Strani: 1 2

kzupanc sporočil: 10.519
[#2569476] 17.12.15 23:08
Odgovori   +    38
Oh ja...Ste pa privlekli argumente za lase iz ne vem kje. Srečni in zadovoljni bi bili tudi taki s kaznivimi odkloni. In po vaše prispevali k gospodarski rasti. Človekove pravice, enakost itd. se po definiciji ne argumentirajo z ekonomskim učinkom, kajne? Bolj ko se trudim biri strpen do homoseksualcev (že sicer sem do njih zelo naklonjen), bolj ne morem biti strpen do nasilja ZL in vseh, ki so ta šlampasti zakon na hitro in na silo sprejeli; še manj pa sem strpen do nasilja in nestrpnosti zagovornikov ZA.
anon-230933 sporočil: 6
[#2569477] 17.12.15 23:09
Odgovori   +    67
Finance so za! Bravo!
Argumenti navedeni v tem članku pa so za lase privlečeni in naravnost smešni.

Jaz sem pa proti! 2x Bravo!
Sem in hočem biti še naprej oče svojim otrokom in naj me kot takega priznava tudi država!
Istospolne zveze naj se uredijo s posebnim zakonom. Zakonsko zvezo možem in ženo pa pustite pri miru!

Jutri pa odpovedujem naročnino na Finance, ker ne želim brati ideološko obarvanih "strokovnih" časnikov.
anon-368142 sporočil: 42
[#2569483] 17.12.15 23:43
Odgovori   +    39
Halo saj ne morem verjet kak stampedo se greste financarji.Zgleda da imate velike probleme, da se prodajate tem lobijem.Enkrat sem že bil odločen da vas skenslam,sedaj je to defakto ko mi poteče plačilo.
rx170 sporočil: 6.403
[#2569484] 18.12.15 00:11 · odgovor na: anon-368142 (#2569483)
Odgovori   +    30
[0409ALFAN]
Halo saj ne morem verjet kak stampedo se greste financarji.Zgleda da imate velike probleme, da se prodajate tem lobijem.Enkrat sem že bil odločen da vas skenslam,sedaj je to defakto ko mi poteče plačilo.
Bili so PR za Agrokor pri Mercvatorju, potem pač ni presenečenje, da so se prodali tudi gejevskemu lobiju.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569488] 18.12.15 05:28
Odgovori   +    37
Glasujmo PROTI!
anon-330984 sporočil: 476
[#2569493] 18.12.15 06:13 · odgovor na: (#2569491)
Odgovori   +    25
LGBT lobi je pač zakupil oglasne prostore v Fiancah....
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2569496] 18.12.15 06:34
Odgovori   +    22
Srečni ljudje pač raje in zato bolje delajo. Zaupanje v družbi, tudi pri sklepanju poslov, je večje.
Ja kje pa ste našli te veleume.Želijo podtakniti,da so homo pari s posvojenim otrokom bolj srečni od ostalih.In kar naenkrat se bo po sprejetju dopolnitve zakona povečalo zaupanje pri sklepanju poslov.Toliko neumnosti,da bi se že zaradi tega odločil proti,če ne bi bil že DAVNO odločen.
Financam pa v tem primeru en mali plus,ker je reklamni oglas zaklenjen.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569497] 18.12.15 06:37
Odgovori   +    30
Vsi, ki ne želite finančno podpirati LGBT propagande odpovejte naročnino na časopise in revije Časnika Finance. Naj občutijo dvig blagostanja s podporo zakonu.
frigelj sporočil: 80
[#2569498] 18.12.15 06:40
Odgovori   +    29
Tudi mene je ta članek prepričal, da ne podaljšam naročnine.
anon-247964 sporočil: 6.948
[#2569499] 18.12.15 06:40
Odgovori   +    46
