001
[#1767167] 24.07.12 09:53 · odgovor na: najobj (#1766890)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [sivi pinot barique]
> > > [fibonaci]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > >
> > > > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
> > >
> > > glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
> > >
> > > sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?
> >
> > podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...
> >
> > PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga
> >
> > Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
> > Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
> > Niso povedli v šoli?

> Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."

... čuj, problem neodomobrancev je tudi ta, da oni v modernih časih še vedno ne morejo, kaj šele da bi lahkotno identificirali zgolj in edino tehnične rezultate WWII www.zakriz.net/Slike...eziaG1.jpg brez prepoznavanja njihove ideološke pozicije ... khmm, in da obstajajo tudi skeptiki do piscev najnovejših dokumentov novonapolnastajajoče zgodovine, ki ne glede na vsebino pravzaprav prispevajo zgolj k umetniškem vtisu celotne zgodbe, kot je toti www.shrani.si/f/1y/D...5546-1.jpg avtentični dokument na nivoju domišljijskega prostega spisa napumpanega petošolca in ga je napisal nekdo, ki je v petem razredu osnovne šole zaključil svoj izobraževalni proces in je tudi namenjen točno taki publiki, ki ga je seveda prav zato tudi z navdušenjem pograbila ...


P.S.: čuj, kaj nisi ti zadnjič tukaj rekel, da nočeš imeti nič z neodomobranci, kaj šele z njihovimi bajkami in povestmi o NOB, ki se bodo med normalnimi tudi doma kmalu izpele, če jih bo kdo od njih sploh kupoval in prebiral ... pizda, jaz pa sem mislil, da si ti človek faktov in številk ...

Čuj prjatu jaz sem obravnaval fibonacijevo zaporedje, ti pa takole grdo zakompliciraš.

Razumem te pa nekako takole: Če bi partizani prišli do Benetk in trajno zavzeli komplet Friuli Venezio Giulio, bi pa doma lahko že prej pa tudi potem upravičeno pobili ves preostanek Slovencev. Tehnični rezultat in izplen iz WWII bi bil po tvoje še boljši.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1767200] 24.07.12 10:13 · odgovor na: mimoidoci (#1766862)
Odgovori   +    2
[mimoidoci]

Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine...
Zadeva je zelo enostavna.

Kakor je tisti, ki izgleda, hodi in se obnaša kot pingvin verjetno res pingvin, tako je tudi kdor sprejema domobransko ideologijo, razmišlja in piše enako kot domobranci, ter ima zaradi tega enako omejen horizont in iste strice v ozadju, danes tudi sam neodomobranec. That simple.

Skeptiki pa smo vsi, ki ne verjamemo na prvo besedo, ampak se hočemo prepričati.

Razen ovc. Ovce niso niti malo skeptične. Požrejo vsako slamo.
mimoidoci sporočil: 6.001
[#1767277] 24.07.12 11:03 · odgovor na: anon-238577 (#1767200)
Odgovori   +    3
[fibonaci]
> [mimoidoci]
>
> Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine...

Zadeva je zelo enostavna.

Kakor je tisti, ki izgleda, hodi in se obnaša kot pingvin verjetno res pingvin, tako je tudi kdor sprejema domobransko ideologijo, razmišlja in piše enako kot domobranci, ter ima zaradi tega enako omejen horizont in iste strice v ozadju, danes tudi sam neodomobranec. That simple.

Skeptiki pa smo vsi, ki ne verjamemo na prvo besedo, ampak se hočemo prepričati.

