Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek UKC: Gaber ni življenjsko ogrožen

Strani: 1 2 3

anon-234197 sporočil: 888
[#1790087] 19.08.12 08:22 · odgovor na: (#1790083)
Odgovori   +    6
Ja, kaj bi pa ti naredil?

Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.

Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!

Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!

In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!
mataj18 sporočil: 5.000
[#1790098] 19.08.12 08:59 · odgovor na: anon-234197 (#1790087)
Odgovori   +    3
[ladopot]
Ja, kaj bi pa ti naredil?

Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.

Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!

Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!

In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!
Mi lahko zaupaš, kaj je predhodnik napisal, ker njegovega komentarja ne vidim?

Lp, mataj18
anon-278831 sporočil: 3.253
[#1790118] 19.08.12 09:34
Odgovori   +    12
mene pa zanima, kaj je ta gaber toliko slabega naredil, da je komentiranje praktično onemogočeno...

po njih delih jih bodo slavili...

zna se...
mataj18 sporočil: 5.000
[#1790121] 19.08.12 09:41 · odgovor na: anon-278831 (#1790118)
Odgovori   +    3
[olsegg]
mene pa zanima, kaj je ta gaber toliko slabega naredil, da je komentiranje praktično onemogočeno...

po njih delih jih bodo slavili...

zna se...
Naj ti prišepnem, da je bilo govora tudi o prostituciji. Se ti zdijo taki zapisi, posebej sedaj užitni?

Lp, mataj18
anon-234197 sporočil: 888
[#1790129] 19.08.12 10:01 · odgovor na: (#1790107)
Odgovori   +    3
[alek14]
> [mataj18]
> > [ladopot]
> > Ja, kaj bi pa ti naredil?
> >
> > Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.
> >
> > Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!
> >
> > Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!
> >
> > In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!
>
> Mi lahko zaupaš, kaj je predhodnik napisal, ker njegovega komentarja ne vidim?
>
> Lp, mataj18

Čeprav nisem videl kaj je pisalo, si drznem ugibati, da je šlo za nekaj od tega:

- Gaber je uničil naše šolstvo
- Gaber je koruptivno prišel do pomoči v bolnici
- Gaber je kriv za nezaposjlivost mladih diplomantov

Take your pick.
Ja, nekaj podobnega drugi alineji: o tem, da mu v bolnici strežejo spredaj in zadaj, da navadna raja pa leži v sobah po osem komadov ipd ...
Saj ne rečem, da je vse OK, ampak, očitno velja pri nekaterih: povej mi katere politične barve je, da napišem poezijo (če je prave barve), oziroma izlijem gnojnico (če je njihov)! Patetično pač.

Je že res, da Murphy nikoli ne počiva: po navadi citiram nekoga, ki mu odgovarjam. Tokrat sem ga pozabil, pa še komentar je čudežno izginil!
anon-234197 sporočil: 888
[#1790133] 19.08.12 10:06 · odgovor na: mataj18 (#1790098)
Odgovori   +    3
[mataj18]
> [ladopot]
> Ja, kaj bi pa ti naredil?
>
> Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.
>
> Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!
>
> Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!
>
> In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!

Mi lahko zaupaš, kaj je predhodnik napisal, ker njegovega komentarja ne vidim?

Lp, mataj18

Žal tudi jaz ne vidim več njegovega komentarja. Po navadi citiram nekoga, ki mu odgovarjam. Tokrat sem ga pozabil citirati, pa še njegov komentar je "čudežno" izginil. Murphy ...

Je pa napisal prvi komentar, nekako v smislu: da mu v bolnici verjetno strežejo spredaj in zadaj, da navadna raja pa leži v sobah po osem komadov ipd ...

Ne rečem, da je vse OK, ampak, očitno velja pri nekaterih: povej mi katere politične barve je, da napišem poezijo (če je prave barve)oziroma izljijem gnojnico (če je njihov)! Patetično pač in moral sem mu odgovoriti.

lp, ladopot
mataj18 sporočil: 5.000
[#1790136] 19.08.12 10:10 · odgovor na: anon-234197 (#1790133)
Odgovori   +    1
[ladopot]
> [mataj18]
> > [ladopot]
> > Ja, kaj bi pa ti naredil?
> >
> > Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.
> >
> > Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!
> >
> > Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!
> >
> > In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!
>
> Mi lahko zaupaš, kaj je predhodnik napisal, ker njegovega komentarja ne vidim?
>
> Lp, mataj18


Žal tudi jaz ne vidim več njegovega komentarja. Po navadi citiram nekoga, ki mu odgovarjam. Tokrat sem ga pozabil citirati, pa še njegov komentar je "čudežno" izginil. Murphy ...