Če me spomin prav ne vara ste v Financah zagovarjali tezo, da je za gospodarstvo in posledično finančno zdravje države potrebno stabilno okolje. Stabilno v vseh pogledih, torej zakonodajno, davčno ... Ste res tako prepričani, da ta sprememba ne bo destabilizirala družbe?
Zakaj bo naša družba s potrditvijo tega zakona bolj odprta? Ko berem take trditve, nikjer dokazane, dobim občutek kot da so geji in lezbijke v naši družbi hudo preganjani, zapostavljeni, odrinjeni na rob, skratka tako kot v nam tako ljubi Rusiji. Pa temu ni tako! Samo poglejte in poslušajte naše medije in se o tem prepričajte. Prav vsi glavni mediji so na strani "ZA", zakon podpira vlada in vsa z javnim denarjem (davkoplačevalskim seveda) civilna družba. Meščani Ljubljane, ne da bi nas kdo kaj vprašal, propagiramo potrditev tega zakona, vsi študentje, ne da bi jih kdo kaj vprašal, podpirajo potrditev tega zakona. Torej ob tem govoriti o neki izključeni skupini je smešno.
Prav ta skupina obvladuje medije, univerze in lep del vlade. Zato ne bodite smešni!
Seveda ima vsak pravico, da zagovarja svoje mnenje. Poudarjam svoje! Ne more pa nekdo drug zagovarjati moje mnenje, ker za to nima prav nobenega pooblastila, tudi Finance ne. Imel sem vas za resen uravnotežen časopis in vesel sem bil, ker se do zdaj niste opredeljevali o tej temi. Tokrat pa propagandni članek na najnižjem nivoju, saj hoče bit strokoven brez vsakega argumenta. Žalostno!
Nas so prav "tovariši komunisti" učili, da je družina osnovna celica družbe. Na njej sloni celotna družbena nadstavba, torej je družina temelj družbe in družbenih odnosov. To so nas učili ljudje, ki danes to zanikajo. Sedaj izvajajo družbeni eksperiment za katerega nihče ne ve kakšne posledice bo imel, vi pa govorite, da to pomaga gospodarstvu. Noro! Prav te "ogrožene" skupine imajo v naši družbi moč in položaj, so na odločujočih mestih, vi pa govorite, da bodo tak, oziroma nižji, povprečen, položaj šele dobili. Smešno!
Se kdo vpraša kaj pomeni izbris spola? Kaj to dolgoročno potegne za sabo? Kajti v tem primeru gre za izbris spola, sicer bi v zakon zapisali, da je poroka zveza moškega in ženske ali dveh oseb istega spola. Pa niso! Enostavno so brisali spol. Gre za nadaljevanje naše pogubne egalitarnosti, na vsak način moramo biti vsi enaki, vsi neumni, vsi revni, vsi brez spola.
MilenkoZiherl sporočil: 8
[#2569500] 18.12.15 06:42
Odgovori   +    32
Ta je pa čist mimo!!!!!Zaradi nekaj homo in lezbičnih parov se bo dvignila gospodarska učinkovitost???? Frankl, danes ni 1.april!Finance so vsak dan manj resen časopis - zaradi poizkusov všečnosti oblasti!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2569505] 18.12.15 07:05
Odgovori   +    8
Pred odločitvijo na referendumu naj vsak razmisli s svojo glavo in naj ne dovoli, da namesto njega razmišlja Veliki Drugi. Kdo je Veliki Drugi? Veliki Drugi je abstraktna entiteta in neskončna multipliciteta. Veliki Drugi ni empirična oseba, je koncept...povedo filozofi. Otrok kmalu v življenju izkusi, da je objekt Velikega Drugega...tudi, danes pred referendumom se veliko govori o otrocih.
0126Bacis sporočil: 3.030
[#2569508] 18.12.15 07:32
Odgovori   +    22
Ampak zakaj vedno in povsod samo DVA (2)????

Kaj pa mnogoženstvo (Mohamedanci, Mormoni), življenje v komuni (kibuci, hipiji) a te bomo pa kar pozabili?

