Strani: 1

0708SIDXX sporočil: 370
[#2516686] 24.04.15 10:41
Odgovori   +    2
25 EUR bruto?? Še dobro da imaš kakšnega sodelavca za ta denar.
anon-293339 sporočil: 36
[#2516709] 24.04.15 11:57 · odgovor na: 0708SIDXX (#2516686)
Odgovori   +    6
Se pozna da dleajo iz čistega veselja in zadovoljstva ampak bi jim dali lahko kakšen evro več.
Bravo Sašo care in čestitke za prvih 25 let.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2517056] 26.04.15 10:15
Odgovori   +    33
Hribar se precenjuje in močno poveličuje svojo vlogo pri ustvarjanju svetovnega bebota Pahorja.
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2517057] 26.04.15 10:17 · odgovor na: anon-293339 (#2516709)
Odgovori   +    0
[marce14]
Se pozna da dleajo iz čistega veselja in zadovoljstva ampak bi jim dali lahko kakšen evro več.
Nič jim ne bomo dali, če bodo štrajkali ;)
Bravo Sašo care in čestitke za prvih 25 let.
+++++
tupamaros sporočil: 3.720
[#2517064] 26.04.15 10:41 · odgovor na: anon-317028 (#2517056)
Odgovori   +    20
[FIN-311684]
Hribar se precenjuje in močno poveličuje svojo vlogo pri ustvarjanju svetovnega bebota Pahorja.
Ni ga bilo potrebno ustvarjati, on to že je.

LP
Tupamaros
Konasnica sporočil: 1.741
[#2517086] 26.04.15 12:55
Odgovori   +    22
Veliko resnice je v tem intervjuju! Ni pa res, da imamo Pahorja vsi radi! Tisti, ki smo spoznali njegove podle prijeme ko je bil predsednik vlade, smo daleč od tega, da bi ga imeli radi ali celo cenili kot ljudskega človeka. Ni samo bebo ampak je tudi izjemno pokvarjen!

Lepo je opisal kadrovski fiasko s političnim kadrovanjem nesposobnih, nestrokovnih, neizkušenih in koruptivnih kadrov na ključna mesta v upravljanju države in njenih podjetji. Sedaj taisti vpijejo, da moramo vse prodati tujcem, ker sami nismo sposobni upravljati svojih podjetji. To ni res! Slovenija ima veliko sposobnih kadrov, ki so pa pravilom od politike in usmerjenih medijev stigmatizirani, poslovno in družbeno likvidirani in odrinjeni od možnosti narediti kaj več za to državo. Hribar je že eden takih!
najobj sporočil: 31.920
[#2517089] 26.04.15 13:03 · odgovor na: (#2517071)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2015 13:09
[aktion]
Največji bebo se je ustrašil Pahorjeve konkurence. Nč bat!
... ja, Hribar je res bebo, ker že celih 25 let živi od svojega dela oziroma od svojega jezika, če sem malo bolj natančen ... khmm, ker ga celih 25 let ne bi noben poslušal in plačeval, če ne bi bil dober ...

P.S.: za Janšatove vernike je Hribar bebo, ker se on poleg vseh ostalih v Sloveniji dela norca tudi iz Vašega Božanstva, kar pa Janšatovi verniki ne morete prenašat, ker iz Vašega Božanstva se pa Hribar že ne bo norca delal, pa čeprav se Hribar dela norca iz vsega, iz česar se je norca treba delat ... pizda, Hribar ima pravzaprav srečo, da Janšatovi verniki niste muslimani ...
sopranos sporočil: 11.404
[#2517139] 26.04.15 17:53
Odgovori   +    10
Ne vem če se Hribar popolnoma zaveda kaj tukaj govori. Mislim s pravnega stališča.

Ok, Pahor ne bo nič naredil. Ampak ko bo delal druge like.

On tukaj govori o tem, kako je Pahorja načrtno zreduciral na vlogo psa. Govori o tem, da se zaveda da to ni prav. In govori o tem, da bo tako ponižal tudi druge.

