Strani: 1

FIN-368181 sporočil: 2.807
[#2646472] 30.03.17 00:59
Odgovori   +    1
Lepo, da upoštevate namige :)
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2646473] 30.03.17 04:35 · odgovor na: FIN-368181 (#2646472)
Odgovori   +    7
Kakšen namig???

Zdaj bodo pa premleval tale brexit ko krave prazno slamo!??

Trdi brexit, mehki brexit, .... pokončni prexit, .... povešeni brexit, .....

Rad bi prebral in slišal eno PAMETNO ANALIZO, ZAKAJ se je brexit sploh zgodil!? KAJ je bilo tisto, ZAKAJ so ljudje glasovali za brexit!?
FIN-368181 sporočil: 2.807
[#2646498] 30.03.17 10:22 · odgovor na: anon-333107 (#2646473)
Odgovori   +    2
[FrRoSt]
Kakšen namig???

Zdaj bodo pa premleval tale brexit ko krave prazno slamo!??

Trdi brexit, mehki brexit, .... pokončni prexit, .... povešeni brexit, .....

Rad bi prebral in slišal eno PAMETNO ANALIZO, ZAKAJ se je brexit sploh zgodil!? KAJ je bilo tisto, ZAKAJ so ljudje glasovali za brexit!?
Mislim, da prave karte Britancev pokaže zmeraj šele čas, tako kot je bilo tudi glede WWI in WWII. Vsekakor bi utegnilo več pozornosti namenit glede bodoče kohezijske politike EU, okoli katere se zna še kaj zakuhati, saj se z izstopom ZK kazalci precej porušijo.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2646538] 30.03.17 12:12 · odgovor na: FIN-368181 (#2646498)
Odgovori   +    1
Odlično.

Takoj dobiš + in letiš med prjatle. Morda boš kdaj tudi vprašal. :) Ne samo predpostavljati in razmišljati. :)
[FIN-368181]
Mislim, da prave karte Britancev pokaže zmeraj šele čas, tako kot je bilo tudi glede WWI in WWII. Vsekakor bi utegnilo več pozornosti namenit glede bodoče kohezijske politike EU, okoli katere se zna še kaj zakuhati, saj se z izstopom ZK kazalci precej porušijo.
Jaz ne vidim nobene posebne globine, filozofije in nekega čudežnega razkrivanja pravih kart v prihodnosti. :)

Zadeva je (bila) zelo enostavna in preprosta. Izstop. In zakaj so se tako odločili. Ni treba kaj posebno pametovati. Vsaj jaz ne. :)

Saj bi se lahko zgodil tudi kakšen drug izstop. Npr. Italije. Morda tudi kake druge članice.

Čudi me samo, da ni kakšen (zeleni) smrkavec napisal, da je ZK izstopila iz EU zato, ker je EU gnila. :)

Sem si moral sam ustvariti (svojo) teorijo/hipotezo, kaj in zakaj se dogaja.

Vendar zanimanja zanjo ni veliko. :) Pri ostalih tudi ne opažam kakšne omembe vredne analize. Bolj neko prazno prežvekovanje slame na 100 načinov in branje nekih levit. O doseženih normativih, človekovih pravicah in podobnih floskulah. Saj ne, da ne bi bile. So zelo pomembne! Vendar je eno papir, drugo pa je praksa. In seveda stol, ali po teoriji relativnosti tudi tička, na kateri sediš in opazuješ zadevo. :)

Vsaka podobnost z zadevo sanacije slovenskih bank in dogajanja okoli njih, je zgolj NAKLJUČNA.
Ali pa tudi ne. :)
FIN-368181 sporočil: 2.807
[#2646618] 30.03.17 16:27 · odgovor na: anon-333107 (#2646538)
Odgovori   +    0
[FrRoSt]
Odlično.

Takoj dobiš + in letiš med prjatle. Morda boš kdaj tudi vprašal. :) Ne samo predpostavljati in razmišljati. :)

> [FIN-368181]
> Mislim, da prave karte Britancev pokaže zmeraj šele čas, tako kot je bilo tudi glede WWI in WWII. Vsekakor bi utegnilo več pozornosti namenit glede bodoče kohezijske politike EU, okoli katere se zna še kaj zakuhati, saj se z izstopom ZK kazalci precej porušijo.

Jaz ne vidim nobene posebne globine, filozofije in nekega čudežnega razkrivanja pravih kart v prihodnosti. :)

Zadeva je (bila) zelo enostavna in preprosta. Izstop. In zakaj so se tako odločili. Ni treba kaj posebno pametovati. Vsaj jaz ne. :)

Saj bi se lahko zgodil tudi kakšen drug izstop. Npr. Italije. Morda tudi kake druge članice.

Čudi me samo, da ni kakšen (zeleni) smrkavec napisal, da je ZK izstopila iz EU zato, ker je EU gnila. :)

Sem si moral sam ustvariti (svojo) teorijo/hipotezo, kaj in zakaj se dogaja.

Vendar zanimanja zanjo ni veliko. :) Pri ostalih tudi ne opažam kakšne omembe vredne analize. Bolj neko prazno prežvekovanje slame na 100 načinov in branje nekih levit. O doseženih normativih, človekovih pravicah in podobnih floskulah. Saj ne, da ne bi bile. So zelo pomembne! Vendar je eno papir, drugo pa je praksa. In seveda stol, ali po teoriji relativnosti tudi tička, na kateri sediš in opazuješ zadevo. :)

Vsaka podobnost z zadevo sanacije slovenskih bank in dogajanja okoli njih, je zgolj NAKLJUČNA.
Ali pa tudi ne. :)
Pustimo floskule. Članstvo ZK v EU je bilo vseh 40 let samo navidezno in ni kaj preveč za razpravljat o razlogih za izstop (ti so gotov njihovi notranje politični). Ker pa so Britanci pač Bristanci, bodo tudi stvar ki je slaba za njih obrnili v dobro, se bojim, da na račun kontinentalne Evrope.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2646673] 31.03.17 01:52 · odgovor na: FIN-368181 (#2646618)
Odgovori   +    0
[FIN-368181]
Pustimo floskule. Članstvo ZK v EU je bilo vseh 40 let samo navidezno in ni kaj preveč za razpravljat o razlogih za izstop (ti so gotov njihovi notranje politični). Ker pa so Britanci pač Bristanci, bodo tudi stvar ki je slaba za njih obrnili v dobro, se bojim, da na račun kontinentalne Evrope.
V to sploh ne dvomim.

Še enkrat! Za lažje razumevanje. :) Breksit ni kakšno čudno, morda celo ponesrečeno naključje. Tu so še ameriške volitve in zmaga Trumpa. Ne gre več za neki nepomembni obrobni imarginalni pojav.

Zato bi pričakoval, da bi ljudje bolj analitično pristopali. Zakaj se dogajajo take zadeve in kaj jim botruje.

Namesto tega pa bodo premlevali prazno slamo o brexitu na 1001 način. :)

Strani: 1