Razen ovc. Ovce niso niti malo skeptične. Požrejo vsako slamo.
Praviš, da je zadeva zelo enostavna. Potem te pa vprašam - tebe kot skeptika, ki ne verjame na prvo besedo in se rad vnaprej prepriča. Kaj hudiča je domobranska ideologija, kakšno je njihovo razmišljanje v 21.stoletju (zoživa npr. na politični program), kaj so oni pisali, da se danes piše enako in kateri strici iz ozadja so isti kot takrat? Ker ti verjamem, da si se o vsem argumentirano prepričal in ker so zadeve enostavne, menim, da ne boš imel problemov z odgovorom. In ne odgovarjaj kot petošolček, ker bo najobjestnejši spet kibical o nezrelih prostih spisih.
najobj sporočil: 31.920
[#1767331] 24.07.12 11:36 · odgovor na: anon-202104 (#1766899)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 24.07.2012 11:39
[jani639]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [fibonaci]
> > > > > [sivi pinot barique]
> > > > >
> > > > > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
> > > >
> > > > glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
> > > >
> > > > sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?
> > >
> > > podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...
> > >
> > > PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga
> > >
> > > Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
> > > Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
> > > Niso povedli v šoli?
>
> > Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."
> ... čuj, problem neodomobrancev je tudi ta, da oni v modernih časih še vedno ne morejo, kaj šele da bi lahkotno identificirali zgolj in edino tehnične rezultate WWII www.zakriz.net/Slike...eziaG1.jpg brez prepoznavanja njihove ideološke pozicije ... khmm, in da obstajajo tudi skeptiki do piscev najnovejših dokumentov novonapolnastajajoče zgodovine, ki ne glede na vsebino pravzaprav prispevajo zgolj k umetniškem vtisu celotne zgodbe, kot je toti www.shrani.si/f/1y/D...5546-1.jpg avtentični dokument na nivoju domišljijskega prostega spisa napumpanega petošolca in ga je napisal nekdo, ki je v petem razredu osnovne šole zaključil svoj izobraževalni proces in je tudi namenjen točno taki publiki, ki ga je seveda prav zato tudi z navdušenjem pograbila ...
>
>
> P.S.: čuj, kaj nisi ti zadnjič tukaj rekel, da nočeš imeti nič z neodomobranci, kaj šele z njihovimi bajkami in povestmi o NOB, ki se bodo med normalnimi tudi doma kmalu izpele, če jih bo kdo od njih sploh kupoval in prebiral ... pizda, jaz pa sem mislil, da si ti človek faktov in številk ...
ne ti men leta 2012 bz neodomobranci,al mate na štajerju že postavljene vermane da si upaš tak rdeč drek pisat?

... pizda, čisto sem pozabil na vas starejše, da ne rečem ostarele občane, ki pripadate oni originalni prvi generaciji domobrancev, ne pa k totim novim šmrkavcem neodomobranskim ... čuj, oprosti, no ... evo, nič slabega nisem mislil, res ...


P.S.: čuj, tebi mora ziher zaslon nekaj švinglat, ker pri meni razen one rdeče podlage tam levo zgoraj, kjer z belim piše Finance, ni nikjer čisto nič rdečega, ampak je vse lepo črno na belem ... evo, je pa na osnovi tiste rdeče podlage, na kateri piše Finance, tudi meni kapnilo, zakaj forumski domobranci in neodomobranci že dolgo veste, da so Finance še ena bastilja komunistov pri nas ...
najobj sporočil: 31.920
[#1767361] 24.07.12 11:52 · odgovor na: mimoidoci (#1767167)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 24.07.2012 12:01
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [fibonaci]
> > > > > [sivi pinot barique]
> > > > >
> > > > > sem ti že včeraj povedal,da pri nas na Primorskem ni bilo nobenih domobrancev...ti si domobrance pelji domol...
> > > >
> > > > glej, med domobanci 1. generacije in neodomobranci je skoraj 70 let razlike, skupno jim je to, da so na popolnoma enakih ideoloških pozicijah, imajo tudi iste strice iz ozadja, kapiš?
> > > >
> > > > sicer pa dobro vem, da je med vojno velika večina primorskih duhovnikov bila narodno zavednih in na strani NOB, ampak kako da so potem podpirali take strašne zločine?
> > >
> > > podpirali so boj proti okupatorju (tega je blo v resnici malo,po 43tem nič),zavračali pa komunistični teror in revolucijo (tega je bilo največ)...zato so po vojni dobili zasluženo plačilo...
> > >
> > > PS: če hočeš,ti pošljem par poročil o sestankih rukovodstva OF s primorsko duhovščino..drgač piše to vse dokumentirano v knjigi Revolucionarno nasilje na Primorskem ,knjiga je ravnokar izšla...Eden od protagonistov je seveda tovarš Pojoča Žaga
> > >
> > > Zanimivi so dokumenti,ki jih je imel grof Nicola Pace,ki je po 44tem vzdrževal zvezo med Nemci in partizani na Vogrskem...Dil,da se v zameno za partizansko nenapadanje proge Trst-Dunaj partizanom dobavi živež in vino..
> > > Toje zlo podobno paktiranju đenerala Koće Popovića,ki se je v nemškem štabu v ZG pogajal z Horstenauom za zamenjavo ujete Titove žene Herte Haas z nemškimi oficirji..
> > > Niso povedli v šoli?
> > Problem fibonacijevega zaporedja je tudi ta, da on v modernih časih lahkotno identificira neodomobrance in prepoznava njihove ideološke pozicije, ne pa zgolj skeptikov do napolnastajajoče zgodovine, ki si mislijo: "Tovarši, dejte vaše bajke in povesti o NOB, ki so se doma izpele, še mal izvozit, pa da vidimo, če jih bo kdo kupoval in prebiral."
> ... čuj, problem neodomobrancev je tudi ta, da oni v modernih časih še vedno ne morejo, kaj šele da bi lahkotno identificirali zgolj in edino tehnične rezultate WWII www.zakriz.net/Slike...eziaG1.jpg brez prepoznavanja njihove ideološke pozicije ... khmm, in da obstajajo tudi skeptiki do piscev najnovejših dokumentov novonapolnastajajoče zgodovine, ki ne glede na vsebino pravzaprav prispevajo zgolj k umetniškem vtisu celotne zgodbe, kot je toti www.shrani.si/f/1y/D...5546-1.jpg avtentični dokument na nivoju domišljijskega prostega spisa napumpanega petošolca in ga je napisal nekdo, ki je v petem razredu osnovne šole zaključil svoj izobraževalni proces in je tudi namenjen točno taki publiki, ki ga je seveda prav zato tudi z navdušenjem pograbila ...
>
>
> P.S.: čuj, kaj nisi ti zadnjič tukaj rekel, da nočeš imeti nič z neodomobranci, kaj šele z njihovimi bajkami in povestmi o NOB, ki se bodo med normalnimi tudi doma kmalu izpele, če jih bo kdo od njih sploh kupoval in prebiral ... pizda, jaz pa sem mislil, da si ti človek faktov in številk ...
Čuj prjatu jaz sem obravnaval fibonacijevo zaporedje, ti pa takole grdo zakompliciraš.