Je pa napisal prvi komentar, nekako v smislu: da mu v bolnici verjetno strežejo spredaj in zadaj, da navadna raja pa leži v sobah po osem komadov ipd ...

Ne rečem, da je vse OK, ampak, očitno velja pri nekaterih: povej mi katere politične barve je, da napišem poezijo (če je prave barve)oziroma izljijem gnojnico (če je njihov)! Patetično pač in moral sem mu odgovoriti.

lp, ladopot
Zdaj, ko si zadevo odkril, ti lahko zaupam, da sem jaz to prej že tudi videl, toda nisem želel javno citirati, omenil sem samo besedo prostitucija. Sem pa zavrnil nadaljnji komentar zaradi higiene.

Lp, mataj18
anon-154207 sporočil: 7.023
[#1790175] 19.08.12 11:15
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: anon-154207 19.08.2012 11:18
Vtis je, da smo tudi v Sloveniji v nekakšni (Ras)Putinovi deželi, glede na to, da je onemogočeno komentiranje članka o hospitalizaciji tovariša Gabra, dosedanjega vodjo volilnega štaba tovariša Türka.
Najprej včerajšnega, potem današnjega...
Spoštovane Finance, ali boste v bodoče zavijali v temo vse dogajanje, ki morebiti ne bo kakorkoli povšeči levosučni tovarišiji?
Se je nemara zgodil kakšen partijski dekret?
Podobno je bilo v času totalitarnega komunističnega režima, na naših tleh, le da takrat nihče ni niti pomislil, da bi napisal ali povedal, kar tovarišiji ne bi bilo povšeči.
Ravno dovolj sem star, da se tistega časa kar dobro spomnim.

PS
Zdaj pa gre. Malo prej nisem uspel tukaj napisati komentarja in ne videti ostalih.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1790243] 19.08.12 12:54 · odgovor na: (#1790222)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-466864 19.08.2012 13:03
[pirhovec]
Kako velika pizda mora biti nek politik v življenju, da se sme komentirati njegove rezultate dela na življenja drugih ljudi tudi takrat, ko je zdravstveno v kurcu? Kje je meja? Pri Kim Jong Ilu ni bilo omejitev. Je meja na meji Slovenije ali je meja definirana z obsegom riti dotičnega in številom ljudi, ki mu še vedno lezejo tja?

Gaber si ne zasluži sočutja oz. ravno toliko kot vsa živa bitja, kot človek pa ne, saj je vodja volilne kampanje pizde od pizde od udbaške pizde, ki je ravnokar odkritim nekaj 1000 zverinsko umorjenim in zazidanim v Barabarinem rovu rekel drugorazredna tema.
mislim ,da je tvoj veliki ljubljeni vodja mnogo bolj podoben Kim Jong Ilu,pa še njegove(IJJ-ve) metode se prav nič ne razlikujejo od enako velikega Kim-a Jong Ill-a
tako ,da ni ne duha ne sluha o kaki demokracilji pri IJJ-ju

a ja pa še minuse danes zbiram,in upam ,da kak rekord pade ..

L.p.
anon-227871 sporočil: 839
[#1790247] 19.08.12 12:57 · odgovor na: anon-278831 (#1790118)
Odgovori   +    4
Gaber je za sedanjo oblast preveč pošten!
sporočil: 5.640
[#1790266] 19.08.12 13:20 · odgovor na: anon-234197 (#1790087)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: 19.08.2012 13:34
[ladopot]
Ja, kaj bi pa ti naredil?

Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.

Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!

Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!

In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!


ja kdo je zbrisal moj komentar?

po pripovedovanju kolega ko je bil majhen mu je vedno sveča z nosa visela, pa limast je bil od nekdaj pravi bodoči partijski aparatčik .


