Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Roglič do zmage na kronometru in rdeče majice

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2792020] 03.09.19 18:15
Odgovori   +    0
Na Eurosportu sem spremljal dirko, sicer po Pogačarjevem in Rogličevem štartu spremljati prvih 10-15 minut na kronometru je brez zveze in mučenje, ker je po začetnih številkah Roglič bil v zamudi minuto ali več in se zdelo, da ni najboljše volje. Kolesarji štartajo vsaki dve minuti, vse se izpremeša...potem časi pridejo na svoje mesto. Dobro, Roglič je zmagal, po koncu dirke je še kolesaril na sobnem kolesu (moja žena mu reče hrčkomat), dal ljubček ljubeči ženi in otroku. Ja to je Roglič, tudi če ne bi zmagal je velik...Spomnim se njegovega padca na Planici...
Miricamb sporočil: 129
[#2792022] 03.09.19 18:22 · odgovor na: anon-317028 (#2792020)
Odgovori   +    6
Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2792024] 03.09.19 18:43 · odgovor na: Miricamb (#2792022)
Odgovori   +    0
[Miricamb]
Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.
Ne vem kaj si ti gledal, nekateri smo gledali Eurosport in komentirali na MMC (RTV SLO) predvsem Rogliča:
- kaj + 1 minute?...
- Rogla ze v rdecem za 11sek...
- Cudno zgleda rogla...ni tisti tapravi...
- A ni Rogla 10 sek za quintano? Al sm narobe tolmacil grafiko...
- Poznavalci, kaj je imel to Primož na hrbtu. Mogoče led?...
- Dejmo Rogla, ujemi Valverdeja :))...

Še enkrat, ne vem kaj si ti gledal, številke na Eurosportu so bile takšne kot so. Lahko pogledaš za nazaj, sicer Roglič je tako in tako zmagal in Pogačar je bil odličen.
anon-299030 sporočil: 1.227
[#2792026] 03.09.19 18:50
Odgovori   +    1
Pa se bodo spet politiki hvalil, kako dobre podložnike imajo! Nimajo prav nič zaslug pri teh uspehih in učenju posameznika za dosego svojih ciljev in idealov.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2792027] 03.09.19 18:55 · odgovor na: anon-317028 (#2792024)
Odgovori   +    3
[FIN-311684]
> [Miricamb]
> Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.

Ne vem kaj si ti gledal, nekateri smo gledali Eurosport in komentirali na MMC (RTV SLO) predvsem Rogliča:
- kaj + 1 minute?...
- Rogla ze v rdecem za 11sek...
- Cudno zgleda rogla...ni tisti tapravi...
- A ni Rogla 10 sek za quintano? Al sm narobe tolmacil grafiko...
- Poznavalci, kaj je imel to Primož na hrbtu. Mogoče led?...
- Dejmo Rogla, ujemi Valverdeja :))...

Še enkrat, ne vem kaj si ti gledal, številke na Eurosportu so bile takšne kot so. Lahko pogledaš za nazaj, sicer Roglič je tako in tako zmagal in Pogačar je bil odličen.

Očevidno nismo iste dirke gledali!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2792029] 03.09.19 19:12 · odgovor na: anon-178149 (#2792027)
Odgovori   +    0
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [Miricamb]
> > Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.
>
> Ne vem kaj si ti gledal, nekateri smo gledali Eurosport in komentirali na MMC (RTV SLO) predvsem Rogliča:
> - kaj + 1 minute?...
> - Rogla ze v rdecem za 11sek...
> - Cudno zgleda rogla...ni tisti tapravi...
> - A ni Rogla 10 sek za quintano? Al sm narobe tolmacil grafiko...
> - Poznavalci, kaj je imel to Primož na hrbtu. Mogoče led?...
> - Dejmo Rogla, ujemi Valverdeja :))...
>
> Še enkrat, ne vem kaj si ti gledal, številke na Eurosportu so bile takšne kot so. Lahko pogledaš za nazaj, sicer Roglič je tako in tako zmagal in Pogačar je bil odličen.
forum.finance.si/?sp...ial_type=1

