Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek XXL bega oblikovalce

Strani: 1 2

153 sporočil: 9.333
[#2554691] 08.10.15 11:27
Odgovori   +    2
Nenavadno, da ta, vse obilnejša tržna niša,
že zdavnaj ni zavzela modne piste, ki bi XXL-om
znala ponuditi prvovrstno gibljive biste.

Sodražan
tasilo sporočil: 9.830
[#2554788] 08.10.15 14:53
Odgovori   +    1
Hi hi ... Tudi letalske družbe bi lahko uvedle XXL razred (glede na ITM).
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2554871] 08.10.15 19:56
Odgovori   +    3
Modna industrija še vedno poveličuje vitkost, če ne že skrajno suhljatost manekenk in manekenov, ki morebitnim kupcem predstavljajo najnovejše stvaritve oblikovalcev. Takšne, ki, žal, niso dostopne - in nikoli ne bodo - kupcem močnejše postave.
Ok, poveličevanje debelosti pa je druga, ravno tako škodljiva skrajnost. Kaj če bi uporabljali normalne manekenke in manekene ?
najobj sporočil: 31.920
[#2554875] 08.10.15 20:16 · odgovor na: anon-204390 (#2554871)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 08.10.2015 20:22
[vickibedi]
>Modna industrija še vedno poveličuje vitkost, če ne že skrajno suhljatost manekenk in manekenov, ki morebitnim kupcem predstavljajo najnovejše stvaritve oblikovalcev. Takšne, ki, žal, niso dostopne - in nikoli ne bodo - kupcem močnejše postave.
Ok, poveličevanje debelosti pa je druga, ravno tako škodljiva skrajnost. Kaj če bi uporabljali normalne manekenke in manekene ?
... ja, se strinjam, čeprav se strinjam tudi z braćo Srbi, ki pravijo "bolje da ljulja nego da žulja" ...

P.S.: supermanekenke za močnejše Ashley Graham se ne bi branil, čeprav se bojim, da bi se izgubil v njej, kar pa tudi ne bi bilo slabo, ker bi bilo iskanje poti nazaj mogoče še bolj slastno ...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2554925] 09.10.15 07:23
Odgovori   +    4
Raje sem debela in vesela kot suha in tečna,hehe.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2555020] 09.10.15 11:41 · odgovor na: najobj (#2554875)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> >Modna industrija še vedno poveličuje vitkost, če ne že skrajno suhljatost manekenk in manekenov, ki morebitnim kupcem predstavljajo najnovejše stvaritve oblikovalcev. Takšne, ki, žal, niso dostopne - in nikoli ne bodo - kupcem močnejše postave.

> Ok, poveličevanje debelosti pa je druga, ravno tako škodljiva skrajnost. Kaj če bi uporabljali normalne manekenke in manekene ?

... ja, se strinjam, čeprav se strinjam tudi z braćo Srbi, ki pravijo "bolje da ljulja nego da žulja" ...

P.S.: supermanekenke za močnejše Ashley Graham se ne bi branil, čeprav se bojim, da bi se izgubil v njej, kar pa tudi ne bi bilo slabo, ker bi bilo iskanje poti nazaj mogoče še bolj slastno ...
Sicer PSP in makeup naredita svoje, Ashley pa frontalno zgleda bolje kot iz ozadja. Sicer pa v izogib enim ali drugim skrajnostim, obstaja indeks telesne mase, ki je idealno od 22-24 ...
kixs sporočil: 1.232
[#2565260] 26.11.15 14:19 · odgovor na: Kanzon (#2554925)
Odgovori   +    0
A zdaj bo ze debelost sexy?!

Ce ima ena zenska lustno faco in je debela, se ne pomeni, da je debelost sexy. Ce bi ta zenska imela "normalno" maso, bi bila sele sexy :D
bc123a sporočil: 48.253
[#2565263] 26.11.15 14:32 · odgovor na: kixs (#2565260)
Odgovori   +    0
[kixs]
A zdaj bo ze debelost sexy?!