Razumem te pa nekako takole: Če bi partizani prišli do Benetk in trajno zavzeli komplet Friuli Venezio Giulio, bi pa doma lahko že prej pa tudi potem upravičeno pobili ves preostanek Slovencev. Tehnični rezultat in izplen iz WWII bi bil po tvoje še boljši.
... eh, moj mimoidoči ... evo, še dobro, da ti mataju tisto deljenje z nič stalno mečeš pod nos ...


P.S.: ko že toliko opletaš s temi pobitimi Slovenci in niti ne vem zakaj ne z vsemi, ki so izključno zaradi geografije najebali glih pri nas in jih neodomobranci zdaj v svoji neizmerni želji po poskusu čiščenja svojega sranja na način, da čimveč sranja prilepiš svojim krvoločnim sovražnikom, pripisujejo slovenskim partizanom, si kdaj pa kdaj oglej kakšen angleški film, ki sicer nima nobene zveze z vojno, ampak se zgolj dogaja v času vojne ali takoj po njej in bodi pozoren, ko tako čisto mimogrede pokaže, kako ekstremno sovraštvo in želja po neusmiljenem maščevanju je bila takrat med navadnimi ljudmi v Veliki Britaniji, pa oni med WWII niso najebali niti pet procentov toliko, kot so najebali navadni ljudje pri nas ... khmm, tako da ti glih nisi tisti, ki bi lahko upravičeno sodil o tem ...
čarli sporočil: 13.178
[#1767408] 24.07.12 12:23 · odgovor na: anon-163619 (#1766597)
Odgovori   +    1
[nbrane]
> [čarli]
>
> Jah čas žetve res prihaja in med to žetvijo se bo med drugim znašel tudi vaš bog jajo:)

Čuj - me sam zanima: da tebi ni slučajno kakšen bog padel na glavo, si prav dolgočasen večni papagaj ? ☺ ☺ ☺
Hmm, papagaji so vsi jajotovi verniki. Če si med njimi se pa vprašaj;)
čarli sporočil: 13.178
[#1767409] 24.07.12 12:24 · odgovor na: (#1766679)
Odgovori   +    1
[denac]
> [čarli]
> > [878787]
> > Ta "neki diplomat" naj raje pred svojim pragom pomete, pol pa naj deli levite in obtožbe. Sicer pa, prihaja čas žetve za vse grehe in ni potrebno veliko vedeti, kaj se bo zgodilo. Čisti računi, dobri prijatelji; velja za vse.
>
> Jah čas žetve res prihaja in med to žetvijo se bo med drugim znašel tudi vaš bog jajo:)