Očevidno nismo iste dirke gledali!
Ne vem kaj je spoštovani "Miricamb" gledal, v tem trenutku je več kot 400 komentarjev na MMC. Priznam, ko sem videl, da je Roglič v rdečem na tem Eurosportovem trakcu (bil je v minusu več kot minuto) sem bil zaskrbljen, kasneje je bil v zelenem in sem se prav dobro počutil, ko se je proti cilju zaostanek Quintane povečeval...Miricamb je bil bližje dirki in vse kaže, da ima prav.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2792030] 03.09.19 19:30 · odgovor na: anon-317028 (#2792029)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
> > > [Miricamb]
> > > Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.
> >
> > Ne vem kaj si ti gledal, nekateri smo gledali Eurosport in komentirali na MMC (RTV SLO) predvsem Rogliča:
> > - kaj + 1 minute?...
> > - Rogla ze v rdecem za 11sek...
> > - Cudno zgleda rogla...ni tisti tapravi...
> > - A ni Rogla 10 sek za quintano? Al sm narobe tolmacil grafiko...
> > - Poznavalci, kaj je imel to Primož na hrbtu. Mogoče led?...
> > - Dejmo Rogla, ujemi Valverdeja :))...
> >
> > Še enkrat, ne vem kaj si ti gledal, številke na Eurosportu so bile takšne kot so. Lahko pogledaš za nazaj, sicer Roglič je tako in tako zmagal in Pogačar je bil odličen.
> forum.finance.si/?sp...ial_type=1
>
> Očevidno nismo iste dirke gledali!

Ne vem kaj je spoštovani "Miricamb" gledal, v tem trenutku je več kot 400 komentarjev na MMC. Priznam, ko sem videl, da je Roglič v rdečem na tem Eurosportovem trakcu (bil je v minusu več kot minuto) sem bil zaskrbljen, kasneje je bil v zelenem in sem se prav dobro počutil, ko se je proti cilju zaostanek Quintane povečeval...Miricamb je bil bližje dirki in vse kaže, da ima prav.
Pa kaj si ti kakšne piškotke papcal?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2792032] 03.09.19 19:36 · odgovor na: anon-178149 (#2792030)
Odgovori   +    0
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [MarijanMacek]
> > > [FIN-311684]
> > > > [Miricamb]
> > > > Le čevlje sodi naj kopitar...
> Ne vem kaj je spoštovani "Miricamb" gledal, v tem trenutku je več kot 400 komentarjev na MMC. Priznam, ko sem videl, da je Roglič v rdečem na tem Eurosportovem trakcu (bil je v minusu več kot minuto) sem bil zaskrbljen, kasneje je bil v zelenem in sem se prav dobro počutil, ko se je proti cilju zaostanek Quintane povečeval...Miricamb je bil bližje dirki in vse kaže, da ima prav.

Pa kaj si ti kakšne piškotke papcal?
A si ti sploh na nemškem Eurosportu (satelit Astra 19,2 vzhod) sploh gledal dirko?
anon-93129 sporočil: 2.117
[#2792040] 03.09.19 20:06
Odgovori   +    2
Kakšni komentarji! Tole ni za financarje. Rogliču pa želim vso srečo in modro nadaljevanje do konca.
jutekszalec sporočil: 338
[#2792042] 03.09.19 20:08 · odgovor na: anon-317028 (#2792029)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
> > > [Miricamb]
> > > Le čevlje sodi naj kopitar...Roglič od prvega metra ni zaostajal niti en trenutek.Ni mi jasno zakaj morajo nekateri komentirati vsako novico, čeprav o obravnavani temi nimajo pojma.
> >
> > Ne vem kaj si ti gledal, nekateri smo gledali Eurosport in komentirali na MMC (RTV SLO) predvsem Rogliča:
> > - kaj + 1 minute?...
> > - Rogla ze v rdecem za 11sek...
> > - Cudno zgleda rogla...ni tisti tapravi...
> > - A ni Rogla 10 sek za quintano? Al sm narobe tolmacil grafiko...
> > - Poznavalci, kaj je imel to Primož na hrbtu. Mogoče led?...
> > - Dejmo Rogla, ujemi Valverdeja :))...
> >
> > Še enkrat, ne vem kaj si ti gledal, številke na Eurosportu so bile takšne kot so. Lahko pogledaš za nazaj, sicer Roglič je tako in tako zmagal in Pogačar je bil odličen.
> forum.finance.si/?sp...ial_type=1
>
> Očevidno nismo iste dirke gledali!

Ne vem kaj je spoštovani "Miricamb" gledal, v tem trenutku je več kot 400 komentarjev na MMC. Priznam, ko sem videl, da je Roglič v rdečem na tem Eurosportovem trakcu (bil je v minusu več kot minuto) sem bil zaskrbljen, kasneje je bil v zelenem in sem se prav dobro počutil, ko se je proti cilju zaostanek Quintane povečeval...Miricamb je bil bližje dirki in vse kaže, da ima prav.
Ni bil v minusu več kot minuto. Tisto zeleno pomeni, da je bil toliko hitrejši.

Strani: 1