In če se bo eden o teh odločil, da Hribarja toži zaradi zaničevanja in razžalitve? V tem intervjuju ima že pol narejenega, da dobi tožbo.
XTAXA sporočil: 2.304
[#2517231] 27.04.15 18:26 · odgovor na: najobj (#2517089)
Odgovori   +    23
Pa naj car Hribar poskuša zreducirat Milana Kučana na nivo podgane! Da ga viduimo junaka. Konec koncev mu ne bi smelo biti težko, saj ima 25 let izkušenj!

lp
Robert

PS Ko sem pred leti nekaj rekel čez predsednika, se je forumašu Darku skoraj sfrkljalo, češ, kako se lahko delam norca iz predsednika države in ali ne vem, da je to kaznivo dejanje. Zgleda, da v primeru Hribarja ne velja ista zakonodaja, kot v primeru Roberta.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2517283] 28.04.15 08:20
Odgovori   +    9
Kaj ne poveš, da ti je lepo, da si spravil Pahorja na svoj nivo. Očitno se le tako lahko počutiš dobro, da druge spravljaš tja, kjer sam očitno zelo uživaš, kot petelin na gnoju.

Da je to res, poveš kar sam. Ker ni res, da se iz današnje politike ne da norčevati. Norčevati se ne da dvornim pseudo umetnikom, karieristom in karikaturam, ki so se samooklicali za humoriste, potem ko so vrsto let parazitirali na zahojenem gnilem humorju na račun opozicije in Janše.

Me zanima, kako bi preživel brez prisilnega plačevanja slaboumnih oddaj, ki jih vsiljuje RTVLj.
najobj sporočil: 31.920
[#2517328] 28.04.15 11:53 · odgovor na: (#2517229)
Odgovori   +    1
[aktion]
> [najobj]

>
> ... ja, Hribar je res bebo, ker že celih 25 let živi od svojega dela oziroma od svojega jezika, če sem malo bolj natančen ... khmm, ker ga celih 25 let ne bi noben poslušal in plačeval, če ne bi bil dober ...
>
> P.S.: za Janšatove vernike je Hribar bebo, ker se on poleg vseh ostalih v Sloveniji dela norca tudi iz Vašega Božanstva, kar pa Janšatovi verniki ne morete prenašat, ker iz Vašega Božanstva se pa Hribar že ne bo norca delal, pa čeprav se Hribar dela norca iz vsega, iz česar se je norca treba delat ... pizda, Hribar ima pravzaprav srečo, da Janšatovi verniki niste muslimani ...
Aja, bebo je dober, ker se norčuje iz Janšaatov. Sem pa mislil, da se dela norca iz takih, kot si ti!

Veš, najin znanec bebo je zelo prefrigan in je tako prilezel v svet RTV in nikoli ne bo udaril tja, kjer bi lahko priletelo nazaj, Zato lahko še deset let čakaš, da bo kaj rekel o anusu Mencingerja ali pa Türka. Če pa se nam pridružiš v bifeju, pa ti to lahko tudi sam pove! Saj ne taji. Samo stvarnost je taka in treba je delat za vsakdanji kruhek.
... ja, in bo prefrigani Hribar zdaj s honorarjem zasluženim v svetu RTV po 25 letih končno obogatel ...

P.S.: če bi ti bil funkcionalno pismen, bi mogoče prebral, da sem napisal, da se Hribar dela norca iz vsega, iz česar se je norca treba delat, kar pa ziher nisem niti jaz niti stalni gost dalejnskih bifejev aktion, ker midva forumska anonimneža nisva dovolj pomembna, da bi se iz naju kdo 25 let delal norca in dobil za to še plačilo ... aja, kdo je Türk ? ...
najobj sporočil: 31.920
[#2517330] 28.04.15 12:06 · odgovor na: XTAXA (#2517231)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2015 12:17
[XTAXA]
Pa naj car Hribar poskuša zreducirat Milana Kučana na nivo podgane! Da ga viduimo junaka. Konec koncev mu ne bi smelo biti težko, saj ima 25 let izkušenj!