Ce ima ena zenska lustno faco in je debela, se ne pomeni, da je debelost sexy. Ce bi ta zenska imela "normalno" maso, bi bila sele sexy :D
Vse to je odvisno od starosti. Poglej kolindo, marsikatera zenska, ki je pri taksnih letih "idealno suha" izgleda kot smrt. Koza se povesi zaradi starosti, in ce ni nicesar, kar bi jo drzalo vsaj malo napeto...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565316] 26.11.15 19:49 · odgovor na: (#2565297)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Kolinda je polna botoxa. Defacto, ne da je to moje mnenje. Kako danes prepoznaš botox, ker so postopek bistveno zboljšali in ni več tistega zamrznjenega na daleč vidnega frisa: pogledaš nosek, kadar se smeji in če ima od kotička oči proti konici nosu diagonalne (vzporedne) gubice, je to defacto botox, ker naravno se koža na tak način NIKDAR ne guba. In Kolinda ima te gubice.

p.s. z botoxom ni nič narobe, samo teža ni argument za bolj mladostni obraz.

p.s.1 ta mit, da s staranjem potrebuješ neko določeno maso, da ti ne pade vse dol in da ti maščoba napne kožo je v lepotni industriji že davno ovržen. Po novem gre to takole: več kot je maščobe v obrazu, večja je teža + če te je več skupaj, to pomeni, da tudi več ješ, pri teh letih pa imamo ženske že kar precejšnje hormonske spremembe, hormonske spremembe pri ženski pa vedno pomenijo zabuhlost zaradi zadrževanja vode. Tako imaš kombinacijo prevelike teže zaradi maščobe in dodatno še napihnjenost zaradi zastajanja vode, na večjo težo pa gravitacija deluje bolj kot na manjšo težo. Novodobna spoznanja glede gubic pa so naslednja: gubice ne starajo, stara povešenost obraza in neenoten ten, hiperpigmentacija in pa te večje, globoke gube (od nosu proti kotičku ustnic, med obrvmi) - če imaš manj maščobe in nisi zabuhel, je manj tkiva, ki se mora nekam pospravit in so tudi gube plitkejše in manj izrazite, drobne smejalne gubice pa se danes napnejo in zgladijo s kvalitetno kremo.

p.s.2. jz sem se v zadnjih dveh letih zredila 10kg, potem mi je pa ene par mesecev nazaj to začelo iti na kurac, pa sem se stanjšala, in toliko kot sem se stanjšala, toliko sem se tudi pomladila. Vizuelno :) Sem pa čist suha (spet).

p.s.3 će pogledaš vse te zvezdnice, ki so vse mladostne pri 50, so vse po vrsti čisto suhe. Tiste manj suhe pa začnejo dobro zgledati šele okoli 60. leta, ko si dajo operacijsko nategniti kožo, ala Meryl Streep.

p.s.4. Kolinda zgleda zelo stara za svoja leta, kot da jih ima 55. To je posledica teže in pa stranski učinek botoxa - sicer te zgladi, vendar te ne pomladi. Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
Uh, čist zajebana :-) I like.

Ko je p.s. že peti po vrsti, nič od tega ni več p.s., ampak je kolinda. Standardi, pa to...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565317] 26.11.15 19:55 · odgovor na: (#2565297)
Odgovori   +    0
Meni se zdi da na lepoto v starosti najbolj vpliva odnost do fakta (in občutenja), da greš dol in boš pocasi hin.

Tisti ki jih to jezi, so grdi, tisti ki jim je to povod za carpe diem, pa so lepi.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2565324] 26.11.15 20:31 · odgovor na: (#2565297)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Kolinda je polna botoxa. Defacto, ne da je to moje mnenje. Kako danes prepoznaš botox, ker so postopek bistveno zboljšali in ni več tistega zamrznjenega na daleč vidnega frisa: pogledaš nosek, kadar se smeji in če ima od kotička oči proti konici nosu diagonalne (vzporedne) gubice, je to defacto botox, ker naravno se koža na tak način NIKDAR ne guba. In Kolinda ima te gubice.

p.s. z botoxom ni nič narobe, samo teža ni argument za bolj mladostni obraz.