Skratka PROTI, sicer bomo čez par let imeli nov referendum še za omenjene "manjšine",
anon-330984 sporočil: 476
[#2569509] 18.12.15 07:38 · odgovor na: 0126Bacis (#2569508)
Odgovori   +    22
[0126Bacis]
Ampak zakaj vedno in povsod samo DVA (2)????

Kaj pa mnogoženstvo (Mohamedanci, Mormoni), življenje v komuni (kibuci, hipiji) a te bomo pa kar pozabili?

Skratka PROTI, sicer bomo čez par let imeli nov referendum še za omenjene "manjšine",
Finance, ste zračunale,koliko bi nam prineslo mnogoženstovo?
FIN-385863 sporočil: 6
[#2569512] 18.12.15 07:44
Odgovori   +    21
Tu ste pa Finance res mimo pihnile. Že nekaj let beremo, da je za razvoj gospodarstva potrebno ustrezno davčno okolje, fleksibilna delovnopravna zakonodaja, zmanjšanje birokratskih postopkov in odprtost za tuje investicije (v Sloveniji = privatizacija). A zdaj pa se bo po čudežu gospodarstvo zelo izboljšalo z redefinicijo zakonske zveze in izbrisom identitet moža in žene? A bi avtorji mogoče pomislili, da se bo zaradi te redefinicije tisoče delavcev počutilo slabše? In da bo morebitna potrditev referenduma, če vzamemo tezo avtorjev kot resnično, prišlo pravzaprav do poslabšanja gospodarskih kazalnikov?
anon-5355 sporočil: 3.129
[#2569513] 18.12.15 07:49
Odgovori   +    22
Enostranski navijači s Financ, enkrat sem že odpovedal naročnino, jo bom pa ponovno. Žalostno je, kako neargumentirano in pristransko navijaško zagovarjate zakon, ki ne prinaša enakopravnosti temveč anarhijo.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569517] 18.12.15 07:54 · odgovor na: anon-5355 (#2569513)
Odgovori   +    18
[XRESP]
Enostranski navijači s Financ, enkrat sem že odpovedal naročnino, jo bom pa ponovno. Žalostno je, kako neargumentirano in pristransko navijaško zagovarjate zakon, ki ne prinaša enakopravnosti temveč anarhijo.
Bravo ++++
macon sporočil: 12.861
[#2569561] 18.12.15 08:56
Odgovori   +    20
Pogrešam članek, ki razloži razloge PROTI.

Ker se delate, da ste finančni časnik, vržete par z ničemer podprtih floskul, da se to družbi splača. Drugi psihologi povedo tudi, kaj rabijo otroci za normalni razvoj, ampak o tem na Financah ni besede.

Slovenski režim išče kako bi vplival na simbolno, ker jim je to podlaga za nadvlado. Večno prevlado jim omogoča vsegliharstvo češ, da bi vsi kradli, če bi lahko in je torej vseeno, če očitni kriminalci vladajo naprej; ekonomska nesvoboda slehernikov le te dela nesrečne in nevrotične, da se režimu težje uprejo; za nazaj prav pride rdeča zvezda. Na vsak način morajo razvrednotiti etično, resnic mora biti več, vse moramo razumeti v kontekstu in potemtakem kraja seveda ni kraja in je kontekst tak, da mora biti lopov z zaslombo še naprej ugleden in uspešen človek, ker je naš. Za razvrednotenje etičnega in širjenje družbene nevroze bo dober tudi nedeljski za.

