Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Epistula pogrešanemu prijatelju

Strani: 1 2 3 4 5

čarli sporočil: 13.178
[#1335558] 28.08.11 12:16 · odgovor na: anon-252420 (#1335222)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: čarli 28.08.2011 12:18
[lenninmccarthy]
> [čarli]
> > [depersin]
> > > [čarli]
> > > > [depersin]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [depersin]
> > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> >
> > Nasprotno. Lažeš ti.
> >
> > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> >
> > forum.finance.si/?m=...756&single
>
> Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
>
> >
> > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> >
> > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
>
> Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
>
> > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> >
> > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
>
> Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)


čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
izklop.com/?url=link...n&id=72575

www.shroomery.org/fo...r/13654246
In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:)
najobj sporočil: 31.920
[#1335561] 28.08.11 12:21 · odgovor na: čarli (#1335558)
Odgovori   +    0
[čarli]
> [lenninmccarthy]
> > [čarli]
> > > [depersin]
> > > > [čarli]
> > > > > [depersin]
> > > > > > [čarli]
> > > > > > > [depersin]
> > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > >
> > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > >
> > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > >
> > > forum.finance.si/?m=...756&single
> >
> > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> >
> > >
> > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > >
> > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> >
> > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> >
> > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > >
> > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> >
> > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
>
>
> čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..

A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)

> izklop.com/?url=link...n&id=72575
>
> www.shroomery.org/fo...r/13654246
In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:)

... čuj, ti si pa prav hudoben, da veš ...


P.S.: hahaha ...
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1335724] 28.08.11 18:28 · odgovor na: čarli (#1335558)
Odgovori   +    0
[čarli]
> [lenninmccarthy]
> > [čarli]
> > > [depersin]
> > > > [čarli]
> > > > > [depersin]
> > > > > > [čarli]
> > > > > > > [depersin]
> > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > >
> > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > >
> > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > >
> > > forum.finance.si/?m=...756&single
> >
> > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> >
> > >
> > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > >
> > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> >
> > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> >
> > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > >
> > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> >
> > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
>
>
> čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..

A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)

> izklop.com/?url=link...n&id=72575
>
> www.shroomery.org/fo...r/13654246

In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:
lej,čariček,jaz se ga loh dons nalijem do podna in šer naprej...iroija usode je v tem da bom jaz jutr trezen,ti pa boš še vedno en zakompleksan,podtikajoč,hudoben in prfuknjen osebek----

pa na zdravje!:)
čarli sporočil: 13.178
[#1335759] 28.08.11 19:38 · odgovor na: anon-252420 (#1335724)
Odgovori   +    0
[lenninmccarthy]
> [čarli]
> > [lenninmccarthy]
> > > [čarli]
> > > > [depersin]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [depersin]
> > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > > >
> > > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > > >
> > > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > > >
> > > > forum.finance.si/?m=...756&single
> > >
> > > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> > >
> > > >
> > > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > > >
> > > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> > >
> > > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> > >
> > > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > > >
> > > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> > >
> > > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
> >
> >
> > čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
>
> A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
>
> > izklop.com/?url=link...n&id=72575
> >
> > www.shroomery.org/fo...r/13654246
>
> In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:

lej,čariček,jaz se ga loh dons nalijem do podna in šer naprej...iroija usode je v tem da bom jaz jutr trezen,ti pa boš še vedno en zakompleksan,podtikajoč,hudoben in prfuknjen osebek----
A to je vse kar premoreš kar se tiče argumentov?:) A si užaljen ker sem ti povedal kar ti gre?;)
pa na zdravje!:)
bnako;)
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1335876] 28.08.11 22:24 · odgovor na: čarli (#1335759)
Odgovori   +    1
[čarli]
> [lenninmccarthy]
> > [čarli]
> > > [lenninmccarthy]
> > > > [čarli]
> > > > > [depersin]
> > > > > > [čarli]
> > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > > > >
> > > > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > > > >
> > > > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > > > >
> > > > > forum.finance.si/?m=...756&single
> > > >
> > > > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> > > >
> > > > >
> > > > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > > > >
> > > > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> > > >
> > > > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> > > >
> > > > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > > > >
> > > > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> > > >
> > > > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
> > >
> > >
> > > čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
> >
> > A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
> >
> > > izklop.com/?url=link...n&id=72575
> > >
> > > www.shroomery.org/fo...r/13654246
> >
> > In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:
>
> lej,čariček,jaz se ga loh dons nalijem do podna in šer naprej...iroija usode je v tem da bom jaz jutr trezen,ti pa boš še vedno en zakompleksan,podtikajoč,hudoben in prfuknjen osebek----

A to je vse kar premoreš kar se tiče argumentov?:) A si užaljen ker sem ti povedal kar ti gre?;)

> pa na zdravje!:)

bnako;)

čarliček,,ti sam si en velik argument hudobije ,zakomplksanosti, podtikanja in skrajne prfuknjenosti..