lp
Robert

PS Ko sem pred leti nekaj rekel čez predsednika, se je forumašu Darku skoraj sfrkljalo, češ, kako se lahko delam norca iz predsednika države in ali ne vem, da je to kaznivo dejanje. Zgleda, da v primeru Hribarja ne velja ista zakonodaja, kot v primeru Roberta.
... čuj, Borut Pahor je star 52 let in se bo sam odločil, kaj bo naredil s Hribarjem, čeprav zelo dvomim, da ga bo tožil zaradi razžalitve, ampak bo po mojem v svojem stilu odmahnil z roko in si rekel "eh, pusti totega čuknjenega Hribarja, naj ima veselje" ...

P.S.: radia Ga-Ga ne poslušam in nimam pojma, kaj se tam dogaja, ampak kolikor se spomnim drugih oddaj, si je Hribar tudi Kučana že privoščil, čeprav je med Sašotovim bebotom in toto tvojo podgano vsaj v Mariboru rahla semantična distinkcija ... aja, kaj je oni 0219K21 imel s tabo, ne vem, spomnim pa se, da je - tudi ko je bil na "moji" strani - meni deloval kot zategnjeni fanatik, da bi poleg njega še Janez Janša zgledal ful kul na izi ... evo, in stavim gajbo pira, da se nisi javil, ker bi ti bilo žal Pahorja, ampak ker sem izgovoril ime Gospodovo po nemarnem in zdaj lahko samo upam, da bo za razliko od svojih vernikov Gospod naredil izjemo in bo pustil brez kazni tistega, ki po nemarnem izgovarjam njegovo ime ...
XTAXA sporočil: 2.304
[#2517367] 28.04.15 19:10 · odgovor na: najobj (#2517330)
Odgovori   +    10
Kakšna patetika! Hotel sem ti samo povedat, da Hribar, kot vsi podobni komiki, udriha najbolj po tistih, ki se jim je murgelska excelenca odpovedala.

lp
Robert
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2517415] 29.04.15 08:27
Odgovori   +    5
Kaj ne poveš? Ali prav razumem, slovenski humoristični beboti ste naredili Pahorja za svetovnega bebota? Vredno Butal.
najobj sporočil: 31.920
[#2517435] 29.04.15 10:03 · odgovor na: XTAXA (#2517367)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 29.04.2015 10:11
[XTAXA]
Kakšna patetika! Hotel sem ti samo povedat, da Hribar, kot vsi podobni komiki, udriha najbolj po tistih, ki se jim je murgelska excelenca odpovedala.

lp
Robert
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, se je murgelska excelenca že po polovici njegovega mandata odpovedala predsedniku Republike Slovenije Borutu Pahorju in bodo jeseni že spet volitve ? ... evo, zdaj samo upam, da Borut Pahor ne bere totega foruma, ker bi se ziher vsaj razjokal, če ne celo vzel življenja, kot si ga je ob zadnjih volitvah enkrat skoraj www.rtvslo.si/mojvid...5-7/22367/ že vzel, ker so ga menda dobili, ko je najprej kot šivilja, nato pa še kot cestar delal na črno ... aja, kaj onemu Rodetu se je murgelska excelenca tudi odpovedala ali pa se je kardinal Rode prostovoljno javil, da se Hribar še iz njega norca dela ? ... khmm, samo vprašam, ker sem do zdaj mislil, da za razliko od vseh prebivalcev Slovenije vsaj kardinalu Rodetu ne grozi dolga roka murgelske excelence ...

