Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Strani: 1 2 3

FIN-379669 sporočil: 7.967
[#2612775] 22.08.16 23:30
Odgovori   +    19
"Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake".

Strel je narejen po meri za USA; tam se počuti kot riba v morju.

Prav zabavno ga je brati in poslušati. Verjamem, da s temi zgodbicami tudi kar nekaj zasluži v USA. Vsaj upam, da mu to res uspeva.
anon-401282 sporočil: 8
[#2612809] 23.08.16 09:33
Odgovori   +    2
po kakšni logiki bo on lahko šel volit? A ni treba imet državaljanstva za kaj takega?
anon-8865 sporočil: 3.125
[#2612811] 23.08.16 09:41 · odgovor na: anon-401282 (#2612809)
Odgovori   +    22
[]
po kakšni logiki bo on lahko šel volit? A ni treba imet državaljanstva za kaj takega?
Preberi članek. Ker je skupaj s hlodi plul po neki njihovi reki (ne piše, ali so bili hlodi hitrejši), je dobil pasoš!
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2612815] 23.08.16 09:54 · odgovor na: anon-401282 (#2612809)
Odgovori   +    8
[]
po kakšni logiki bo on lahko šel volit? A ni treba imet državaljanstva za kaj takega?
Saj ga ima.
najobj sporočil: 31.920
[#2612820] 23.08.16 10:04
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2016 10:08
... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...

... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...

P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
Veselo2012 sporočil: 474
[#2612824] 23.08.16 10:24
Odgovori   +    59
Kar se mene tiče je tip zanimiv, ima iskriv besednjak in to je seveda marketinško likvidno. Koliko in kako plava ne bom sodila, ampak že samo dejstvo, da je bil toliko in toliko ur v tistih umazanijah je pogumno. Jaz ne bi. Pa še nekaj, boljše da se preživjla s tem, kot v Trebnjem visi za šankom in čaka na socialno podporo.
anon-401282 sporočil: 8
[#2612825] 23.08.16 10:26 · odgovor na: anon-8865 (#2612811)
Odgovori   +    3
mater samo res. me je minilo brat preden sem prišel do tega dela. So mu ga pa hitro dali.
novica sporočil: 5.397
[#2612826] 23.08.16 10:26 · odgovor na: najobj (#2612820)
Odgovori   +    28
Zadnja sprememba: novica 23.08.2016 10:42
[najobj]
... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...

... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...

P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
anon-253043 sporočil: 1
[#2612832] 23.08.16 10:41
Odgovori   +    0
"Bojte se žensk"...malo neposrečena fraza. Res je da v svetu politike in gospodarstva še vedno prevladujejo moški ampak to še ne pomeni da smo ženske zmaji, predvsem takrat ko želimo moški ego postaviti na malo bolj realna tla. Pametni moški bodo dali prosto mesto pametni in ambiciozni ženski, bosta oba imela več od politike in gospodarstva. "Bojte se žensk" moški pa boste morali premisliti kako dalje v vašem življenju. V tem primeru ni važno kdo je ta trenutek boljši, rezultati se bodo pokazali ob vodenju države ne glede na to kdo bo.
vrac sporočil: 11.068
[#2612844] 23.08.16 11:10 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: vrac 23.08.2016 11:11
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))
novica sporočil: 5.397
[#2612851] 23.08.16 11:37 · odgovor na: vrac (#2612844)
Odgovori   +    7
[vrac]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> >
> > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> >
> > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
>
> saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> novica

Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))
res je, ampak hribar ni slab plavalec. in prepričan sem, da marsikateri malo boljši rekreativec, ki se redno udeležuje tekaških maratonov in polmaratonov, usaina bolta z lahkoto premaga v teku na 21km. ne vem, če jih bolt sploh toliko preteče v enem kosu.
novica
crt sporočil: 27.193
[#2612859] 23.08.16 11:57 · odgovor na: (#2612853)
Odgovori   +    9
[rename]
Strel ne plava, ampak pluje :-)))
Pozicija: to, kar on počne ni plavanje.
seveda je plavanje. poglej: les plava na vodi. vse ok? vse ok. ni strel kriv, ce je slovenscina bolj storasta :)

