Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2819209] 26.02.20 20:15
Odgovori   +    37
Zadnja sprememba: anon-317028 26.02.2020 20:23
Kakšno državo? Nekateri radi beremo članke Izraelke Nave Dromi, radikalne do Palestincev, odprte fašistkinje, ki meni, da Izraelcem pripada vse, Palestincem nič, Nave je pravo miselno bistvo izraelskega fašizma. Kje je tu Janša? Rizman in 75 akademskih gospodov v povezavi s petkovimi protesti, ki jih organizira koalicija sovraštva do demokratičnih procesov v Sloveniji prav odprto fašistično preprečuje Janši prevzem oblasti, ker meni, da oblast mora pripadati Židanu, Mescu, Bratuškovi in Šarcu. V nasprotju z "Družbo 75" Janša nima namena, da bi zažgal slovenski Reichstag, f*š*sti, ki Janši, podobno kot Domi Palestincem, kratijo vse pravice bi ga najraje zažgali. Vprašanje je, če bodo slovenske državne univerze preučile to nasilje, ki se izvaja nad stranko SDS in Janšo, ki jima je oblast tebi nič meni nič padla z neba. Bili so v opoziciji, Serpentišku je zmanjkalo napisanega scenarija in je preprosto odšel z odra...Seveda, Janša je kriv.
aimon sporočil: 1.924
[#2819220] 26.02.20 21:19
Odgovori   +    9
"Slovenija ... kakšno državo prevzema Janševa vlada?"
Še en članek na to temo:

"Janša 3.0 bo v vladi močan kot še nikoli
... Tretja vlada Janeza Janše ne bo šibka ali zgolj začasna
... V novi vladi ga čaka relativno udobni položaj vsaj zaradi treh razlogov. Prvič, država je v dobri gospodarski in finančni kondiciji. Ob rekordnem, deset milijard evrov vrednem proračunu še nikoli ni imela na voljo toliko denarja.
... Mednarodni finančni trgi danes ne stiskajo Slovenije, ampak ji od poletja občasno denar posojajo celo tako, da ji za to plačujejo. Po napovedih bo rast tudi v 2021 ostala stabilna, četudi se nemška avtomobilska industrija ohlaja. Kljub svetovni trgovinski vojni in krizam globalne ekonomske recesije še ni na vidiku.
... notranja razmerja v koaliciji že nakazujejo, da bo Janša v svoji tretji vladi še bolj izrazito dominanten, kot je bil v prvih dveh.
... je lahko SDS več kot zadovoljna z izplenom. Prvič v zgodovini Janševih vlad bo imela SDS v rokah tudi ministrstvo za finance, prek katerega bo obvladovala Slovenski državni holding (SDH) in Družbo za upravljanje terjatev bank (DUTB), ključni instituciji za upravljanje premoženja države." necenzurirano.si/cla...m=brandbar
Florenca sporočil: 6
[#2819462] 28.02.20 04:11
Odgovori   +    6
Je to vse? Od Financ bi pričakovala boljšo analizo stanja ob prevzemu.
Če je vse tako super, zakaj nas prehitevajo Češka, Poljska in dohitevajo baltske države,
države, ki so bile ob osamosvojitvi daleč za nami. Vse te srednjeevropske države gredo naprej, mi pa v rikverc. Po izobrazbi segamo v vrh EU, zakaj se to ne odraža v ekonomiji?

Strani: 1