p.s.1 ta mit, da s staranjem potrebuješ neko določeno maso, da ti ne pade vse dol in da ti maščoba napne kožo je v lepotni industriji že davno ovržen. Po novem gre to takole: več kot je maščobe v obrazu, večja je teža + če te je več skupaj, to pomeni, da tudi več ješ, pri teh letih pa imamo ženske že kar precejšnje hormonske spremembe, hormonske spremembe pri ženski pa vedno pomenijo zabuhlost zaradi zadrževanja vode. Tako imaš kombinacijo prevelike teže zaradi maščobe in dodatno še napihnjenost zaradi zastajanja vode, na večjo težo pa gravitacija deluje bolj kot na manjšo težo. Novodobna spoznanja glede gubic pa so naslednja: gubice ne starajo, stara povešenost obraza in neenoten ten, hiperpigmentacija in pa te večje, globoke gube (od nosu proti kotičku ustnic, med obrvmi) - če imaš manj maščobe in nisi zabuhel, je manj tkiva, ki se mora nekam pospravit in so tudi gube plitkejše in manj izrazite, drobne smejalne gubice pa se danes napnejo in zgladijo s kvalitetno kremo.

p.s.2. jz sem se v zadnjih dveh letih zredila 10kg, potem mi je pa ene par mesecev nazaj to začelo iti na kurac, pa sem se stanjšala, in toliko kot sem se stanjšala, toliko sem se tudi pomladila. Vizuelno :) Sem pa čist suha (spet).

p.s.3 će pogledaš vse te zvezdnice, ki so vse mladostne pri 50, so vse po vrsti čisto suhe. Tiste manj suhe pa začnejo dobro zgledati šele okoli 60. leta, ko si dajo operacijsko nategniti kožo, ala Meryl Streep.

p.s.4. Kolinda zgleda zelo stara za svoja leta, kot da jih ima 55. To je posledica teže in pa stranski učinek botoxa - sicer te zgladi, vendar te ne pomladi. Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
Sorry ker vpadam, o kateri Kolindi pa teče beseda ?
bc123a sporočil: 48.253
[#2565380] 27.11.15 10:40 · odgovor na: (#2565297)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
Amm ... a ni to malo pretenciozna trditev?
crt sporočil: 27.191
[#2565382] 27.11.15 10:44 · odgovor na: bc123a (#2565380)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [kajulci]
> Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.

Amm ... a ni to malo pretenciozna trditev?
dvometrasica :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2565383] 27.11.15 10:45 · odgovor na: (#2565378)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Sej Kolind je čist malo:)

p.s. Kolinda Hrvaška
He, he, Đizs, nekako sem posumil da je ta, pa nisem mogel sam sebi verjet, mislim to, da je že takšna suša tematska in/ali seksualna . ;) Sicer pa vzamem nazaj, koliko ljudi- toliko ćudi.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565411] 27.11.15 11:28 · odgovor na: (#2565379)
Odgovori   +    0
[kajulci]
>Meni se zdi da na lepoto v starosti najbolj vpliva odnost do fakta (in občutenja), da greš dol in boš pocasi hin.

To je najbrž res, v kolikor se pogovarjamo o starosti. Če pa se pogovarjamo o +- 50 let, pa to ni lih starost, pri kateri greš počasi dol v smeri prosti hin :)
Ti se kar varaj :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565414] 27.11.15 11:31 · odgovor na: crt (#2565382)
Odgovori   +    1
[crt]
> [bc123a]
> > [kajulci]
> > Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
>
> Amm ... a ni to malo pretenciozna trditev?

dvometrasica :)
Se mi je zdelo, da je košarkaška, ko je rekla da je 10 kil dobila, pol pa ji ni blo všeč in je kar na odločitev izgubila.

10 kil zgubit je za 160 - 165 cm punce tko, kot da si Posedi najde službo v gospodarstvu... ni nemogoče, je pa revolucija.
bc123a sporočil: 48.253
[#2565415] 27.11.15 11:31 · odgovor na: anon-204390 (#2565383)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [kajulci]
> Sej Kolind je čist malo:)
>
> p.s. Kolinda Hrvaška