(pluje mislis kot floating, ne kot sailing, ane :P )
vrac sporočil: 11.068
[#2612860] 23.08.16 11:58 · odgovor na: novica (#2612851)
Odgovori   +    5
[novica]
> [vrac]
> > [novica]
> > > [najobj]
> > > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> > >
> > > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> > >
> > > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
> >
> > saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> > novica
>
> Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))

res je, ampak hribar ni slab plavalec. in prepričan sem, da marsikateri malo boljši rekreativec, ki se redno udeležuje tekaških maratonov in polmaratonov, usaina bolta z lahkoto premaga v teku na 21km. ne vem, če jih bolt sploh toliko preteče v enem kosu.
novica
Brez skrbi, da Usana Bolta na 21 kilometrov ne bi premagal noben rekreativec. Tudi če Bolt teka na dolge proge ne trenira, on brez problema preteče 21 kilometrov v enem kosu. Sicer ne za svetovnei rekord, za ponižanje rekreativca pa milijon procentov. Sploh pa slovenskga rekreativca, še tisti ki smo ga poslali v Rio je prišel na clj, ko so ciljno rampo skoraj že odstranili. Kaj šele en nobody.

To da je Strela premagal na 50 metrov en Hribar samo dokazuje, da tip ni plavalec, on je nastopač. Sicer dober, vendar zgolj to. Plavalec v tekmovalnem smuslu pa ni. Vsaj to mora biti jasno.
anon-18500 sporočil: 32
[#2612869] 23.08.16 12:18 · odgovor na: vrac (#2612860)
Odgovori   +    14
čas vnosa: 23.08.16 12:06
Brez skrbi, da Usana Bolta na 21 kilometrov ne bi premagal noben rekreativec. Tudi če Bolt teka na dolge proge ne trenira, on brez problema preteče 21 kilometrov v enem kosu. Sicer ne za svetovnei rekord, za ponižanje rekreativca pa milijon procentov. Sploh pa slovenskga rekreativca, še tisti ki smo ga poslali v Rio je prišel na clj, ko so ciljno rampo skoraj že odstranili. Kaj šele en nobody.

To da je Strela premagal na 50 metrov en Hribar samo dokazuje, da tip ni plavalec, on je nastopač. Sicer dober, vendar zgolj to. Plavalec v tekmovalnem smuslu pa ni. Vsaj to mora biti jasno.
Jaz za Bolta nisem toliko prepričan, da lahko preteče 21km.
Je izrazit šprinter in njegova fizika, ki je fantastična za 100 in 200m, bi mogoče bila ovira za 21km. Ampak to ni zelo važno.
Briga me, če je Strela premagal Hribar na 50m,
tudi za Strelove podvige se ne zanimam,
je pa dejstvo, da mu nekako uspeva vnovčiti se,
pri čemer veliki večini njegovih kritikov, ne uspeva in so samo
zelo pametni.
Skratka, zelo enostavna je biti pameten in skritizirati skoraj vse kar je na svetu,
samo dokler ne postaviš kaj boljšega, je to samo kavarniška debata ali lapanje u prazno.
anon-166232 sporočil: 3.600
[#2612872] 23.08.16 12:28
Odgovori   +    6
Ha, ha, dober je. Strelu, tako kot njegovemu vzorniku Trumpu, se vedno nasmejim, ko prične modrovati. Ampak, prodajat se pa zna. In v današnjem svetu to šteje. Čestitam!
MF-561169 sporočil: 380
[#2612876] 23.08.16 12:33 · odgovor na: crt (#2612859)
Odgovori   +    3
[crt]
> [rename]
> Strel ne plava, ampak pluje :-)))
> Pozicija: to, kar on počne ni plavanje.

seveda je plavanje. poglej: les plava na vodi. vse ok? vse ok. ni strel kriv, ce je slovenscina bolj storasta :)

(pluje mislis kot floating, ne kot sailing, ane :P )
tudi sam sem bil dolgo enako mislec, toda dejstvo je, da zdaj dec pirpravlja plavanje okoli sveta
www.ibtimes.co.uk/ma...ld-1550998

kjer vse prej omenjene teorije padejo. Tudi "sailing"...

