Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.967
[#2587960] 21.03.16 19:20
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-379669 21.03.2016 19:21
Če bosta Terme dobro prodala kakemu dobremu interesentu, pol sta naredila dober biznis. V nasprotnem sem skeptičen, da gre za dober biznis, ker Terme Dobrna potrebujejo še precej vlaganj, da pridejo na nek nivo, da bo redna cena 50 eur / pol penzion.
Vsaj ene 6 do 7 mio eur čez prst. Tega denarja iz denarnega toka ni, pa tudi ona dva ga ne bosta vlagala v Terme.

Pa še veliko vprašanje je, če so te Terme sploh zanimive za vlaganje. Po moje bolje ne kot ja.

Torej, v njunem lastništvu se lahko pričakuje stagnacija Term ali pa prodaja. Kaj pa slovenski interes, veliki zagovorniki? Itak trg diktira cene...
anon-49383 sporočil: 3.465
[#2587962] 21.03.16 19:31 · odgovor na: FIN-379669 (#2587960)
Odgovori   +    9
[]
Če bosta Terme dobro prodala kakemu dobremu interesentu, pol sta naredila dober biznis. V nasprotnem sem skeptičen, da gre za dober biznis, ker Terme Dobrna potrebujejo še precej vlaganj, da pridejo na nek nivo, da bo redna cena 50 eur / pol penzion.
Vsaj ene 6 do 7 mio eur čez prst. Tega denarja iz denarnega toka ni, pa tudi ona dva ga ne bosta vlagala v Terme.

Pa še veliko vprašanje je, če so te Terme sploh zanimive za vlaganje. Po moje bolje ne kot ja.

Torej, v njunem lastništvu se lahko pričakuje stagnacija Term ali pa prodaja. Kaj pa slovenski interes, veliki zagovorniki? Itak trg diktira cene...
Meni je smešno, ko kdo reče, da je turizem prihodnost Slovenije. To je tako brutalno kapitalsko intenzivna panoga, pri nas pa kapitala komaj za vzorec.

Če prodata sta naredila posel, sicer pa zna bit mučenje za vse vpletene...
sopranos sporočil: 11.404
[#2587965] 21.03.16 20:14 · odgovor na: anon-49383 (#2587962)
Odgovori   +    8
[janeztomazic]
> []
> Če bosta Terme dobro prodala kakemu dobremu interesentu, pol sta naredila dober biznis. V nasprotnem sem skeptičen, da gre za dober biznis, ker Terme Dobrna potrebujejo še precej vlaganj, da pridejo na nek nivo, da bo redna cena 50 eur / pol penzion.
> Vsaj ene 6 do 7 mio eur čez prst. Tega denarja iz denarnega toka ni, pa tudi ona dva ga ne bosta vlagala v Terme.
>
> Pa še veliko vprašanje je, če so te Terme sploh zanimive za vlaganje. Po moje bolje ne kot ja.
>
> Torej, v njunem lastništvu se lahko pričakuje stagnacija Term ali pa prodaja. Kaj pa slovenski interes, veliki zagovorniki? Itak trg diktira cene...

Meni je smešno, ko kdo reče, da je turizem prihodnost Slovenije. To je tako brutalno kapitalsko intenzivna panoga, pri nas pa kapitala komaj za vzorec.

Če prodata sta naredila posel, sicer pa zna bit mučenje za vse vpletene...
Sam pogledaš te tipe, pa ti je jasno, da so zadaj spet ena mutna posla.

Premetavanje deležev iz levega v desni žep, vmes nategniti nekaj ljudi in firm ter na koncu do kosti obrati. S podporo lokalne politike.
anon-246382 sporočil: 41
[#2587995] 22.03.16 07:40
Odgovori   +    4
POROČNA PRIČA. prijatelja vse življenje in ne delujeta uskaleno, in svizec zavijo čokolado. preko tretje firme ki ni prestopila praga ya 4 eure obladujejo 100 % term doberna. Ni težava v tem ampak kako so prišli do teh deležev.
sopranos sporočil: 11.404
[#2588029] 22.03.16 09:45 · odgovor na: anon-246382 (#2587995)
Odgovori   +    1
[FIN-310468]
POROČNA PRIČA. prijatelja vse življenje in ne delujeta uskaleno, in svizec zavijo čokolado. preko tretje firme ki ni prestopila praga ya 4 eure obladujejo 100 % term doberna. Ni težava v tem ampak kako so prišli do teh deležev.
Kaj a tvoja poročna priča je bil tvoj prijatelj? Čudno.

Ker običajno pocukaš nekoga za rokav v kavarni in mu rečeš, ti a se nisva midva že ene dvakrat videla? A bi bil moja poročna priča? Aja, pa saj ti verjetno nekaj tisočakov za poročno darilo ne bo problem, kajne? Samo ime mi še povej, da bom na upravno enoto sporočil.

In v Sloveniji sodišča temu verjamejo. :)

Strani: 1