Ti pa jajca obožuješ. Ocvrta na oko so v redu!
Huh, očitno so jajotovi verniki imeli včeraj pohod na internet, tako kot ga je včasih imel njihov bog jajo v jajce:)
anon-163619 sporočil: 1.991
[#1767418] 24.07.12 12:27 · odgovor na: čarli (#1767408)
Odgovori   +    2
[čarli]
> [nbrane]
> > [čarli]
> >
> > Jah čas žetve res prihaja in med to žetvijo se bo med drugim znašel tudi vaš bog jajo:)
>
> Čuj - me sam zanima: da tebi ni slučajno kakšen bog padel na glavo, si prav dolgočasen večni papagaj ? ☺ ☺ ☺

Hmm, papagaji so vsi jajotovi verniki. Če si med njimi se pa vprašaj;)
Če kdo papagajsko ponavlja jajo gor, jajo dol, si to ti. Če si njegov vernik ne vem, vem pa, da za nekoga, ki se ima hudičevo inteligentnega, si prava beda: Kot tisti cigan - kaj pa otroci vedo, kaj je 500 kg. Mislim, da veš, zakaj se gre. Lep pozdrav, pa zresni se.
najobj sporočil: 31.920
[#1767427] 24.07.12 12:31 · odgovor na: (#1767212)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 24.07.2012 12:40
[janezpizdek]
> [sivi pinot barique]
> > [fibonaci]
> > > [najobj]
> > >
> > > ... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored...
> > jebemti zlopamtila, to pa je zadnja stvar, na katero bi pomislil, da je drug Sivi v resnici samo razočaran Kučanov oboževalec, ob velike ljubezni do velikega sovraštva, tako gre to...
>
> ne,nobenega sovraštva...sovraštvo zganjate vi do tovaršev,ki so vas zapustili..in to brezkompromisno...
>
> mene je iskreno sram da sem ta tumor volil
Meni pa ni nič žal, ker ta tumor nisem in ne bi volil niti če bi me pokojni kumunajzer DrZiherengele napumpal z ogromnimi količinami voljoubijajočih oz. pohlevnizirajočih drog.

Jaz praktično od osnovne šole vem ( na ravni DNK imam zakodiran nezgrešljiv občutek kdo je lopovska đabalebaroška komunajzer beštija, pa jih po zraku zavoham na 1000 km, v vodi pa na tisočkrat večji razdalji od one, na kateri morski pes zavoha kri ), da je žveplena kislina veliko boljša izbira na volitvah kot komunist, da o solni niti ne govorimo.

Obe tovarišici Žveplena in Solna pa seveda da nočeta kandidirati v Sloveniji. Ker bi jima bilo spod časti, da se jih primerja s komunističnimi klepto-fritzlovskimi beštijami.

LP shaman

... ja, seveda ...

P.S.: tudi tega forum.finance.si/?m=...331&single in tega forum.finance.si/?m=...545&single je Gustl in njegov forumski gugle kriv ... evo, samo "na Dravi" sem not vtipkal, pa že lahko totega pizdeka spet not tlačim, kot je oni Joža totega siromaka www.youtube.com/watc...re=related Vanča krumpastega not tlačil, ko je rekel, da je Tito Rus ... aja, že spet sem se zajebal, ker sem pozabil, da ti mene ignoriraš ... hahaha ...
čarli sporočil: 13.178
[#1767440] 24.07.12 12:33 · odgovor na: najobj (#1766711)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [sivi pinot barique]
> > [čarli]
> > > [sivi pinot barique]
> > > > [čarli]
> > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > [ahafne]
> > > > > > Kako epsko se to sliši: Majer je ugotovil, da ne bo mogel kar tako uničiti notranjega sovražnika z rdečo zvezdo na čelu, oziroma bo on prej njega...pa smo našli zunanjega sovražnika in sedaj bo potrebno strniti vrste in polsušati generala..med vojno se vlade ne menjajo, po vojni pa ponavadi trdno prevzamejo obast.
> > > > > >
> > > > > > Ni Majer đabe študiral obramboslovje na FSPN...ma še kdo kej za povedat čez družboslovce? :)
> > > > >
> > > > >
> > > > > a rabjo tudi tvoji srbjanci pa šiptarji kašno slovensko miljardo...baje smo uničli jugo,pa sada da planitimo raćun.kuš,svojat petokolonaška
> > > >
> > > > A če se kaj reče čez vašega boga jajota si pa že po tanovem petokolonaš:) Ja jaotovi verniki ste res ena velka žalost. Tako kot verniki od opankarja in palčaka;)
> > > >
> > > > PS: Kdaj lahko pričakujemo čistko za tiste, ki si drznemo kritizirat vašega boga?:)