He, he, Đizs, nekako sem posumil da je ta, pa nisem mogel sam sebi verjet, mislim to, da je že takšna suša tematska in/ali seksualna . ;) Sicer pa vzamem nazaj, koliko ljudi- toliko ćudi.
? Ni taksna susa in Kolinda je hvalabogu precej starejsa od mene. Ampak ze pri moji starosti vcasih zenske, ki pretiravajo "z zdravostjo" izgledajo dizaster. Ja, slabse od kolinde.
bc123a sporočil: 48.253
[#2565416] 27.11.15 11:31 · odgovor na: anon-207617 (#2565414)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [crt]
> > [bc123a]
> > > [kajulci]
> > > Jebiga, moji standardi so nadpovprečno visoki, če bi me videl, bi razumel zakaj.
> >
> > Amm ... a ni to malo pretenciozna trditev?
>
> dvometrasica :)

Se mi je zdelo, da je košarkaška, ko je rekla da je 10 kil dobila, pol pa ji ni blo všeč in je kar na odločitev izgubila.

10 kil zgubit je za 160 - 165 cm punce tko, kot da si Posedi najde službo v gospodarstvu... ni nemogoče, je pa revolucija.
Tako. Ne vem, a je res dvometrasica ali je to crtova sala?
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565421] 27.11.15 11:52 · odgovor na: bc123a (#2565415)
Odgovori   +    0
Če smo že pri kolindi, meni to seksi ni.

Evo posnetek 2014: www.youtube.com/watc...hog_Ml8c6c

Naša bratuška je dve leti mlajša, pa velik bolje zgleda.

Glede res lepih, pa da niso glih holivud plastika; letnik 1968 je britta bilač, irena vrčkovnik, tanja ribič. Ni primerjave sploh, koliko so lepše.
crt sporočil: 27.191
[#2565426] 27.11.15 11:58 · odgovor na: anon-207617 (#2565411)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
> [kajulci]
> >Meni se zdi da na lepoto v starosti najbolj vpliva odnost do fakta (in občutenja), da greš dol in boš pocasi hin.
>
> To je najbrž res, v kolikor se pogovarjamo o starosti. Če pa se pogovarjamo o +- 50 let, pa to ni lih starost, pri kateri greš počasi dol v smeri prosti hin :)

Ti se kar varaj :-)
lej, ti si tolko star, da se razmisljas tko kot ono, ko osnovnosolci slisijo, da je en star 30 in si predstavljajo, da jos malo pa penzija :)

p: necemo sad o tome
crt sporočil: 27.191
[#2565427] 27.11.15 11:59 · odgovor na: bc123a (#2565416)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Tako. Ne vem, a je res dvometrasica ali je to crtova sala?
polovica sigurno drzi, ostalo ne vem.

p: grem na bicikl in pridem nazaj z -3 kg
bc123a sporočil: 48.253
[#2565431] 27.11.15 12:03 · odgovor na: anon-207617 (#2565421)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Če smo že pri kolindi, meni to seksi ni.
majke vam, pozabite to kolindo.

tole pa tudi ni za nikamor:

resources1.news.com....336763.jpg

(Cameron diaz)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565448] 27.11.15 12:38 · odgovor na: (#2565419)
Odgovori   +    3
[gsavli]
> [NemirniTujec]
> > [kajulci]
> > >Meni se zdi da na lepoto v starosti najbolj vpliva odnost do fakta (in občutenja), da greš dol in boš pocasi hin.
> >
> > To je najbrž res, v kolikor se pogovarjamo o starosti. Če pa se pogovarjamo o +- 50 let, pa to ni lih starost, pri kateri greš počasi dol v smeri prosti hin :)
>
> Ti se kar varaj :-)

nekje sem prebral, da zanimanje moških za ženske začne upadati po 25. letu (mišljena starost žensk seveda), počasi do nekje 30+, nato pa progresivno hitro do 40, ko jebiga, skoraj ugasne. tega si nisem jaz izmislil, je pa biološko gledano tako kot bi v teoriji tudi pričakoval, da naj bi bilo.

ženske imajo zelo ozko okno biološke priložnosti in jih zaradi tega ni lih za zajebavat, je čist dovolj hudo že samo po sebi. to vključuje tudi, da kimaš, ko se slepijo, da so po 50-em še komu spolno privlačne (ok, obstajajo seveda patološke deviacije, gerontofilija ipd, ampak ne bi zdaj o patologiji).
Jaz recimo imam to patologijo. Pa si jo bom drznil malo opisati;

Telo je ohranjeno do slovenskega upokojevanja, če ženska skrbi zanj. In meni je mindset 40+, "carpe diem" mindset, bolj pomemben od tega, ali je ohranjena rit stara 25 ali 50. Tudi v postelji, ne samo v pogovoru - ker tudi seksajo drugače. Vseeno jim je za razna tuja mnenja, vseeno celo zame (go figure). Znajo biti dobre egoistke na pravi način. Ne one plitke preračunljve, ampak take za zdaj in za lepe stvari.

