Strani: 1

tupamaros sporočil: 3.720
[#2547545] 11.09.15 14:02
Odgovori   +    15
Kaj če bi prenehali z nerealnimi pravljicami o beguncih. Kaj se zgodi, ko neka kultura nekontrolirano preplavi drugo se ozrite na Kosovo, Indijance in Aborigine. Končno tudi načrtno priseljevanje iz drugih republik Jugoslavije v Slovenijo po prvi in drugi svetovni vojni je pustilo katastrofalne posledice na slovensko kulturo in navade. Osebno me zelo moti ker vsiljujejo svoje navade. še bolj pa je moteč islamski fanatizem tako starih kot novih priseljencev za katere je samooklicani kalifat sprejemljiv in izvedljiv.


LP
Tupamaros
najobj sporočil: 31.920
[#2547551] 11.09.15 14:58
Odgovori   +    10
... Iz dunajskega hotela, kjer kavo postreže sirski begunec ...

... alzo, če jaz zdaj toto Dunjo prav razumem, bodo po celi Evropi odprli na stotisoče novih hotelov, da bo na stotisoče sirskih beguncev lahko streglo kavo ... khmm, ali pa tota Dunja samo malo slabše vidi, pa zato ne vidi, koliko je sirskih beguncev ...

P.S.: razlika med potokom in hudournikom ni v vodi, ampak je razlika v količini vode, ki v potoku prijetno teče, v hudourniku pa ruši vse pred sabo ... khmm, da me kdo zdaj ne bi obtožil ksenofobije, če tisti kdo sploh razume, kaj sem s primerjavo med potokom in hudournikom hotel povedat ...

Strani: 1