In ce se ne motim je za podvig zbral nekih 15 mio EUR sponzorskih sredstev. .
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2612877] 23.08.16 12:35 · odgovor na: anon-18500 (#2612869)
Odgovori   +    5
[0114Pe1]
Skratka, zelo enostavna je biti pameten in skritizirati skoraj vse kar je na svetu,
samo dokler ne postaviš kaj boljšega, je to samo kavarniška debata ali lapanje u prazno.
Ja, naj se javijo kandidati za popoldansko etapico Ankaran-Izola, na primer.
Ali pa za Bohinjsko jezero po dolžini.
crt sporočil: 27.193
[#2612880] 23.08.16 12:43 · odgovor na: MF-561169 (#2612876)
Odgovori   +    8
tudi sam sem bil dolgo enako mislec, toda dejstvo je, da zdaj dec pirpravlja plavanje okoli sveta
www.ibtimes.co.uk/ma...ld-1550998
kjer vse prej omenjene teorije padejo. Tudi "sailing"...
In ce se ne motim je za podvig zbral nekih 15 mio EUR sponzorskih sredstev. .
clovek je car marketinga (takega kalibra kot nemska politika v eu :) in to je absolutno uspeh v svetu, kjer je to glavna komponenta. ker se pri tem ocitno se dobro ima - win win.
vrac sporočil: 11.068
[#2612881] 23.08.16 12:45 · odgovor na: anon-18500 (#2612869)
Odgovori   +    2
Jaz za Bolta nisem toliko prepričan, da lahko preteče 21km.
Je izrazit šprinter in njegova fizika, ki je fantastična za 100 in 200m, bi mogoče bila ovira za 21km. Ampak to ni zelo važno.
Briga me, če je Strela premagal Hribar na 50m,
tudi za Strelove podvige se ne zanimam,
je pa dejstvo, da mu nekako uspeva vnovčiti se,
pri čemer veliki večini njegovih kritikov, ne uspeva in so samo
zelo pametni.
Skratka, zelo enostavna je biti pameten in skritizirati skoraj vse kar je na svetu,
samo dokler ne postaviš kaj boljšega, je to samo kavarniška debata ali lapanje u prazno.
Saj Strela sploh ne kritiziram. Hvalim ga. Tudi dober nastopač je težko biti. Sicer so pa tvoje lamentacije nepotrebne. Sam in tudi ostali komentiramo članek, kjer je izpostavljen Martin Strel, zato sploh ni nujno, da bi ravno moral nekdo ustvariti kaj boljšega, kot je ustvaril on, da bi si pridobil pravico njega komentirati. Za pisanje v forumu niti ni zahtevana nobena posebna kvalifikacija, celo arabske pismenke lahko uporabljaš, da uporabe srbohrvaščine ali angleščne v vseh mogočih in nemogočih prilikah niti ne omenjam.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2612887] 23.08.16 13:00 · odgovor na: FIN-379669 (#2612775)
Odgovori   +    0
[]
"Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake".

Strel je narejen po meri za USA; tam se počuti kot riba v morju.

Prav zabavno ga je brati in poslušati. Verjamem, da s temi zgodbicami tudi kar nekaj zasluži v USA. Vsaj upam, da mu to res uspeva.
Zabaven pa je, samo ni ga preveč resno za jemat.
novica sporočil: 5.397
[#2612890] 23.08.16 13:05 · odgovor na: vrac (#2612860)
Odgovori   +    1
[vrac]
> [novica]
> > [vrac]
> > > [novica]
> > > > [najobj]
> > > > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> > > >
> > > > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> > > >
> > > > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
> > >
> > > saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> > > novica
> >
> > Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))
>
> res je, ampak hribar ni slab plavalec. in prepričan sem, da marsikateri malo boljši rekreativec, ki se redno udeležuje tekaških maratonov in polmaratonov, usaina bolta z lahkoto premaga v teku na 21km. ne vem, če jih bolt sploh toliko preteče v enem kosu.
> novica

Brez skrbi, da Usana Bolta na 21 kilometrov ne bi premagal noben rekreativec. Tudi če Bolt teka na dolge proge ne trenira, on brez problema preteče 21 kilometrov v enem kosu. Sicer ne za svetovnei rekord, za ponižanje rekreativca pa milijon procentov. Sploh pa slovenskga rekreativca, še tisti ki smo ga poslali v Rio je prišel na clj, ko so ciljno rampo skoraj že odstranili. Kaj šele en nobody.

To da je Strela premagal na 50 metrov en Hribar samo dokazuje, da tip ni plavalec, on je nastopač. Sicer dober, vendar zgolj to. Plavalec v tekmovalnem smuslu pa ni. Vsaj to mora biti jasno.
nisem tako siguren, da on brez problema preteče 21km...dobri rekreativci so lahko kar trd zalogaj.
strel zase nikoli ni trdil, da je tekmovalni plavalec in to tudi nikjer ne piše, da je tekmovalni plavalec. bolj je avanturist/ekstremist/aktivist. on sponzorjem niti ne proba prodati hitrostnega rekorda, ampak bolj celo zgodbo, boj za čisto vodo, ekologijo in to.
novica
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2612891] 23.08.16 13:05 · odgovor na: anon-253043 (#2612832)
Odgovori   +    3
[0302PLAST]
"Bojte se žensk"...malo neposrečena fraza. Res je da v svetu politike in gospodarstva še vedno prevladujejo moški ampak to še ne pomeni da smo ženske zmaji, predvsem takrat ko želimo moški ego postaviti na malo bolj realna tla. Pametni moški bodo dali prosto mesto pametni in ambiciozni ženski, bosta oba imela več od politike in gospodarstva. "Bojte se žensk" moški pa boste morali premisliti kako dalje v vašem življenju. V tem primeru ni važno kdo je ta trenutek boljši, rezultati se bodo pokazali ob vodenju države ne glede na to kdo bo.
V pretežno moških okoljih (in to politika je) večina moških odreagira kot ogrožena vrsta. Ženska, ki se hoče v takšnih okoljih uveljaviti, mora prevzeti moška pravila igre.
Če preživi, potem postane zmaj, ki se ga moški bojijo še bolj.
najobj sporočil: 31.920
[#2612895] 23.08.16 13:16 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2016 13:18
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...

