Strani: 1

anon-74644 sporočil: 214
[#2804215] 22.11.19 09:23
Odgovori   +    24
Nisem še zasledil medija, ki je tako očitno z vsako številko vedno slabši. Res beda od bede.
anon-180464 sporočil: 4.080
[#2804300] 22.11.19 13:07
Odgovori   +    26
Preobrazba Mladine bi bila zelo primeren scenarij za grozljivko.
Kako se je iz najbolj avantgardnega in proti režimskega časopisa, ki smo ga nekoč v JLA morali skrivati, prelevil v od vseh največje komunistično trobilo.
pobalin sporočil: 14.456
[#2804333] 22.11.19 14:14
Odgovori   +    4
Med drugim je bil lastniško prisoten v družbah KDD, Istrabenz, Deželna banka Slovenije, Hranilnica Vipava, KDD, Actual IT. Bil je tudi lastnik dobavitelja medicinske opreme Mark Medical, ki je bil vpleten v afero s »stenti«. Iz večine naštetih družb se je že umaknil. Je pa prek družbe Transmedia še vedno lastnik dobrih 70 odstotkov tednika Mladina.
Čisto ste pozabili na dolgoletno 100% lastništvo sežanske firme DISTRIEST, izvozno uvozno trgovsko podjetje, d.o.o., ki je sila kontinuitete nekdanje državne firme za politično kontrolo uvoza tuje periodike v MojoDeželo. Od majndkontrola do zamejskega biznismodela press.
anon-20353 sporočil: 1.085
[#2804359] 22.11.19 16:26
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-20353 22.11.2019 16:32
Tole pa bo pravi tržni bum efekt.
Mladina na zmagovitem pohodu na mednarodne trge: Severna Koreja, Venezuela, Kuba?, ... in seveda Luxemburg, tam so že vrste pred kioski in zbirajo prednaročila.
alan123 sporočil: 350
[#2804420] 23.11.19 06:30
Odgovori   +    8
Mladino sem redno bral 30 let. Najmanj dvajset let sem bil naročnik, a letos pomladi sem jo odpovedal. Zakaj? Mladina je bila sicer vedno precej levo orientirana in nisem se vedno strinjal s tistim, kar sem prebral, vendar je bil nivo njihovega pisanja večinoma zelo visok. Zadnja leta žal ni več tako. Postali so brezsramno trobilo skrajno levičarskih idej - skorajda bi lahko rekli, da so uradno glasilo stranke Levica. Poleg tega so postali utrdba ponorelih feministk, ki sovražijo moške že samo zato, ker so moški ( v tem se zelo odlikuje tudi Marcel Stefančič ). No, Marcel Stefančič že pet let v vsaki številki na vsaj petih straneh zliva gnojnico po DonalduTrumpu in nasploh po kapitalizmu. Moti me tudi zasmehovanje domoljubja in njihova težnja, da se v Evropo in Slovenijo naseli čimveč takoimenovanih prebežnikov . Moti me zaničevanje slovenske kulture in identitete - oni bi najraje videli, da se utopimo v muslimanskem morju in za vedno izginemo. Skratka - če bi bil še naprej naročnik Mladine, bi to pomenilo, da sam plačujem vrv, s katero me hočejo obesiti.

Strani: 1