Največji sovražnik slovenskega sprevrženega pokvarjenega sistema, ki mu vladajo kriminalci v spregi z lutkami nesposobneži, je uresničen človek z moralno identiteto, ki mu zaslombo daje urejena družina. Torej bodo posegli v družino, spol in spolno identiteto ter seveda v otroke, ki so najbolj ranljiva skupina od vseh. Režim ne more ničesar izgubiti, število zmedencev in nesrečnežev lahko samo zraste, kar mu samo pomaga.
macon sporočil: 12.861
[#2569565] 18.12.15 09:09 · odgovor na: anon-330984 (#2569509)
Odgovori   +    3
[FIN-557341]
> [0126Bacis]
> Ampak zakaj vedno in povsod samo DVA (2)????
>
> Kaj pa mnogoženstvo (Mohamedanci, Mormoni), življenje v komuni (kibuci, hipiji) a te bomo pa kar pozabili?
>
> Skratka PROTI, sicer bomo čez par let imeli nov referendum še za omenjene "manjšine",

Finance, ste zračunale,koliko bi nam prineslo mnogoženstovo?
Mnogoženstvo je čisto kul, ampak najprej je majčken biološki problem: moških je preveč, praktično en pride na eno žensko. Predlagam torej, da se najprej pošlje moške v eno vojno in tistih 10 ali 20%, ki se bodo vrnili, bodo potem lahko prakticirali mnogoženstvo.
anon-330984 sporočil: 476
[#2569568] 18.12.15 09:16
Odgovori   +    19
Mojemu otroku ne bodo v šoli prali možgane s teorijo spola. Glasujmo PROTI!
anon-295085 sporočil: 2
[#2569570] 18.12.15 09:18
Odgovori   +    15
Pojdimo vsi na referendum, vsi glasujmo proti in ostanimo tradicionalna družba. Kakšen medij so pa Finance, oziroma v kakšnega se iz dneva v dan bolj pretvarjajo pa že tudi bolj ali manj vsi vemo. To dodatno potrjuje še ta članek. Kje pa je članek, ki bi naštel številne argumente RPOTI?

Skratka PROTI temu zakonu!
anon-209985 sporočil: 92
[#2569578] 18.12.15 09:33
Odgovori   +    7
Glasujmo proti naravnim zakonom?

Narava se nam je že maščevala z AIDS-om!

Res nismo ničesar razumeli???!!!
anon-181864 sporočil: 62
[#2569580] 18.12.15 09:37 · odgovor na: anon-295085 (#2569570)
Odgovori   +    15
Zadnja sprememba: anon-181864 18.12.2015 09:39
Pctavijan99

Dobro si to napisal. Finance se spreminjajo v časnik ki je vedno bolj RDEČ.
Še časnik Dnevnik, glasilo ortodoksnih levičarjev, je danes-18.12.2015- premogel toliko širine, da je objavil vsaj eno mnenje( g. Tomaža Meršeta ) zakaj glasovati PROTI. Finance pa tega niso zmožne.
Evo Meršetovo mnenje, ki ga tudi sam podpisujem in bom zato glasoval PROTI.

Tomaž Merše, predsednik društva Družinska pobuda:


Na referendum ne gremo zaradi pravic istospolnih (tem ne nasprotujemo), ampak zaradi vsega, s čimer bi ta zakon posegel v življenje in pravice vseh drugih, še posebej otrok, zato bom glasoval PROTI. Novela zakona bi omogočila, da bi bil kateri koli otrok (tudi vaš in moj), če se staršem kaj zgodi, lahko posvojen v zvezo dveh moških, dveh žensk, dveh transseksualcev, dveh oseb, ki niti ne vesta, kakšnega spola sta... Če tega za svoje otroke ne želite, pojdite in glasujte PROTI, saj bo zakon zavrnjen le, če bo PROTI glasovalo vsaj 344.000 volilcev. Na referendumu še lahko odločate, da tega nočete, če bo zakon sprejet, bo o tem odločal CSD. Mu zaupate? Jaz ne. Izpovedi odraslih, ki so odraščali v istospolnih zvezah, in raziskave kažejo, da taka skupnost ni optimalno okolje za razvoj otroka, saj ne bi imel očeta ali mame.

