Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dragi dolžniki, ne zafrkavajte se!

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2456755] 16.09.14 23:12
Odgovori   +    20
Kako naj se razdolžimo? Podjetje ima 5.000 evrov kredita pri NKBM, ki ga redno odplačujemo, še malo ga je ostalo in po pravici povedano bi se radi razdolžiti in tega jurja ne bi plačali. Kako naj to izvedemo? Vsi govorijo o razdolževanju milijonov, mi bi želeli le enega jurčka razdolžiti. Po domače, ne bi ga radi vrnili. Ne moremo razumeti, eni bodo razdolžili milijone mi pa ne moremo malega jurčka s tri ničlice?
anon-170100 sporočil: 826
[#2456789] 17.09.14 07:13
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-170100 17.09.2014 07:18
Zlorabe s katerimi je vse v redu.
Zlorabe so vedno bile in bodo. Kvalifikacija "vse v redu" pa je naša posebnost. Vrh sodstva celo pravi, da je zlorabe sodstva potrebno spoštovati. Še dandanes spoštujemo tudi zlorabo NOB za poboj desettisočev političnih nasprotnikov in tudi njihovih otrok, ki bi to šele lahko postali.
Tudi pri dolžnikih imamo take, katerih zlorabe spoštujemo. Ti se lahko brez strahu še naprej zafrkavajo.
0530Ru1 sporočil: 751
[#2456884] 17.09.14 11:33
Odgovori   +    4
Vsekakor pri novinarjih pogrešam mnogo več raziskovalne vneme, predvsem v sledenju in obelodanjanju imen, ki so (bili) ključni sotrudniki pri rabotah a la T-2. Med prvimi mi v omenjenem primeru pride na misel Miran Kramberger... (Prelaganje zakonsko sistemske odgovornosti na razno razne državne organe me ne zanima.)
To, kar je v pričujočem zapisu priobčila gospa Toplak je - naj mi bo oproščeno - odkritje tople vode. Iz, verjamem da, udobnega fotelja, brez, da bi prestopila prag pisarne in poskusila najti začetek niti, po kateri bi prišla do - že koga. Pa ne enega. In potem - mokre sanje, boste rekli - bi nekateri dozdevno uspešni, ugledni in spoštovani ljudje v naših očeh izgubili svoj lesk. In vprašanje je, kako dolgo bi še lahko bili "rentniki". Vsekakor bi si zagotovo težje našli nova žrtvena jagnjeta. Kolikor jih je še ostalo.
anon-45881 sporočil: 7.327
[#2458398] 23.09.14 16:13 · odgovor na: anon-317028 (#2456755)
Odgovori   +    3
[FIN-311684]
Kako naj se razdolžimo? Podjetje ima 5.000 evrov kredita pri NKBM, ki ga redno odplačujemo, še malo ga je ostalo in po pravici povedano bi se radi razdolžiti in tega jurja ne bi plačali. Kako naj to izvedemo? Vsi govorijo o razdolževanju milijonov, mi bi želeli le enega jurčka razdolžiti. Po domače, ne bi ga radi vrnili. Ne moremo razumeti, eni bodo razdolžili milijone mi pa ne moremo malega jurčka s tri ničlice?
Jurćek se razdolži samo, če se piše Janković. In lahko se razdolži tudi za već kot enega jurćka. Samo će oći pokliće nekoga na ćelu banke, de.

Strani: 1