Očitno še bog noče, da dobi ta drugorazredna spaka za katerega je delal, še en mandat ?


bljak , bljak
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1790276] 19.08.12 13:26 · odgovor na: (#1790266)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: FIN-466864 19.08.2012 13:27
[FIN-209982]
> [ladopot]
> Ja, kaj bi pa ti naredil?
>
> Namreč, tako kot je imel mafijec Zidar, ki je kar sam določil operacijski poseg, imel svojega terapevta, varnostnike, verjetno niti tale Gaber ne bo imel.
>
> Načeloma ni nič narobe s tako VIP postrežbo v bolnici, a pri nas je s tem tako, kot s prostitucijo: vsi vemo da je, le oblast tega noče priznati. Pol pa kurbe služijo, ne da bi v proračun plačale en cent davka (v večini so pa tako oblastniki glavne njihove stranke), VIP-ovci pa koristijo brezplačne usluge v bolnicah ipd! Na koncu pa javni upravi z varčevalnimi zakoni trgajo od plače, tako, radi reda - in s tem tudi med. sestram¸, ki dela za brezplačno strežbo VIP-ovcem!
>
> Kot pravim, odlična politična klima za banane, le banane nam ne zrastejo!
>
> In toliko oblasti se je že zamenjalo: levi, pa desni, pa levi, pa ... pa kar tonemo v anomalije! Le sklicujejo se eni na druge!



ja kdo je zbrisal moj komentar?

vem samo to da ko je bil majhen mu je vedno sveča z nosa visela, pa limast je bil od nekdaj pravi bodoči partijski aparatčik .

Najraje pa je igral nogomet z lobanjami izvensodno ubitih po tankovskih grabnih in rokavih Hudinje , kjer so jih zagrebli njegovi bodoči partijski kameradi !

Tudi za stavek o "drugorazrednosti" je je bil najverjetneje glavni mentor zapravljivemu predsedniku !

Očitno še bog noče, da dobi ta spaka še en mandat ?
hvala bogu ,da so ti ga zbrisal ,za take izpirjene misli,ki se jih niti ne da sploh komentirati...
se mi pa zdi,da si bi lahko šel malo pregledati ta tvoj mračni um....
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790333] 19.08.12 15:45 · odgovor na: (#1790299)
Odgovori   +    11
[pirhovec]
Bog daj zdravje in še mnoga leta Margaret Thatcher.
Tudi sam se pridruzujem tem zeljam.
macon sporočil: 12.861
[#1790348] 19.08.12 16:22 · odgovor na: (#1790217)
Odgovori   +    9
[gsavli]
> [alek14]
> > [shampion]
> > Vtis je, da smo tudi v Sloveniji v nekakšni (Ras)Putinovi deželi, glede na to, da je onemogočeno komentiranje članka o hospitalizaciji tovariša Gabra, dosedanjega vodjo volilnega štaba tovariša Türka.
> > Najprej včerajšnega, potem današnjega...
> > Spoštovane Finance, ali boste v bodoče zavijali v temo vse dogajanje, ki morebiti ne bo kakorkoli povšeči levosučni tovarišiji?
> > Se je nemara zgodil kakšen partijski dekret?
> > Podobno je bilo v času totalitarnega komunističnega režima, na naših tleh, le da takrat nihče ni niti pomislil, da bi napisal ali povedal, kar tovarišiji ne bi bilo povšeči.
> > Ravno dovolj sem star, da se tistega časa kar dobro spomnim.

> >
>
> No, Finačiče rudeče?

A lahko jaz odgovorim namesto njih? Kot zdravnik? Članek je o težki bolezni nekega posameznika, ki je sicer politično, službeno, družbeno, družinsko, ipd, yougetthepicture, aktiven. Na nek način, ali tako ali drugače, tako kot sva ti in jaz.

Point je pa v tem, da gre za težko bolezen, medtem ko ljudje precej nespoštljivo komentirajo njegovo udejstvovanje in življenjesko pot (za vsajkega posameznika se bodo našli ljudje, ki jim njegova življenjeska pot ni všeč ali se jim zdi napačna). Meni gotovo ne bi bilo prav, da bi bil sam ali pa moji bližnji težko bolni, folk bi pa nespoštljivo opletal z vsem drugim. Vas je pa kar nekaj, vidim, ki jih to niti najmanj ne moti.
Večina nas loči gabra kot človeka, ki mu želimo okrevanje od gabra kot politika, o katerem si mislimo "$"#%"#. Tako smo se tudi izražali in to je bilo brisano.