> > > Da,vsak tisti,ki trdi da so prebrisani upravičeni do odškodnin,je zame petkolonaš..
> >
> > Kje sem jaz napisal, da so prebisani upravičeni do odškodnin?! Daj najdi ta moj post. Bo šlo al bo vse tiho bilo spet?:) Drgače pa ja, EU sodišče je reklo, da treba dat denar. Če pa to sodišče odloči pa to nekaj že pomeni ane. No razen, če ti ni do pravne države:)
> >
> > >Ti si že eden...tebi in podobnim petokolonašem se za Slovenijo ,ko slučajno ne vodijo glih potomcki klavcev in soc.eksperimentatorjev in tatov sladko jeb.
> >
> > Ja res sem petokolonaš, ker si upam drzniti povedati, da je tvoj bog jajo navaden kriminalec če ne celo zločinec:)
> >
> > >Petokolonaša ne briga,ali te futra s plačo slovenski davkoplačevalec ali pa kdo drug..Magari republika Sanđak...za petokolonaša je svetinja juga te bratstvo i jedinstvo.Baškimi i vlaznimi po šiptarsko
> >
> > huh kakšne blesave obtožbe. Ampak saj to od jajotovega zvestega vernika ni nobeno presenečenje mar ne:)

> ti,Jajo,kot ti praviš,ni zame noben bog.Kvečjemu mona,ki se pusti,da si zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100 s svojo medijsko kamariljo briše obenj noge.
> Ga pa spuštujem,ker se očitno samo njemu v tej državi da to delat.To je vse.

... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored in ga še enkrat ni mogel samo zato, ker toti "zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100" zaradi zakonskih omejitev tretjič pač ni mogel več kandidirat ...

P.S.: čuj, nisi še nič povedal, če si takrat, ko si bil še ti med totimi prebrisanimi v JNA, dogural kaj višje od starijeg vodnika prve klase ...
U jebemti, če bo pa tole slišal jajo, da je sivi kar 2x volil palčka pa zna biti huda ura:) Prej sem mislil, da je samo moneta zamenjal stran, no zdaj pa vidim, da imamo že dva bivša vernika v leve komunajzerje, ki sta potem doživela razodetje in sta šla med jajotove komunajzerske vernike. Jah, če to ni ironija:)

PS: najobj tnx za tole;)
najobj sporočil: 31.920
[#1767445] 24.07.12 12:36 · odgovor na: čarli (#1767440)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 24.07.2012 12:40
[čarli]
> [najobj]
> > [sivi pinot barique]
> > > [čarli]
> > > > [sivi pinot barique]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [sivi pinot barique]
> > > > > > > [ahafne]
> > > > > > > Kako epsko se to sliši: Majer je ugotovil, da ne bo mogel kar tako uničiti notranjega sovražnika z rdečo zvezdo na čelu, oziroma bo on prej njega...pa smo našli zunanjega sovražnika in sedaj bo potrebno strniti vrste in polsušati generala..med vojno se vlade ne menjajo, po vojni pa ponavadi trdno prevzamejo obast.
> > > > > > >
> > > > > > > Ni Majer đabe študiral obramboslovje na FSPN...ma še kdo kej za povedat čez družboslovce? :)
> > > > > >
> > > > > >
> > > > > > a rabjo tudi tvoji srbjanci pa šiptarji kašno slovensko miljardo...baje smo uničli jugo,pa sada da planitimo raćun.kuš,svojat petokolonaška
> > > > >
> > > > > A če se kaj reče čez vašega boga jajota si pa že po tanovem petokolonaš:) Ja jaotovi verniki ste res ena velka žalost. Tako kot verniki od opankarja in palčaka;)
> > > > >
> > > > > PS: Kdaj lahko pričakujemo čistko za tiste, ki si drznemo kritizirat vašega boga?:)
>
> > > > Da,vsak tisti,ki trdi da so prebrisani upravičeni do odškodnin,je zame petkolonaš..
> > >
> > > Kje sem jaz napisal, da so prebisani upravičeni do odškodnin?! Daj najdi ta moj post. Bo šlo al bo vse tiho bilo spet?:) Drgače pa ja, EU sodišče je reklo, da treba dat denar. Če pa to sodišče odloči pa to nekaj že pomeni ane. No razen, če ti ni do pravne države:)
> > >
> > > >Ti si že eden...tebi in podobnim petokolonašem se za Slovenijo ,ko slučajno ne vodijo glih potomcki klavcev in soc.eksperimentatorjev in tatov sladko jeb.
> > >
> > > Ja res sem petokolonaš, ker si upam drzniti povedati, da je tvoj bog jajo navaden kriminalec če ne celo zločinec:)
> > >
> > > >Petokolonaša ne briga,ali te futra s plačo slovenski davkoplačevalec ali pa kdo drug..Magari republika Sanđak...za petokolonaša je svetinja juga te bratstvo i jedinstvo.Baškimi i vlaznimi po šiptarsko
> > >
> > > huh kakšne blesave obtožbe. Ampak saj to od jajotovega zvestega vernika ni nobeno presenečenje mar ne:)
>
> > ti,Jajo,kot ti praviš,ni zame noben bog.Kvečjemu mona,ki se pusti,da si zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100 s svojo medijsko kamariljo briše obenj noge.
> > Ga pa spuštujem,ker se očitno samo njemu v tej državi da to delat.To je vse.
>
> ... je rekel naš sivi pinot barique, potem ko je on pred leti doživel preobrazbo iz človeka v človeka in potem ko se je on meni tukaj forum.finance.si/?m=...177&single skrušeno spovedal, da je našega nekdanjega predsednika Milana Kučana volil kar dvakrat zapored in ga še enkrat ni mogel samo zato, ker toti "zapiti in zaliti,nikoli izvoljeni,nekdaj dialektični materialist pol kao protestant-vrtni palček model Milan 170X110x100" zaradi zakonskih omejitev tretjič pač ni mogel več kandidirat ...
>
> P.S.: čuj, nisi še nič povedal, če si takrat, ko si bil še ti med totimi prebrisanimi v JNA, dogural kaj višje od starijeg vodnika prve klase ...
U jebemti, če bo pa tole slišal jajo, da je sivi kar 2x volil palčka pa zna biti huda ura:) Prej sem mislil, da je samo moneta zamenjal stran, no zdaj pa vidim, da imamo že dva bivša vernika v leve komunajzerje, ki sta potem doživela razodetje in sta šla med jajotove komunajzerske vernike. Jah, če to ni ironija:)

