Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[#2560685] 03.11.15 22:12
Odgovori   +    4
Težje pa je oceniti, ali novi obremenitveni preizkus grških bank, katerega rezultate je ECB objavila v soboto, pomeni le konec lanske farse ali tudi začetek nove. »Resni« finančni mediji so se te presoje za zdaj vzdržali.
V zadnjih urah se tudi "resni" mediji lotevajo te presoje. Recimo:
- Forbesov komentator ocenjuje, da so bili testi preblagi: www.forbes.com/sites...e-desired/
- BloombergView-jev komentator pa, da so bili kvečjemu prestrogi: www.bloombergview.co...overy-room
dupi sporočil: 12
[#2560698] 04.11.15 07:04
Odgovori   +    18
čas vnosa: 03.11.15 22:46
Škoda, da so ljudje kot si ti, v manjšini. Malo vas je, ki razgaljate bedo institucij in odločevalcev, žalostno pa je, da se nič ne zgodi. Tudi moja izkušnja potrjuje, da so pravila in predpisi namenjeni le nekaterim, za "ta prave" pa ne veljajo.
najobj sporočil: 31.920
[#2560722] 04.11.15 09:30
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 04.11.2015 09:30
... Ah dajte no, današnja kolumna vendar govori o dogajanju v tretjerazredni Grčiji, ne pa v petorazredni Sloveniji ...

... čuj, TadejK ... evo, in ker je za prvorazredne med Grčijo in Slovenijo za dva razreda razlike novi stresni testi grških bank ne bodo le konec lanske farse ali tudi začetek nove, ampak sploh ne bodo, ker v stresu novi evri niso pomembni in bodo zato prvorazredni za zagotovitev reda in miru forum.finance.si/?m=...799&single pri njih doma v tretjerazredno Grčijo stresli nekaj milijard evrov, dva milijona forum.finance.si/?m=...638&single pa v petorazredno Slovenijo, ki se bo zato za migrante (= NE za slovenske zdravnike, policaje, vojake in še koga) brez problemov za dodatnih 50 milijonov evrov zadolžila pri onem stricu, ki sem ga že tolikokrat nalimal na toti forum ...

P.S.: spet boš me imel za čudaka, ampak denar je denar samo za tebe in mene, za velike pa je denar zgolj gorivo za poganjanje, karkoli pač želijo v nekem trenutku pognati ...
0301Nerth sporočil: 60
[#2560873] 05.11.15 02:19
Odgovori   +    1
Tadej, hvala za razsvetljenstvo! Vlada RS, BS in MF spoštujejo sprejete smernice EK, medtem, ko Grki, vedo, da tega ni treba! Odškodninska odgovornost do izbrisanih je ogromna!

Strani: 1