Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Karikatura dneva

Strani: 1

anon-330246 sporočil: 269
[#2450060] 28.08.14 22:42
Odgovori   +    4
Kje se pa da videt finančni rezultat kompleksa in enot, a je to sploh možno?

Že pred leti sem bral, da ima Madison Square Garden preko 300 efektivnih dni letno.
Enkrat sem malo gledal Cankarjev dom, ker tam edini slovenski ˝kulturni manager˝ stvar fura (haha), Stožice me pa tudi zanimajo.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2450062] 28.08.14 22:57
Odgovori   +    6
Dragi Financarji!
Buldožer ni rešitev za Stožice je rešitev zaCimos in kup podobnih firm po Sloveniji,ki jih nasilo drži pri življenju politika.
Glede najmnin pa tole;sedaj bi nižli najemnine-stroški oratovanja pa isti torej je treba vzporedno znižati tudi druge stroške in plače tam, očitno slovenci nimamo niti osnovnih izračunov obratovalnih stroškov(na kar so vezane najemnine)kot v Švici,skratka v večini urejenih držav je najem cenejši kot lasništvo in lahko še nekaj prišparaš ali greš na dopust.če pa greš nsa lasnoštvo odplačuješ zadevo 30 let,šparaš in jo pred pokojem izplačaš ampak obratovalni strošk ostanejo nato se odločiš ,da vztrajaš in šparaš ali pa zadevo prodaš in se odseliš v Španijo,Grčijo,Portuglsko in še kam kjer je ceneje,skratka sloenskisistem ni normenin slej kot prej ga bo dosegla realnost im seveda za tise ,ki ne znajo nič in nimsajo znatnih plač je lastniškanepremičnina v prihodnosti hudo drag a težava.
fcajt sporočil: 4.335
[#2450084] 29.08.14 01:04
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: fcajt 29.08.2014 01:06
Buldožer, rešitev za Stožice
Konec igre za graditelja Stožic, ostala bo 185-milijonska luknja
... no ljubljančani, zdej pa hitr' referendum izglasovat'; za samoprispevek, za mafijankovića...
.
macon sporočil: 12.861
[#2450134] 29.08.14 08:50
Odgovori   +    1
Spet ena otročja karikatura za Ciciban.

Na svetu se dogaja vse mogoče, cicibanček pa riše pingvinčke. Par namigov: Ukrajina, kalifat IS.

Čigav prijatelj moraš biti, da lahko rišeš karikature za Finance? Oziroma, če imate še "strožje kriterije", s kom moraš f..ati, da dobiš ta sanjski job?

Strani: 1