PS: najobj tnx za tole;)

... čuj, jaz nisn nič kriv, jaz nisn njega nič not tlačo ... evo, Gustl in njegov forumski gugle je kriv ...


P.S.: hahaha ...
čarli sporočil: 13.178
[#1767455] 24.07.12 12:43 · odgovor na: anon-163619 (#1767418)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: čarli 24.07.2012 12:45
[nbrane]
> [čarli]
> > [nbrane]
> > > [čarli]
> > >
> > > Jah čas žetve res prihaja in med to žetvijo se bo med drugim znašel tudi vaš bog jajo:)
> >
> > Čuj - me sam zanima: da tebi ni slučajno kakšen bog padel na glavo, si prav dolgočasen večni papagaj ? ☺ ☺ ☺
>
> Hmm, papagaji so vsi jajotovi verniki. Če si med njimi se pa vprašaj;)

Če kdo papagajsko ponavlja jajo gor, jajo dol, si to ti.
Khm, jaz samo napišem kdo je jajotov vernik;) In kakor vidiš jih je dost, da se moram doskrat ponavljat:) In ja o jajotu pišem več zato, ker ga malo boljše poznam od povprečnega državljana te đamaharije;)
Če si njegov vernik ne vem, vem pa, da za nekoga, ki se ima hudičevo inteligentnega, si prava beda: Kot tisti cigan - kaj pa otroci vedo, kaj je 500 kg.
Huh ja:) Ja lej. Saj jaz sem že napisal, da sem bil jajotov vernik zato vem v kakšni zablodi živijo sedanji jajotovi verniki. Kar se tiče inteligentnosti. Kje sem jaz napisal, da sem inteligenten? A sem se hvalil, da sem član mense (kar nisem) ali kakšne podobne organizacije?
Mislim, da veš, zakaj se gre. Lep pozdrav, pa zresni se.
Lej, če rečeš bedaku, da je bedak jaz ne vidim nič tako hudega. Mogoče potem dopoveš, da ga označujem bedaka na podlagi bedastih dejanj ali izjav. In če se bo to zavedel bo mogoče začel drugače delat;)

LP tudi tebi in ja ne skrbi glede resnosti. Je pa res, da rajši ne bi se ukvarjal tle z jajotovimi verniki in bi pisali in brali večinoma o ekonomski-poslovnih temah in še o kakšnih drugih, ki niso politične oz so bolj strokovne;)

Strani: 1 2 3 4 5