Tako, da se pomiri, dottore.
macon sporočil: 12.861
[#1790353] 19.08.12 16:25 · odgovor na: (#1790270)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: macon 19.08.2012 16:27
[gsavli]
> [alek14]
> > [gsavli]
> > Recimo, da bi ti ležal tko, o tebi bi pa folk, ko bi to izvedel začel pravit, da "je zihr peder, ker nima otrok, baje ga tudi vleče celo Janši, in ga tud ni nič škoda, ker ni ničesar v lajfu pametnega naredil". Razumeš? Komentarji o gabru so v tem stilu, tudi tvoj zadnji.
>
> Da, to je demokracija na njen ne-najlepši dan. Supresija mnenj pa je nekaj kar sodi v S. Korejo. Da pa ti zagovarjaš in izvajaš ravnanja, ki sodijo v S. Korejo pa me preseneča in žalosti. Če sedaj v isti odstavek napišem Qsavli in Gaber, je to sprejemljivo ali sprevrženo?
>
> Življenje je bolezen, ki se vedno konča usodno. :)

Poglej - bom napisal še drugače - alek14 leži v bolnišnici z možgansko krvavitvijo. Vsi vemo, da je izumitelj, ok tip, a jaz začnem pa o tem, da je čudno, da nima otrok (hipotetično, just making a case here), in da je zihr peder in da hodi okoli po svetu bolj zato, da ga lahko vtakne v kako črnsko rit.

Sem bil dovolj nazoren, kakšni se mi zdijo komentarji okoli Gabra ob novici o bolezni in zakaj se mi ne zdijo primerni?
Ne, nisi bil nazoren. Če je nekdo peder ali ima otroke je enako osebno kot to, da leži v bolnici.

Službeno ali privatno sta pa dve stvari. Politik je službeno.

O javnih osebah so drugi pisali.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790363] 19.08.12 16:42 · odgovor na: (#1790335)
Odgovori   +    1
[alek14]
> [gsavli]

Pravniki (sodišča) v vsakem primeru posebej tehtajo ali je neka oseba zasebna (private person) ali javna (public person). Razlika med eno in drugo je velika, saj se vse "osebe" lahko o javnih pogovarjajo brez omejitev (razen neposrednega hujskanja, ki bi lahko ogrozilo življenje javne osebe) (= svoboda govora). O zasebnih osebah pa javno razpravljanje ni dovoljeno (=varovanje zasebnosti).
To razlikovanje med javnimi osebnostmi in drugimi seveda obstaja, to si dobro slišal, vseeno pa bi bilo boljše, če s tem ne bi toliko opletal, ker je tu treba vedeti še marsikaj drugega, česar pa ti še nisi slišal.
Nekateri komentarji včeraj so bili res daleč pod minimalnim nivojem navadne človeške spoštljivosti, ki si jo zasluži čisto vsak človek, bolan pa še posebno. Če so take komentarje umaknili je to samo pozitivno in s svobodo govora nima nič.
Svoboda govora nikakor ne pomeni, da bi si zato razni pacienti druge vrste lahko dovolili čisto vse, kar jim pade v njihovo bolano glavo.
Če ti to vidiš drugače, OK, samo potem si tudi sam ne zaslužiš nič več spoštovanja, kot ga priznavaš drugim.

Btw, Gaber je na javni sceni menda dvajset let, toliko časa si imel povedat, kaj ti pri njem ni všeč. Od 20 let bi si ti izbral ravno najneprimernejši dan?
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1790387] 19.08.12 17:26
Odgovori   +    3
To se ne bi smelo dovoliti komentirat.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790396] 19.08.12 17:44 · odgovor na: (#1790371)
Odgovori   +    4
[alek14]
> [fibonaci]
> Btw, Gaber je na javni sceni menda dvajset let, toliko časa si imel povedat, kaj ti pri njem ni všeč. Od 20 let bi si ti izbral ravno najneprimernejši dan?