Novela bi omogočila, da bi se v šolah izvajala promocija homoseksualnih, transseksualnih... spolnih praks in načina življenja. Učbenik Ljubezen je ljubezen, ki desetletne otroke spodbuja, naj eksperimentirajo s svojim spolom, spolno usmerjenostjo, različnimi spolnimi praksami..., je pripravljen in je bil v nekaterih šolah že uporabljen. Doslej še nezakonito. Očetje in mame nočemo, da bi naše otroke lahko posvojil par dveh oseb istega spola, ohraniti hočemo svobodo in pravico do vzgoje po svojem prepričanju, nočemo postati starš 1/2 in nočemo šole, v kateri bodo z zgodnjo seksualizacijo zlorabljali naše otroke, zato za zaščito otrok in svojih pravic glasujemo PROTI.
anon-159254 sporočil: 207
[#2569585] 18.12.15 09:45 · odgovor na: MilenkoZiherl (#2569500)
Odgovori   +    15
Res neverjetno! Ko človek misli, da ste v Financah dosegli dno, pa udarite s takim člankom, da pomisliš, da bereš Mladino. Sramota!
macon sporočil: 12.861
[#2569588] 18.12.15 09:48
Odgovori   +    14
Slovenski režim išče, kako bi vplival na simbolno, ker jim je to podlaga za nadvlado. Večno prevlado jim omogoča vsegliharstvo češ, da bi vsi kradli, če bi lahko in je torej vseeno, če očitni kriminalci vladajo naprej; ekonomska nesvoboda slehernikov le te dela nesrečne in nevrotične, da se režimu težje uprejo; za nazaj prav pride rdeča zvezda. Na vsak način morajo razvrednotiti etično, resnic mora biti več, vse moramo razumeti v kontekstu in potemtakem kraja seveda ni kraja in je kontekst tak, da mora biti lopov z zaslombo še naprej ugleden in uspešen človek, ker je naš. Za nadaljnje razvrednotenje etičnega in širjenje družbene nevroze bo dober tudi nedeljski za.

Največji sovražnik slovenskega sprevrženega pokvarjenega sistema, ki mu vladajo kriminalci v spregi z lutkami nesposobneži, je uresničen človek z moralno identiteto, ki mu zaslombo daje urejena družina. Za moralno identiteto so dobre tudi deset zapovedi: če bi imeli vsi v glavi zabetonirano NE KRADI, ne bi bilo nobenih odpustkov za omrežence, ki kradejo. Lopova ne bi nihče niti pogledal, tukaj pa je frajer, ki se znajde in se lahko javno ponaša z nakradenim (nepremičnine, avtomobili in ostali statusni simboli ampak to je najvišji lopovski nivo, manjši lopovi se ponašajo z manj). Zanimivo je, da so za slovenski levičarski sistem deset zapovedi arhaični predmoderni katoliški ostanek vreden posmeha, medtem ko so burke in nikabi različnost in multikulturnost, ki nas bogati ali pa smo vsaj skrajno tolerantni. Islam = dobro, katolicizem = slabo, ker katolicizem ogroža ali vsaj ni naklonjen slovenskemu levičarskemu sistemu postavljenemu na masovnemu pokolu in zaplembah, danes pa vodenemu na kraji in lažeh.

Torej bodo posegli v družino, spol in spolno identiteto ter seveda v otroke, ki so najbolj ranljiva skupina od vseh. Režim ne more ničesar izgubiti, število zmedencev in nesrečnežev lahko samo zraste, kar mu samo pomaga. Slovenski režim (in tudi vsi ostali) ne rabi več produktivne, za produktivnost kolikor toliko urejene večine. Vse dobrine lahko sproducira kakih 20% delovno sposobnih, še kakih 20% je potrebnih v uslužnih dejavnostih, ostali lahko žrejo tabletke in gledajo Kmetija išče šefa ter se smehljajo v blaženi omami. Taki se seveda ne bodo zanimali za družbeno in politično in na noben način ne bodo motili režima, ko krade.