P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...
anon-292686 sporočil: 763
[#2612901] 23.08.16 13:39
Odgovori   +    2
Hja, očitno je imel g. Martin Strel vsaj eno zelo travmatično izkušnjo z bitji s planeta Venera ... ;-) (No, tole je sicer bilo mišljeno v čisto resnem tonu!)

Vsekakor je (bil) zgornji članek eden zelo redkih med v zadnjem času objavljenimi na tem portalu, ki bi ga gotovo prebral tudi za žeton. :-P

Mimogrede, tudi sam bi volil Trumpa, pravzaprav skoraj vsakogar, da le ne bi morda zmagala Hitlery Rotten Clinton ... :-/ (V slednjem primeru bo najbrž sledila še večja štala, kot je že zdaj in kot jo zaenkrat še zelo dosledno in po začrtani poti izpolnjuje in uresničuje eden izmed največjih, če ne celo največji lažnivec, če se omejim zgolj na to njegovo osebnostno lastnost, med vsemi Nobelovimi nagrajenci doslej.) Če bi imela količkaj možnosti, kaj več od tistih v zadnjem času izmerjenih 3 %, pa bi verjetno volil Jill Ellen Stein ( en.wikipedia.org/wik...Jill_Stein ), ki že na pogled deluje bistveno inteligentnejša od npr. kateregakoli drugega ameriškega predsedniškega kandidata. Ampak potem bi me Strel za ušesa, ker je ženska ... :-)

P.S.: Izo sem tudi že srečal, tam na postaji pri Levu in je kar simpatična.
novica sporočil: 5.397
[#2612922] 23.08.16 14:15 · odgovor na: najobj (#2612895)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> >
> > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> >
> > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

> saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> novica

... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...

P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...
seveda nisi napisal, da plavaš hitreje ali da preplavaš reko, ker je ne. ker če bi ti karkoli kdaj odplaval ali poskušal odplavati, bi se gotovo vsaj malo bolj diskretno norca delal iz človeka, ki je nekaj odplaval. aja, po tvoje on niti ni odplaval nič, ker hlod lahko samo plove.
moja pozicija glede tega: poleti plavam, pojma nimam koliko je do konca zaliva, pozimi grem kdaj kak kilometer v bazen odplavat in enkrat v življenju sem se udeležil sprint triatlona. moji komentarji so samo odsev tvojih.
ne skušam te žalit, samo ugibam, ali nisi morda navaden kavč pametnjakovič, ker to je običajno karakteristika najbolj ostrih kritikov dosežkov drugih, ki jim sami niti blizu ne morejo. prvi med kavč pametnjakoviči je moj oče, ki videti ne more športa in prezira vse, kar vsaj približno smrdi po športu, najbrž bi preziral tudi strelove dosežke, ne vem.
novica
najobj sporočil: 31.920
[#2612923] 23.08.16 14:22 · odgovor na: novica (#2612922)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2016 14:23
[novica]
> [najobj]
> > [novica]
> > > [najobj]
> > > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> > >
> > > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> > >
> > > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
>
> > saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> > novica
>
> ... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...
>
> P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...
seveda nisi napisal, da plavaš hitreje ali da preplavaš reko, ker je ne. ker če bi ti karkoli kdaj odplaval ali poskušal odplavati, bi se gotovo vsaj malo bolj diskretno norca delal iz človeka, ki je nekaj odplaval. aja, po tvoje on niti ni odplaval nič, ker hlod lahko samo plove.
moja pozicija glede tega: poleti plavam, pojma nimam koliko je do konca zaliva, pozimi grem kdaj kak kilometer v bazen odplavat in enkrat v življenju sem se udeležil sprint triatlona. moji komentarji so samo odsev tvojih.
ne skušam te žalit, samo ugibam, ali nisi morda navaden kavč pametnjakovič, ker to je običajno karakteristika najbolj ostrih kritikov dosežkov drugih, ki jim sami niti blizu ne morejo. prvi med kavč pametnjakoviči je moj oče, ki videti ne more športa in prezira vse, kar vsaj približno smrdi po športu, najbrž bi preziral tudi strelove dosežke, ne vem.
novica
... alzo, noh ajn mal ... čuj, dokler bo Strel mene (in tebe) z izjavo »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« imenoval za bedaka, bo on za mene s cvičkom prepojeni dolenjski hlod, pa ni važno, kaj je in kaj bo preplaval ... evo, ti pa si lahko zaradi mene še naprej Strelov slovenski bedak in si lahko celo ponosen na to, da se te Strel sploh spomni ...
novica sporočil: 5.397
[#2612927] 23.08.16 14:47 · odgovor na: najobj (#2612923)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > > [novica]
> > > > [najobj]
> > > > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> > > >
> > > > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> > > >
> > > > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
> >
> > > saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> > > novica
> >
> > ... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...
> >
> > P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...

