Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Popravek: Kolegialni poduk

Strani: 1

anon-224493 sporočil: 1.106
[#2552970] 30.09.15 17:29
Odgovori   +    17
Dodal bi še ženino izkušnjo s propagandnim oddelkom Media24.

Gospodična je klicala ženo, se predstavila, da kliče iz naročniškega oddelka Media24 in zagotavljala, da so se sedaj revija Jana, Lady,... samo preimenovale in, da Jana, Lady ne bodo izhajale več.
Omenila je še, da ni druge možnosti kot da se sedaj na novo naročiš pri njih na spremenjena imena revij. Najmanj trikrat je ženi gospodična zagotovila, da Jane več ni in tudi več ne bo!!
"Telefonsko, če potrdi naročilo, je dovolj", ji je še rekla.

Je to korektno?? NI!! Zame je to kraja intelektualne lastnine.

Tak pristop so potrdile tudi ženine kolegice, ki so tudi nergale nad vsiljivostjo in neresničnimi podatki gospodične.

Požar, pošteno jim podkuri pod nogami, si to več kot zaslužijo!!

Upam samo, da bo Požar medijski prostor s tem malo zbalansiral, glede na imena novinarjev, ki krožijo v javnosti, pa dvomim.
babi2 sporočil: 3.480
[#2552972] 30.09.15 17:53
Odgovori   +    12
Klonirane revije so ZANIČ!!!! Vsaj 15 let sem kupovala LAdy, od spomladi pa nič več. Požarju in Pečečniku želim obilo poslovnih uspehov, Odlazeka pa naj NKBM spravi dokončno na beraško palico!!!
babi2 sporočil: 3.480
[#2552973] 30.09.15 17:55 · odgovor na: anon-224493 (#2552970)
Odgovori   +    11
[bob507]
Dodal bi še ženino izkušnjo s propagandnim oddelkom Media24.

Gospodična je klicala ženo, se predstavila, da kliče iz naročniškega oddelka Media24 in zagotavljala, da so se sedaj revija Jana, Lady,... samo preimenovale in, da Jana, Lady ne bodo izhajale več.
Omenila je še, da ni druge možnosti kot da se sedaj na novo naročiš pri njih na spremenjena imena revij. Najmanj trikrat je ženi gospodična zagotovila, da Jane več ni in tudi več ne bo!!
"Telefonsko, če potrdi naročilo, je dovolj", ji je še rekla.

Je to korektno?? NI!! Zame je to kraja intelektualne lastnine.

Tak pristop so potrdile tudi ženine kolegice, ki so tudi nergale nad vsiljivostjo in neresničnimi podatki gospodične.

Požar, pošteno jim podkuri pod nogami, si to več kot zaslužijo!!

Upam samo, da bo Požar medijski prostor s tem malo zbalansiral, glede na imena novinarjev, ki krožijo v javnosti, pa dvomim.
Z zgoraj napisanim se strinjam in upam, da zmazki in Odlazki izginejo iz medijskega prostora!!!!
153 sporočil: 9.333
[#2552994] 30.09.15 20:44
Odgovori   +    0
Pristavljanje osebnih lončkov,
kjer je vsaj najmanjša možnost,
je razširjena navada otročkov.

Sodražan
anon-237417 sporočil: 2.617
[#2553004] 30.09.15 22:09
Odgovori   +    2
V tej državi absolutno nič več ni normalno, ne glede na to, kdo, kje, kako. Susak sindrom hara na polno.
murje sporočil: 5.120
[#2553476] 02.10.15 16:50
Odgovori   +    0
MISEL DNEVA

Na položaju urednika sem pogrešal svobodo, da greš nekam in napišeš reportažo. Ni bilo priložnosti, da bi se poglabljal. Zdelo se mi je, kot da sem na vlaku in gledam skozi okno, kako tečejo slike. Pri nobeni ni bilo časa, da bi se ustavil.— Dušan Udovič, dolgoletni urednik Primorskega dnevnika
Petek, 02. oktober 2015
www.primorske.si/

Strani: 1