Zabavam se tudi in sem hkrati zgrožen, ko prebiram in poslušam o ogroženi LGBT manjšini, ki se ji odreka enakopravnost. Nedeljski za propagira politična večina, večina medijev, občina Ljubljana in Študentska organizacija univerze. Nasprotnike se demonizira in zaničuje, čeprav ni praktično nobenih homofobnih izpadov proti istospolnosti kot usmeritvi, argumente proti pa se ignorira (in ni nobenega strokovnega protiargumenta proti Freudovski psihologiji).

Za zagovarja sistemska večina in je v tem zelo groba, primitivna in nestrpna. Slovenski sistem vodi kriminalni levičarski režim in tak angažma pomeni, da gre za resne stvari. Moja moralna obveza je, da sem torej v nedeljo PROTI.
anon-209985 sporočil: 92
[#2569589] 18.12.15 09:49
Odgovori   +    6
Splača se?
Komu?
Pedofilom?
anon-317711 sporočil: 662
[#2569614] 18.12.15 10:30 · odgovor na: MilenkoZiherl (#2569500)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.12.15 09:29
To sporočilo je izbrisal avtor (20.04.2016 17:26)
PrimožTručl sporočil: 44
[#2569617] 18.12.15 10:31
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.12.15 09:08
Članek je navaden članek o dejstvih, pač z ekonomskega vidika kot se za Finance spodobi. Nič posebnega. Skrbijo pa komentarji. Iz večine njih se vidi kako zahojena je slovenska družba, še bolj pa to, da bo takšna tudi ostala, saj bralci Financ niso povprečje, ampak imajo - v povprečju - na dogajanja v gospodarski sferi, nadpovprečen vpliv. Žalostno, a tudi razumljivo, zakaj se še zelo dolgo, če sploh kdaj, ne bomo prebili med uspešne države.
najobj sporočil: 31.920
[#2569620] 18.12.15 10:33
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 18.12.2015 10:36
... Vprašajte se, kako je bilo, ko so se izločale ženske, rase ... Družba vedno izgublja, če se izloči en del potenciala ...

... OK, če bi napisal, da mi za to referendumsko histerijo z ene in druge strani "dol visi", bi bilo glede na zadevno tematiko rahlo neugodno, ampak takšne gluposti, kot se je zdaj grejo Finance, pa že dolgo nisem prebral ... khmm, razen seveda če bodo v primeru zavrnitve zakona vsi homoseksualci v Sloveniji naredili kolektivni samomor, ker namreč pri najboljši volji ne vidim, kaj se bo v njihovem življenju spremenilo in v čem jih bo družba izločila, ker nezmožnost posvojitve otrok ob vseh neposvojenih otrocih za mene glih ni neko izločanje iz družbe ...

P.S.: včeraj sem oni fanatični aktivistki Petuniji napisal, naj se ohladi, ker če bo še dolgo take gluposti pisala, bom kljub svoji indiferentnosti na referendum šel in obkrožil ZA, pa še koga od bližnjih podobno mislečih bom našuntal, naj naredijo enako, danes pa me mika, da bi zaradi podobnih aktivistov na Financah naredil glih obratno ... alzo, ohladite se z butasto in kontraproduktivno propagando, če bo res štel prav vsak glas ...
metuzalem sporočil: 300
[#2569633] 18.12.15 10:55
Odgovori   +    10
Tile argumenti me malo spominjajo na film Logan's run... V prihodnosti je družba, kjer te pri 30- izstrelijo z raketo v velik Buuummmm, da narediš prostor za naslednje generacije. Ni cool, je pa dobro za biznis, ker ni stroškov za zdravljenje in penzije. Vse zavijat v celofan biznisa je neumnost... PROTI!!!! In od sedaj PROTI Financam!!!!

Strani: 1 2