> seveda nisi napisal, da plavaš hitreje ali da preplavaš reko, ker je ne. ker če bi ti karkoli kdaj odplaval ali poskušal odplavati, bi se gotovo vsaj malo bolj diskretno norca delal iz človeka, ki je nekaj odplaval. aja, po tvoje on niti ni odplaval nič, ker hlod lahko samo plove.
> moja pozicija glede tega: poleti plavam, pojma nimam koliko je do konca zaliva, pozimi grem kdaj kak kilometer v bazen odplavat in enkrat v življenju sem se udeležil sprint triatlona. moji komentarji so samo odsev tvojih.
> ne skušam te žalit, samo ugibam, ali nisi morda navaden kavč pametnjakovič, ker to je običajno karakteristika najbolj ostrih kritikov dosežkov drugih, ki jim sami niti blizu ne morejo. prvi med kavč pametnjakoviči je moj oče, ki videti ne more športa in prezira vse, kar vsaj približno smrdi po športu, najbrž bi preziral tudi strelove dosežke, ne vem.
> novica

... alzo, noh ajn mal ... čuj, dokler bo Strel mene (in tebe) z izjavo »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« imenoval za bedaka, bo on za mene s cvičkom prepojeni dolenjski hlod, pa ni važno, kaj je in kaj bo preplaval ... evo, ti pa si lahko zaradi mene še naprej Strelov slovenski bedak in si lahko celo ponosen na to, da se te Strel sploh spomni ...
čuj, jaz strela jemljem dosti manj resno kot tebe, pa tebe sploh ne poznam. sicer pa v tej deželi mene marsikdo sploh nima za slovenca, torej tudi, če bi strela jemal resno, je zame čisto irelevantno, kaj on meni o slovencih.
skratka, lahko se na to izjavo pališ in si užaljen, lahko pa mogoče o njej malo premisliš in boš morda ugotovil, da je človek/hlod hotel z njo nekoga v rit brcnit, da bi se premaknil z mrtve točke in dosegel svoje potenciale.
novica
anon-318613 sporočil: 664
[#2612933] 23.08.16 14:58
Odgovori   +    0
Strel je "STREL" :)

Prekašajo ga le npr. SLO soc.kom.pralni stroji sivih vijug, ki jih je toimenski genski inžinirig "uzakonil".

STREL je lahko v nogo "je prva kugla prletejla, je našmu lojzu nogo vzejla", je lahko v hedija "si brain in tudi drugače dead", je lahko v ravnanjih "shoot the shooter, response" :)

Martin, go with the flow! Being called wooden log, hog,... or named as prrefered :)
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2612934] 23.08.16 14:58 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    8
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Bravo, Novica, tako se govori!
Kdorkoli je lahko samo hlod, ampak če se sam preživlja, je spoštovanja vreden, njegovo delo pa tudi.
153 sporočil: 9.333
[#2612935] 23.08.16 15:04
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 153 23.08.2016 15:11
Res je hraber ta naš dolenjski Martin,
svojega svetnika verni častilec, izzivov
samega sebe strastni lovilec, v najdaljših
vodovjih sveta prekaljeni plovilec, za
digitalni čas je izbral pravo okolje, voščim
mu, da natančno strel-ja tudi naprej, v vseh
možnih ozirih, sproti in dolgoročno, kot doslej !

[V svojo domo-vino se rad vrača, zato mu ni za zamerit, če zaradi nje/nas kdaj skoraj povrača, kdo pa ne ?]

Sodražan

Strani: 1 2 3