kok jest spijem je moja stvar,dokler to počnem na svoj račun..
čarli sporočil: 13.178
[#1336364] 29.08.11 11:10 · odgovor na: anon-252420 (#1335876)
Odgovori   +    0
[lenninmccarthy]
> [čarli]
> > [lenninmccarthy]
> > > [čarli]
> > > > [lenninmccarthy]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [depersin]
> > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > > > > >
> > > > > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > > > > >
> > > > > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > > > > >
> > > > > > forum.finance.si/?m=...756&single
> > > > >
> > > > > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> > > > >
> > > > > >
> > > > > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > > > > >
> > > > > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> > > > >
> > > > > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> > > > >
> > > > > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > > > > >
> > > > > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> > > > >
> > > > > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
> > > >
> > > >
> > > > čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
> > >
> > > A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
> > >
> > > > izklop.com/?url=link...n&id=72575
> > > >
> > > > www.shroomery.org/fo...r/13654246
> > >
> > > In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:
> >
> > lej,čariček,jaz se ga loh dons nalijem do podna in šer naprej...iroija usode je v tem da bom jaz jutr trezen,ti pa boš še vedno en zakompleksan,podtikajoč,hudoben in prfuknjen osebek----
>
> A to je vse kar premoreš kar se tiče argumentov?:) A si užaljen ker sem ti povedal kar ti gre?;)
>
> > pa na zdravje!:)
>
> bnako;)


čarliček,,ti sam si en velik argument hudobije ,zakomplksanosti, podtikanja in skrajne prfuknjenosti..
Poglej raje sebe in se vprašaj če ti nisi to ti sam kar meni očitaš;)
kok jest spijem je moja stvar,dokler to počnem na svoj račun..
Seveda je tvoja stvar koliko spiješ. Tako kot je stvar đankijev koliko se špikajo a ne;)
depersin sporočil: 10.224
[#1337099] 29.08.11 20:53 · odgovor na: čarli (#1335054)
Odgovori   +    4
[čarli]
Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:)
Ti ne pišeš resnice, ampak lažeš. Laž pa je obrekovanje.

Endimona si tolažil, ker sem ga z argumenti sesul. Ker si sam tako obupan, ker ne moreš manipulirati z mano, potolažiš še druge.

In ja. Obseden si z mano, in nisem prvi, ki tebi repliciram, ampak najprej ti manipuiliraš.

Sem in tja te pa malo podražim. In vedno se ujameš.
čarli sporočil: 13.178
[#1337101] 29.08.11 20:57 · odgovor na: depersin (#1337099)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [čarli]
> Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:)

Ti ne pišeš resnice, ampak lažeš. Laž pa je obrekovanje.
No vidiš pa si spet v svojem elementu?:) kako pa ti veš da lažem?;)
Endimona si tolažil, ker sem ga z argumenti sesul. Ker si sam tako obupan, ker ne moreš manipulirati z mano, potolažiš še druge.
Jao jao. Ti imaš resne probleme. To je dejstvo. A veš da me mal spominjaš na borata:)
In ja. Obseden si z mano, in nisem prvi, ki tebi repliciram, ampak najprej ti manipuiliraš.
Evo sem vedel da ne boš še na to pozabil:) Jaz lažem in manipuliram in pa pol sem obseden s tabo. A si zihr da še nisi na kaj pozabil?:)
Sem in tja te pa malo podražim. In vedno se ujameš.
jao:) Seveda me ujameš. Samo ko te pa vprašam na kaj pa utihneš:) V glavnem polje te vabi;)
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1337144] 29.08.11 21:29 · odgovor na: (#1335324)
Odgovori   +    0
[dorki22]
Cesta zopet pogoltnila dva motorista

www.dnevnik.si/novic...1042468510

Prepovejmo motorje?
ja,in zasdnč so trije besni motoristi vdrl v lekarno,pokradel obliže,potem pa napadel nedolžnega mimoidočega in mu pobral 56€ da majo za bencin...

jebemti vsegliharstvo!!!!



www.youtube.com/watc...h_response

www.youtube.com/watc...OPOK24g9Cc
anon-252420 sporočil: 2.086
[#1337163] 29.08.11 21:49 · odgovor na: (#1337154)
Odgovori   +    0
[dorki22]
> [lenninmccarthy]
> > [dorki22]
> > Cesta zopet pogoltnila dva motorista
> >
> > www.dnevnik.si/novic...1042468510
> >
> > Prepovejmo motorje?
>
> ja,in zasdnč so trije besni motoristi vdrl v lekarno,pokradel obliže,potem pa napadel nedolžnega mimoidočega in mu pobral 56€ da majo za bencin...
>
> jebemti vsegliharstvo!!!!
>
>
>
> www.youtube.com/watc...h_response
>
> www.youtube.com/watc...OPOK24g9Cc

Pa dobro, kaj je boljše, če ti dete umre na motorju ali na igli? Kje ti vidiš razliko, če kopiram tvojo reakcijo - jebote vsegliharstvo? A zdaj pa kar vsi, ki kdaj uporabijo droge, vlamljajo pa napadajo nedolžne mimoidoče? Alkoholiki so dosti bolj znani po nasilju, samo poglej nogometne huligane, kaj jim pir dela! Pa koliko škode naredijo?

Daj nehaj iskati izgovore, zakaj so prepovedi boljše od svobode, ker ti ne gre preveč dobro od rok!
ja,tkole je ponavad..čist iz osebnih izkušenj..dete zna umrt na motorju katerga si mu kupil ti..ampak če ti dete umre potem ko ti pokrade,pa ne sam teb,vso zlatnino,aparate,se prostituira...je pa mal drgač...
alko daje pogum samo takim osebkom ki so v resnici eni pizdeki...

Strani: 1 2 3 4 5