Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Za volanom panamere, porscheja, ki mu zavida tudi 911

Strani: 1

anon-304509 sporočil: 52
[#2624348] 04.11.16 10:03
Odgovori   +    6
Nisem bral vsebine. Po "moško" sem le pregledal fotke in morda malo manj "po moško" gledal retuširanje fotk, kako je fotograf želel povedati tisto, česar avtor članka kljub trudu in gostobesediti ni uspel (ker me ni pritegnil k branju).
In sem si rekel:
Morda bi želel peljati in sprobati kolizijo vse te znanosti, tehnologije in mode, a kot športnemu zaprisežencu kraljici športa in ljubitelju matere narave, se mi zdi nakup in uporaba (nesramno precenjenega) usnja in i-elektronike bolj stanje bolnega patetičnega duha tistih (oligarhičnih Rusov in drugih "čivilov" osladnikov), ki, bodisi ne vedo kam bi z denarjem, bodisi slinastih debeluščkov, ki bi mamo slekli, da bi si plačali en krog identifikacije s to tehnologijo da bi z njo izražali: Prosim, glejte me navzgor, prosim cenite me, to je Porsche in to sem jaz ...

Lep avto, ampak ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2624423] 04.11.16 13:59
Odgovori   +    7
Malce sem pogooglal Miss Poljske. Kar se mene tiče, kar imejte avto.
153 sporočil: 9.333
[#2624514] 05.11.16 10:25
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 153 05.11.2016 10:34
Naslov: Za volanom panamere, porscheja, ki mu zavida tudi 911

Panamera je zvozila, dogaja se nje
tržna premiera, hkrati se iztekajo
dnevi nore - ZDA/2016 - predsedniške
dirke, ki zaorale povsem nove in še
globlje so zamere in razlike, svetu
pa ponudile sliko človeške odtujitve.

[Kdo jim zavida številko 911, ki je, komu že, utrdila oblast ?]

Sodražan
anon-166099 sporočil: 1.195
[#2624522] 05.11.16 11:10 · odgovor na: anon-304509 (#2624348)
Odgovori   +    4
[polapol]
Nisem bral vsebine. Po "moško" sem le pregledal fotke in morda malo manj "po moško" gledal retuširanje fotk, kako je fotograf želel povedati tisto, česar avtor članka kljub trudu in gostobesediti ni uspel (ker me ni pritegnil k branju).
In sem si rekel:
Morda bi želel peljati in sprobati kolizijo vse te znanosti, tehnologije in mode, a kot športnemu zaprisežencu kraljici športa in ljubitelju matere narave, se mi zdi nakup in uporaba (nesramno precenjenega) usnja in i-elektronike bolj stanje bolnega patetičnega duha tistih (oligarhičnih Rusov in drugih "čivilov" osladnikov), ki, bodisi ne vedo kam bi z denarjem, bodisi slinastih debeluščkov, ki bi mamo slekli, da bi si plačali en krog identifikacije s to tehnologijo da bi z njo izražali: Prosim, glejte me navzgor, prosim cenite me, to je Porsche in to sem jaz ...

Lep avto, ampak ...
Frustracija na visku... bogi.
anon-69279 sporočil: 2.669
[#2624555] 05.11.16 13:24 · odgovor na: anon-304509 (#2624348)
Odgovori   +    3
[polapol]
Nisem bral vsebine. Po "moško" sem le pregledal fotke in morda malo manj "po moško" gledal retuširanje fotk, kako je fotograf želel povedati tisto, česar avtor članka kljub trudu in gostobesediti ni uspel (ker me ni pritegnil k branju).
In sem si rekel:
Morda bi želel peljati in sprobati kolizijo vse te znanosti, tehnologije in mode, a kot športnemu zaprisežencu kraljici športa in ljubitelju matere narave, se mi zdi nakup in uporaba (nesramno precenjenega) usnja in i-elektronike bolj stanje bolnega patetičnega duha tistih (oligarhičnih Rusov in drugih "čivilov" osladnikov), ki, bodisi ne vedo kam bi z denarjem, bodisi slinastih debeluščkov, ki bi mamo slekli, da bi si plačali en krog identifikacije s to tehnologijo da bi z njo izražali: Prosim, glejte me navzgor, prosim cenite me, to je Porsche in to sem jaz ...

