Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kazenskopravni stampedo

Strani: 1

anon-190292 sporočil: 2.667
[#2806495] 07.12.19 06:20
Odgovori   +    24
Dogodki ob katerih obnemim in se na prvo žogo pridušam na dno dna pravne države so me poučili, da je mogoče dno dna pravne države vsakokrat še malo poglobiti. Globoka država , zlizanost vej oblasti,očitna politizacija ustavnega sodišča , uporaba institucij t.i. pravne države za posamezne interese, nastavljanje strokovnih "naših" sodelavk na evropskem sodišču za človekove pravice kot filter državnih interesov me prepričuje, da je v našem primeru dno dna še daleč. Globoka država bo na naslednjem t.i. prazniku demokracije postregla z novim zabavljačem , ki očitno v praksi izpolnjuje svojo nalogo; glonca svoj ego in posmiha se mu pol Evrope.
FIN-454644 sporočil: 10.895
[#2806501] 07.12.19 08:06
Odgovori   +    12
Otrokove pravice se zacne proslavljati v vrtcu. Boj proti krivicam in izkoriscanju se nadaljuje skozi vse sole. Starsi z odvetniki. Ce sto let plozas krivice in pravice, ni hudic, da se zadnji Butalec ne pogrunta, kje talajo pravico. Supermarket pravic je vsakemu dostopen. Kar se pa Poljske in Madzarske tice, gre pa za ideoloski boj.EU podpira levico. To je vsa znanost in umetnost.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2806508] 07.12.19 09:14
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-317028 07.12.2019 09:14
To norost je začel sicer preudarni, v tem primeru malo zaletavi Matevž Krivic, ki je javno sprožil dogodke, ki namesto varovanja dobrega imena Ustavnega sodišča, pomenijo zlorabo kazenskega prava. Osebno, ko sem prvič slišal in prebral, kaj neotesani opozicijski poslanec misli o Ustavnem sodišču, sem rekel, da bi tega fantalina trebalo položiti čez kolena in ga po goli riti s koprivami nažgati.

Nekaj podobnega je bilo za pričakovati od Krivica, ki pa je po poslancu udaril s celo sodno vejo oblasti. Kako naprej? Naj vsi udeleženci stopijo dva koraka nazaj, da bi lahko država krenila tri korake naprej, torej tisti, ki čuti, da se mora opravičiti naj se opraviči in hkrati vsi umaknejo vložene kazenske ovadbe.
slovenecnb1 sporočil: 5.624
[#2806510] 07.12.19 09:35 · odgovor na: anon-317028 (#2806508)
Odgovori   +    11
[FIN-311684]
To norost je začel sicer preudarni, v tem primeru malo zaletavi Matevž Krivic, ki je javno sprožil dogodke, ki namesto varovanja dobrega imena Ustavnega sodišča, pomenijo zlorabo kazenskega prava. Osebno, ko sem prvič slišal in prebral, kaj neotesani opozicijski poslanec misli o Ustavnem sodišču, sem rekel, da bi tega fantalina trebalo položiti čez kolena in ga po goli riti s koprivami nažgati.

Nekaj podobnega je bilo za pričakovati od Krivica, ki pa je po poslancu udaril s celo sodno vejo oblasti. Kako naprej? Naj vsi udeleženci stopijo dva koraka nazaj, da bi lahko država krenila tri korake naprej, torej tisti, ki čuti, da se mora opravičiti naj se opraviči in hkrati vsi umaknejo vložene kazenske ovadbe.
Če bi sodišča delala tako kot je treba tega nebi bilo tko.pa imajo egote naduvane ko žabe in delajo sranje sebi in narodu zreba bi jih bilo vse zamenjat in prepovedati optavljanje funkcije sodnika samo tako bo red
FIN-454644 sporočil: 10.895
[#2806516] 07.12.19 10:48 · odgovor na: slovenecnb1 (#2806510)
Odgovori   +    10
Sami Titeki, ki gojijo svoje kulte mini osebnosti. Boj mini kot osebnosti.

Strani: 1