P.S.: s toto vašo murgelsko excelenco, ki ima po vaše kontrolo nad vsem, kar v Sloveniji leze in gre, Janšatovi verniki niste samo patetični, ampak ste več kot smešni in če Hribar slučajno bere toti forum, je v resni nevarnosti, da si vzame svoje bedno življenje, ker je v primerjavi z Janšatovimi verniki tudi po 25 letih dela na slovenski zabavljaški sceni kompletni luzer, če mene kaj vprašaš ...
XTAXA sporočil: 2.304
[#2517507] 29.04.15 16:21 · odgovor na: najobj (#2517435)
Odgovori   +    6
Še enkrat, kakšna patetika! Nisem noben JJ vernik. Prej bi sebe politično opredelil kot nekoga, ki išče v SLO politiki osebo, ki bi pometla s tipi ala GG, GGM, MK, RJakič, drugorazredno sluzjo in podobnimi grobarji Slovenije (Borut P je že od zmeraj to, kar naj bi domnevno iz njega Hribar naredil). Jebiga, dokler bo JJ edini politik, ki vsaj malo dela v tej smeri, je on moja izbira. Da ne boš iskal nazaj po mojih postih zapišem še tole - če NSI ne bi imela Tonina, bi na volitvah dobila moj glas! Je imela najboljši program in ima, brez "Tonin" tipov, prihodnost.

lp
Robert
najobj sporočil: 31.920
[#2517584] 30.04.15 10:23 · odgovor na: XTAXA (#2517507)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 30.04.2015 10:27
[XTAXA]
Še enkrat, kakšna patetika! Nisem noben JJ vernik. Prej bi sebe politično opredelil kot nekoga, ki išče v SLO politiki osebo, ki bi pometla s tipi ala GG, GGM, MK, RJakič, drugorazredno sluzjo in podobnimi grobarji Slovenije (Borut P je že od zmeraj to, kar naj bi domnevno iz njega Hribar naredil). Jebiga, dokler bo JJ edini politik, ki vsaj malo dela v tej smeri, je on moja izbira. Da ne boš iskal nazaj po mojih postih zapišem še tole - če NSI ne bi imela Tonina, bi na volitvah dobila moj glas! Je imela najboljši program in ima, brez "Tonin" tipov, prihodnost.

lp
Robert
... alzo, za tebe je Janša sicer edini, ampak Janšatov vernik pa nisi ... eh, jebiga ...

P.S.: sploh ti nič ne očitam, ker izbira res ni lahka, pri celi stvari mi je hecno samo to, da ima za Janšatove vernike Kučan čisto vse - OK, razen Janšata in njih samih - pod svojo kontrolo in je Kučan osebno kriv za vse zlo na tem svetu, čeprav je pred nekaj dnevi Ustavno sodišče zelo jasno povedalo, da indici ne veljajo nič in da je treba dokaze materializirati ... aja, in zakaj sem jaz patetičen, če sem rekel, da se Hribar dela norca iz vsega, iz česar se je norca treba delat ? ...
najobj sporočil: 31.920
[#2517609] 30.04.15 12:35 · odgovor na: (#2517593)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 30.04.2015 12:36
[aktion]
> [najobj]

>
> P.S.: če bi ti bil funkcionalno pismen, bi mogoče prebral, da sem napisal, da se Hribar dela norca iz vsega, iz česar se je norca treba delat, kar pa ziher nisem niti jaz niti stalni gost dalejnskih bifejev aktion, ker midva forumska anonimneža nisva dovolj pomembna, da bi se iz naju kdo 25 let delal norca in dobil za to še plačilo ... aja, kdo je Türk ? ...
Ja, bebo, če bi bil Hribar na drugi strani, bi že letel iz RTV. Tako, preprosto. Tako pa tam gledajo dalenjskega pijančka, ki se občasno dela norca iz (skoraj) vseh!

Nekakšen novi Tof.
... čuj, in kaj ima Hribar s tem, da ti nisi funkcionalno pismen ? ...

P.S.: bebota hvalabogu nisem opazil, ker nočem imeti problemov z Gustlom ...
anon-179388 sporočil: 756
[#2518040] 02.05.15 16:46
Odgovori   +    1
"Zavestno smo se odločili, da bomo Pahorja spustili na najnižjo raven."
-Zakaj gre Pahor vedno spat z mokrimi lasmi?
Ker poljubi zlato ribico za lahko noč.
-V Sloveniji otroci še čokolade ne upajo več odpreti, ker Pahor takoj pride na otvoritev.
Pravijo, da ni več vicev o politikih...

Strani: 1