Strani: 1

BlazVo sporočil: 2.599
[#2641906] 23.02.17 17:44
Odgovori   +    28
Oškodovanje upnikov ? NPU ? Tožilstvo ?

Aja, pozabil, da tak posel neskončno presega sposobnosti slovenskega represivnega aparata.

Nekaj podobnega je bilo na relaciji Senica, NKBM in delnice elektro podjetij.
bc123a sporočil: 48.253
[#2641916] 23.02.17 19:56
Odgovori   +    27
Ob strani pa tekst o "sindikat zdravnikov zaostruje stavko". Ob takih zgodbah se ni za cuditi, ce idealisticen zdravnik, ki sicer ne bi podprl kustrina in sindikalisticnih kanalj, rece, jebite se, ocitno je pac treba vzeti veliko zlico in zajemati po svoje, sicer ostanes lacen.

Povsem brezveze je apelirati na moralo in etiko drzavljanov (taksnih ali drugacnih, od cimosovih sindikalistov do kustrinov), ce berejo vsak dan taksne absurdne zgodbe o tem, kako so povsem ocitne ciganije ostale nekaznovane. In se obdrzalo premozenje, ki nekomu omogoca da nikoli vec ne bo delal.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2641939] 24.02.17 07:23 · odgovor na: BlazVo (#2641906)
Odgovori   +    11
[BlazVo]
Oškodovanje upnikov ? NPU ? Tožilstvo ?

Aja, pozabil, da tak posel neskončno presega sposobnosti slovenskega represivnega aparata.

Nekaj podobnega je bilo na relaciji Senica, NKBM in delnice elektro podjetij.
Ni pozabil,on preveč ve .Nekateri pa vedo,da ne pozablja.
najobj sporočil: 31.920
[#2641951] 24.02.17 09:41 · odgovor na: bc123a (#2641916)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 24.02.2017 09:43
[bc123a]
Ob strani pa tekst o "sindikat zdravnikov zaostruje stavko". Ob takih zgodbah se ni za cuditi, ce idealisticen zdravnik, ki sicer ne bi podprl kustrina in sindikalisticnih kanalj, rece, jebite se, ocitno je pac treba vzeti veliko zlico in zajemati po svoje, sicer ostanes lacen.

Povsem brezveze je apelirati na moralo in etiko drzavljanov (taksnih ali drugacnih, od cimosovih sindikalistov do kustrinov), ce berejo vsak dan taksne absurdne zgodbe o tem, kako so povsem ocitne ciganije ostale nekaznovane. In se obdrzalo premozenje, ki nekomu omogoca da nikoli vec ne bo delal.
... ja, in predvsem zato se ljudem kolca po socializmu, ker se kaj podobnega takrat ni moglo zgoditi po definiciji, tistih nekaj "tovarišev" pa totim današnjim lopovom ni seglo niti do gležnjev ...

P.S.: slovenski kapitalizem ni kapitalizem, ampak je kraja narejenega v socializmu, če zdaj pozabim na brezpravno, obubožano in ponižano rajo, ki tako brezpravna, (relativno) uboga in ponižana ni bila nikoli ... khmm, in če (ko) se bo to zmešalo z vzpodbujanim strahom in sovraštvom do morebitne množice migrantov, z vzpodbujanim sovraštvom med "javnim sektorjem" in "gospodarstvom", z vzpodbujanim sovraštvom med "partizani" in "domobranci", bo ta eksplozivna mešanica pri nas sprožila takšno "veselico" vseh proti vsem, da nam noben NATO ne bo mogel pomagat ...
najobj sporočil: 31.920
[#2641954] 24.02.17 09:58 · odgovor na: BlazVo (#2641906)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: najobj 24.02.2017 10:00
[BlazVo]
Oškodovanje upnikov ? NPU ? Tožilstvo ?

Aja, pozabil, da tak posel neskončno presega sposobnosti slovenskega represivnega aparata.

Nekaj podobnega je bilo na relaciji Senica, NKBM in delnice elektro podjetij.
... holy shit ! ... čuj, ker s kolumnami tukaj na Financah in kot prfoks na ljubljanskem faksu milijonar definitivno nisi mogel postati, si ti postal milijonar drazbe.finance.si/88...-Vodopivec izključno zaradi nesposobnosti slovenskega represivnega aparata ...

P.S.: ko pogledam na vse tote silne pluse, ki si jih dobil, ne morem verjet, kako kratek spomin imajo nekateri na totem forumu ...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2641991] 24.02.17 14:16 · odgovor na: najobj (#2641954)
Odgovori   +    5
Je tvoj argument samo fovšija ali še kaj drugega ?

