Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2546987] 09.09.15 11:56
Odgovori   +    2
Po najnovejši raziskavi BBC večina Iračanov in Sirijcev meni, da državi gredo po napačni poti, ena četrtina v Iraku in več kot ena tretjina v Siriji pa meni, da so na pravi poti...Večina jih je proti ISIL, menijo pa, da so kalifat ustvarile tuje države...
Več v: Iraq and Syria opinion poll - the world's most dangerous survey? na:
www.bbc.com/news/wor...t-34173549
anon-218201 sporočil: 1.447
[#2547159] 09.09.15 21:20
Odgovori   +    0
Če ne bo ECB vključila QE v ta program je ta program navaden nateg na suho.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2547164] 09.09.15 21:46
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-278805 09.09.2015 21:55
Irak in Sirija niso tako velike države. Odhod toliko inteligence (ki si edina zmore plačati odhod) v EU, bo obogatitev za nas, izguba pa za državi. Skrajne islamske opcije so človeško nevzdržne in bodo propadle, sčasoma brez vojne. Razviti svet hitro napreduje, tudi razumsko; arabija je porušena; sekanje rok in žensko suženjstvo spada v čas pred Kristusom. Noben razumen človek v današnjem času tega ne more sprejemati, niti nobena vera! Extremisti med imigranti bodo tudi hitro odkriti. Imigrante bo izkušnja streznila, seveda so pa vedno izjeme. Sploh, dokler ljudem gre dobro, kot našim nostalgičnim post komijem.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2547231] 10.09.15 10:26 · odgovor na: anon-278805 (#2547164)
Odgovori   +    0
Povzetek članka:

"Jean Claude Juncker v evropskem parlamentu:
"Evropa mogoče ni v najboljšem položaju, vendar pa delamo veliko, da postane enotna skupnost. V zadnjem letu smo izvedli vrsto pomembnih reform, vključno z migracijami. Problem beguncev ni nastal zdaj in tudi ne maja, gre za težavo, ki se je zavedamo. Uvedli smo enotni energetski in digitalni trg....
Kriza še zdaleč ni končana. Več kot 70 milijonov ljudi je brez dela. Moramo se vrniti v položaj polne zaposlenosti. ...
Grexit nikoli ni bila opcija o kateri smo razpravljali. Bila je možnost, ni pa bila opcija o kateri smo javno govorili. Uspeli smo se dogovoriti in upam, da bodo vse grške vlade ta dogovor spoštovale...
Zavedamo se, da je EU preveč birokratska in potrebno bo zmanjšati ovire. Uvedli smo skupni digitalni trg, energetski trg, vse to zmanjšuje birokracijo in ovire. Sem za čezatlantski trgovinski sporazum, toda nisem za opustitev evropskih standardov. Imamo osnovna načela in teh ne moremo opustiti..."

Upam, da nisem preveč prekopiral. Naj pojasnim zgornji post. 70 milijonov brezposelnih je seveda ogromno. Dodatnih 2 ali 3 imigrantov - intelektualcev po moje ni slabše, ampak boljše - veliko stane družbo izobrazba človeka do fakultete in ta postane velik potencial. Multi kulti, da je kaput? Ne vem, gotovo pa je svet vedno manjši, arabsko pomlad je zlorabil skrajni islam, nastaja velika država pekel na zemlji.... Ne razumem, da teh norcev ne morejo uničiti. Verjamem, da velik del od 7 milijard ljudi na Zemlji razmišlja z razumom in sledi razvoju.... In da s časom vse slabo propade, dobro pa ostane in napreduje.

Strani: 1