Lep avto, ampak ...
Ja no, jaz bi ga imel. Neizmerno bi užival, ko bi šel mimo fakerjev in bi si mislil, ko bi uujel njihove poglede, bi ga mel ha, pa ga nimaš jaz ga pa vozim. Užival bi v tem, ko bi kradel poglede njihovih samic. Ali veš kakšno zadovoljstvo se je poigravati z ljudmi in samicami, ko imaš takšno vozilo? Predstavljaj si igro z gold diggers osebki. :-)

Glede fotk, na foto aparatu je nastavitev hdr, zato so nekatere fotke takšne in zmotno je sklepanje da so friznjene s PS.
Poguglaj malo foto vs hdr.

lp
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2624568] 05.11.16 16:11 · odgovor na: anon-69279 (#2624555)
Odgovori   +    1
[jobaa]
Ja no, jaz bi ga imel. Neizmerno bi užival, ko bi šel mimo fakerjev in bi si mislil, ko bi uujel njihove poglede, bi ga mel ha, pa ga nimaš jaz ga pa vozim. Užival bi v tem, ko bi kradel poglede njihovih samic. Ali veš kakšno zadovoljstvo se je poigravati z ljudmi in samicami, ko imaš takšno vozilo?
Ampak vseeno bodo "samice" ostale s svojimi "fakerji", ti boš pa s svojo škatlo lahko šel samo na pumpo...
moon sporočil: 1.623
[#2624569] 05.11.16 16:34 · odgovor na: anon-154083 (#2624568)
Odgovori   +    3
Ah, Jani...
Tisti, ki kupi Panamero zagotovo ima samico, najbrz z mladici ;)..
Rad pa uziva v voznji in si to lahko privosci. Ko mu zapase.
In mu ni mar fakerjev, se manj njihovih samic.
premza sporočil: 4.276
[#2624604] 06.11.16 00:44
Odgovori   +    3
Ko se iz zadka pokaže še tridelni spojler, je jasno, da gre za rasnega športnika.
Pa sem vedno mislil, da je sosed malo čez les, ko je na svojo 20 let stao Opel Calibro namontiral spojler dvakrat večji od tega na Panameri. Zdaj mi je, kot pravi avtor, "jasno da gre za resnega športnika". No, pred leti je res nekaj kao nogomet treniral.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2624646] 06.11.16 13:15 · odgovor na: moon (#2624569)
Odgovori   +    0
[moon]
Ah, Jani...
Tisti, ki kupi Panamero zagotovo ima samico, najbrz z mladici ;)..
Rad pa uziva v voznji in si to lahko privosci. Ko mu zapase.
In mu ni mar fakerjev, se manj njihovih samic.
I don't remember talking to you?
najobj sporočil: 31.920
[#2624799] 07.11.16 09:28
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 07.11.2016 09:30
... Rezek dirkaški zvok ne glede na položaj merilnika vrtljajev boža ušesa voznika, potnikov in tudi mimoidočih, ob popuščanju plina pa navduši z globokim basom. ...

... uh, komaj čakam na dirkaški zvok električne Panamere ...

P.S.: nad malimi začetnicami Panamere v svetu Aston Martinov in Bentleyjev se ne bom zmrdoval, ker so mi Financarji in forumski slovenisti povedali, da moramo biti Slovenci nekaj posebnega vsaj po tem, da edini na svetu imena avtomobilov pišemo z malo začetnico ... evo, zdaj me samo zanima, kateri slovenist je doktoriral iz malih začetnic imen avtomobilov, ker bi mu lahko jaz povedal, da bi bilo za slovenščino bolje, če bi kot oni filozof doktoriral iz bureka ...
anon-69279 sporočil: 2.669
[#2651191] 30.04.17 15:32 · odgovor na: anon-154083 (#2624568)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [jobaa]
> Ja no, jaz bi ga imel. Neizmerno bi užival, ko bi šel mimo fakerjev in bi si mislil, ko bi uujel njihove poglede, bi ga mel ha, pa ga nimaš jaz ga pa vozim. Užival bi v tem, ko bi kradel poglede njihovih samic. Ali veš kakšno zadovoljstvo se je poigravati z ljudmi in samicami, ko imaš takšno vozilo?

Ampak vseeno bodo "samice" ostale s svojimi "fakerji", ti boš pa s svojo škatlo lahko šel samo na pumpo...
Seveda. Na pumpo natankati in nato pumpanje v fitnesu in pumpanje v posteljni gimnastiki.

Če si priznamo ali ne, dejstvo je da se skoraj vse vrti okoli denarja in materiala.

Strani: 1