Je tvoj domet samo anonimno pezdetstvo na tem forumu ali še kaj drugega ?
najobj sporočil: 31.920
[#2641995] 24.02.17 15:20 · odgovor na: BlazVo (#2641991)
Odgovori   +    2
[BlazVo]
Je tvoj argument samo fovšija ali še kaj drugega ?
... čuj, ker z Lahovimi certifikatskimi prihvatizacijami jaz neposredno nisem izgubil nič, ti zaradi mene lahko imaš duplo od tega, kar imaš, samo ne svinjarij očitat drugim in glumit nekega poštenjaka na totem forumu, ker to dokazano nisi, jebiga ...
Je tvoj domet samo anonimno pezdetstvo na tem forumu ali še kaj drugega ?
... OK, če jaz prav vidim, je toti forum po defaultu anonimen, če pa si ti rad "v soju žarometov", pa je to tvoja odločitev in se ne pizdi ...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2641999] 24.02.17 15:31 · odgovor na: najobj (#2641995)
Odgovori   +    2
Se po tvoje za nickom BlazVo skriva Lah ali kdo drug ? Je pri vas nekaj v vodi, da težko dojameš preproste stvari ?
najobj sporočil: 31.920
[#2642006] 24.02.17 15:55 · odgovor na: BlazVo (#2641999)
Odgovori   +    3
[BlazVo]
Se po tvoje za nickom BlazVo skriva Lah ali kdo drug ? Je pri vas nekaj v vodi, da težko dojameš preproste stvari ?
... čuj, sicer ne vem, če je to preprosto ali ne, ampak ti bolj težko dojameš, da jaz na totem forumu komentiram komentarje nekdanjega direktorja družbe KS Naložbe Blaža Vodopivca ... evo, tukaj www.vzmd.si/mediji/m...a-iz-cipra pa lahko vidiš Lahovo povezavo z Blažem Vodopivcom ...

P.S.: če se za nickom BlazVo ne skriva toti www.finance.si/88174...l-idealist najbogatejši kolumnist v Sloveniji in nekdanji direktor družbe KS Naložbe Blaž Vodopivec, se ti seveda globoko opravičujem ...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2642032] 24.02.17 20:11 · odgovor na: najobj (#2642006)
Odgovori   +    2
Še enkrat te sprašujem, kje v svojih virih vidiš, da je BlazVo profitiral zaradi nesposobnosti SLO represivnega aparata ?

In še enkrat ti moram povedati, da se na forumu anonimno na člane z imenom in priimkom spravljajo samo usrani pezdetje. Še posebej, če je to brez kakršnegakoli temelja.
najobj sporočil: 31.920
[#2642080] 25.02.17 14:05 · odgovor na: BlazVo (#2642032)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 25.02.2017 14:09
[BlazVo]
Še enkrat te sprašujem, kje v svojih virih vidiš, da je BlazVo profitiral zaradi nesposobnosti SLO represivnega aparata ?
... OK, naj ti bo, ker me očitno nočeš nehat vlačit za jezik ... čuj, enkrat sem ti že napisal, da sam osebno pri certifikatskih prihvatizacijskih kolobocijah www.finance.si/8806291 zloglasnega pidovskega barona Igorja Laha in njegove ožje ekipe nisem "stranka v postopku", pravtako pa nisem del represivnih organov, da bi se s tem moral ukvarjati po službeni dolžnosti ... no, definitivno pa znamenita izjava znamenite slovenske političarke in nekdanje predstavnice (ne)sposobnega slovenskega pravosodnega in represivnega aparata, da "vsaka velika svinjarija še ni kaznivo dejanje", ki je postala sinonim za slovenski kapitalizem, ima med "navadnimi" ljudmi v Sloveniji precej pomembno težo pri presojanju, kdo je kdo in zakaj ...
In še enkrat ti moram povedati, da se na forumu anonimno na člane z imenom in priimkom spravljajo samo usrani pezdetje. Še posebej, če je to brez kakršnegakoli temelja.
... čuj, jaz pa ti še enkrat moram povedati, da si se z imenom in priimkom na totem forumu predstavil kar sam, ker ti - če malo glumim amaterskega psihiatra - verjetno zaradi "uspeha" v cerifikatski prihvatizaciji tvoj (pre)veliki ego pač ni dovolil, da bi kot vsi ostali forumaši na anonimnem forumu ostal anonimen in si v forumskih "duelih" s tvojim diametralnim nasprotjem Tadejem Kotnikom v pomanjkanju argumentov proti njemu z imenom in priimkom uporabil argument moči svoje "avtoritete" ... alzo, kot sem že napisal, če si ti rad "v soju žarometov", je to tvoja odločitev in se zato ne pizdi ...

P.S.: totega usranega pezdeta ti niti ne zamerim, ker si se pač malo znerviral, ko sem ti nastavil ogledalo ... jebiga, nekdo ti ga je moral in sem ti ga pač jaz, ker je tvoje moraliziranje - BTW, Uroš Ogrin je "čist kot solza" - ob svinjarijah tvojih prihvatizacijskih "kolegov" malo preveč za moj zadnje cajte vsega hudega vajen želodec ...

Strani: 1