25 letnica me bolj privlači na filmu in sliki, ko pa moram poslušat koliko otrok bo imela in kaj vse jih bo naučila in kaj vse jim bo omogočila, pa iščem samo še pivo in vedro za skozlat se. Tiste, ki nočejo otrok, toliko bolj kompenzirajo s kariero in kurčevo družbeno odgovornostjo, kaj vse je za dosečt, kaj vse je za spremenit, kaj vse za videt na tem svetu. Dve vedri, prosim.

Velika večina moških, pa kot praviš, išče ravno ti dve obliki, večinoma ono z gnezdenjem. Ampak pomoje si naša Kajulci s kakim takim ne bi imela kaj početi. Kapitalsitka s socialnim čutom, pa tko :-P

Se pa zdaj najde vse več samskih starejših moških (ker ženske imajo službe, in s tem možnost da jih zapustijo - in jih "naredijo" samske), in nekateri med njimi pogruntajo, da njihova pot navzdol ne gre skupaj s 25 letnico in njenimi načrti za prihodnost.

Zato imajo 50+ ženske vedno več priložnosti za prijeten partnerski odnos, predvsem pa so te priložnosti - čeprav še vedno redke - zelo zelo lepe. Vse lepe stvari so tudi redke, je rekel že Spinoza.

----

Vse to zgoraj ni moj običajen analitično dovršen tekst, na katerega je izjemno težko ugovarjati (hehe). To so moja luknjava nekoherentna čustva in občutenja; marsikdo utegne imeti zelo drugačna. Zato so vsakršni ugovori v naprej diskvalificirani, če niso moji lastni :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565452] 27.11.15 12:43 · odgovor na: crt (#2565426)
Odgovori   +    0
[crt]

lej, ti si tolko star, da se razmisljas tko kot ono, ko osnovnosolci slisijo, da je en star 30 in si predstavljajo, da jos malo pa penzija :)

p: necemo sad o tome
Vsako leto sem mlajši (bolj nor), pravzaprav :-)

p: ja, pustmo raj na mir
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565453] 27.11.15 12:49
Odgovori   +    2
Sicer pa, kar se tiče naslova... KONČNO ena resna zadeva v tem rumenem cajtngu! KONČNO!

Pa Mramor pa Putin, pa Petrič pa Cerar. Pa sindikati pa Milič, pa Gorenje, pa nonstop neka jajca, dvajset let ista, samo nova imena na prazne črtice vpisat.

Mislim... ampak res pet pred dvanajsto ste se lotili resnih tem in člankov, ki sploh koga zanimajo. Upam da bo šlo v tej smeri naprej, pa bo tudi profitabilnost šla gor, pa bo morda posledično celo obstal ta nesrečni forum, da se zmenimo, al naj punce kako kilo več, al kako kilo manj. In kaka naj bo xxl moda za tiste, ki so se odločile za več!

Svež veter. Neverjetno!
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2565462] 27.11.15 13:17
Odgovori   +    2
Ko sem že pri stvari, naj omenim še, da sem kot zastonjski bralec absolutno ogorčen nad dejstvom, da ste uvedli rubriko Opel (mislim, pardon, rubriko Avto), niste pa uvedli rubrike Joški.

A bi lahko vsak dan ena novica o Scarlet Johanson (in drugih iz tega ranga), pa dve tri fotke zraven? Kupila novo graščino, se spotaknila na snemanju, ne mara jagodnega preliva na tortici...

Lahko tudi finančno bazirano - denimo, kako naj reva vzdržuje svoj slog s tako malo plačo, in podobno.

Ključno je, da se v novici bradavičke vidijo. Če se ne vidijo, je brezveze - Skaze in Musar in Kolinda in ostale, ki jih nonstop vrtite, so isti rang kot Mramor, sam malo manj škodljive.

