Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2791617] 31.08.19 19:34
Odgovori   +    4
Na Hrvaškem vozniki zasebnih avtobusov zahtevajo od države naj jim zviša plače www.index.hr/vijesti...10730.aspx Vse kaže, da slovenski piloti Adrie po istem scenariju želijo naj jim slovenska država zviša plače...Kaže, da je igra vnaprej dogovorjena s Šarcem, kajti če nam ne zvišate plač ne bo več letenja v Bruselj in bodo člani stranke LMŠ in vladne koalicije ostali brez poletov v Bruselj...Kaj skrbi šarčevo vlado? Kako na hiter sprejeti zakon, da zasebno podjetje Adria opravlja javno službo in ji za te storitve nakazati milijardo evrov.
Gustl sporočil: 13.629
[#2791628] 01.09.19 06:43
Odgovori   +    5
Pha.. 9.9. letim z Adrio, ki pa morda ne bo letela.
Jaz moram prit tja.

Torej se nekaj dni pocakam, ce se slucajno zmenijo, nato moram kupit se eno karto z drugo letalsko druzbo, morda z drugega letališča.

To se mi je ze zgodilo, sem sel z vlakom v Varsavo namesto z letalom, na koncu so tik pred zdajci odpovedali stavko in bi lahko letel (ampak sem bil ze na vlaku). Za piko na i mi tudi povratna karta ni veljala, ker se nisem vkrcal na prvi let. Kupnina je seveda sla v luft.

Bo zanimivo videti, ali bodo Lufthansa & Co. uredili kaj nadomestnih letov, ker vseeno velik del kart oni prodajo in je potem Operated by Adria.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2791672] 01.09.19 11:04
Odgovori   +    0
Pravilno. Gospodarji razumejo samo stavko oz odpoved.

Strani: 1