Dan je bil najprimernejši zato, ker je bila o njem tema odprta. Prej pa dolgo nič.
Ne, dan je bil najneprimernejši zato, ker je danes Slavko Gaber v položaju, ko se ne more branit, karkoli si že mislimo o njem in njegovi politiki.

99% današnjih najbolj strupenih in glasnih antikomunistov ni bilo videti in slišati nikjer, razen v mišjih luknjah, ko so komunisti pri nas res še bili na oblasti. Takrat so kvečjemu pozno zvečer za kakim šankom upali kaj malega čivkat proti njim, sicer pa je bila nevarnost, da kaj prileti nazaj, realna in prevelika. Heroji so danes, ko mrtvega leva cukajo za rep.
anon-293268 sporočil: 1.693
[#1790400] 19.08.12 17:47 · odgovor na: (#1790234)
Odgovori   +    3
[gsavli]
> [alek14]
>
> Če bi svet deloval tako civilizirano, kot predlagaš bi seveda bilo lepše. Vendar ne deluje...
> Tako, kot je v Crimson tide dejal Gene Hackman: Now is the best time...

Ok, potem samo jaz nisem tak. Jaz se še na Janšo, Tuerka ali Pahorja ne bi spravil, če bi bili v takem položaju. Preprosto imam blokado in se mi ne zdi prav. Dopuščam pa možnost, da ste drugi drugačni in nimate teh zavor.

Bi vam pa vseeno rad preprečil nespoštljivo komentiranje (sem že dvakrat pisal financam, naj ukinejo komentiranje), dopusti tudi ti možnost, da smo pa tudi taki prasci na svetu, ki ne spoštujemo svobode govora. :)
Spoštovanje svobode govora ja, drugo pa pljuvanje po človeku, ki se v tem trenutku ne more braniti. Kaj bi zagovorniki svobode govora dali, če bi imeli priložnost povedati svoje mnenje? Pa ga niso imeli, a ne?
Celo javna oseba ga naj ima, ker je tako higienično, da pojasni svoje delovanje.
In tu ni mej v barvah, tu so meje okusa v lastnih glavah.
Lep dan vam želim!
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1790424] 19.08.12 18:33 · odgovor na: (#1790420)
Odgovori   +    2
beeebeeebeeebeeeebeee...
anon-278831 sporočil: 3.253
[#1790458] 19.08.12 19:25 · odgovor na: (#1790437)
Odgovori   +    7
prvo - in kdo si ti, da bi ti lahko verjel/i, da gaber ni deležen 'prvorazredne' oskrbe...

precej sprenevedanja je v vseh, ki vam očitno manjka kritičnosti do posledic, ki jih je za/pustil gaber po skoraj desetletju ministrovanja, vse kot ideolog zločinskega ld-SS-a, ki je zahojenim šentflorjanskim ofcam v času prihvatizacije uspešno prodajal 'zgodbo o uspehu'...

tudi hitler je uspešno gradil infrastrukturo Nemčije, pa se najde malokdo, ki bi zanj spoštoval rek 'o mrtvih vse dobro'...

vsak ima pravico, da komentira po osebnih izkušnjah, ki jih je doživel z dotičnim ex vodjo volilnega štaba 'prvorazredne' aviognide, ki je, da ne bo šlo prehitro v pozabo - za zasluge osamosvojitve odlikoval enega najbolj zadrtih udbovcev..

zna se...
anon-154207 sporočil: 7.023
[#1790462] 19.08.12 19:29 · odgovor na: (#1790437)
Odgovori   +    7
[gsavli]
> [petunia]
...
Jaz vem, sem ga videl Gabra, vem, kaj se dela z njim, zato dobro premisli, kako boš blejala dalje.