Kdo je še za nagice na Financah?
crt sporočil: 27.191
[#2565469] 27.11.15 13:20 · odgovor na: anon-207617 (#2565462)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Ko sem že pri stvari, naj omenim še, da sem kot zastonjski bralec absolutno ogorčen nad dejstvom, da ste uvedli rubriko Opel (mislim, pardon, rubriko Avto), niste pa uvedli rubrike Joški.

A bi lahko vsak dan ena novica o Scarlet Johanson (in drugih iz tega ranga), pa dve tri fotke zraven? Kupila novo graščino, se spotaknila na snemanju, ne mara jagodnega preliva na tortici...

Lahko tudi finančno bazirano - denimo, kako naj reva vzdržuje svoj slog s tako malo plačo, in podobno.

Ključno je, da se v novici bradavičke vidijo. Če se ne vidijo, je brezveze - Skaze in Musar in Kolinda in ostale, ki jih nonstop vrtite, so isti rang kot Mramor, sam malo manj škodljive.

Kdo je še za nagice na Financah?
en cas nazaj smo ugotovili, da se je sprostila znamka "lepotice slovenskih kmetij" in je gustl celo mislim da omenil, da smo se nekaj razgledovali v tej smeri zaradi portala agrobiznis... samo ni bilo potem nic iz tega :(

www.mediaspeed.net/s...metij-2005
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2565475] 27.11.15 13:48 · odgovor na: (#2565470)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Kolinda je na večini fotk ful fajna ... Če hočeš realno predstavo kako nekdo zgleda, ga rabiš v gibajoči obliki v HD.
Predsednica Hrvaške govori v angleščini na javnem forumu mnogo bolje od slovenskih politikov in političark, ki sem jih doslej slišal.

HD video - President Kolinda Grabar-Kitarović (Columbia World Leaders Forum): www.youtube.com/watc...SanEfOpQWU
Vinci sporočil: 5.933
[#2565480] 27.11.15 14:12 · odgovor na: anon-187668 (#2565475)
Odgovori   +    0
Glede na njeno zgodovino (maturirala v ZDA, diplomirala iz anglistike, še eno leto podiplomsko študirala v ZDA, kratek časa je bila veleposlanica v Kanadi, malo dlje v ZDA, zunanja ministrica in za EU integracijo itn.), se najbrž spodobi, da v redu govori angleško. :)
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2565496] 27.11.15 15:05 · odgovor na: (#2565481)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: mimoidoci 27.11.2015 15:06
[kajulci]
Moške predvsem privlačijo seksi in privlačne ženske, ne glede na starost. To potrjuje praksa in tudi leta nimajo veze, lahko je moški tudi precej mlajši od ženske, ki ga privlači. Je pa dejstvo, da je z več leti vse manj privlačnih žensk - po večini ženske zgledajo precej starejše, kot bi morale. Do 50. leta bi morala ženska zgledati super, v kolikor da kaj nase. Razlika med starejšim moškim/mlajšo žensko in starejšo žensko/mlajšim moškim je v tem, da starejši moški v mlajši ženski vidi tudi življensko partnerko, mlajši moški pa v starejši ženski vidi samo spolno partnerko. Tako da tista, da moškega privlačijo ženkse do 25. leta potem pa drastično upada, ne drži, to velja za privlačnost partnerstva, ne pa za spolno privlačnost. Je pa tudi tko, da ima danes že mnogo starešjih žensk mlajše partnerje, ne sicer toliko mlajše kot imajo recimo starejši moški mlade ženske, pa vseeno. Ker tako kot pri ženski z leti plahni spolna privlačnost, moškemu plahni kurac. In moški potem potrebuj bistveno močnejši stimulans (mlado joškasto babo), da se mu še dvigne, ampak potem rabi tudi dovolj denarja, da bo ujel mlado joškasto babo, ker na njegovega mlahavega se mlada pohotnica pač ne bo dala ujeti. Se bo pa dala na denar. Starejši ženski pa spolnost tudi ni več toliko pomembna, tako da si lahko ena 60. letnica tudi komot privošči enega mlahavega 50. letnika, tako je volk sit in koza cela.
pravilno je: volk sit in koza breja....

Strani: 1 2