Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[#2603230] 23.06.16 11:12
Odgovori   +    32
Za prihrnit bi tiskal kar v isto revijo z dvema naslovnicama, okoli obrnjeno, potem se pa odločiš, iz katerega konca boš bral. Na sredi pa pisma bralcev obeh, pomešano, z možnostjo repliciranja v naslednji številki, da bo user generated content...tiskarna rešena. :)
anon-93319 sporočil: 419
[#2603241] 23.06.16 11:43
Odgovori   +    1
In zakaj nebi kupil tudi MLADINO ? Očitno je njegov " ansabel" sposoben nastopati na vseh MEDIJSKIH "prireditvah" . Če si dober si lahko AKTUAL-en ali pa KRATER.
BITI DOBER in OSTATI DOBER je za nekatere moteče ? V tržnem svetu je LOV ODPRT .
Gustl sporočil: 13.629
[#2603251] 23.06.16 11:58 · odgovor na: anon-93319 (#2603241)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: Gustl 23.06.2016 12:02
[sanjagr]
In zakaj nebi kupil tudi MLADINO ? Očitno je njegov " ansabel" sposoben nastopati na vseh MEDIJSKIH "prireditvah" . Če si dober si lahko AKTUAL-en ali pa KRATER.
BITI DOBER in OSTATI DOBER je za nekatere moteče ? V tržnem svetu je LOV ODPRT .
Saj nihče ne pravi, da ne sme kupit Mladine in Reporterja.

Jaz celo mislim, da je to dobra ideja. Konsolidacija medijev je potrebna, za preživetje marsikoga skorajda nujna, ker imajo še tiskarno, si tako zagotovijo možnost celostnega odločanja, sinergij je lahko kar nekaj. Vse štima.
anon-258837 sporočil: 1.755
[#2603253] 23.06.16 11:59
Odgovori   +    15
Mladina ima financerje povezane s trdo levico. Dvomim, da je na prodaj. Odlazek lahko o tem samo sanja. Reporter bo pa v roku enega leta uničil, ker ko ne bo več desnih vsebin, ne bo bralcev. Levi mediji imajo več kot dovolj revij in časopisov, katerim vsem naklada pada.
anon-93319 sporočil: 419
[#2603258] 23.06.16 12:19 · odgovor na: Gustl (#2603251)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-93319 23.06.2016 12:21
G. Gustel ; očitno so najine misli enake in ne navijaške , tako kod pišete je res in prav - mogoče ne za vse - pa da vidiva .
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2603265] 23.06.16 12:31 · odgovor na: Gustl (#2603251)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [sanjagr]
> In zakaj nebi kupil tudi MLADINO ? Očitno je njegov " ansabel" sposoben nastopati na vseh MEDIJSKIH "prireditvah" . Če si dober si lahko AKTUAL-en ali pa KRATER.
> BITI DOBER in OSTATI DOBER je za nekatere moteče ? V tržnem svetu je LOV ODPRT .

Saj nihče ne pravi, da ne sme kupit Mladine in Reporterja.

Jaz celo mislim, da je to dobra ideja. Konsolidacija medijev je potrebna, za preživetje marsikoga skorajda nujna, ker imajo še tiskarno, si tako zagotovijo možnost celostnega odločanja, sinergij je lahko kar nekaj. Vse štima.

Konsolidacija v medijih je nujna, verjetno že nekako poteka. Par jeder se vzpostavlja, ne bi me presentilo, če bi prišlo do kake poroke v prihodnosti. Ne iz ljubezni, iz nuje.
Gustl sporočil: 13.629
[#2603266] 23.06.16 12:33 · odgovor na: anon-49383 (#2603265)
Odgovori   +    3
[janeztomazic]
> [Gustl]
> > [sanjagr]
> > In zakaj nebi kupil tudi MLADINO ? Očitno je njegov " ansabel" sposoben nastopati na vseh MEDIJSKIH "prireditvah" . Če si dober si lahko AKTUAL-en ali pa KRATER.
> > BITI DOBER in OSTATI DOBER je za nekatere moteče ? V tržnem svetu je LOV ODPRT .
>
> Saj nihče ne pravi, da ne sme kupit Mladine in Reporterja.
>
> Jaz celo mislim, da je to dobra ideja. Konsolidacija medijev je potrebna, za preživetje marsikoga skorajda nujna, ker imajo še tiskarno, si tako zagotovijo možnost celostnega odločanja, sinergij je lahko kar nekaj. Vse štima.


Konsolidacija v medijih je nujna, verjetno že nekako poteka. Par jeder se vzpostavlja, ne bi me presentilo, če bi prišlo do kake poroke v prihodnosti. Ne iz ljubezni, iz nuje.

Poroka je bila od nekdaj ekonomska pogodba, samo zadnjih nekaj desetletij se neki romantiki štulijo zraven :)
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2603268] 23.06.16 12:41 · odgovor na: Gustl (#2603266)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [janeztomazic]
> > [Gustl]
> > > [sanjagr]
> > > In zakaj nebi kupil tudi MLADINO ? Očitno je njegov " ansabel" sposoben nastopati na vseh MEDIJSKIH "prireditvah" . Če si dober si lahko AKTUAL-en ali pa KRATER.
> > > BITI DOBER in OSTATI DOBER je za nekatere moteče ? V tržnem svetu je LOV ODPRT .
> >
> > Saj nihče ne pravi, da ne sme kupit Mladine in Reporterja.
> >
> > Jaz celo mislim, da je to dobra ideja. Konsolidacija medijev je potrebna, za preživetje marsikoga skorajda nujna, ker imajo še tiskarno, si tako zagotovijo možnost celostnega odločanja, sinergij je lahko kar nekaj. Vse štima.
>
>
> Konsolidacija v medijih je nujna, verjetno že nekako poteka. Par jeder se vzpostavlja, ne bi me presentilo, če bi prišlo do kake poroke v prihodnosti. Ne iz ljubezni, iz nuje.


Poroka je bila od nekdaj ekonomska pogodba, samo zadnjih nekaj desetletij se neki romantiki štulijo zraven :)
saj, zato so uvedli termin zunajzakonska skupnost, partnerstvo ipd:)

Strani: 1