Za vse ostale pa, da ne bo res kdo nasedel forumskim bebavcem, gaber ima enako oskrbo kot ljudje pred njim z enako diagnozo.
Me prav zanima, ali jo bo imel tudi po tem, ko bo premeščen in CIT-a(center za intenzivno terapijo)? Tudi na CIT-u, je zagotovo nima enake, kot sem jo imel sam!
Sem imel priložnost (kot nedolžna žrtev tuje malomarnosti (pravnomočna sodba)) dodobra spoznati dogajanje na CIT-u (podnevi in ponoči v budnem stanju) in pozneje "na oddelku", kot se izraža v KC.
Dosti bi se dalo napisati.(!!!) Zagotova pa vem, da vem in vem ker vem, da omenjeni in tudi kdorkoli od novodobne povzpetniške elite nima možnosti doživeti, kar sem doživel sam!!!
Pozneje sem od tistih, ki so tudi dali skozi kalvarijo daljšega bivanja v KC imel priložnost slišati še marsikaj in znam ločiti "zrnje od plev", saj imam izdatno izkušnjo za sabo. Tudi nobeden zdravnik(!) ne bi bil v situaciji na CIT-u in pouneje na oddelku doživljati takšne neugodne in nesrečne splete okoliščin, kot je to dano prenekateremu navadnemu državljanu. Beseda zdravnika tu zame nima zame absolutno(!) nobene teže, saj tudi srednji kader marsikdaj pove, da bi zdravniki razmišljali drugače, če bi (samooklicani beli polbogovi) doživeli kar doživljajo navadni pacienti. Si pa zdravniki radi marsikaj predstavljajo, to pa ja. Tudi to, kaj, kako in zakaj doživljajo pacienti in zakaj niso zadovoljni z zdravniki in marsikdaj ostalim zdr. osebjem. Oni (zdravniki) so seveda vedno in povsod nedolžni. Vpražajte predsednico njihove zbornice. Ona že ve, saj je zdravnica ;)
anon-238577 sporočil: 14.015
[#1790464] 19.08.12 19:31 · odgovor na: (#1790437)
Odgovori   +    4
[gsavli]

Za vse ostale pa, da ne bo res kdo nasedel forumskim bebavcem, gaber ima enako oskrbo kot ljudje pred njim z enako diagnozo.
Ja, ampak on je vendar - komunist!!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1790465] 19.08.12 19:32 · odgovor na: anon-154207 (#1790462)
Odgovori   +    9
[shampion]
> [gsavli]
> > [petunia]

> ...
> Jaz vem, sem ga videl Gabra, vem, kaj se dela z njim, zato dobro premisli, kako boš blejala dalje.
>
> Za vse ostale pa, da ne bo res kdo nasedel forumskim bebavcem, gaber ima enako oskrbo kot ljudje pred njim z enako diagnozo.

Me prav zanima, ali jo bo imel tudi po tem, ko bo premeščen in CIT-a(center za intenzivno terapijo)? Tudi na CIT-u, je zagotovo nima enake, kot sem jo imel sam!
Sem imel priložnost (kot nedolžna žrtev tuje malomarnosti (pravnomočna sodba)) dodobra spoznati dogajanje na CIT-u (podnevi in ponoči v budnem stanju) in pozneje "na oddelku", kot se izraža v KC.
Dosti bi se dalo napisati.(!!!) Zagotova pa vem, da vem in vem ker vem, da omenjeni in tudi kdorkoli od novodobne povzpetniške elite nima možnosti doživeti, kar sem doživel sam!!!
Pozneje sem od tistih, ki so tudi dali skozi kalvarijo daljšega bivanja v KC imel priložnost slišati še marsikaj in znam ločiti "zrnje od plev", saj imam izdatno izkušnjo za sabo. Tudi nobeden zdravnik(!) ne bi bil v situaciji na CIT-u in pouneje na oddelku doživljati takšne neugodne in nesrečne splete okoliščin, kot je to dano prenekateremu navadnemu državljanu. Beseda zdravnika tu zame nima zame absolutno(!) nobene teže, saj tudi srednji kader marsikdaj pove, da bi zdravniki razmišljali drugače, če bi (samooklicani beli polbogovi) doživeli kar doživljajo navadni pacienti. Si pa zdravniki radi marsikaj predstavljajo, to pa ja. Tudi to, kaj, kako in zakaj doživljajo pacienti in zakaj niso zadovoljni z zdravniki in marsikdaj ostalim zdr. osebjem. Oni (zdravniki) so seveda vedno in povsod nedolžni. Vpražajte predsednico njihove zbornice. Ona že ve, saj je zdravnica ;)
Komunisticni drek je rodil zdravniski drek, uciteljski drek in milicniski drek - kaj si pa pricakoval?
anon-154207 sporočil: 7.023
[#1790469] 19.08.12 19:39 · odgovor na: anon-242092 (#1790465)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-154207 19.08.2012 19:40
Bil sem neizkušen naivnež, ki si je predstavljal bolnišnico kot kraj, kjer smo vsi deležni enake (dobre) oskrbe.
Nič ni dlje od resnice.(!!!) Jaz in prenekateri z lastno izkušnjo, zdaj to vemo. Kaj pa naklada o eneki oskrbi neki "beli samovčečnež", je povsem prazno nastopaštvo samovšečneža.
anon-49373 sporočil: 5.712
[#1790471] 19.08.12 19:42 · odgovor na: anon-154207 (#1790469)
Odgovori   +    2
[shampion]
Bil sem neizkušen naivnež, ki si je predstavljal bolnišnico kot kraj, kjer smo vsi deležni enake (dobre) oskrbe.
Nič ni dlje od resnice.(!!!) Jaz in prenekateri z lastno izkušnjo, zdaj to vemo. Kaj pa naklada o eneki oskrbi neki "beli samovčečnež", je povsem prazno nastopaštvo samovšečneža.
lojze68.blogspot.com...hi-so.html
anon-278831 sporočil: 3.253
[#1790472] 19.08.12 19:45 · odgovor na: (#1790461)
Odgovori   +    7
med zdravniki/specialisti imam kar nekaj dobrih znancev - znajo veliko povedati o zdravilih, ki so enostavno predraga za 'drugorazredno' rajo...

