Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2598675] 30.05.16 15:52
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-317028 30.05.2016 16:01
Večkrat smo že napisali, da je Slovenija razdeljena na suženjski obespravljeni delavsko podjetniški zasebni sektor in privilegirani javni sektor s pravosodjem vred, ki sploh ne opazi svinjarij, ki se dogajajo med »našimi« v javnem sektorju. Ovadbi sta bolj za zabavo.
7175S sporočil: 2.561
[#2598678] 30.05.16 16:13
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: 7175S 30.05.2016 16:15
"In Vodušek je odgovoril: »Hvala za skrb za moje dobro počutje in moj počitek: praviloma spim vsaj sedem ur na dan; spim dobro. Imam vtis, da sem mnogo manj obremenjen kot številni kolegi v Sloveniji. Nimam vtisa niti občutka preobremenjenosti. Če sem preobremenjen jaz, bi morali številni drugi zdravstveni in nezdravstveni delavci ležati v bolnišnici zaradi izčrpanosti.«

Pa kaj še hočete dragi novinarji in ostali plebs ?!? "Velecenjeni in spoštovanja vredeni" strokovnjak in vsled tega tudi "zasluženo" predstojnik nevrološke klinike, je pošteno povedal, da spi, in ker veliko spi, je miren in ima zaradi tega veliko časa in volje tudi za druge "koristne aktivnosti". Kolikor pa sem ga jaz osebno uspel poslušati ob primeru Radan, pa sem na hitro zaključil, da mu nebi zaupal niti vratarske službe na "sončni" upravi, saj niti stavkov ne zna povezovati !!!! Kako le lahko predava na fakulteti ???? Upravičeno sumim, da slabo, tako kot še drugih 100 takšnih špicparkeljnov komunističnega izobraževalnega sistema, samo poglejte, kakšne cvetke so rektorji ljubljanskih fakultet, pa vam bo vse jasno !!!! Ampak tukaj gre za bolnike, katerih življenja so direktno ogrožena zaradi tega, ker je nekaj gnilega, nekaj zelo gnilega v slovenskem zdravstvu, posebno pa na UKC LJ,zaradi tega pa se Kučan in podobni KPS veljaki hodijo zdravit v Švico in ostale urejene države, ker iz prve roke poznajo zadeve in upravičeno ne zaupajo našim "dohtarjem".
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2598702] 30.05.16 19:39
Odgovori   +    0
Sogovorniki dvomijo.

No, .... ne dvomijo samo sogovorniki.
Po ugotovitvah kriminalistične preiskave je bolnik umrl zaradi ravnanj zaposlenih v nasprotju s pravili zdravniške znanosti in stroke. Šlo naj bi za nepravilnosti pri postopku oživljanja bolnika. TV Slovenija in Pop TV sta maja lani poročali, da je zaradi neprimernega oživljanja bolnik umrl, prav tako pa je ena od sester javno povedala, da se dogaja, da nekatere zdravnice paciente odklopijo z dihalnega aparata, nato pa se ti dušijo.
Ne delajte iz Muhe Slona. Lepo vas Prosim.

Pa tako dobro zdravstvo imamo. Nikjer v evropi, kaj evropi, na svetu! nimajo tako dobrega zdravstva.

*Drugače, take zadeve niso samo v zdravstvu. Razširjene so po celotnih Butalah. Samo, da tam ne doživiš ravno (takih) travmatičnih zadev.

** Sestri bi bilo potrebno malo skrajšati jezik. Potem bo ponovno vse v redu. Vsaj to bi morali znati opraviti, če se že gredo strokovno inštitucijo.
Mar ne!?

Strani: 1