mimogrede - pred časom mi je osebna zdravnica predpisala 'prvorazredni' antibiotik, kar je komentirala, da jo bodo verjetno spet klicali na zagovor...

glede na to, da v RS velja - če dva vesta za isto vsebino/zadevo, ve zanjo eden preveč - te postavljam pred izziv kategorije Časa (tudi o udbozidarju se je razvedelo kakšne vse 'prvorazredne' oskrbe je bil deležen ob "NUJNI" operaciji hrbta, ki mu je omogočila zavlačevanje na sodišču):
bodi faca - praviš/pišeš, da si videl gabra, odgovori samo na naslednje vprašanje (pa ne lagati - Čas je zanimiva kategorija!) - koliko jih je v sobi z gabrom?

z zanimanjem čakam tvoj odgovor...

zna se...
anon-154207 sporočil: 7.023
[#1790473] 19.08.12 19:46 · odgovor na: (#1790461)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-154207 19.08.2012 19:58
[gsavli]
> [olsegg]
> prvo - in kdo si ti, da bi ti lahko verjel/i, da gaber ni deležen 'prvorazredne' oskrbe...
>

počakajva, da petunija našteje vse postopke, vse kar ima gaber drugačnega v oskrbi kot ostali pred njim. še jaz si ne zaupam, morda pa je petunija vodja intenzivne nege na nevrološki kliniki in ve eno več kot jaz. najbolje, da počakamo.

sicer pa, jaz ne trdim, da gaber nima prvovrstne oskrbe, ima samo enako kot bi jo imel tudi ti v enaki situaciji.
Eh dotore, lahko nakladaš marsikomu, le tistim ne (sam sem eden izmed njih), ki smo s prve roke spoznali CIT ("center za intenzivno terapijo", kjer je zdaj tovariš Gaber) in pozneje "oddelek" v KC. Nikomer ni treba nič naštevati, postopkov in dolžnega ravnanja zdravstvenega osebja! To v teoriji vi vsi zelo dobro poznate. Praksa pa je nekaj drugega! Bil sem tam, preživel, čeprav tudi zaradi zdravniške malomarnosti "po čudežu" in zdaj Vem!
anon-245582 sporočil: 5.963
[#1790475] 19.08.12 19:49 · odgovor na: (#1790437)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-245582 19.08.2012 19:50
Še nikoli se to ni zgodilo. Vse "zvezde" ste paraziti zdravili na poseben način. Njim ste dali vedeti, da so "zvezde" nam, da nismo. Kot bolniku mu želim hitro okrevanje. Kot človeku KZ-1.
anon-245582 sporočil: 5.963
[#1790476] 19.08.12 19:51 · odgovor na: (#1790409)
Odgovori   +    6
+
Še vedno pa nihče ni obrazložil kaj lahko en gelipter svetuje na Ustavnem soidšču?

Strani: 1 2 3